Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
6. aug 2009

groki: a to maju tie zily na prsiach ako normalne vystupit a bradavky zbordoviet?

sonicc
6. aug 2009

monky ja testujem v utorok, to budem 10dpo
tak dufajme ze tam budu 2//
Moj maly bude mat o 2 mesiace 4 roky tak by sme uz chceli surodenca, aj tak uz bude velky vek.rozdiel

groka
6. aug 2009

sonicc pri prvom tehu som mala zily na prsiach take vyrazne,takze asi tak ,no a ano,po tehu uz bradavku ztmavnu

sonicc
6. aug 2009

ja som vobec nemala vyrazne zily, ani tmavsie bradavky. To je indi-vindi 😀
Pri 1 tehu by som ani nevedela ze som tehu len podla toho ze neprisla MS. Inak mi voooobec nic nebolo. Az na to priberanie- skoro 30 kg 🙄 😀 Dala som dole len 20, 10 sa ma stale drzi....

sonicc
6. aug 2009

No a teraz som 5 Dpo a co je tento mesiac ine je to ze ma 2 dpo zacalo boliet podbrusko. Necitim to stale ale raz za cas citim bolest ako pred mrchou. Tak uvidim..... mozno...
Musim vydzat este je skoro, aj ked som citala ze pozit. test tu mali baby aj na 4Dpo, niektore v 10dpo a priemer je asi 13Dpo. Takze vydrzim 😀

juliett7
6. aug 2009

sonicc ja som male tie bolesti v podbrusku vcera to som bola 6 DPO a uz som si myslela, ze aj mrcha mi pride. Tak snad ... A podobne pisala aj groka, ze mala tke bolesti niekolko dni po ovulke, tak neviem, cim to je

sonicc
6. aug 2009

No tak je to jasne. To bude mimi 😀 strasne v to dufam...
Tak juliett mozme rovnako testovat. Ja som dnes 5dpo a testnut chcem v utorok

juliett7
6. aug 2009

ja mam dnes 7 DPO tak asi testnem v nedelu, alebo pockam do pondelka, ked to vydrzim. Tak snad to tentokrat vijde a budeme tehu 🙂

sonicc
6. aug 2009

snad.... drzim palce 🙂

mscat
6. aug 2009

ahojte holky...tak jsem dala do prvního albumu fotky pejsků 🙂 a naší Bellušky..jsou uplně úžasní všichni. 😵

mscat
6. aug 2009

ted jedem na ty byty se kuknout tak zatím papa ozvu se večer

juliett7
6. aug 2009

🙂

monky1
6. aug 2009

ahojte babky, boli sme s hanou trosku na vzduchu, tak som sa odmlcala

monky1
6. aug 2009

juliett, sonicc - pozeram, sme sme vsetky tri nedockave...nedohodneme spolocny den testovania??? 😀 😀 😀 😀

monky1
6. aug 2009

mscat 😵 😵 😵

juliett7
6. aug 2009

monky, sonicc, to je doby napad s tym spolocnym tereminom testovania, len ja sa tak neviem dockat, najradsej bz som testovala uz aj hned 😀

mscat
6. aug 2009

kde běháte všechny pořád? 🙂

monky1
6. aug 2009

ja som tuuuu, ale tu nikoho 😀

mscat
6. aug 2009

všechny se asi snažilkují 😀 já jdu uspat tvorečka 😝 🙂

groka
6. aug 2009

ahojte niekto ide testovat v utorok tusim,tak sa pridavam

monky1
7. aug 2009

dobre ranko,
groka, neviem, ci to vydrzim az do utorka 😀 ...dnes je este len piatok

groka
7. aug 2009

monky skor zbytocne vyhodim prachy za test,takze ja v utorok

sonicc
7. aug 2009

baby ahojte, takze vsetky testujeme v utorok??? 😀

sonicc
7. aug 2009

monky a ktory dpo si? ja dens 6dpo v utorok bude 10dpo....snad by tam uz nieco mohlo byt 🙂
juliet je myslim o 2 dni viac dpo ako ja nie?

sonicc
7. aug 2009

teraz som si vsimla ze aj groka! 😀 takze fakt vsetky v utorok 😀 😀

monky1
7. aug 2009

no ja som uz 11 den po, ale pri hanke som po 14 dnoch mala len taku slabunku neviditelnu ciarocku, takze este cakam, i ked mam pocit, ze vsetky moje priznaky sa stratili 😒 ..dufam, ze aspon vy budete mat //

juliett7
7. aug 2009

no baby tak to vazne vsetky testneme naraz. Sonicc ja som dnes 8 dpo. Monky ja by som na tvojom mieste uz bola priserne nervozna. A co mas na mysli tym, ze sa ti priznaky stratili?

flyangel
7. aug 2009

caute baby...testovat sa oplati az okolo 12-13dpo---lebo aj vtedy moze vyjst len slaby tienik...takze na 10dpo je podla mna zbytocne testovat...

flyangel
7. aug 2009

ahooojky...kessy no to je superko ze si bola v Tatrach...my sme boli pri Balatone 😀 😀 ako sa citis ty nasa tehulka?Korenka moja veeelmi drzim palceky nech ta mrcha nepride...drzim siiinooo palceky 😀

monky1
7. aug 2009

flyangel - to bol moj pripad pri prvom tehu

juliett - no ze dovcera som mala este aj prsia citlive, aj tlak v brusku a dnes uz nic - tak neviem, ci to nie je len PMS....hoci inokedy ma nebolia.......ale nevesam hlavu - stale dufam 🙂 ...a ked nie teraz, tak nabuduce
...ja to zatial beriem optimisticky, ved snazilkujeme este len kratko, ale bola by som prestatstna, keby sa to podarilo do decembra - najneskor do januara

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre