Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flamenga
26. júl 2009

cambina 😔 mne lekárka povedala, že aspoň 2-3 cykly... 😒

monika0001
26. júl 2009

ahojte

cambina
26. júl 2009

flamenga...tak to je nějaká tolerantní lékařka, většinou tlučou hlavy, že je nejlepší počkat půl roku... jak jsem psala, já jsem nepočkala ani na ten třetí cyklus...ještě záleží v kterém tt jsi byla, možná pokud to bylo krátce je možné nečekat ani na ten 2 cyklus

flamenga
26. júl 2009

cambina 5tt.... vraj, ak by som sa nesledovala, tak by som možno ani nezistila, že som bola tehotná....

cambina
26. júl 2009

flamenga tak to jo...pokud jsi nešla na revizi...možná lepší nechat projít jeden cyklus a pak šup do toho... a víš jak se to říkáš, po "......" jako když pohnojíš... ani nemrkneš a budeš těhu

monika0001
26. júl 2009

polroka by sa malo cakat po cisteni.. po samovolnom sa vraj cakat nemusi.. ved kolkozien potrati a ani o tom nevie ze vobec boli tehu...
😉

flyangel
26. júl 2009

cauko...cambi no tak ja sa mam celkom ok.aj ked stale nieco ma chytí... 😒 my sa teraz nesnazilkujeme...idem totiz studovat dalej...urobim si mgr...a myslim ze teraz toho stacilo...

cambina
26. júl 2009

jojo tak to jo...nezeptala jsem se na důležitou otázku v kterém tt? tak v tom případě já bych určitě nečekala vůbec a hned bych se na to vrhla..
já jsem potratila v 9tt, zjistili mi to až v 11tt, pitomec dr mi neudělal ani UTZ...pak jsem počkala na dva cykly a šla do toho

moni jak je?

cambina
26. júl 2009

fly...aha...možná právě se nebudete snažit a výjde to...
my se ted druhý cyklus začínáme více snažit (myslím tím ty vitamíny a více sexu) 😉

monika0001
26. júl 2009

fly ahoj....

Miri a Mši a Moni a ostatné cmuk!

m.o.n.i.k.a
26. júl 2009

Ahoj holký, přišla jsem Vás pozdravit 🙂

cambina
26. júl 2009

moni...zítra jdeš k dr?

michalag
26. júl 2009

cambi, tu, ale mam zabavku, tak len nakukam

cambina
26. júl 2009

miško...jakoupak máš zábavku? viděla jsem tvůj graf...nějak už to musíme kruci prolomit 😉

flyangel
26. júl 2009

no cambi dufam ze to uz vyjde 😉 snad tie vitaminy pomozu..a my?no tak mozne je vsetko..mozno sa zadari ked to budeme najmenej cakat 😉 monika som citala ze IUI bude az o mesiac?Miska zabavku mas?s malym?

monika0001
26. júl 2009

cambi - mam akesi divne stavy. neviem čo to...
včera som kávu zacítila a táíák krásne mi zavonala ze som chut dostala na nu. A ja kavu emam rada..
potom zas nejaka znama vona ma napla na zvracanie..
a dnes som dokonca ani hnacku po jogurte nemala a to ja mavam.. len ked som bola tehu som mohla zjest cosom chcela a nic... inak nesmiem mliečne výrobky.. lebo hneď bolesti a hnacky.. a teraz?nič...
ooooo...

cambina
26. júl 2009

fly...no nevím..moc tomu nevěřím, ikdyž pořád doufám ☹

michalag
26. júl 2009

mamine som uz davnejsie kupila puzzle tigra, ale akosi sa nam nedal pozkladat, kedze je tam strasne vela chlpov, tak som si ho zobrala ze sa do toho pustim a zamestnam sa a tym padom nebudem mysliet tak na vsetko mozne okolo snazenia 🙂 ... a zatial to pomaha 😉 🙂

cambina
26. júl 2009

moni...a ty máš termín MS kdy?

příští sobotu nastupuji do nové práce a zrovna mi začne období ovu... 😒

monika0001
26. júl 2009

fly hej bo doki ma dovolenku tento tyzden a ja ovulku na cseste. nesthame to.. ale pijem ten cajik a doki povedal aj s mmm, že to je znamenie, že sa to podari a nebude IUI treba.. ale tak 24.8. nastupujem na PN...

monika0001
26. júl 2009

no ved to, že pred nedávnom mi MS skončila... ďalšia by mala prísť až 12.8.

flyangel
26. júl 2009

Cambi musis verit 😉 monči tak tento mesiac este skusite prirodzene a ak nic tak pojdete na IUI...Miska no vidis mas super hru 😀

michalag
26. júl 2009

fly, to hej 😅 😀 ... dobru na nervy 😝 😀

flamenga
26. júl 2009

😅 ja neviem čo robiť.... 😀

monika0001
26. júl 2009

fly - tak,tak... uvidíme čo z toho bude..ak bude... ale ja so čím ďalej presvedčená, že bude... na 1. výročie svadby nám vychádza, že by sme mohli urobiť už testík... 😉

Miši prídi aj ku mne potom. mámjedny v posteli rozobrate take babätká a druhe ešte v krabici zabalene take fosforove.. jedny babätká mám už poskladané a aj fosforových delínov mam... ale tie daslie ani za toho .. sa mi nechce... to si nechávam ze ked budem tehu aby som sa nenudila.. 😀 😀

flam - rob to co tvoje srdiecko citi... dostala si IP?

cambina
26. júl 2009

fly...čím dál víc přestávám věřit 😉 přece jenom už to za chvíli budou tři roky 😠

flamenga...dr ti potvrdila těhu? je možné, že tento cyklus bude trochu rozházený... říkám sama za sebe, jak se znám, že já bych nečekala

monika0001
26. júl 2009

ani ja by som nečakala po samovolmom...

flamenga
26. júl 2009

hej mon, dostala 🙂 ďakujem....

najhoršie je to, že tak to vyzerá, že na mňa dnes lezie ovu 😀 a ja neviem, čo robiť 😖 Srdce veľmi túži a chce ísť do toho znovu... rozum váha.... asi tomu nechám voľný priebeh a uvidím, ako sa to vyvŕbi 😀 ☹

monika0001
26. júl 2009

flam - kasli na to, milujete sa, nemyslite na to a budes prekvapena.. 😉

flamenga
26. júl 2009

cambina potvrdila a zároveň hneď vyvrátila... teda skonštatovala, že sa hneď ukončilo 😢 hcg bolo veľmi nízke hneď od začiatku... a potom už len klesalo.... "najhoršie" je, že v maternici hneď od začiatku nič nevidela, takže ani neviem, kde ten môj bubáčik bol zavŕtaný, ak vôbec niekde bol... možno to ani nestihol alebo nemal kam... keď mám tak prekliate "nízku" sliznicu 😠 🙄

Aj teraz... v piatok som bola na gynde... dnes je nedeľa a vyzerá to na ovu... a v piatok mi lekárka povedala, že mám nízku sliznicu 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre