Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Cam, to věřím. Lukáš má známé u taxi v Hrabůvce v broadweji, tam jezdil a ti sním mluvili nedávno mi říkal a říkal, že se tedka jezdí strašně málo a i dispečerky odcházejí, takže je to děs. Oni za večer na jednoho odjezdili třeba 150 jízd a ted jsou rádi za 50 😖
A nehledá si ten Tvůj něco jiného?

cambina
25. júl 2009

mscat...jojo...my jsme s malým sami a on sedí zbytečně třeba 5hodin v tom vedru v autě, pak je tak protivný, že s ním není řeč....ale ted ho musím pochválit, že poctivě bere vitamíny a dokonce se snaží omezit pití coly

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Mscat, jo jo rádi cestujeme, ale do Té Prahy jel vyloženě jen za prací, protože tady je to děs a hrůza sní.
Tak se nechce tedka ani vrátit tak nejpozději za půl roku, tak pojedu tam za ním. Uvidíme, jak dlouho tam budeme, ale tak do roka se chci zase vrátit zpět 🙂

cambina
25. júl 2009

moni... občas vymyšlí, co by dělal jiného
samozřejmě v broadweii je známe...je to ted fakt síla...kdyby 50..někdy má za celý den jen 2 jízdy

mscat
25. júl 2009

cambi:já se mu teda nedivím 😝 sedět pořád v autě musí být děsná otrava 😝 ale tak to je dobře že bere vitamínky a tak 😉
moni:a jakou tam má teda práci?že se ti chce pořád takhle stěhovat 🙂

cambina
25. júl 2009

moni...tvůj je v Praze?
mscat...jo a pak nechce ani sexovat

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Ale já myslím o víkendu, přes den jsou rádi když něco málo odjedou. 😒
Ale každý ted mluví, že tohle už moc nevynáší, jezdí i Dody-známí za confort ve žlutém autě a taky říkal ted bída a bude hůř ☹
No je to fakt hrozné 😖
mscat, no mě se stěhovat nechce, ale zase na druhou stranu udělám vše abychom byli všichni pohormadě spolu, víš 🙂
Mám kamarádku co chodí s fotbalistou a Ti se stěhují pořád. Předtím bydleli v Brně, pak v Ostravě, pak se zase stěhovali do Prahy a ted se zase stěhují jinam a to vše kvůli fotbalu, takže to bych byla úplně na hlavu. My naštěstí jen tam a zpátky. 😉

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Cam jo jo už asi 3 týden nebo měsíc a tak jak sežene pronájem jedeme za ním. Tam je práce jak hrom, jel tam a měl jí hned. Tady hledal 3 měsíce a nic 😉

cambina
25. júl 2009

moni znám dodyho...a samozřejmě comfort
tak vám se to podařilo na rychlíka ještě než odjel 🙂

cambina
25. júl 2009

moni...a to tam těhula pojedeš a budeš tam hledat dr...to by se mi fakt asi nechtělo
takže jsi mu to zdělila po telefonu? a jak on reagoval na takovou zprávu?

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Jj tak to znáš asi všechny co my, tak není divu, všichni se navzájem znají 🙂
Jo jo no, byla jsem z toho vypleštěná. Řešili jsme jeho odjezd a jeho práci a ták, tak jsme vůbec nemysleli na snažení, ani jsme tomu už nevěřili, tak jsme to nechali tak a prostě mamka dostala ms, ségra taky a já nic, tak mě napadlo si udělat test, protože já to mám vždy před mamkou a tak nějak jsem fakt na to nemyslela, ani na to, že mi nedošla ms a to jsem si vždy hlídala. No je lepší fakt vypnout a myslet na něco jiného, nám to tedy pomohlo, vůbec jsme to nečekali, ale vůbec. 😉

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Jj jak tam pak dojedem nebo ještě Luky se mi tam poptá po doktorce, mě to vůbec nevadí, hlavní je, že budem spolu 🙂 To se přežije nejde o život 😉
Kdybych nebyla těhule tak tam nejedu, ale chci aby to tedkom Lukáš prožíval semnou 🙂

mscat
25. júl 2009

cambi:máte to taky těžký... 😝 ☹
moni:tak jasné hlavně že budete spolu to je nejdůležitější 😉 hlavně na sebe dávej pozor no a co malý teda na to?říkala jsi mu že budete mít miminko? 🙂

mscat
25. júl 2009

cambi..co říkáš na moju teplotku http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
🙂 mám to ješte rozhozené dost tu ms ale dnes mi po 18ti dnech takto vyhupsla teplota jinak byla furt pod 36,8

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Malý z toho má srandu, mi na to řekl, že chce miminko štěnátkové a že mu bude dávat dudlík 😀
Tak se pak směje a když dělá blbosti a bouchne mě trochu do bříška, tak se mu snažím vysvětlit, že to nesmí, že mám v bříšku miminko, tak mi na to řekne kde? Ukaž, když mu řeknu, že je schované, že nejde ukázat, tak se rozčije a řekne tak ukažž, kdéé 😀

mscat
25. júl 2009

😀 to je pěkné.. 🙂 musíš mu ted říkat že bude velký šikovný bráška aby pak nežárlil 😀 😉 víš připravovat ho na tu jeho velkou roli 😵 nebo mu třeba ukaž i fotečku nějaké těhulky která má už bandero 🙂 že ti taky tak vyroste bříško 🙂

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

No žárlit si myslím, že nebude 🙂
Jak jsem si chovala od kamarádek mimča jedno nedávno jak se narodila kamarádce Natálka, tak jsem schválně mluvila, že si jí vezmu a ho tu nechám, že je to moje miminko a on se smál jak ujo a bylo mu to vcelku jedno, lásku budem dávat oboum stejně, tak nebude ani na co 🙂
No to mu budeme říkat později, ted je ještě čas 😉
Jdu si lehnout k tv, tak papa a dobrou ničím nerušenou noc, holky 🙂

cambina
25. júl 2009

mscat...záleží jaké teploty budou další dny, pokud se budou držet nahoře, vypadá to na ovu včera

mscat
25. júl 2009

cambi:já jsem si taky říkala že pokud se budou držet nahoře tak byla možná včera..zatím dlouho ovu nebyla tak nevím 🙂 ale stejně by to nevyšlo my měli sexík 2dny před..skoro tři nějak po půlnoci 22.7 🙂 ale hlen byl jen nějaký po ms.dost hustý a jinak u sebe žádný hlen nepozoruji... 😝 😒

mscat
25. júl 2009

no a ještě ve čtvrtek mě děsně bolelo břicho ,to jsme šli zrovna na koupák a je teda pravda že to jsem měla pocit pořád mokra jak kdybych byla počůraná 🙂 😝 ještě jsem říkala mojemu že něco pořád ze mě teče 🙂 to možná může být i před ovu že?může to být dva dny před ovu?

sykina182
26. júl 2009

Ahojte kočky, neviem, či mi budete vedieť poradiť... už asi 2 týždne mám intenzívny pocit, že som tehotná... je to zvlášte, pretože by šlo o moje 3. tehotenstvo a bola som si istá, že príznaky už poznám... 😒
Robila som si aj test, ale vyšla tam len slabučká čiaročka, taká skoro neviditeľná... A včera i predvčerom som mala taký veľmi slabulinký svetlohnedý výtok, dnes už som dostala menštruáciu, ale je akási divná...taká hnedastá... 😕
Normálne by som ju dostala až o 2 dni... tak neviem... a vždy zo mňa šla krv potokom...
Bolia ma aj prsia, tento týždeň mi bolo počas dňa častokrát nevoľno... ale je dosť možné, že to bolo aj z tepla...
Tak neviem...
Bábätko by sme si veľmi priali, pretože posledne to skončilo MA. O to väčší stres mám teraz.... ach jo...
Inak po MA už som mala 3 celkom normálne pravidelné cykly... tak som z toho jeleň... 😕 😅

rubyred
26. júl 2009

Ahojky sykina182, príznaky, ktoré opisuješ, som mala aj ja pri mojom poslednom tehu, ktoré ale skončilo potratom ☹ . Namiesto mrchy len špinenie, najprv som tomu nevenovala pozornosť, ale keď som začala mať divné chute a z konzumácie špenátu som už bola pomaly zelená ako Schrek, tak som si išla kúpiť test. Bola tam druhá čiarka, síce slabá, ale bola... Takisto ma veľmi boleli prsia, mnohonásobne viac, ako keď ma bolia pred mrchou... Potom som si pre istotu urobila ešte dva testíky, na oboch bola aj druha čiarka. Tak som sa konečne rozhodla navštíviť gynekologičku, dohodla som si termín návštevy, ale ešte pred tou návštevou v noci som zrazu začala veľmi silno krvácať, obrovské bolesti, no nebudem to ďalej opisovať, lebo to nebolo veľmi chutné... Takže k doktorke som už prišla s tým, že krvácam. Hneď ma poslala na Antolskú, kde mi urobili HCG testy, tam ešte bola dosť vysoká hladina... Na UZV jeden lekar zbadal ovoidný útvar, už ma pripravoval na príjem a čistenie, potom na to ešte došiel kuknúť druhý doktor, ktorý skonštatoval, že tam nič také nie je a všetko podstatné "odišlo" prirodzenou cestou, že na príjem nemusím a vlastne môžem byť rada, že ma nemusia čistiť. Bola som vtedy z toho psychicky na samovraždu, robila som si výčitky, prečo to takto skončilo, takisto som bola nahnevaná ma moju svokru, s ktorou žiaľ bývame, a ktorá mi každý deň zvykne dačím "osladiť"... Snažilkujeme ďalej, snáď nám to už konečne vyjde, zajtra si idem s gynekologičkou dohodnúť nejaké vyšetrenia, hlavne si chcem dať urobiť hormonálny profil. Ináč užívam každý deń anopyrin, raz som počula, že to nejakým spôsobom pomáha udržať prípadné tehu, takže uvidíme. Držím Ti palčeky, aby Ti všetko vyšlo podľa Tvojich predstáv 🙂

andy2306
26. júl 2009

ahoj holky..zdravím po delší době.
a vítám mezi nama opět cambi...bez tebe ty stránky nebyli ono.jak se máš,dobrý?je mi líto,že zatim pořád nic..
korenko..jak bylo na dovolené.....a přeju,at se zadaří co nejdřív ....moc si to zasloužíš...a nejen ty samozřejmě,i vy ostatní.
kdepak je naše těhulka Kessy?jak se daří miminku v bříšku a jak zvládáš ty horka jako těhulka?
mscat...ahojky 😉 micha...ahoj..co malý,dobrý? 😉

Jinak my se máme dobře,Terinka je velice hodné miminko..říkám ji bábo za odměnu.spinká ve dne i v noci,kojíme o sto šest,v noci mi zatim ani jednou nebečela..napapá se a usne.přes den je taky zlatá,jezdíme po výletech a vždy nám to prospí krásně celou dobu.JInak jsme zdraví,mě už se snad nemoci vyhou,v šestinedělí jsem si jich užila dost...terezka už bude mít osm týdnů a já pořád krvácím...dva dny nic,pak zas jo a hodně..tak nevím,co si o tom mám myslet,když už mám dávno po šestinedělí.
tak přeju hezký den..papa zatim

rubyred
26. júl 2009

Mám takú otázku, že ako je to vlastne s tou bazálnou teplotou? Doteraz som si myslela, že stúpne pri tehu. Ale potom som sa dočítala, že vraj to stúpa aj pri ovu, takže už fakt neviem, vždy pred menzes si ju meriam v nádeji, že bude vysoká a že konečne som v tom, čo ju aj vždy vysokú mám, ale nikdy z toho nič nie je ☹ Nie celé to meranie bazálnej teploty blbosť?
Idem si variť špenát, nech mám hodne kyseliny listovej, snáď mi to aspoň trochu pomôže k uskutočneniu môjho sna 😉 A pozdravujem mscat a cambinu 🙂

mscat
26. júl 2009

ahojky
rubyred: 🙂 no,to by sis musela měřit teplotu celý cyklus,aby jsi věděla jaká je tvá normální teplota..před ovu,po ovu a a před ms..a tak víš 😉 ještě před ms ju můžeš mít vysokou..vyšší teplota je po ovu a drží až do ms i třeba do toho dne kdy přijde ms. 🙂 BT stupne když už je po ovu 🙂 třeba 0,2-0,4 stupnu.a drží se to nahoře proto možná vždy naměříš tu vyšší teplotu,protože máš po ovu 😉

mscat
26. júl 2009

tady si to můžeš jen tak pročíst jestli chceš?: 🙂 http://merenibt.xf.cz/index2.html

mscat
26. júl 2009

ahojky Andy:To je dobře že je Terezka hodná 🙂 Mě mamka taky říkávala že je malý za odměnu,za to čím jsem si prošla 😎 byl přesně takový jak popisuješ ty Terezku. 😉 taky jen papal a spal...Ale to ti začne neboj 😀 až Terinka bude běžkat a bude mít svou hlavu 😉 😉 Ale i tak to bude krásné 🙂 Myslím,že je to supr mít takto po sobě dvě dcerky...já nám zatím pořizuji pejska no,aby malý tady někoho měl na pomazlení a na hraní..když už to miminko zatím nechce přijít 😒 ☹ 😉 a nechceš zajít k dr.?nebo jsi už byla?přece jen ..to už by jsi neměla krvácet a máš po tom císařském řezu...a navíc,mě se zdá,že i po tom císařském řezu se krvácí mín než po přirozeném porodu.já teda nekrvácela pořádně ani tři týdny po císařáku.možná tak maximálně 4týdny.aby bylo vše u tebe v pořádku víš...

rubyred
26. júl 2009

mscat: dík za ten link, otvorila som to a zistila som, že to bude čítanie na dlhšiu dobu. Nevedela som, že je to všetko až tak zložíté, doteraz som si myslela, že proste keď som tehu, tak mám vyššiu BT a hotovo 🙂 Ale teda toto je doslova veda, budem to musieť celé prejsť, snáď sa na mňa z toho niečo nalepí 🙂 a pomôže mi to pochopiť niektoré pre mňa nepochopiteľné veci 🙂

andy2306
26. júl 2009

mscat...na gyndu jdu 31.7 to už vydržím do pátku..a mám strach.u haničky jsem krvácela 6 týdnů..a ted střídavě oblačno už 8 týdnů.a to jsem čtvrtý a pátý týden v šestinedělí nekrvácela už vůbec..ale primář mi říkal,že po císaři se to zavinuje i dýl,než 6 týdnů..ale jestli k tomu patří krvácení,to už nevím.pak napíšu,jak jsem dopadla.
já vím..nejem naivní a je mi jasné,že až bude z miminka batole..a hlavně chodící batole,tak začne vztekací období,bude muset byt všude,všechno chytit..vidět....teprv to začne,to je fakt,ale i na to se těším..až s ní bude větší sranda....pohrajem si s hračkama.....a tak... 😉 a neboj se,zadaří se brzo..uvidíš.

mscat
26. júl 2009

andy:no určitě pak dej vědět jak jsi dopadla doufám že to bude ok ale snad ano.
tak jasné..bude to sranda až začne brebentit chodit a tak..každé to období je krásné a zároven náročné 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre