Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
11. sep 2009

mscat-no je to hrůza,je mi z těch nemocí na nic
jinak kadeřník dopadl skvěle- terezka tam spinkala vkočárku,hanička si tam kreslila nebo mě pozorovala..že kadeřnice říkala,že tak hodné děcka snad ještě neviděla-tak mám radost.🙂) a z výsledkem jsem spokojená.
tak už jsem nachlazená i já,nejen můja hanička-doufám,že terezce se to vyhne. tak přemýšlím zda nechat děcka naočkovat tím prevenarem proti pneumokokům?máte s tím některá zkušenosti u svých dětí..a co na to vaši doktoři,jsou pro nebo ne?já fakt nevím a váhám..peníze neřeším...vyšlo by nás to na 10 tisíc-hanička 1 vakcína,terezka 4x protože je malá a musí mit tři očkování po sobě-a ve dvou letech přeočkování.ale čert vem prachy..jen aby jim to neublížilo..jestli naočkujem nebo nenaočkujem.. ☹

andy2306
11. sep 2009

magua--mocmoc díky..já ti přeju to samé..pohodové těhotenství..a pak zdravé a pohodové miminko 😉

m.o.n.i.k.a
11. sep 2009

andy, já tomu moc nerozumím, ale jak jsem byla u dr. já, že chci malého proti tomu naočkovat, tak mi říkala, že nemá problémy, tak je to zbytečné. Zkus zajít ke své a o tom si sní poradit

mscat
11. sep 2009

andy:nonoooo.. 🙂 mě malého kadeřnice taky vždy chválí,že snad ani nemůže prý zlobit,že beztak kecám 🙂 😉 že je tam vždycky jak andílek 🙂 😝
s tím očkováním nemám zkušenost...ale chtěla bych to pro malého taky,ale ještě jsem se dr neptala.ale asi to pozjištuju ted na podzim zimu...bude plno bacilů zas... 😠

monky1
11. sep 2009

andy,
my mame skusenost - Hanku som dala zaockovat proti pneumokokom este minuly rok, doktorka nenamietala a to aj napriek tomu, ze nebyva casto chora
....len sa neviem spamatat z tej sumy, kolko to u vas stoji 😲 😲 😲 😲 ...teda poviem vam, riadna palka, ufff
..neviem, ako je to teraz u nas, ale my sme za jednu vakcinu platili cca 80 korun 😨

andy2306
12. sep 2009

monky--no to vážně?tys dala za prevenar 80 kč?no to je gol teda- mě jedna vakcína přijde na 1650 kč. a to terinka bude muset mit čtyři a hanička jen jednu.no jak je toto možné? 😠 😠

pipussa
12. sep 2009

baby, ako vyzera krcok v tehotenstve ( na zaciatku ) a ako pred menzesom... ??? Niekde som o tom citala, ale neviem ako to bolo,...

flyangel
12. sep 2009

caute kocky..nebola som tu tyzden lebo som mala pokazene pc...ako vidim mae tehulku...magua blahozelam ti...myslim ze ty si tu chodila aj predtym nemala si nahodou take rysave vlasy na fotke?

magua
13. sep 2009

ahoj fly... ano mala som taku foktu :D
dakujem ti a tebe sa ako dari???

korenka
autor
13. sep 2009

pipussa,tak ak si dobre pamätám,tak v tehy je krčok tvrdý a vysoko a keď pred MS,tak mäkký a hmatateľný...asi tak...myslím... 😕

sonidlov
13. sep 2009

ahoj korenka zlatíčko tak ako sa máš?

xena323
13. sep 2009

soni kde si zmizla,dlho som ta tu nevidela,ako sa mas?snazilkujes...preto sem nechodis.. 🙂

korenka
autor
13. sep 2009

ahoj soni,ale dobre,čakám a čakám a čakám..............ale snažím sa na to nemyslieť...tak vieš ako... 😵
a ty?

sonidlov
13. sep 2009

ja hmm no budeme sa snažiť , ale povedala som si že sa na to už nebudem upínať a snažiť sa na to nemyslieť uvidíme a aký bol víkend?

xena323
13. sep 2009

to je fajn ze si to vies tak povedat...vikend bol u mna snazilkovy,kedze mi folik nepraskol od piatku...ktory si DC?

korenka
autor
13. sep 2009

xena,tak aj ty si mala pekný folík?aj ja,no,tak nech snažilkovanie prinesie ovocie!!! 😵
my sme tu mali dni mesta,jarmok,kolotoče,stánky,kopu ludí,koncerty Jany Kirschner,Komajota...takže aktívny...a to ešte dnes sme boli na obede u svokrovcov,svokrička mala meninky včera,takže fúúúú 😝
ja som dnes 26 DC,no a najradšej by som už testovala,lebo tentoraz som dostala kopu podpory od vás,aj od dr.,keďže sme urobili všetko pre počatie...clostík,pregnyl,keksík,šampus...no,všetko... 😅

xena323
13. sep 2009

korenka aky velky si mala folik a ktory DC?

xena323
13. sep 2009

korenka este som ti chcela povedat neviem ci ta niekto upozornil ze pri liecbe pregnylom co je vlastne HCG,mozes mat pozitivne tehu testy,daj si nato pozor a ja si budem tiez,aby sme sa nesklamali...

korenka
autor
13. sep 2009

nie,toto čítam prvý krát!!!noooooooooo,dík za info,ja si pekne počkám,až keď bude meškať MS a písala som,že som 26 DC a mala som 33mm folík,čo aj dr. šokovalo 🙂

kessy11
14. sep 2009

Ahojte babulky,

tak sa vám hlásim, všetko je ok, rastieme ako z vody🙂)vecičky nachystané, taška do porodnice zbalená, mužíček dorába prebalovaciu komodu a takú povalku kam budeme odkladať nepotrebné veci, mal by to stihnúť tento týžden, takže budúci týžden ideme na veľké upratovanie a potom už len čakať kedy to na mna príde 😀 😀 😀
Korenka moc na teba myslím, v piatok sem nakuknem (si spomínala že budeš testíkovať 18.,že??? 😀 😀 😀
vždy vás prelistujem trošku dozadu ale neprečítam všetko, to sa nedá 😉 ale mišku som tu dlho nevidela, odkedy zistila že je tehu, dúfam že je všetko ok, a nemá na koníka čas kvoli Samkovi a školke a tak 🙂
Andy tak môžme plánovať túúúúú dovolenku v lete, ked máš také zlatíčka to nebude problém 😀 😀 😀 kam to pôjdeme????
Cambi, Fly, Soni a všetky dobre duše čo ste tu 🙂 držím vám palčeky, nech sa vám darí, a nech sa vám splnia vaše tajne sny 😉 pa pa

monky1
14. sep 2009

andy,

na toto som dnes natrafila http://www.nahlasopneumokokoch.sk/sk/

xena323
14. sep 2009

korenka,zachytila som este presnejsiu informaciu,ze pregny, sa vypalvuje max.tyzden tak si netreba robit asi test pred terminom,ale v case meskania by to uz malo byt oki...
inak nechcem predbiehat ale 33mm folik je uz dost vela,ja som sa bala tiez ze mi nepraskne a tak vela narastie,potom sa meni na ovarialnu cystu a uz nemoze byt oplodnene lebo prezrie...ale samozrejme su vynimky,neviem co ti povedal lekar ale mam informaciu ze je to uz vela...drzim palceky

andy2306
15. sep 2009

monky1-ty jsi zlatíčko,moc moc moc moc moc díky.hned si to přečtu apak napíšu,jak jsme se rozhodli.stále nevíme-očkování tu stojí moc-jedna vakcína 1700kč a to terinka bude potřebovat 4 vakcíny,hanička jednu naštěstí.
a říkala mi doktorka,že jestli si rodiče myslí,že už nikdy pak dítě nedostane zánět středouší třeba,tak to vůbec neni pravda.akorát nedostane ten zánět,který způsobuje zánět mozkových blan a následné ohluchnutí,oslepnutí atd.
tak nevíme...manžel se bojí nežádoucích reakcí.a nechápu,že u nás to stojí tolik,u vás tak málo a v jiných státech EU to očkují celoplošeně-povinně a zadarmo. 😠

korenka-ahoj zlatíčko naše---no to musí vyjít,mylsím na tebe-vlastně už rok na tebe myslím a držím pěsti,však víš.

micha..no opravdu,kdepak jsi?je toho hodně-dítě,školka-domácnoct-manžel 😉 ale já mám děti dvě a taky sem chodím..ty ty ty 😀 😉 🙂

kessynko--zlatíčko naše těhotné,kulatoučké...tak už finišuješ?kdy že to máš přesně ten termín?já jsem ted od včera do neděle u našich,tak ten koník tady neím proč mi neukazje kolik máte dětí,jména-termíny porodu,nic...nechápu proč.mylsím na tebe.
a baže-nachystej se pěkně dřív,člověk nikdy neví kdy ho to chynte.mě se u první dcery všichni smáli že se balím o dva měsíce dřív..a rodila jsem předčasně o 5 týdnů.tím tě nechci strašit,ale lepší nic nenechat náhodě,že?

andy2306
15. sep 2009

xena-a nestraš nám korenku-to určo vyjde..ajejí vajíčko je jistě zralé a schopné oplodnění 😉 věřím tomu

korenka
autor
15. sep 2009

no,si mi dala xena,ale asi je v tom niečo pravdy,dr. mi povedala,že je krásne,preto mi pichla ešte pregnyl,ale možno to nevyšlo,ešte som netestovala,držím sa statočne,MS by som mala dostať vo štvrtok,tak testnem v piatok,alebo až v nedeľu,ešte neviem,beriem aj Duphaston teraz už od 16-25 DC.
dnes som 28 DC,ty si kolký?
nejdeme si spolu testnúť baby?

andy2306
15. sep 2009

KORENKA--TY JSI DNES 28dc?A JAK DLOUHÝ MÍVÁŠ?POKUD 28 TAK TO BY JSI UŽ MOHLA DNES TESTIT.NEBO ZITRA RÁNO..Z RANNÍ MOČI JE TO LEPŠÍ-MOC NEPI,AT SI NENAŘEDÍŠ HCG-- 😉 BERUŠ,DŘŽÍM PALCE,MOC MOC MOC.

andy2306
15. sep 2009

HOLKY...ZÍTRA 16.9 je to přesně rok,co jsme naši terezku počli 😉 😉 vím to přesně na den,jiný sex nebyl-byla jsem odjetá pak u našich....i doktor to datum potvrdil.to to letí...a už má tři a půl měsíce brouček náš malinký

korenka
autor
15. sep 2009

andy,nie mne chodua presne MS vďaka Duphastnu,na 30-ty deň,aj keď 1x mi zblbli vtedy pred dovčou tesne,čo do dnes ani dr. nechápe.
xena ma len varuje,aby som sa moc nevytešovala dopredu,tak budem testovať až v piatok ráno a vo štvrtok nebudem večer už piť,no a to v sobotu ideme na svatbu tej kamoške s dvojičkami-chlapcami,už sú takí veľkí,za nedlho majú rok. 🙂
tak v piatok,ak ovšem nedojde do vtedy mrcha jedna 😠

flyangel
15. sep 2009

caute moje...andy moja ako zvladas matersku?korenka ja si myslim ze skus testnut a ak by boli // Tak pockat na meskanie mrsky ale ja verim ze uz to vyjde...xena sice 33cm folikul je velky ale to kvoli tomu ze bol vyvolany liekmi...ale u zeny kt.ma normalny cyklus a 33mm folikul tak tam sa uz hovori o folikularnej cyste lebo folikul ma prasknut pri velkosti 18-24mm.

mscat
15. sep 2009

ahojte.taky si říkám že sem miška už vůbec nechodí což mě mrzí,že nic o ní nevíme..co a jak ☹ mohla by se ukázat 🙂

my se včera byly kukat na nové byty,protože tak nějak nám končí nájem 😒 a sháníme nutně bydlení..plus teda s penězma to ted není nejlepší 😖 tak starosti máme až až...chjo..do 14ti dnů se dozvíme jestli nám to vyjde.je to tam moc pěkné jsem z toho nadšená,už se dívám na návrhy kuchyn a dětských pokojů 🙂 vím že předčasně...ale tak baví mě to 🙂 a už už bych to tak chtěla. 🙂

nemáte holky nějaké tipy na kuchyně..myslím značky,nebo dětské pokoje kde maj pěkné věci..potřebuju hlavně hoodně úložného prostoru na hračky...a nebo nějaké návrhy na dětské pokoje kde bych to našla...nenašla jsem nic pořádně co by se mi líbilo 🙂 nechci vyloženě dětský ...barevný nábytek,ale aby se využil i když bude starší.tak nevím 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre