Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
9. okt 2009

holky...tak dneska má můj Dádik už 6 let 😲 ...jak to uteklo 😲

marta222
9. okt 2009

cambi, teraz ma napadlo, že možno podľa toho, čo jej idú robiť - ak má Jane86 za sebou (alebo pred sebou) len diagnostickú laparku, tak možno netreba čakať tie 3 cykly a može sa do snažilkovania pustiť hneď po menzese. Mne robili pri laparoskopii aj hysteroskopiu - odstraňovali mi časť septa, tak preto mi odporúčali počkať 3 cykly. Takže, tak...
A tá tvoja "buchta" ako to vy voláte, môže byť super 😉 .

bambulka814
9. okt 2009

ahojte,

prepacte, ze Vam tu leziem, chcem sa opytat ake su priznaky tehu po ovulacii.

totiz, som 4 mesiace po porode (sekcia), plne dojcim, meriam si BT, stale 36,2-3 a posledne 3 dni 36,5-6, teda ovulacia. okrem toho sa citim divne.

tak ako viem, ci je to tehu? da sa to nejako rychlo zistit?

bambulka814
9. okt 2009

vcera mi Dr brala krv, a dnes ma vediet vysledky, ale neberie mi telefon od rana som strasne nervozna.

nela00
9. okt 2009

bambul ked si mala pred 3 dnomi ovu tak to zatial nezistiš 😉 a bola to ovu? nejake ine sprievodne javy ako zvysenie teploty?

bambulka814
9. okt 2009

praveze ano.

v utorok ma bolelo cele telo, myslela som, ze chripka, druhy den uz nic a dost ma pobolieva brusko. zazila som to sice cele minulu jesen, ale az tak dokonale si to nepamatam.

no, nie je to pre mna moc sranda, som len 4 mesiace po sekcii ☹

marta222
9. okt 2009

bambulka814, na prvej strane tejto témy je asi v strede príspevok od cambiny a v ňom odkaz na stránku (v češtine) - první známky těhotenství, skús na to kliknúť - tam sa všetko potrebné dozvieš. A keď už máš dieťatko, tak nejaké príznaky už poznáš, nie 😉 . No, ale neviem, či 3 dni po ovulácii môžeš už niečo cítiť, takže treba počkať 🙂.

cambina
9. okt 2009

marti...jojo máš pravdu, záleží, jestli přece něco při laparce dělali nebo né...
tu buchtu fakt někdy zkus...je jednoduchá a vynikající 😵
bambulko...pokud jsi 3 dny po ovu,tak ani v krvi to ještě nebude.

marta222
9. okt 2009

bambulka814, cambi má pravdu, 3 dni po ovu ti to určite ešte nezistia ani z krvi. Ale, môžeš mať v krvi ešte HCG z predošlého tehotenstva, keď si rodila len pred 4 mesiacmi.
cambi a do tej tvojej buchty dávaš čerstvé ovocie alebo môže byť aj zavárané alebo mrazené?

bambulka814
9. okt 2009

tak uz som sa dovolala.vraj na 100% nie som. takze zahada vyriesena.

tiez som sa jej vcera pytala, ako to uz moze vediet, ale vravela, ze z krvi je to uz vidiet po 3-4 dnoch, udajne hormony zacnu uz pracovat. je to endokrinolog, tak asi vie.

dakujem kocky za info a pomoc.

cambina
9. okt 2009

marti... budu dávat čerstvé jahody a zavařené borůvky. já moc zmražené ovoce nemusím...

bambulko...nezbyde ti než počkat do termínu MS, pak udělat test, popř. zajít znovu na krev. ted nezjistíš nic. ted ještě samo vajíčko putuje.

bambulka814
9. okt 2009

moment, je teda mozne, ze nemala pravdu a teda mam este pockat???

cambina
9. okt 2009

bambulko... vajíčku trvá zhruba 8 dní než doputuje tam kam má a uhnizdí se... až se uhnízdí začne produkovat hormon, který bude už v krvi.... kdy máš termín MS? jaké máš cykly?

marta222
9. okt 2009

Mne sa tiež nechce veľmi veriť, že 3 dni po ovulácii sa môže dať zistiť HCG z krvi, ako píše cambina - oplodnené vajíčko putuje cca 6-10 dní do maternice a až keď sa uhniezdi, začne produkovať hormón HCG.

bambulka814
9. okt 2009

cam,

poslednu MS som mla 28.8.08, a odvtedy porod, takze urcite je vsetko prehadzane. no neviem no, ona je fakt expert, liecila ma na syndrom PCO a vzdy mala pravdu, verim jej. najlepsia endo v KE.

vravela. ze po par dnoch to hcg uz zacne stupat, teda je vidiet, ze nie je nulove, a podla toho sa da zistit, ci je to tehu. a ze ja mam uplne nulove. ale zase mozno sme sa nepochopili, ze kolko dni je od mozneho pocatia, bolo to len v nedelu.

ach jo.

lyzenka
9. okt 2009

ja si tiež myslím, že si urobila len svoju prácu, zobrala krv a zistila, že tehu nie si (momentálne) ..... ale mohla povedať, že radšej ešte do MS skúste spraviť test alebo poprípade ešte na krv.....

lyzenka
9. okt 2009

inak, ahojte.. 😀

cambina
9. okt 2009

bambulko... týden až 14 dní počkej a udělej test popř. za 14 dní zajdi znovu na krev. každopádně bych se neupínala na to, že po 3 dnech od ovu bude v krvi těhu.

bambulka814
9. okt 2009

ok, baby.

tak nateraz to uzatvaram ako negativne a ked by sa mi o 2 tyzdne nieco nezdalo, kupujem test.

dakujem este raz za podporu.

a vsetkym prajem samozrejme pozitivnejsie spravy 🙂 utekam.

lyzenka
9. okt 2009

inak tuším samí chlapci sa rodia......aj teraz kamoška mi vraví, že budú mať chlapčeka.....minule tiež jedna známa, že chlapčeka....už by to chcelo nejaký dievčenský zlom... 🙂

lyzenka
9. okt 2009

bambulka a držíme palčeky!

kessy11
9. okt 2009

lyzenka tak čo netestovala si???? a čo teplotky??? ako to s tebou vyzerá, čo sme naposledy písali spolu tak to bolo celkom nádejné nie???

lyzenka
9. okt 2009

ahoj kessy,

teplotka je stále nad 37 - no včera som skúšala, a nebolo ništ .....no možno je ešte skoro ....tak mám ešte jeden test...tak si ho šanujem... 😉

kessy11
9. okt 2009

no ale teplotka fajne, tak este vydrž a skús až den pred MS alebo v ten den, držím palčeky 😀 😀 😀

lyzenka
9. okt 2009

kessy,

no som zvedavá ako to dopadne....ale radšej sa neteším aby som sa nesklamala... 😉

andy2306
9. okt 2009

ahoj marti-jak se máš?co nového?
cam-takovou buchtu jsem dělala na jaře,všem chutnala-výborný recept 😉
kessy-nakonec jsme ty naušnice nedali-nakoupili jsme a jeli dom.zítra máme to vítání a kdybvy ji to náhodo hnisalo,tak at nejsme zítra protivní...koupila jsem dekorace na zed do děcáku,tak jim to tam jdu nalepit...!došlo mi aj nové povlečení,tak se těším,že to tam bude jiné trošku-hezčí.
lyzenka-na test je moc moc brzy... 😉

lyzenka
9. okt 2009

🙂 andy

lyzenka
9. okt 2009

idem kočky, tak sa majte pekne v zdraví zostávajte a kessy, Samko nech si ešte hovie v brušku, je mu tam dobre 😉

kessy11
9. okt 2009

lyzenka 🙂
Andy to si asi spravila fakt dobre s tými naušničkami, je dosť možné že by bola mrzutá a zrovna zajtra by to asi nebolo najlepšie, určite je krásna aj bez náušnic a parádnica z nej môže byť aj neskôr 😀 😀 😀
....viem si predstaviť ako sa tešíš z tej dekorácie aj z tých návliečok(ak som to správne pochopila "povlečeni" sú navliečky na postel, že? 😀 Ja tiež zbožnujem ked môžem troška niečo zmeniť a poprehadzovať a dať nové veci do izieb, a ked môžem niečo na komplet zmeniť to je radosť 😀 😀 😀

andy2306
9. okt 2009

jojo--to snad miluje každá ženská.já mám ráda každou změnu...nakoupila jsem si ted hodně nových dekorací do bytu-nove podprdelníky (návleky na židle 😀 )nové ručníky,povlečení,polštáře na pohovku nové...jojo změna je třeba..už jsem to tam nalepila aje to super.hanička je nadšená....tak nic,jdu vařit..mám toho dnes hodně.
já sjem aj ráda,že ty naušnice jsme nedali-já to špatně nesu tyhle věci,očkování a tak..na to je času dost ještě 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre