Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mackad83
4. dec 2012

@lienka19881 tak to by bolo ozaj že super počkám na ten piatok a potom sa dozvieme čo sa deje vo mne držím vám palce a neboj ak máš ovulku v poriadku tak ten sex stačí každý druhý den uplne v pohode a drahému nepovec kedy máš ovu a kedy nie možno to bude lepšie a ten sex bude uvolnenejší a plavci nebudú v strese či doplávajú alebo nie 🙂

beru3nek
4. dec 2012

@lienka19881 : asi je nejlepší když člověk nemá ani tucha, kdy je ovu, zkouší to obden a ono to vyjde. To u nás teď teda nehrozí 😀. No někdy lepší neříkat a pěkně si ho svést, když potřebujeme my 😀

lienka19881
4. dec 2012

@mackad83 @beru3nek veru babule, mate pravdu... Asi koncim s celym snazilkovanim, vobec nebudem riesit ovu ani nic podobne... Budeme to skusat len tak a mozno sa raz podari...
Macka hrooooozne silno drzim palce, aby v tebe bola mala fazulka... A kolko si si urobila testov? Skus si este zajtra urobit, ci ti vyjde aj druhy pozitivne... To by bol nas maly vianocny zazrak 🙂

mackad83
4. dec 2012

@lienka19881 snažilkovať možeš ale s rozumom naozaj stačí raz za dva dni a bude to v poho test som si robila len jeden tak zajtra skusim znova dufam že to bude rovnaké 🙂

lienka19881
4. dec 2012

@mackad83 no drzim palce nech aj na druhom sa objavia dve // 🙂
No u nas je to komplikovanejsie, lebo u nas je to prave opacny problem ako u ostatnych parov, ktore trapi to, ze po case maju sex len z povinnosti... Raz za dva dni je pre toho mojho malo... Ale to je na dlho...
Hned zajtra daj vediet ako ti vysiel testik.... Siiiilno drzim palce 🙂

beru3nek
4. dec 2012

@lienka19881 : jen ať si šetří spermie, ať nejsou opotřebovaný na ten největší životní výkon 😀 Někde jsem četla, že ideálka je obden, aby byly kvalitní. Nevím, co je na tom pravdy
@mackad83 : držímě pěsti na testování

lienka19881
4. dec 2012

@beru3nek tiez neviem, ale nieco na tom kazdom druhom dni bude 🙂 joj dakujem za podrzanie, aspon sa mam komu vyrozpravat, hned mi je potom lepsie 🙂

beru3nek
4. dec 2012

@lienka19881 : 😀 od toho tady ta diskuze je
tak dobrou dámy. Muž dorazil z práce, tak jdeme pokecat

lienka19881
4. dec 2012

@beru3nek dobruuuu 🙂

lienka19881
5. dec 2012

@mackad83 no ako??? test urobeny??? 🙂 su tam dve ciarocky?

ivanaliana
5. dec 2012

@lienka19881 och...dako vela mi uniklo kym som tu nebola 🙂 Leni...to ja som mala ten isty problem vcera...normalne som si aj poplakal ☹ .Som ho vcera zvadzala ako diva...a on nic...vraj je unavany po treningu...normalne sa ma to dotklo.On chodieva na trening kazdy den...iba v sobotu ma volno.Normalne to podla mna prehana a potom sa mu nic nechce...ako keby zil len preto aby trenoval...ved ma len 29 a mal by mat dost energie ☹ Sa citim niekedy ako by sme boli uz dochodcovia.Ved uz sa mohol tolko premoct...ved jeho tiez nezaujima ked sa mi nechce.Ovulku by som mala mat az okolo pondelka,ale vcera ma pichalo v podbrusku a mala som aj hlienik...tak som sa nechcela spoliehat len na vypocet a pre istotu som hned chcela sexikovat.Najlepsi gol bol,ked mi dnes rano povedal,ze sa mu snivalo,ze sme sa milovali...ccccc skoro ma rozdraplo od zlosti.Ale vraj dnes uz urcite budeme...ale ja som taka nastvana,ze neviem ci budem mat tu chut ja.
@mackad83...no nechcem predbiehat...ale mam z toho fajn pocit 🙂 ...drzim palce teda 😉 juchuuuu 😀
@beru3nek...na jar s bruskom a v lete uz so sudom😀...vraj leto tesne pred porodom je riaden zaberak...ale tak aspon budeme moc nosievat len lahke satocky a nebudeme chodit ako cibule zababusene a gulata v zime 😀

lienka19881
5. dec 2012

@ivanaliana no ja som si vcera tiez poplakala... tak mi to luto prislo, ze ja sa snazim, skusam vsetko mozne a jemu sa nechce... presne ako hovoris, ked sa mne nechce, jeho to nezaujima a ja sa vzdy pre pokoj v domacnosti prekonam... no potom ked vecer prisiel tak sme okolo desiatej mali sexik, ale to bolo podla mna davno po ovulke, takze neviem ci to malo nejaky vyznam... och no nestastna som z toho bola vcera... tazke to s tymi chlapmi... sak presne ako hovoris, ked sa vecer vratil a naznacoval ze by sme teda mohli ist na to, tak som bola taka nahnevana, ze som absolutne nemala chut, ale tak povedala som si ze moznoze motyka vystreli a nieco z toho bude a prekonala som sa... ale och, taka som bola nahnevana.... takze tento mesiac tomu nedavam velke nadeje...

ivanaliana
5. dec 2012

@lienka19881 nezufaj moja...precitala si si ten clanok o ovu testikoch?...tam pisu,ze treba sexikovat az ked test prestava ukazovat...tak by to asi mohlo este vyjst 😉Skoda sa tu rozculovat nad chlapmi...su to sebci od prirody 😢

kavaapalma
5. dec 2012

baby kaslite na ovulku,telo sa samo najlepsie nastavi,ked je v pohode a spokojne... ja som to tiez sledovala jak besna a vysledok roky nulovy... tak som sa nato vytoto a kedy sme to najmenej cakali,tak sup a babatko je v brusku... bez vypoctov,spekulovania,testovania...
len vas chcem pozitivne povzbudit a drzim vam vsetkym palce...

lienka19881
5. dec 2012

@ivanaliana no veru... Tazke to s nimi... Ale horsie je, ze bez nich este tazsie 😀 citala som to, moznoze motyka este vystreli, ale tak som viac-menej zmierena s tym ze tento mesiac asi nic, tak aspon nebudem sklamana ked pride mrchana... Ale dnes chystam drahemu mikulasske prekvapenie, nahodim sexi pradlo a k tomu topanky na opatku 😀 som zvedava ako sa bude tvarit 😀 ty nechystas nic? 🙂
@kavaapalma dakujeme za povzbudenie.... Ak sa nebude darit, tak podla mna sa kazda dostaneme casom do takej fazy, ze sa na to uplne vykasleme... Len zatial sa nesnazime az tak dlho a preto sme plne ocakavania, a snazime sa urobit vsetko preto, aby sa podarilo... Inak gratulujem k tehu 🙂

ivanaliana
5. dec 2012

@kavaapalma presne tak ako lienka pise 🙂 ...len este sme momentalne cele hrrrr brrr 😀 ...a aj ja Gratulujem 😉
@lienka19881 ja neviem,kedy ten moj domov pride...isiel do Popradu...Ja som nahnevana a tak som nic neplanovala...ale mozno ze nieco vyhutam 😉 ...zatial som kupila len pol metra kindercokoladok pre moje velke dieta 😀 Ako ho ja poznam,tak on si ani nespomenie,ze je Mikulas...a da mi nieco zajtra...lebo mu bude trapne 😀

kavaapalma
5. dec 2012

@lienka19881 @ivanaliana dakujem velmi krasne... dufam,ze coskoro budem ja to iste pisat vam...

lienka19881
5. dec 2012

@ivanaliana u nas sa stalo to iste minuly rok 😀 ja som mu dala balicek a on na mna trapne kuka ze on zabudol 😀 tak mi na druhy den doniesol presne tuto polmetrovu kindercokoladu 😀 tak som mu tento rok 2 dni pred nenapadne naznacila ze bude mikulas 😀

mackad83
5. dec 2012

@lienka19881 tak aj dnes sú tam // 🙂 mám s toho radosť ale aj strach

beru3nek
5. dec 2012

ahoj dámy,

@ivanaliana : ono fakt lepší s ničím nepočítat a pak být příjemně překvapena. Jo chlapi jsou sobci většinou, o tom žádná, v tomhle je ale potřebujeme 😀 Já našt. u prvního ovulaci řešit nestihla, přišlo to samo 😀. Jsem moc ráda, teď tuším kdy je a říkám si, zda to klapne nebo ne. Předtím to byla radost, teď to beru že v tu dobu bychom měli, aby se zadařilo. Zatím netestuju ovu, to přijde tak za měsíc 😀. Nic u vás není ještě ztraceno, 24 hodini po ovu je šance, tak držím pěsti. jestli vychladneš teda 🙂
@kavaapalma : gratulace k těhu 🙂
@lienka19881 : tak fajn, že nakonec jste se překonali 😀. Holky jsem zvědavá, kdo bude hlásit za 14 dní //
jo a s balíčkama a dárkama souhlas, vše hlásit dopředu. I narozeniny atd 😀

beru3nek
5. dec 2012

@mackad83 : gratulace, tak at´sílí a vše je ok

lienka19881
5. dec 2012

@beru3nek no prekonali, ale ktovie ci uz nebolo neskoro... Ak hej nevadi, buduci mesiac to isti 🙂 no veru chlapom treba vsetko pripominat, lebo oni zabudaju na vsetko 😀 a ty co nove? 🙂

lienka19881
5. dec 2012

@mackad83 no neveriiim, to by bol aky zazrak! 🙂 vidis, mozno sa doktorka mylila a ovulku si predsa len mala 🙂 kedy ides na to sono? No potichucku gratulujeeem 🙂

mackad83
5. dec 2012

@beru3nek dakujem a dúfam že to bude v poriadku

mackad83
5. dec 2012

@lienka19881 neboj pod vianočním stromčekom budú určite // 🙂 ved je to naše 100% vianočné kolo nechajte tomu volný priebeh a bude to všetko super strašne moc vám držím palce ale strašne moc viem aké to je čakať ja čakám už rok 😉

mackad83
5. dec 2012

@lienka19881 na sono idem v piatok

lienka19881
5. dec 2012

@mackad83 no dufam ze ano, ale ked nie, tak sa nic nedeje, nenecham si tym pokazit vianoce 🙂 no som zvedava co ti povie doktorka na to... Ze si teda ovulku predsa len mala 🙂 boze to by bolo uzasne🙂 mala by si ten najkrajsi darcek pod stromcekom 🙂

ivanaliana
6. dec 2012

@lienka19881
@mackad83
@beru3nek
@kavaapalma ...babenky...krasneho Mikulas Vam prajem 🙂 ...Dufam,ze som na nikoho nezabudla 😀

ivanaliana
6. dec 2012

@lienka19881...vies ako dopadol moj vecer vcera?...Presne takto 😀

https://www.youtube.com/watch?v=IpL8b-mf8WY

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre