Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
31. júl 2009

nie ja nemam HAK asi uz 3 roky mi to nerobilo dobre, mi sme len prerusovali 🙂

juliett7
31. júl 2009

tak to je potom dobre, ja som brala HAK 5 rokov a si myslim, ze aj to zanechalo nejake dosledky, aj ked lekari tvrdia, ze nie.

dzou
31. júl 2009

ja robim v jednej factory kde robia vrtaky a ja ich balim nic moc, ale furt lepsi zivot jak na SVK obaja sme slovaci a sme si tu kupili dom, co by na SVK nebolo realne tam sme chceli garsonk 28mstv. a tu mame dom aj so zahradou, co je o moooooooooc lepsie a ten moj akurat chce zacat podnikat popri robote tak sa nestazujem

dzou
31. júl 2009

no nemalo by to nachat nasledky ale telo sa dost dlho z toho spametava ja som fakt stastna ze som sa tak rozhodla uz daaaaaaaavno a vykaslala sa na celu HAK ani potom jak budem mat baby ju nehcem radsej nejaku inu metodu

cambina
31. júl 2009

jsem zpět...nějak jsem, zuzi tvůj příspěvek přehlídla....strašně moc ti gratuluji 🙂
a víš určitě, kdy jsi měla ovulaci? tak jak tak, je to nádhera...

juliett7
31. júl 2009

mas uplnu pravdu. My sme tiez uz olutovali, ze sme sa vratili nazad. Ale co uz, nas tam zasiahla kríza, manzel stratil pracu a ziadna ina sa mu necrtala, takze sme nemali inu moznost.

zuzana1971
31. júl 2009

cambi, no podla ovulacneho testu ktory som si davala som to ratala, mne sa to zda tiez moc tmave 😵

dzou
31. júl 2009

hej aj tu to s tou krizou nic moc ja teraz robim len 4 dni sak preto som aj dnes doma 😎 ale nastastie este stale robotu mame a aj preto ten moj chce zacat trochu podnikat este ze existje ebay 😀

juliett7
31. júl 2009

a kolko vas vysiel ten dom, ak sa smiem spýtať?

dzou
31. júl 2009

£88000 predtym som byvala v BA takze keby sme chceli 3izb byt tak by to bolo tak isto a tu mame 2bedroom a aj zahrada na UK je dost velka takze to sa mi velmi rata kedze mame aj psa-zatial moje baby 😉

juliett7
31. júl 2009

tak to je fakt super, tu je strasne drahe byvanie a ked porovnam tie platy, proste bieda

dzou
31. júl 2009

a to sme stihli kupit asi 2 mesiace pres krizou takze to bolo super lebo teraz by sme uz uver tazko dostali

dzou
31. júl 2009

hej dobra cena aj v dobrej stvrti akoze teraz predala suseda presne taky isty dom za lacnejsie, ale ako pisem teraz by sme uz uver asi nedostali este k tomu ked sme cudzinci

juliett7
31. júl 2009

spravili ste dobre, tak dom uz mate, strom tiez, uz len syna 🙂

dzou
31. júl 2009

😀 hej aj by sme radsej chceli chlapceka no ale sak je to jedno, hlavne ze nech uz je no a tym plato na SVk fakt tie ceny su hrozne, tu stihame platit uver a este mozem aj kludne zit co je neskutocna vyhoda, ze sa nemusime az tak strachovat o peniazky aj ked teraz s tou krizou nas to trochu zasiahlo my sme predsa slovaci tak sa viem uskromnit narozdiel od anglanov ty su v tomto hrozny

juliett7
31. júl 2009

Ja uz musim ist, tak zatial. Niekedy nabuduce. NEch sa dari 🙂

dzou
31. júl 2009

jedno co ma akurat trapi je lekarska starostilovst pocas tehu, aspon co priatelova segra hovorila ona je tu uz 10 rokov a ma maleho chlapceka 11 mesacneho, tak je to ovela mensia ako na SVk tym ze je tu ovela viac ludi, viac tehuliek tak nie je tolko casu, ona bola za cele tehotenstvo len 2krat na utz co je podla mna dost malo 😒

dzou
31. júl 2009

tak pa aj tebe nech sa dari a nech su cim skor//

juliett7
31. júl 2009

neviem, ja mam zasa kamosku v irsku a ta sa nestazovala, skus sa spytat k slovenskemu lekarovi, urcite tem musi byt nejaky

juliett7
31. júl 2009

dakujem aj tebe nech sa dari. pa

dzou
31. júl 2009

mam inac taku otazku je mozne aby sa opl.vajicko uhniezdilo v maternici az na 14d po ovu?

dzou
31. júl 2009

halooooo je tu este niekto kde ste sa vsteky stratili

martinka2000
31. júl 2009

dzou jA nevim vsude se pise ze nejvice deset dnů po oplodneni ale jestli to je mozne nevim mozne je vsechno 😕

martinka2000
31. júl 2009

zuzi ja ti to rikala taky jsem mela hnacku hned od zacatku a zue spatneho jidla to nebylo 😀 tak gratuluji

monika0001
31. júl 2009

korenka ahoj... dakujem za opytanie, ale v práci to ide lepsie ako cakam.. moje pracovne hodnotenie dopadlo lepsie ako som ocakavala takze pohoda....
Koľkáty DC som? hm.. rozmylsam... 16DC teraz cez vikend ovulka.. juchu.. len škoda, že robím... 😠

ahojte všetky! 😉

cambina
1. aug 2009

ahoj 🙂
dzou... uvádí se mezi 4 až 11 dnem (někde se píše 5-10den) dochází k uhnízdění...nikdy jsem neslyšela, že k tomu mohlo dojít až 14 den.
a k těm UTZ... někteří dr. podle nějakých zastaralých pravidel dělají UTZ jen 2x, ale já osobně si myslím, že je to fakt málo... mě dělal při každé KO, ikdyž jsem na začátku a ke konci chodila každý týden, z tohoto důvodu nechci měnit mého dr...v tom byl opravdu více než pečlivý a počas těhu mě dost hlídal.

no a jinak mám pocit, že u mě byla ovu snad včera, možná dnes (soudím podle čípku, snad i teploty)...

lucinka1104
1. aug 2009

cam a snažli ste sa?

cambina
1. aug 2009

lucinko...včera ano, dnes nás to čeká 😵 , ale mám pocit, že asi fakt byla včera (dnes jsem 13DC)... teplota dopředu nic neřekne, ovutesty nemám.

yourly
1. aug 2009

Ahoj holky, omlouvám se dopředu jestli se moc rozepíšu, ale už asi týden mi nedá něco spát... Začnu po pořádku. Brala jsem skoro 6 let antikoncepci a minulý měsíc jsem vysadila. Prvotní obavy abych vůbec menzes dostala se nepotvrdili přišla jak hodinky po 29 dnech a myslím, že i ovu byla vprostřed cyklu podle hlenu... Teďka jsem za půlkou a měla bych za týden dostat menzes podruhé od vysazení HA, ale.. pokud byla ovu tak jak jsem si myslela.. tak nám to malinko ujelo.. no spíš jenom při mazlení... každopádně od úterka mi začli divný bolesti vpodbřišku jako bych měla dostat menzes a do toho takové občasné nepříjemné píchání a sem tam i docela bolí prsa.. Ptala jsem se mámy a tak říkala, že to je asi PMS, ale chci podotknout že nikdy předtím ještě když jsem HA nebrala ani v průběhu HA jsem na PMS netrpěla.. nikdy mě nebolela prsa ani břicho.. vždycky až v ten den kdy jsem to dostala.. Každopádně od toho úterka se to tak lehce stupňuje.. stále mě bolí vpodbřišku, občas píchne, navíc mě začíná divně pálet žáha - to jsem taky nikdy předtím nezažila, začínám mít průdké výkyvy nálad a pořád bych jenom brečela kvůli každé prkotině...je mi v posledních dnech divně od žaludku jakoby na zvracení, ale ještě to nedošlo tak daleko abych fakt zvracet šla...jen takový divný pocit v puse a v žaludku.. jsem unavená a dost děsně mě bolí vzádech jakoby v kříži.. já jsem z toho vážně docela zmatená.. nevím jestli bych mohla být těhu i když jsme si "v rámci možností" dávali pozor... nebo jestli je to jenom PMS i když jsem to nikdy neměla a netrpěla na to?? Holky jsem vděčná za každý názor 🙂

jaruska8
1. aug 2009

No, toto vyzeraá, podla toho, co pises aj na poriadne tehotenske priznaky, ale naozaj to moze by aj PMS, napriklad ja som zacala po vysadeni HA spinit pred menzesom a predtym som to nemavala. Cize aj u teba sa mohol prejavit len PMS, kvoli vysadeniu HA, to v tele narobi zmeny-hormonalne. U niekoho moze u niek 😉 oho nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre