Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
9. sep 2009

ahojte babuľky moje 🙂
no,ja som v najhoršom štádiu čakania,som dnes 22DC,takže ešte nieje čas na testovanie.ale podbruško ma pobolieva od ovulky dosť,ale niet sa čo čudovať,po clostíku,aj pregnyle... 😒
monika0001,ako si na tom?
andy moja,ty musíš byť dobré stvorenie,super mama,usudzujem podľa toho,čo čítam,ozaj už rok si píšeme...to ubieha...
kessy,ako si na tom ty?už máš všetko pripravené?
zuzka,čo sa deje?

juliett7
9. sep 2009

Ahojte, tak ja som dnes 15 DPO a menzes dostavam pravidelne na 14 DPO ,a nemam ziadne priznaky na menzes, ziadne vytoky, ani nic a teplota je stale hore. Ale test mam negativny, tak neviem, skusim testnut zajtra rano z ranneho mocu

josefka
9. sep 2009

ahoj holky, snazila jsem se tady zjistit, jake jsou ty priznaky velmi kratce po ovulaci, ale uz to tady moc neresite 😅 .... nemate nejake rady??

juliett7
9. sep 2009

no snad tak na 5 az 7 den po ovulacii mozes mat mierny pokles bazalnej teploty, alebo mierne spinenie, co moze naznacovat uhniezdovanie vajicka

josefka
9. sep 2009

zuzka, clostridium bifermentas neublizi tvemu miminku. Mame ho bezne ve strevech a ve vetsi davce te maximalne prozene .... je to bakterie, ktera fermentuje bilkoviny a sacharidy a vytvari tak plyny, takze se to projevuje behavkou. Nema tendenci se vstrebat do krve a tvoje strevni mikroflora by si s nim mela celkem rychle poradit .... nekdy to zvladne i tak, ze to ani nepoznas.
Listerie je jiny typ bakterie, ktery je nebezpecny pro tehulky.
Tak se neboj, budes v poradku ty i tve miminko.

monky1
9. sep 2009

ahoj baby,

co nove?

hlasim sa po dlhej dobe - boli sme dlhodobo mimo domu, asi nestihnem vsetko precitat - je toho neuuuuurekom
...juliett, takze mrška nedorazila, teploty sa drzia hore a test je negativny??????? ale este nic nie je stratene, niekedy je hladina hormonu nizka a chvilu to trva, kym to test ukaze.... testni zajtra a skus iny test. Ozaj, aky test si mala dnes?
korenka - drzim palcek 😉

juliett7
9. sep 2009

mnky, som mala ani neviem aky, lebo ma to tak rozladilo, ze som ho od nervou zahodila do smetiaku. Ale myslim si, ze mohol byt negativny aj preto, lebo chodim curat kazdych 45 min a sa HCG nestihlo nahromadit. Skusim zajtra rano s rannym a uvidime, pokial ma manzes neprekvapi.

juliett7
9. sep 2009

Ale uz mi to cakanie poriadne lezie na mozog. Od pondelka som nic poriadne v praci nerobila,nemozem sa sustredit a sa mi ani nic nechce, ked mi na to pritu, tak ... 😀

monky1
9. sep 2009

julka, ked ti na to doteraz neprisli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliett7
9. sep 2009

ja neviem, uz po tolkych neuspechoch ani tomu neverim, zeby som mohla byt tehu. ☹

monky1
9. sep 2009

moja, nezufaj!!!!! stale treba verit, i ked castokrat je z toho clovek uz total vystresovany...ale vid dve nove tehulky v susednej teme - podarilo sa!!! aj vam sa podari, len tomu ver 😉

juliett7
9. sep 2009

no ved ja viem, ale je to o nervy a este aj moj manzel ten je strasny pesimista a furt len opakuje dookola ako sa nam nedari ... a teraz este stratil robotu, tak uz ma pocit, ze nas prenasleduje smola

dada1171
9. sep 2009

juliett7 nezufaj lebo aj ja uz mam len tak na male aby som sa nezblaznila...2 operacie za sebou teraz mi meska ...a stele nic ...a menzes nikde... ☹

juliett7
9. sep 2009

ale ked ja sa uz normalne nedokazem ani na pracu sustredit, je to strasne o nervy. A tebe kolko menzes meska?

dada1171
9. sep 2009

no trochu vysie mam opisany problem ...kde spravne pocitam tak cca mam cyklus menstruacny cca 25-28 takze mi meska 8 den ... ale mi lekar povedal ze niesom tehotna ...a testy mi tiez nevysli tak neviem co mi je ale pycchol mi vyvolavacku...a menzes nikde... ☹

juliett7
9. sep 2009

tak este pockaj a ked sa nedostavi, chod k lekarovi znovu.

magua
9. sep 2009

caute kocky, ja som tu hrooozne dlho nebola. povedala som si, ze nebudem tu pisat, kym nebudem tehu 🙂 🙂 nevravim,ze som vas necitala, to ano. ale uz som stale nechcela riesit, ze sa nedari a tak. no a v auguste sa to podarilo. a je to tak, ako povedal moj gynekolog, ze pricinou neuspechu je na 65% psychika. kazdy mesiac som sa pozorovala, merala teplotku, skusala krcok a tak dalej ... vsak to asi vsetky pozname. no minuly mesiac bol iny, 11 den cyklu som bola na gynde a predpisal mi Clostibegryt, no kedze sa berie od 5DC do 9DC, tak som si musela pockat na dalsi cyklus a tak som ten augustovy povazovala za strateny a mozno aj preto som bola uvolnenejsia a uplne v pohode som zvladala aj poovulacne obdobie, ze vsak aj tak nic a tesila sa na september, kedy sa to konecne rozbehne. asi 3 dni pred ocakavanou mrchou ma strasne boleli krize, co mna vobec nebolievaju, myslela som si, ze som prechladla. den pred ms som mala dokonca slabe krvacanie a tak som cakala, ze dalsi den sa to rozbehne... no a nic... tak som testla, vobec nie ranny moc, a ciarky tam boli dve. ziadne ine priznaky som nemala. a este jedna rada, pri pravidelnom cykle sa odporuca sexik denne od 12-16 DC /ale mnohe to uz asi viete/.Baby, drzim vam vsetkym palce, nech ste coskoro okruhlucke :D krasne tehulky.
Ozaj Michalag ... gratulujem, ako som citala, tak aj vam sa to podarilo, ked si to mozno ani necakala, lebo ste mali kooopec inych veci... a takto to presne ma byt. tak krasne tehulkovanie.

juliett7
9. sep 2009

tak gratulujem magua. 🙂

m.o.n.i.k.a
9. sep 2009

Andy, my spali a vzbudili se až ted 😕
Takže večer bude supér usínání, ale aspon jsem si pospala 😵
Jména máme na holku 100% a na kluka ještě váháme, mám je v pase 🙂

magua
9. sep 2009

dakujem 🙂 drzim ti palce, nech to coskoro vyjde.

korenka
autor
9. sep 2009

magua,moc ti to prajem,však sme tu toho popísali...tak opatruj sa,papa 🙂

monky1
10. sep 2009

dobre ranko, nikde nikto? 😖

dada1171
10. sep 2009

Ahoj... 😉

juliett7
10. sep 2009

dobre ranko babenky, tak test mam stale negativny, teplota trosku klesla, ale stale nie tak ako zvyknem mat pocas menzes, no menzes stale nikde. Ja uz neviem, asi nastal nejaky problem, alebo co

dada1171
10. sep 2009

ahoj ...ved chod k lekarovi...kolko ti uz meska?

nela00
10. sep 2009

jul ukaž graf

juliett7
10. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/27b683 tu je moj graf, meska mi teraz treti den, este pockam a ked sa cez vikend menzes nedostavi, pojdem na gyn.

nela00
10. sep 2009

jul vyzerá to, že mrcha pomaly prichádza 😒 mňa tiež raz takto naťahovala 😠

juliett7
10. sep 2009

no uz by aj mohla prist, lebo tie stresy ma znicia. Len som prekvapena, lebo doteraz som stale dostala mrchu presne ako hodinky na 14 den po ovulke a teraz nic.

korenka
autor
10. sep 2009

jul,meškanie do max 10 dní je normálne,to sa niekedy stáva,možno si mala viac stresu...všeličo to môže byť,ale netráp sa,to je ešte horšie...niekde som čítala,že ak chce žena otehotnieť,musí sa tešiť z MS pred plánovaným počatím...všetko je to hormonálny proces,od ktorého sme závislé 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre