Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

makda
3. aug 2009

ja som si test nerobila, ale tiez som mala dost silne bolesti, ked som dostala ms a to nezvyknem mavat. a mala som ju strasne silnu prvy den.

flyangel
3. aug 2009

lucinka vidim podla grafu, ze v case ovulky ste sa pekne snazili 😉 drzim palceky nech to vyjde 🙂 alzbet ako inac?

alzbeta.hod
3. aug 2009

makda, přesně jako já. Dost mě to mrzelo, měla jsem pocit že se to neudrželo. Radši nevědět co to bylo.

ahojky fly: zatím nic jukni na můj zanedbaný graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

flyangel
3. aug 2009

alzbet nemerala si kazdy den?a ake lieky beries?ale ako vidim tak ovulacia bola podla grafu 😀

alzbeta.hod
3. aug 2009

nn měla jsem dovču a byla jsem nějak pořád v jednom kole a zaspala jsem i budík... beru utrogestan a dočetla jsem se že to může replotu dost ovlivnit

monika0001
3. aug 2009

alžbeta - nemas mi co zavidiet.. vzladom na to kde pracojem a mame tam vecne 40 stupnov a bola som tam cely tyzden a zasa cely tydzen pred sebou... hm.... nezavid.... je to hrozne!!! 😉

alzbeta.hod
3. aug 2009

neboj znám to... taky dělám tak kde venku je 30 a tak aspoň 40 stupňů. Buzerace na place. Te´D mám odpolední a vůbec se mi tam nechce.

flyangel
3. aug 2009

No moze to ovplivnit teploty ale nemusi...a uz si bola na nejakom vysetreni preco sa nedari?

alzbeta.hod
3. aug 2009

ne ne doktor nám dal rok a hormony. Prej nejdřív musíme srovnat cyklus, v první řadě. Pak se uvidí co dál. Jen mi dělal utrazvuk ale to mi dělá stále. A to jsem tam tenkrát byla 14dc a řekl že moje tělo funguje tak jak má.

flyangel
3. aug 2009

takze ak funguje ako ma tak musis mat aj ovulaciu a to je hlavne..potom je dolezita sliznica maternice aby bola vysoka a mohla prijat oplodnene vajko...a ak mas malo progesteronu je problem s uhniezdenim vajka a nie v oplodneni..

alzbeta.hod
3. aug 2009

to nevím či mám něčeho málo. Ale beru Utrogestan tak snat je to to samé. Ale 100% mi chybí vitamíny, protože nejím absolutně žádnou zeleninu.

andy2306
3. aug 2009

zuzka..gratuluju k těhu...a už jsem mockrát četla,že to,že žena nepocituje žádné příznaky.....neznamená,že potrácí nebo plod odumřel.....určitě bude všechno v pořádku...napiš.

korenka..ahoj.doufám,že tentokrát ti to vážně vyjde...musí.
cambi..ahoj
fly..jak se máš,něco nového?

flyangel
3. aug 2009

ahojky andy...nuz u mna nic noveho,boli sme s mm na dovolenke pri Balatone v Madarsku,vcera sme sa vratili...bolo tam super...a vy ako?uz si zdravucka?ako si dopadla s tym krvacanim?

andy2306
3. aug 2009

fly..dopadla jsem jak nejlíp to šlo.neni mi vůbec nic...jen neni sliznice p císaří..teprv se vytvoří,tak proto prý krvácím..dostala jsem antikoncepci,která mi to má upravit..a upravila,už nekrvácím.jsou to prášky pro kojící...a nedělá se tam ta týdenní pauza,takže možná vůbec nebudu menstruovat.
jinak my taky dobré...terinka se mi budí v noci už po 7 hodinách,takže pohoda.kojíme..přes den je fakt zlatá...o takém dítěti se mi ani nesnilo.zatukám... 😉
dneska se mi zdálo,že jsem zase otěhotněla..no byl to docela hrozný sen,naprostá panika se zmocnila v celé rodině...to byl teda sen.ještě že jsem se probudila.mít k tříletému a malému miminu ještě další mimino,to už by byla sebevražda 😀 😀
takže jste si dovču užili?na dovolené es nejvíc mnohým párům zadaří,ne?tak tře ba to bude i tvůj případ..kéž by že?

flyangel
3. aug 2009

andy tak super...velmi sa tesim ze to takto dopadlo 😀 😉 a neberes nahodou Cerazatte?lebo to je HAK pre dojciace maminky a tiez sa tam nerobi pauza...totiz su to len progesteronove tabletky a neobsahuju estrogeny...takze je mozne aj to ze mrchu mat ani nebudes....ale u niektorych zien je mozne aj mimomenstruacne krvacanie...

andy2306
3. aug 2009

fly....přesně to beru 😉 uvidím,jak mi to bude pasovat.

alzbeta.hod
3. aug 2009

holky málem jsem se zapoměla zeptat. Mám děsnej problém...už od soboty mě bolí prsa ale strašně. V sobotu jen jako citlivé bradavky a dnes už nemůžu spát na břiše. Bolí to i při dotyku prádlem nebo jízdě na kole. Ale teď už bolí celá prsa. Nikdy mě neboleli, ne tolik.

zuzana1971
3. aug 2009

ahojte, zase ja 38 rocna 😀
no tak som volala gynekolgovi, ze chcem prist skor ako 11.8., ale sestricka povedala, ze tento tyzden to nema zmysel tam ist, lebo nebude na ultrazvuku nic vidiet a objednala ma az na 12.8. rano na ultrazvuk a krv, takze este tyzden a 1 den vydrzat v neistote...hrozne... 😒

flyangel
3. aug 2009

Andy tak myslela som si ze to beres 😉 tak snad to bude pre teba ok.ja HAK nemozem brat lebo mam z toho komplikacie...Alzbet moze to sposobovat utrogestan

mscat
3. aug 2009

ahoooooooooooooooooooooojteeeeeeeeeee hooooooooooolkyyyyyyyyyyyy! 😉 😉 😉

mscat
3. aug 2009

zuzanka:moc moc gratulujem k těhotenství..hrozně moc moc 🙂 velmi jsi mě potěšila je to zázrak po 10ti letech konečně..mám z toho velkou upřímnou radost vážně! 😉 😉 moc ti to přeji..a neměj obavy.já na sobě pocítila nevolnosti a tak dále až ve čtvrtém měsíci.do té doby jen časté čúrání 🙂 a velké bolesti v podbřišku a zácpa.jo a akorát žravou jsem měla na začátku tak v 6tt a pak spíš nechutenství po celé těhu.jinak nic.takže se neboj a zkus být v pohodě ju? 😉

mscat
3. aug 2009

jinak holky.... ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 já opět přesně na 13-14DC začla menstruovat.takže dá se říct,že to mám přesné jak hodinky..akorát ne po 28 dnech ale po 14 😒 😝 jedna mi sončí a do týdne zače další..takhle už to mám po čtvrté ☹ 😠 😒 jsem z toho naprosto hotová totálně vyřízená.a do toho mám ješte mikozu 😠 ☹ tak jsem si koupila na to tabletu už se to nedá vydržet jednou vlezu na koupák a hned něco lapnu ☹ tak jsem se těšila jak si s mojím budem užívat když bude tak dlouho doma...hmmm..a když nemám MS tak pro změnu zas mikozu..ja to prdím 😝 ☹ a ovu stááále nikde 😒

mscat
3. aug 2009

podívejte se na muj parádní graf 😠 ☹ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

mscat
3. aug 2009

☹ ☹ ☹ tu nikdo není tak já na chvíli mizim ještě se tu ukážu.. 😉

mscat
3. aug 2009

jen dojdu já,a už je tu mrtvo..to je v prčicích ☹ 😝

lucinka1104
3. aug 2009

msct ale ja bežne krvácam v sterde cyklu teda ked som pravidelne ovulovala určiet to neni ovu???????? 😲

lucinka1104
3. aug 2009

pozeraa som graf to je divné, prečo s tým nejdeš k dr?

mscat
3. aug 2009

lucinka:pujdu pujdu...musím se objednat na příští týden.myslím že určitě to není ovu.s teplotou se nic neděje však jsi viděla ☹ 😒 ale ted jsem měla nebo ješte mám opravdu divnou ms....dva dny špinění...kusy hnědé,plus výtok,hleny...prostě špina divná...a krev ne pěkně červená ale taková zakalená jak kdyby..hnus uplně 😝 možná je to tím že zároven tam mám ten zánět 😝

cicimon
3. aug 2009

baby - neviete ci moze byt nejaky priznak bolenie v podbrusku od 15DC? ked snazenie bolo 9,11,13 a 15DC? okrem toho ziadne ine priznaky, len obcas taka divna chut v ustach. som len 22DC dnes

mscat
3. aug 2009

cicimon:bolení v podbříšku můe být příznak,ale i taky nemusí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre