Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mirenkam
19. aug 2009

ahoj holky, včera jsem si udělala těh. test, který je citlivý od 5. dne po oplodnění .Testovací čárka byla úplně slaba, 🙂 ale vidět tam šla.... Jenže jsem dnes na nějakých stránkách na netu četla, že u některých testů může být údajně rozmazaná barva pod papírem a že to těhu vůbec nemusí znamenat.. 😠 . tak to je síla takže asi zase nic . Už jste někdy něco takového slyšely? Já ne, v pátek si ho udělám znovu a snad ...mějte se a ahoj
😉

alzbeta.hod
19. aug 2009

tak zkus o pár dní déle testovat znovu...

a jaký si měla test???

mirenkam
19. aug 2009

alzbeta.hod rapid clear (zelená krabička), my jsme se včera po tom výsledku už tak natěšili.. ☹

mirenkam
19. aug 2009

alzbeta.hod no další zkusíme v pátek a uvidí se 😉

alzbeta.hod
19. aug 2009

mirenkam: jo určitě zkus. Já zkusím příští týden....

mám bolesti a včera jsem měla malé krvácení už jsem z toho trochu nešťastná... Nevím oč jde. Jinak já tentokrát po ovu taky špinila asi 3dny. Pak to přešlo. Dva dny klid a pak začali pobolívání břicha.

mirenkam
19. aug 2009

no, na jiných stránkách mi holky psaly, že je blbost, aby ti test něco ukázal 5.DPO...U toho testu píší - vysoká citlivost již 5-8 den po oplodění vajíčka...

Odpovědi: no všude na diskuzích doporučují testovat opravdu až před MS, protože uhnízdění bývá pokaždé jinak a dokud není vajíčko uhnízděné, tak testíky nemají cenu, musíš vydržet
je fyziologicky nemožné dostat pravdivý výsledek testu /ať už pozitivní nebo negativní/, oplozené vajíčko hcg NEPRODUKUJE, ten produkuje až placenta, jejíž základ se vytvoří až po zahnízdění v děloze, což 4. den po oplodnění prostě nejde, navíc nemůžeš vědět, kdy k oplodnění došlo, oplodnění nespadá v jeden okmažik s oplodňující souloží, může k němu dojít kdykoli po ovulaci a po oplodňující souloži, dokud jsou spermie a vajíčko živé, ale kdy přesně, to nevíš, takže si myslím, že rozumější bude počkat

Takže, kdyby to tak bylo jak píší , tak co si má člověk o těch testech myslet???U to 😠 ho testu píší - vysoká citlivost již 5-8 den po oplodění vajíčka...asi na nás nešťastnících chtějí jen vydělávat???

alzbeta.hod
19. aug 2009

jo asi jo a taky se jim daří vydělat. Vždyť to je takových testů...

mirenkam
19. aug 2009

🙂 to máš pravdu 🙂 napře se pořád testuješ, kdy bude ta ovulace a pak zase jestli to vyšlo.
Nikdy se mi nestalo, abych u toho těh. testu viděla i tu druhou čárku nebo její náznak, tak to včera vypadalo tak nadějně, a dnes jsem se dočetla na netu o té rozmazané barvě pod papírem 😒 tak uvidíme, ono to jednou snad vyjde... 🙂

alzbeta.hod
19. aug 2009

já o tom už taky četla... ale myslím že je to malá pravděpodobnost. hlavně testuj víckrát ať je jistota

mirenkam
19. aug 2009

jak dlouho se snažíte? 🙂

alzbeta.hod
19. aug 2009

my? Už rok.

mirenkam
19. aug 2009

to mi začali tedy až letos někdy zjara, takže to je asi ještě celkem v pohodě...

alzbeta.hod
19. aug 2009

jo to asi jo... jestli neotěhotním tak mám jít na podzim na gyndu preventivně a uvidíme co se bude dělat dál..

m.o.n.i.k.a
19. aug 2009

Ahojky
mscat, jj bříško roste, ráno mám trochu kulaté jak se vzbudím a odpol. už mám více kulatější-jím 😀
Ted už mám problém zapnout kalhoty, tak chodím v teplákách a sem tam si vezmu i kratasy.
Taky trička už mám pomalu malé, vylízá mi z něj pupík 😅 Takže v září si musím něco koupit většího. 😉
A jak vy užíváte miláčka? 🙂

michalag
19. aug 2009

haloooo, to tu nikto nie je ☹
Ako sa mate?

zuzana1971
19. aug 2009

keksikuju ostosest 😅 , tak im drzme palceky, dobru noc 🙂

alzbeta.hod
20. aug 2009

ahojky a krásný čtvrteční dopoledne... konečně zítra pátek

monky1
20. aug 2009

dobre ranko, babulky 😉

alzbeta.hod
20. aug 2009

jak se ti daří monky

monky1
20. aug 2009

ahoj alzbetka..celkom to ujde, manzel ma 3 tyzdne dovolenku - zacal v pondelok, skoncila mi mrska a tak snazilkujeme 😀 😀 😀 😀...som zvedava, ako to tento mesiac dopadne, lebo zatial som naladena pozitivne 🙂 ....vela toho popisat nestiham, stale niekde behame, nieco vybavujeme 😨
..a meriam teplotku, len mam pocit, ze je akasi nizka 😖
...a ty ako? co nove?

alzbeta.hod
20. aug 2009

zatím stále v očekávání... čekám co nám přinese tenhle cyklus. Mě teplota zatím den za dnem klesá... dnes 36,7 😖

michalag
20. aug 2009

Ahooojteeee 🙂

alzbeta.hod
20. aug 2009

ahooooj

michalag
20. aug 2009

Ako sa mate???

monky1
20. aug 2009

36,7??? ja som mala aj 36,2 .... dnes rano 36,5
...ja uz tomu vobec nerozumiem, lebo moja bezna teplota (v podpazusi) je uz 3 dni 35,8 - 36,2. Kupili sme aj novy teplomer a to iste. A aj manzel ma nejaku nizku - 36,1....myslite, ze je blby teplomer? lebo potom musia byt vsetky - merali sme aj ortutovym, dvomi digitalnymi a ukazuju rovnako

michalag
20. aug 2009

monky, ja si myslim ze teplomer je oki 😉

alzbeta.hod
20. aug 2009

no ale v podpaží bazálku naměříš jen hodně těžko

monky1
20. aug 2009

alzbetka, ja viem, nemeriam v podpazusi 😀 😀 😀 ...to len pre kontrolu, ci sa nezblaznil teplomer....viem ze bazalka sa meria vsade inde, len nie v podpazusi 😀

alzbeta.hod
20. aug 2009

to jsem ráda..... 😀 😀 😀

kessy11
20. aug 2009

Ahoooooooooooojte babulky, MISKA čo to tam vidímmmmmm že 5 tt, jááááááááááj strašne moc a z celého srdiečka gratulujem, nechodím sem často len sem tam a dneska tu nájdem toto, no paráda, veľmi ale veľmi sa teším s tebou miška, teraz mám úsmev od ucha k uchu čo sa tak teším,

no rozprávaj kedy vysiel testík, už si bola u lekára, no čo hovor hovor, tešííííííííííííííííííííím sa pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre