Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
8. júl 2009

Cauko baby...nuz dnes poobede budem mat vysledky z krvi..ale nedavam tomu sance uz,...po sobotnajsom krvacani...aj dr,povedal ze asi slo o mikropotrat...ale ze mrchu mam podla neho dostat v dany termin ako by som ani nikdy tehu nebola...dokonca povedal ze mozno aj ovulku budem mat v tento mesiac...pretoze telo pri mikropotrate ani neregistruje to tehu a nic sa nemeni..lebo male sa prilis skoro potratilo...taktiez mi povedal ze je mozne aj to ZE pri mrche sa neudrzalo ale ze ostali zvysky v maternici preto testy ukazovali // ALE PO SOB.KRVACANI SA VSETKY ZVYSKY ODSTRANILI 😢 ☹ a preto na usg nic nevidel v maternici..len mi vzal krv ale aj to len preto lebo ja som to xcela...aspon si budem ista ze to nie je mimomat.tehu...

andy2306
8. júl 2009

ježíš..fly.to mi je hrozně líto..to jsem netušila,čekala jsem dobré zprávy.doufám,že brzy už ty // budou a ty štastná těhulka,přeju ti to.hlavně nebud smutná,ted se určitě zadaří co nejdřív..odměna za tu bolístku co ted máš.

michalag
8. júl 2009

fly ..... to ma velmi mrziiiii ☹ ☹ ☹

barchee
8. júl 2009

fly, je mi to ľúto...toto isté som mala aj ja v apríli...mikropotrat...je to otrasný pocit krámy mi prišli normálne v termíne potom...testy na 10 DPO // a pár dní potom už len / ☹ V piatok bude týždeň, čo sme sa vrátili zo svadobnej cesty, bola tam ovulka...tak dúfam, že sa to už tentokrát podarí 😵 ....už sa snažíme 4.mesiac... 😖 dnes som 20 DC...na testy prdím, nechám to na prírodu...buď krámy prídu alebo nie...ak prídu, chystám sa ku gyndovi...či je všetko ok...alebo je to len psychický problém nejaký 😒

flyangel
8. júl 2009

Andy,miška....dakujem dufam ze to uz najblissie vyjde...teraz si davam pauzu na chvilku...mozno to aj z hladiska psychiky potrebujem...Barchee ja viem..pamätám sa na teba...čítala som to 😔 drzim ti silno palceky nech to teraz vyjde 😉 Andy ako sa mate?dufam ze vsetko je ok 🙂 Miška a vy?ak dobre viem aj ty sa teraz uz nesnazilkujes len to nechavas na prirodu...

venyska
8. júl 2009

Fly:To je mi vážně líto,ale ještě nevěš hlavu,krev je nejpřesnější.Uvidíš co bude v krvi.Já měla toto min.měsíc také

alzbeta.hod
8. júl 2009

ahojky všem tak zase očekávám ms, zatím je čas a tak doufám že se zadaří

venyska
8. júl 2009

alzbeta.hod:tak držim palce.Kdy očekáváš?Já 18.7.Teď mám po ovu,snažení bylo pořád,tak doufám,pořád je mi bllbě,každý den jak když mám menses

alzbeta.hod
8. júl 2009

jo mě je podobně. tak asi poslední 3 dny. pobolívá bříško ale jen občas a dnes mi je na nic, ani jsem nemohla spát. Takže buď od páteře nebo ms. Zatím se k těhu nepřikláním... Očekávám ji 11.7.

sonidlov
8. júl 2009

Ahojte, tak mrcha došla :( 😠

venyska
8. júl 2009

sonidlov:Tak to mě mrzí,nějak se to teď tady bortí... ☹

sonidlov
8. júl 2009

mevadí za dva týždne iedeme na dovolenku tak možno tam sa zadarí

alzbeta.hod
8. júl 2009

soni to mě mrzí tak snad příště...

mě je momentálně strašně zle a to jdu za chvilku do práce...

michalag
8. júl 2009

Ahojte 🙂 ... maly je uz v posteli a ja mam na chvilku veget 🙂
fly, tento mesiac meriam Bt a robila som si ovu testy ... je to posledny mesiac kedy som skusala ak to teraz nevyslo, uz to necham fakt na prirodu 🙂

soni .... ☹ ☹ ☹ , ale mozno sa vam na dovci podari, kedze tam na to nebudete az tak mysliet ... drzim palce 😉 🙂

flyangel
8. júl 2009

Miska ja som to tiez posledny krat skusila...teraz si davam pauzu..

michalag
8. júl 2009

a kedy mas volat pre vysledky? .... je to smutne, co poznam baby, tak v mojom okoli sa to stalo 4 - rom ☹ za posledne 2 mesiace ☹

flyangel
8. júl 2009

Vážne??no ja som teraz volala-negatívne...ako som cakala

m.o.n.i.k.a
8. júl 2009

Ahoj holky
fly,soni, je mi tzo moc líto, ale hlavu vzhůru. Máte před sebou ještě další měsíc a ten bude úspěšnější 😵

flyangel
8. júl 2009

Monika a ty kedy ides ku dr:?

michalag
8. júl 2009

fly ............ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

m.o.n.i.k.a
8. júl 2009

Jdu v pondělí

mscat
8. júl 2009

ahojte holky
fly-moc mě to mrzí,ale držím pěstičky,jednou se zadaří určitě!stejně tak Soni-pěkně si užíjte dovolenku ano? 😉 a třeba se v jiném prostředí zadaří .
jinak já už čtvrtý dne poctivě krámuji 😝 😀 dnes jsem volala k dr.takže řekl že 17DC mám začít brát ty prášky a sama si to takhle vypočítávat když nastaala změna 🙂 a před nama je od 18tého snažilkování až do 8srpna..tak třeba se zadaří 🙂

mscat
8. júl 2009

já zatím takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

m.o.n.i.k.a
8. júl 2009

mscat to je dobrá zpráva, jsem ráda za Tebe 😵
Na graf se nedívám nerozumím tomu 😅

mscat
8. júl 2009

moni: 🙂 díky a co ty jak se cítíš? 😉

m.o.n.i.k.a
8. júl 2009

No já zatím v pohodě. Dneska jsem vezla kámošku mimo ov a tam cesta supér, protože bylo zataženo pak jak jsem jela zpátky a vylezlo sluníčko tak mi ty zatáčky nedělali dobře, jsem byla ráda, že jsem doma.
Ale zatím je mi fajn, až na ospalost, to je fakt drsné 😖

dzou
8. júl 2009

Moni tak teda neviem, ci som pisala ale teda gratulujem, ja som ti to hovorila 😀
fly je mi to luto, ale nevesaj hlavu raz to musi vyjst. 😉
Ja som momentalne 5DC a som tak nejak straaaaaaaaasne optimisticky naladena 😎 sa zajtra su idem kupit ovu test a tak nejak si myslim( dufam) ze to vyjde,len nemam take stastie ako soni lebo ja akurat jak pojdeme na dovcu tak den predtym mam dostat mrchu 😎 tak som sa tesila ze budeme snazilkovat na dovce som pocula ze straaaaaasne vela ludom sa to podari na dovolenke sak to su majove deti- my sme ich na strednej v triede mali asi6 😅 ale tak mozno bude obohatena niecym inym// 😀

m.o.n.i.k.a
8. júl 2009

dzou, už jo, ale jinak děkuji 😅
Tak Ti budu taky držet palečky aby byl tento měsíc úspěšnější 😉

dzou
8. júl 2009

moni dik 🙂

kessy11
8. júl 2009

ahojte babulky,
fly....to mi je ľúto, drž sa a hlavu hore, ono to príde uvidíš🙂
soni aj ty, uži si dovolenku🙂))

...ja som zasa chorá bolí ma hrdlo a kašlem, skúšam všetky babské recepty a nič mi nepomáha 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre