Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
19. sep 2009

jane....hcg stoupá obden,takže když ti mamka ve čtvrtek nabrala krev,tak tamnemuselo byt nic..a v pátek už ano.každému stoupá hcg jinak rychle--někdo nemá pozitivní test ani v 8tt..a někdo už ho má 4dny před menstruací.já jsem si den před 28dnem cyklu dělala test-a byl uplně bílý.a den vynechání-uplně světlounká čárečka.a další den nesílila,tak jsem se lekla,že potrácím--říkás eže když čárka slábne,tak je to blbé.ale za další dva dny už sílila..to znamená,že hcg stoupá obden-to jsem četla a i holky tady to už mnohokrát psali.a kamarádka taky měl apozitivní testy takhle brzy jak ty.....a má mimíse.no a ty levné testy,to zrovna zahod..jo?
mamatest-to je nejlepší a nejspolehlivější test co existuje,ale myslím že ten ti pozitivitu ukáže až v den vynechání.uvidíš,ale já bych sázela na to,že jsi těhotná. no-a radši to nikomu neříkej,nikdy nevíš-mimís se nemusí udržet a odejde jak kdybys dostala menstruaci- 😉 radovat se nemá nikdy předčasně,na oslavy s rodinou bude ještě času dost. min.9 měsíců 😉 😉

andy2306
19. sep 2009

jej.holky-přesně před rokem jsem testovala já....a 30.9 jsem si našla pozitivní test-zadařilo sehned první měsíc jak u první dcery,takže jsem také nerváky jak vy neprožívala.a u té první jsem si našla taky pozitivní test v září..mám zářijové miminka🙂 🙂 bylo to tak super najit si čárku na testu....a vědět,že tam někdo ve mě bydlí.ale lepší je když to uteče aje to venku....

jane86
19. sep 2009

Mama test má citlivost 25 a ty testy co jsem dělala já 20 takže jsou citlivější. Mamatest zkusim zítra nebo po zítří. Mám nějaký strach, že těhu nejsem.

jane86
19. sep 2009

A je možný, že test by ukázal čárku a v krvi by ještě nic znát nebylo?

mscat
19. sep 2009

jane:na mamatest je podle mě stejně ješte brzy..zkus až když ms vynechá 😉
někdo měl těh.testy pozitivní a krev ještě nic.už jsem to tu taky četla.

jane86
19. sep 2009

No tak dobře. Obrním se trpělivostí a budu čekat. ...v pondělí doberu utrogestan a do 3 dnů by MS měla přijít.

andy2306
19. sep 2009

mamatest ještě nezkoušej,ten je spolehlivý až v den očekávané menstruace...nespěchej.pokud těhotná jsi,to miminko ti nikam neuteče 😉

andy2306
19. sep 2009

a prý čím mín citlivý test,tim spolehlivější právě..protože ti ukáže opravdu až hct v tobě je... 😉 ten se nemýlí.
ty hodně citlivé testy ukazují moc brzy těhotenství...a proto v krvi ješt nemuselo byt nic,ale na testu už slabounká čárka.
akorát se nemá testovat brzy právě proto,že když dojde nakonec stejně menstruace,ženské jsou zkalamané,protože se mimin neudržel.a kdyby netestovali brzo,ani by to nevěděli-normalně došla menstruace a šlo by se dál...do dalšího snažení

jane86
19. sep 2009

Tak budu dělat jako že nic 🙂
Doktorka mimi vidí na ultrazvuku až tak 5 -6 týden, že?

andy2306
19. sep 2009

mě ho viděl 5+2 tt...maliký flek....fakt počkej,je brzo.

jane86
19. sep 2009

Já vím, že je brzo, ale nemohla jsem to vydržet. Už na to čekám tak dlouho.....

mscat
19. sep 2009

jane:já to chápu..já jsem taky netrpělivá tak zkus vydržet a dej vědět 😉

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

Ahoj holky.
Tak já včera neodolala a jak jsem si psali o těch věcech, jsem si koupila těhu kalhoty, jsou bombovní a mám z nich velkou radost. Sice jsem si říkala, tolik peněz, že né, ale hrozně se mi líbili, ale miláček mě přemluvil, tak jsem si je vzala a jsem ráda 🙂 Dnes jdem ještě koupit pračku, rychl.konvici a malému nějaké ty zateplené kalhoty a já nějakou těhu halenku, nebo tričko. Tak jsme si udělali radost, drahá půlka šla včera do Exe toho jeho oblibeného obchodu a nekoupil si nic 😀 U nás tam měli pro změnu prd, nic moc.

jane86
19. sep 2009

Zkusím udělat zítra nebo v pondělí test a napíšu. Mám trochu strach, že budu sklamaná ☹

andy2306
19. sep 2009

ahoj m.o.n.i.-jestli ten tvůj neni moc náročný 😀 😀 😀 tady měli výběr-a říkala že čekají dalších 12 nových modelů pro chlapy,i ženské..tak jsem zvědavá,až dojedu k našim příště,co tambude.ale jistě je to můj obchod 😉

jane.naprosto tě chápu..každá má strach ze zklamání,když se na miminko všechny tak těšíme a tak moc ho chceme.ale hlavně bud v klidu-večer s drahým někam vyražte at na to nemyslíš a pondělí je tu cobydup.to už budeš 26-17 dc,to už bude větší jistota.....držím pěstičky.

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

Andy no to nevím, ale popravdě mi tam ted taky nic na něj nelíbilo, ani tak na mě 😖
Chtěl at si kopím jedno tričko, to jediné bylo hezké, ale s mým rostoucím bříškem, by to nešlo , mám nahoře už 7kg, takže to bude paráda na konci 😖
Oni sice mají stejnou značku, stejný obchod, ale v každém obchodě je jiné zboží. 😉

andy2306
19. sep 2009

JÁ MĚLA V 15 týdnu navrch 10kg moni..to seš na tom líp 😉 kdy jindy si můžem dovolit kynout než v těhu,ne?äle jsem ráda,že mi to teda slezlo.
tak by to tričko na tebe počkalo..a existují těhu pásy,které dáš pod normální tričko...a tim nemusíš kupova těhu halenky.nevim jestli mě chápeš....prostě tričko svoje máš do půlky bříška..a dál pokračuje ten těhu pás...a nevypadá to špatně

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

Andy vím co myslíš, ale to si nedokážu představit ten pás a mé tričko by bylo v polovině brúška 😀
Stejně přibírám i do prsou, takže bych to měla na sobě narvané a to nevypadá dobře 😒
Mě nevadí, že si něco koupím ještě navrch, hlavně k těm těhu kalhotům. 🙂

andy2306
19. sep 2009

jo..tak záleží na prodavačce,co oběndá za zboží že.....a vkaždém obchodě jiná baba-jiný vkus.jasné 😉

andy2306
19. sep 2009

moni-ale na fotce vypadáš jak chrt... 😉 pár kilo navrch ti neuškodí

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

No to možná vypadám, ale chrt úplně určitě nejsem 😉
Určitě mám víc jak "vychrtlé modelky na mole" 😀
No ono mi pár kil neuškodí, jen po porodu jak to vše zhodíš a pak jak vypadá ta postava 😖
Po tomto těhu musím jít cvičit, nemám nic pevného, tak se zpevnit.

andy2306
19. sep 2009

no moni...to teda díky ☹

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

Co? 😕

andy2306
19. sep 2009

no napsalas,že když se po porodu všehcno zhodí,že ta postava pak vypadá blbě..no a já shodila hodně,tak proto ti teda děkuju,ž emusím vypadat jak b......... ☹ ☹ ☹

jane86
19. sep 2009

andy snad máš pravdu. Doufám, že v pondělí tam čárka pořád bude a že bude sílit..........Bylo by to největší štěstí.

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

Jééj nebuď vztahovačná 😀 Já to myslela na sebe, že jak se vše pak zhodí, tak mám pak hroznou postavu, u malého jsem zhodila vše hned, úplně vše co jsem nabrala, tak hned po porodu, byla jsem hodně nalitá vodou a ted to tak vypadá a pokud to bude i tedka, tak musím pak cvičit jak zabitá ☹
Musím miláčkové se mi vzbudili, tak pá

andy2306
19. sep 2009

přeju ti to..a věřím,že tam ta čárka bude už pěkná...

jane86
19. sep 2009

Já tomu moc nevěřím. Někdo říká že když tam čárka není v limiti nebo max.10min tak se test má hned zahodit. TAk nevím. Každopádně musím čekat, a to čekání mě už asi zabije.

andy2306
19. sep 2009

já nejsem to byla sranda 😀
to máš štěstí,že necháš vše v porodnici.já tam nechala jen 8kg a dalších dvacet shodila až doma za ty tři měsíce,co je terinka na světě. tak ahojky a mějte se

jane....ta čárka tam po limitu nebyla....jen byla hůř vidět,když je test mokrý..a mě doktor říkal,že často jeho pacientky těhotné mimichochem-měli čárky po limitu

jane86
19. sep 2009

andy snad máš pravdu. No každopádně mě to čekání zabije 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre