Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Andy a v kterém tt se Hanička narodila?
Já beru vitošky kys. listovou doted, musím to dobrat, nebudu je zbytečně vyhazovat 😉
Jinak mi dr. už o žádných dalších vitamínech neříkala, jen chci pak magnézko a popřípadě železo, kdyby mi chybělo, nebo ták 🙂

sonicc
16. sep 2009

monky za 5 dni...

monky1
16. sep 2009

a ktory DC si? Test si neskusala? Ja by som nevydrzala

andy2306
16. sep 2009

v 35 týdnu se narodila
mužeš listovku brat dal,jasne,ničemu neublíží.

andy2306
16. sep 2009

magnezium je minerál,to je zas něco jiného.kdyby ti chybělo.jistě ti ti dr.napíše 😉

sonicc
16. sep 2009

som 25 dc, 8dpo..... nemam doma test takze az zajtra testujem, ale bojim sa strasne.... ☹ ak to zas nevyjde...
ach jaaaaaj

kessy11
16. sep 2009

...Miška presne tak ako to andy napísala, mne moj doki povedal, že to sú len také umelinky, a je to len o biznise ako ťahať z ludí peniaze, kys.listovú som jedla do 12 tt potom už nič a teraz ku koncu magne B6 ale len ked ma chytili krce do lytok inak ani to nie, aj ja som to počula že sú z toho veľké deti, ale či je to pravda neviem. Jedla som vela zeleniny ovocia, hlavne jablka, kvôli vláknine takže som nemala problém so zápchou ani s hemoroidmy a všetko doradu v rámci možnosti zo začiatku mi vadili mliečne a mäsové výrobky ale potom už nie. neboj všetko bude ok a tvoj Samko bude mať krásneho súrodenca 😀

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Andy

A ted si přenášela, a jaktože si rodila dřív?

monky1
16. sep 2009

sonicc, velmi velmi velmi ti drzim vsetky palceky, aby to tentokrat vyslo....lebo priznaky su slusne 😉 ...teplotu nemeras?

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Já chci magnézko hlavně kvůli tvrdnutí břicha 😉 U malého mi tvrdlo hodně a taky jsem rodila dřív. Protože tím jak mi tvrdlo, já ještě tehdy nevěděla, že mi tvrdne tak jsem se začla otvírat.

andy2306
16. sep 2009

mě hrozil u haničky předčasný porod od 29 týdne těhu,v 32 tt mi šili děložní čípek,aby se neotvíral,ale v 35 týdnu mi stejně praskla plodová voda a šlo se rodit,no nepodařilo se to-to nepostupovalo,tak císař. měla 2kg-sepsi organismu,tak okamžitě převoz do brna na jip do inkubátoru.ale rychle se z toho dostala.
ted jsem nepřenášela-naplánovali mi císaře týden před termínem na 3.6.ale 2.6 už jsem byla hostpitalizovaná a chytli mě kontrakce,tak se šlo na císaře o den dřív než se plánovalo 😉 císař byl plánovaný,protože už mám za sebou jednoho.a dle ultrazvuku navíc odhadovali váhu mimíse na 4200g..to by s jizvou jednou už bylo velké riziko rodit normálně-no nakonec měla 3600 g.ultrazvuk sklamal 😉

sonicc
16. sep 2009

monky http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
dakujem dam vediet zajtra 🙂

mscat
16. sep 2009

ahojte
holky to asi nebude ovulace že?http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
ono to před ovulkou má klesnout a pak stoupnout že jo...no nic,to bude asi těma práškam.. 😠

m.o.n.i.k.a:to bylo na mě ohledně toho bydlení?

sonicc
16. sep 2009

mscat podla mna bola 16 dc. 😉

andy2306
16. sep 2009

taky si myslím mscat že 15 -16dc

alzbeta.hod
16. sep 2009

teda vy máte krásný grafy... to já asi byla bez ovu že?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mscat
16. sep 2009

sonicc:myslíš? 🙂 já totiž už 10 měsíců nemám ovu víš....ale právě toho 16dc jsem začla brát proveru na 10 dní.no a hned na druhý den byla taková teplota ..tak nevím jestli to nezpůsobuje tu vyšší teplotu,někde jsem četla že ji to může ovlivnit,...ale minule když jsem ji brala tak teplota byla nastejno.tak moc tomu ale nevěřím,že by už byla ovu ☹ 🙂 ...příjde mi stejně ta má křivka divná 😝

monika0001
16. sep 2009

miri - ahoj .. nejde mi Fb.. wrr.. aj u mna v teme jedna kocka nemala vobec ovu a zrazu jej vyskocila teplota, ona ze co to je. si z nej srandu robi..a bum.. je v 9 tt... 😉

andy2306
16. sep 2009

mscat-kašli na křivku.prostě se snažte,kdy se vám chce....a n akonci periody testni 😉

mscat
16. sep 2009

že většinou jsou ty křivky divočejší když je ovu...a já to mám také nijaké pořád dokola 😝 😅
andy:taky myslíš?hmm...no tož to jsem teda zvědavá...víte je divné tomu uvěřit po 10ti měsících 🙂 a po čtyřech děsných grafech 🙂 😝

alzbeta:noo...vypadá to,že to je bez ovu. ☹

korenka
autor
16. sep 2009

xena,nevystrašila si ma,len upozornila a to sa cení,neboj ja aj tak testnem až v piatok,ak ovšem dovtedy nepríde mrcha hnusná...
a necítim vôbec nič zatiaľ,jedine chodím trochu častejšie cikať,ale to je náhoda
kessynka,tak už sa tešíš,že?...postielka,kočík,výbavička,vanička,a všetky vecičky pripravené...ozaj,daj foto,aká si gulaťučká!!!
ja čo viem,tak práveže väčšinou silnejšie baby priberajú menej kíl pri tehu ako chudšie baby,mám kamošku,čo pribrala 30kg,a teraz štíhla ako modelka a druhú,čo pribrala pri tehu len 8kg a teraz má krásneho chlapčeka 2mes.,ale bola bacuľka,ono aj pri kojení žena zhodí,čím dlhšie kojí,tým viac zhodí.

mscat
16. sep 2009

moni ahojky.no já to mám ten fb ted pro změnu zas anglicky?? 😠
tak ješte máš čas si říkám 😉 jsi 15 dpo ne? 🙂

andy: 😉 právě my se nesnažíme ani na to nemyslím ..zas až tak moc teda 🙂 ...jsem stále smířená s neovu 🙂 a stím,že pak pujdu k dr at to pořeší..takže my se opravdu tulinkujem když můj přijede a je chut.když chut není tak na to kašlem 😉 ..ale ted teda byl keksík zrovna toho 15dc a 16dc 🙂 je pravda že mě pár dní popichávalo na pravé straně ale jinak sem nic nepostřehla,ani hlen nebo tak 🙂
ale zas kdyby náhodou ta ovu byla...tak hmm..já po sexíku vždy hned slezla 😀 a šla do sprchy takže vše šlo ven 😅 😝

andy2306
16. sep 2009

mscat-neboj,vše nejde ven... 😀 těch spermii je několik milionů...moc ti přeju aby ti to vyšlo.a co,už jsi na tom psychicky líp beruš?

korenka-obdivuju tě,že vydržíš až do pátku-ale děláš dobře.já jsem jen hrozně zvědavá.no chodit častějc na wc neni žádná náhod.....možná kdybys popřemýšlela,tak najdeš těch příznaků aj víc,ale máš strach si to připustit,že?myslím na tebe.

monika0001
16. sep 2009

miri - noo som donca len 14 DPO

mscat
16. sep 2009

korenka: 😉 já jsem byla tak týden těhu..samozřejmě sem to nevěděla...ale jediné co mi přišlo divné bylo mé stálé čůrání...každou chvilku fakt 🙂 😉 to byl můj první příznak.

a já v těhu přibrala 13 kg...z 57 na 70kg.měla jsem jen břicho jinak nikde nic.hmmm...no a holky...po porodu jsem měla 60kg. no a nejvíc dokáže nasr.t,...že ted 2 a půl roku po porodu mám 76kg!!!!grrrrr 😠 😠 😠 🙂 no chápete to?...já nee...ale prý to tak může být...,že se ženská rozjede až po porodu 😝 🙂 a fakticky i když se necpu,zdravěji se stravuju tak se mě váha vůbec nehne...jo hne ale spíš furt nahoru tak už sem z toho fakt jelen.
ale tak co už... 😅

mscat
16. sep 2009

moni:noo tak to je ještě ok 😉 😉

andy:jojo je mi ok.v pondělí nastupuji do autoškoly tak se těším i mám z toho žaludeční neurozu 😅 😝 jsem strašně stresující člověk a navíc..bude to po třech letech změna..kdy nebudu jen s malým nebo stále doma. 🙂
tak už ted se bojím dopředu komise a všeho 😀 😒

tak vše nejde ven? 😀 já dycky říkám mojemu kde se toho tolik bere že fuj 😝 😀 že se mu to nashromaždí v té práci 😀 😝 a ješte jsem někde četla,že těm spermiím pomáhá to když má žena orgasmus..nebo prostě když jsou zároven tak jak se jí to tam stahuje bo co..že jim to tam dopomáhá 🙂 jéé...no my máme vždy zároven 😀 😀

andy2306
16. sep 2009

mscat-přeju ti to.a autoškola aby ti vyšla-neboj,naučíš se řídit jako každý,a ty testy nejsou vůbec těžké.to zvládneš..a kdo ti bud ehlídat malého,když budeš mít jízdy a tvůj chlap bude v práci vpraze?

mscast-někdy stačí udělat něco trochu jinak a váha půjde dolů.zkus jest pravidelně každý den ve stejnou hodinu-trošku uber na porcích (trošku)a večer spíš jen zeleninu,trochu celozrnného pečiva.a uvidíš,to půjde...dvakrát týdně si zajdi do posilovny na orbitrek nebo jiné běžící kolo..a shodíš.

andy2306
16. sep 2009

KORENKA- já byt těhotná,tak ti pošlu tolik těhu bacilů,že bys čekala šesterčata nejmín 😀 😀 😉 🙂

mscat
16. sep 2009

andy:díky 🙂 já se ani nebojím toho řízení to já jsem už řídila a celkem aj dobře 😀 i když samozřejmě aj toho..křižovatek a tak 😕 😕 🙂 ale hlavně pak těch zkoušek..už ted mám bobky z ústních to já jsem hrozná 😝 😅

andy:no právě že jsem tohle všechno udělala...jím jen tmavé pečivo..na porcích jsem taky ubrala dávám si málo. 🙂 večer taky dělám si jen zeleninové saláty...,no akorát ta posilovna to zatím bohužel nejde,.jsme na vesnici...a nevím jak bych to ted honila bez auta..malého autobusem k babičce pak rychle do břeclavi pak zas pro něj zpátky a asi by to bylo děsné 😝 🙂 to až budu mít auto to určitě budu jezdit do posilovny.mám v plánu i chodit plavat ...a změnit to prostě ten režim trošku.myslím si,že člověk v dnešní době je v pr...když nemá auto.nedostane se nikam.hlavně na té vesnici.

no můj ted odjíždí na 14 dní do práce...a bude hlídat babička..má mamka 🙂 s tím počítá říkala 😀 tak ona malého hlídává hoodně málo a pokusím se si ten řidičák udělat co nejdřív .takže jsem ráda že ho mám kam šupnout 🙂 i když nevím jestli se pak z těch dvou dětí tam nebude muset jít léčit 😀 😀 ti dva spolu to je na zabití... 🙂 vůůbec ji to nezávidím 😀

mscat
16. sep 2009

ale uvidíte holky...že to ovu nebyla..že mi to udělá takový oblouk pěkný už sem to tak jednou měla.. 😝 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre