Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

Mscat, my máme vybranou tuto, teda už obj. je nová z nějakého obchodu.

http://www.obchodni-dum-praha.cz/images/prods/p...

Fotečky krásné, jen na tom testu nejde nic vidět. Ty tam vidíš slabou čárku? Pokud ano, tak foták vždy zkresluje 🙂

mscat
22. sep 2009

moni:no normálně tady na tom testu čárku mám a i na té fotce to vidím ale to je fuk 🙂 stejně je to blbost a byla by 😅 je to beztak zas jen stín a nebo třeba práškama.já jen tak to zkusila stejně mě začíná pěkně bolet báchor jak na ms a jsem nafouklá 😝

mscat
22. sep 2009

pěkná pračka..podobná jak ta moje ale já mám indesit tuším.a ješte teda bez toho digitálního tam 🙂 tak ale nevím kolik programů ale 13 asi.stejně peru jen na dva... 🙂

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

Mscat, je to možné, já jí tam fakt nevidím a to jsem šla až k obrazovce s očima 😀 Ale moc bych Ti to přála , počkej a uvidíš 🙂
Jo Indesit chtěl ten můj jako první, ale pak našel tuto a rozhodli jsme se pro tuto. Stejně je jenom na praní 😀

mscat
22. sep 2009

🙂 děkuji..já ji vidím i Andy.. 🙂 ale myslím si,že to je rozpitá barva protože těch stínů já už měla hafo takže neva stejně je strašně brzy aby vyšel pozitivní test 🙂 to by nebylo možné ješte navíc je citlivost 25.

tak uvidíme.ale břicho mě ted jaksik zaačlo bolet sakra ☹

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

Aha, tak já mám asi blbou obrazovku 😀 No uvidíš

mscat
22. sep 2009

néé tak někdo to vidí někdo ne 😀 já vidím vždy na všech testech druhou 😀

andy2306
22. sep 2009

já tam mscat tu druhou vidím--byli jsme venku,bylo dobře.

mscat
22. sep 2009

andy..no aj já a hlavně doma..ale tak víš co..dyt to je stejně strašná blbost 8 dpo teda teoreticky.to nikomu nevyšlo a navíc citlivost 25.to je divné.pořád ted na to doma koukám jak tele..jestli to není jen bílí stín..ale při stínu jsem to vždy musela natáčet toto nemusím.tak nevím.ale naštve mě to pokud mi to zas dělaá falešné stíny. 😝
no venku je krásně že.no my valíme ted dojdem až večer jdem za babičků tak zatím papapa večer 😉

alzbeta.hod
22. sep 2009

dá se testnout i dříve než při ms?

andy2306
22. sep 2009

alzbeta-dá se testnou kdykoliv-i před plodnýma dnama 😉

alzbeta.hod
22. sep 2009

já jako myslím kdy je největší šance že by se něco ukázalo...//

andy2306
22. sep 2009

já vím jak jsi to myslela
největší šance je v den vynechání,i den po vynechání..a další dny

alzbeta.hod
22. sep 2009

aha tak že můj dnešní pokus 24dc byl asi i tak marný 😢

andy2306
22. sep 2009

ty sis našla druhou čárku?je hodně ženských co si najde druhou čárku před termínem....
já jsem nenapsala,že když ji máš před termínem,tak to neplatí.ale že nejvíc pravděpodobné a nejvíc se dá věřit čárce v den vynechání,tot vše... 😉 🙂

alzbeta.hod
22. sep 2009

no právě že ne, proto se ptám jestli je ještě brzy ☹

andy2306
22. sep 2009

je brzy neboj.já měla pozitivní test u první dcery až týden po vynechání...

alzbeta.hod
22. sep 2009

aha... tak já počkám jak se víkend vybarví.... děkuji, v sobotu to mám dostat tak drž pěsti ať mám štěstí 🙂

andy2306
22. sep 2009

to víš že budu..a ty zas nezapomen dat vědět,ano? 🙂

alzbeta.hod
22. sep 2009

jasně... ale myslím že to bude zas jen /

tak se zatím měj krásně pa pa pa

jane86
22. sep 2009

Ahojky, tak je to asi v háji. Dnes jsem si koupila ten samý test co mi tuhle vyšel slabounký proužek a nic....ani po limitu.....takže to asi byla chyba testu. MS má přijít ve čtvrtek tak jsme smířená, že přijde,ale stejně to obrečim 😢 😢 😢

mscat
22. sep 2009

jane:kolik jsi ted dpo??

jane86
22. sep 2009

hmhmhm, to přesně nevím. 14 DC byl folikul 32mm...tak myslím že tak cca 16DC byla ovulace a teď jsem 27 DC.

mscat
22. sep 2009

takže 11 dpo...tak to máš stále ještě čas..studovala jsem ted na netu že testovat hned od 10 dpo že je uplná blbost..i když já to taky udělala 😀 😝 že tak možná tak 5% žen to ukáže 12 dpo. ale prý nejlepší je to na 14dpo plus teda po vynechání až ms no.ale na těch 14 dpo že už by to mohlo slabou čárku ukázat.tak ale já jsem dnes asi teda 8dpo a ukázalo mi to stín..tak jako taky 😠 děs.

jane86
22. sep 2009

A vy se taky snažíte?
Ale proč mi tuhle ukázal test stín a teď nic...???? Já už to nechápu

mscat
22. sep 2009

jane já nevím..mě to ukazuje furt stíny 😝 i na tom tvém testu jsem to viděla tak to taky nechápu proč to dělá 😠
však já ty dnešní testy mám v tom prvním albumu.tak se podívej pokud to teda uvidíš..ale už jsem ho vyhodila uplně to zesvětlilo a zustal jen bílý stín. 😝
snažíme i nesnažíme..spíš to necháváme plynout,my se ani uplně snažit nemůžem když přítel je pracovně věčně pryč.ale jinak jsem možná měla po 10ti měsících ovulaci víš tak právě proto testuju...ale asi z toho nic nebude..beztak ani ovu nebyla 😝 😒

jane86
22. sep 2009

Hm nic moc tam teda nevidím 😒
Já už začínám být zoufalá, měla jsem takovoumalou naději

andy2306
23. sep 2009

ahoj holky..tak kdopak dneska testoval nebo se chystá?jane,počkej tak do pátku audělej mamatest,ne ty moc citlivé testy.

cambina
23. sep 2009

ahoj holky...jsem k.o... s malým jdu na paragraf, je pořád nemocný, má opět zánět průdušek, já mám bolavou krční páteř...v práci už to nedávám...
co nového? jen jsem zahlídla, že by měl někdo testovat 😵 , tak at jsou pozitivní výsledky... 😵
já mám zase po MS... každopádně je třeba se smířit s tím, že druhé mimčo asi nebude ☹

andy2306
23. sep 2009

holky-očkuje vaše doktorka děcka i když jsou mírně nachazení,třeba jen rýmu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre