Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzu4444
2. mar 2010

Ahojte ...podla nazvu temy by som sa chcela spytat: MS mi meska 9 dni a mam taky tahavy vytok (podobny ako keby vajecnemu bielku) co to moze byt? bojim sa ze nejaka cysta alebo nieco take ☹

mafynka
2. mar 2010

babky ahojte,,ja sem sice nepatrim,,ale mate zivu debatu,tak sa zapojim,lebo potrebujem rychlo nazor,kym sa nezblaznim :- 😀 😀 som 23DC a mam spinenie,take ho hneda,,no kedze mam dlhe cykli najmenej 31dni,,tak sa mi zda,ze to je na mrchu skoro,,alebo zeby predsa sa rozbieha??

korenka
autor
2. mar 2010

zuzu,a nerobila sisi test?To by ti už mal nádherne ukázať,či si tehu,ten výtok je tiež jeden z príznakov tehu.urob si test a daj vedieť,verím,že tam nájdeš dve nádherné //. 😵

korenka
autor
2. mar 2010

mafynka,noooooooooooo,môže to byť aj uhniezďovanie,takže len čo bude meškať 1 deň,testuj!!! 🙂

mafynka
2. mar 2010

ked ja neviem,kedy meska,,ked nikdy nechodi ako ma 😀 baby ja si nechcem robit nadeje,,,ale toto spinenie ma zaskocilo,,este aspon tyzden som nic necakala,,,mohla sa mi aj cysta vytvorit?

korenka
autor
2. mar 2010

netvrdím,že nie,mohla,ale na to ti bude vedieť presne odpovedať gynekológ,ktorý to uvidí na sone.

zuzu4444
2. mar 2010

korenka.....praveze robila som si test v nedelu o polo 10 vecer a bol negat.

flyangel
2. mar 2010

ahoojkyyy....ako sa mate?ja tu chodim teraz pomenej lebo sas stahujeme...soni tesim sa a srdecne ti blahozelam ku tehu... 😀 😀

korenka
autor
2. mar 2010

zuzu,tak skús ráno,nalačno a večer nepi veľa vody!!!daj vedieť

dzimi9
2. mar 2010

Ahojte baby chcem sa spýtať môžem byť tehotná aj ked som dostala presne na čas menštruáciu?? 😖

korenka
autor
2. mar 2010

dzimi,no,skôr nie,podľa čoho to usudzuješ?
ako možné to je,ale 1 zo 100.

monaberuska1
3. mar 2010

ahojky holky, tak mě chřipka pomlau přechází konečně .-) 😉 😎
já ted pravidelne chodim s malou spát 😀 😀 protože sme teda unavená děs 😀 😀 😀

dzimi klidně můžeš já u malý měla taky menstruaci normálně 😀 😀 🙂 😉 nikde není psáno že ji nedostanes ihned jak otehotnis 🙂 mje kamarádka jí měla dokonce klasicky do 2 měsíce těhu 🙂 takže to může být 🙂 😉

mafynka a co tehu testik zkousela jsi?? 😉 🙂

dzimi9
3. mar 2010

korenka dakujem za nazor no už sa chytáme asi všetkého dúfam že sa dočkám čoskoro dvoch čiarok.. ☹

dzimi9
3. mar 2010

monaberuska dobré sa čítajú také pozitívne názory 🙂 ale asi s toho nič nebude zase 😒

xena1
5. mar 2010

ahojte kocky,tato tema trosku pokulhava,ale napriek tomu,vam chcem povedat,robila som si testiky a mam dve krasne kolajnicky,drzkajte palceky nech vsetko dobre dopadne....a ja drzim vam nech sa mozete aj vy tesit z dvoch ciarociek

sonidlov
5. mar 2010

xenuška gratulujem ale len po tichúčky zaťial a prajem ti nech je všetko v poriadku

kessy11
5. mar 2010

ahojte babulky,
xena gratulujem 😀
soni ako ??? neviem kedy si mala ist na ten utz??? niečo nové??? ako sa cítis?? 😀

sonidlov
5. mar 2010

Ahoj Kessy 11 zmeniala som si tt , lebo doktor povedal, že som v 4tt ovu bola 18 dc . Bábo má 10 mm. Zaťial bolo vidieť iba váčok tak dúfam to tak mám byť.Doktor povedal, že je to v maternici a zaťial to vyzerá,že to je všetko v poriadku.V utorok budem mať výsledky krvi a dostanem aj materskú knížku.

kessy11
5. mar 2010

super soni, sa tešim s tebou, v 4 tt este nemôže byť nič vidno, tak sa len pekne opatrujte a dávajte na seba pozor, v utorok budem čakať na nové správičky 😀 😀 😀 všetko dobre soni 😀 😀 😀 😀 😀

sonidlov
5. mar 2010

dakujem aj tebe všetko dobré kessy a xenka tebe držkám palčeky

korenka
autor
5. mar 2010

xeni,moc gratulujem,držkaj sa!!!
soni,tak,vyzerá to dobre!!!
a ja stále nič,robila som si aj dnes ráno test...a ako vždy...NIČ!!!....v pondelok bude 2t od vyvolávačky,tak ja už fakt neviem,čo sa deje zas 😠
a to ešte som poriadne prechladnutá,tak sa mi darí,och 😠

andy2306
5. mar 2010

holky-mám z vás opravdu velkou radost
xeni-to je velké překvapení,přeju ti to z celého srdce-po také době.tak zázraky se dějí-první sonička,ted ty xeni-korenko ted už počkám jen na tebe auž se nemusím chodit-protože budu klidná.opatrujte se a všechno dobré přeju,at je těhu pohodové a brzy at máte takového broučka doma jako mám já.hezký večer

korenka
autor
5. mar 2010

no,andy,si ešte počkáš 😉

monaberuska1
5. mar 2010

ahojky holky🙂

korenka- no třeba ne dlouho 😀 😀 😀 jak se máte holky??co novýho povídejte 🙂 😉

anduško ahojky 🙂 🙂 😉

xena1
6. mar 2010

dakujem babulky mooc,ste zlate a vsetkym drzim palceky...a maminkam krasnu matersku...

andy2306
8. mar 2010

ahoj holky
xeni-mám fakt velkou radost že se vám to podařilo-to je perfektní,opravdu.a kolik miminek máš v bříšku,chylo se jedno nebo povícero? 🙂 doufám,že budeš sem chodit pravidelně dávat info,jak na tom ty a miminka jste.....a to platí soničko i pro tebe.....přeju,at je vše v pořádku..zasloužíte si toh olky.
my ted obě s terinkou braliantibotika-ale už jsme zdravé,chodíme ven,hanička je ve školce.za měsíc má hanička 4 roky,tak se chystá velká oslava-s babičkama,dědečkama-podmínka:každý bude mit nějakou masku.hanička ve školce pro nemoc propásla maškární ples,tak ji ho uděláme doma na ty jeji narozeniny 🙂)
nového jinak nic-už se moc těším,až bude teplo...světlo-budem chodit na průlesky,na písek...na zmrzku,na koupák,na dovču....už aby to bylo,nebo ta zima byla hrozně moc dlouhá a otravná.Budem venku pořád-terezku to na sportáku baví hledět i tři hodiny...tak to se hodí,že můžem byt venku dlouho....a písek už ji snad taky bude bavit,už skoro chodí-tak si tam snad vyhraje ze starší ségrou.taky set ěším,až půjdu nakupovat jarní věci-sobě i děckám-a odlehčíme z těch zimních bund a svetrů-a já si půjdu koupit o 3 velikosti menší 🙂 🙂 🙂
moni-jak se máte vy?co tatínek?ozvi se mi na mejl-myslím na vás,a držím moc palečky.
m.o.n.i.-co ty,ještě nerodíš?jak se cítíš?u dr.vše dobré?přeju pohodový,krátký porod a at jste oba s miminkem v pořádku.držte se.
mscat-jakpak u vás,co to bydlení?a jak se cítíš ty?
korenka-neboj se,já myslím,že to dlouho trvat nebude-ty-xenka-a sonička,na vás čekám.ty dvě už jsou těhulky-tak ted ještě ty..a uvidíš-že tento rok to bude....holky-tento rok musí byt prov šechny fajn...tak i pro tebe korenka..neboj.
jinak kessy-co vy?maličký je nádherný brouček-další fotky by se šikli.....budte zdraví a opatrujte se.

andy2306
8. mar 2010

***všem ženám-maminkám-těhulkám-snažilkám-přeju vše nejlepší k mezinárodnímu dnu žen....chlapi to neslaví,popřejme si aspon my.můj říkal,že když to zrušili,tak co by se slavilo 😀 😀 😀 ****

korenka
autor
8. mar 2010

andy,dík za podporu,moc mi to pomáha 😉
tak,ja som ešte v sobotu večer dostala ms,no,meškali poriadne,ale došli,to je dôležité,takže od zajtra idem brať clostík do 7DC,potom na folikometriu 11DC a ak bude vše o.k.,tak asi na 13DC ideme na IUI,no držte nám moc palce.
xeni,ty si tehu z IUI?

price
8. mar 2010

Ahojte, čítam Vás každý deň, ale neprispievam nikde.Chcela som sa Vás opýtať, či sa pomocou krčka maternice dá zistiť, či je žena tehotná?
A aký by mal byť krčok v tehotenstve, ďakujem.

nela00
8. mar 2010

price v tehu by mal byť krčok tvrdý, zatvorený a dolu, ľahko naň dočiahneš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre