Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
24. jún 2009

ahoj cambi, monika
cambi dufam ze mrcha este nedorazila

cambina
24. jún 2009

miško...ještě né, ale každou chvilku dorazí

mscat
24. jún 2009

ahojte holky...
moni:jojo děkuju,Sabči už je lépe.. 🙂
holky tak já nakonec jako takto...hmm tak už ěm to celkem neba 😠 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

mscat
24. jún 2009

cambi:a třeba nedorazí 😉 😉

m.o.n.i.k.a
24. jún 2009

Cam aha, já myslela, že tedka, ale i tak sis musela dost vytrpět, ale ted máš krasnýho kluka 🙂
a přidávám se k holkám, třeba už nedorazí, kéž by 😵 Dělala sis testík?

cambina
24. jún 2009

mscat...máš to nějaké fakt divné 😲

mě dorazí vždycky, takže určitě i tentokrát. testy samozřejmě jsem si dělala a je to to stejné jako každý měsíc... slabá nic //...hrozně mě bolí spodek, takže to příjde každou chvíli

m.o.n.i.k.a
24. jún 2009

No jestli Ti už měla příjít tak už nemusí, no držím palce aby nedorazila. Já to mám dostat tak za týden, takže počítám, že tento měsíc zase nic. 😠

mscat
24. jún 2009

cambi...mám asi no.. ☹

cambina
24. jún 2009

tak jsem to už dostala

m.o.n.i.k.a
24. jún 2009

cam ☹ ☹ ☹

lucinka1104
24. jún 2009

cam je mi toľúto
msct presne ako ja včera 36,7 dnes zase 36,5 hruza

michalag
24. jún 2009

mscat, fakt to mas divne a mozno ten pokles znamena mrchu 🤐 , kedy by ti mala prist, ci nevies?
cambi, ta mrcha ☹ ☹ ☹ ... uz nech si da pokoj od vsetkych bab co tuzia po babatku

mscat
24. jún 2009

lucinka:no ☹ já už to nechápu...myslela sem,aspon sem si dělala naději že proběhla ovu teda ted v sobotu proto ty teploty tak vyhupsly a ono šup a zas je to dole..no tak nic ☹ tak asi je to anovulák přece jen ☹ 😢
a ty už máš ms?

miška:no v pondělí jsem dobrala poslední prášek a teoreticky by se měla podle dr.dostavit v pátek..do 4 dnů.mě nevadí když by přišla mrcha,já budu za to jedině ráda,protože přece jen už ju nemám třetí měsíc...a aspon potom budu mít větší naději že mám ovulaci..takhle nemám asi ani to ani to 😠 ☹ ☹ a už sem myslela že už už..a ono zase prd! ☹

cambi: ☹ to me mrzí..

lucinka1104
24. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

nemám a ani as na nu necítim nebolí ma vôbec nioč len ked sa doma nmeustále naťahujem s nabytkom lebo furt ten môj čert dačo zhodí, rozbije....

michalag
24. jún 2009

mscat, tak mozno uz kazdu chvilku pride, ak budes mat aj zajtra nizku teplotu, tak je to pravdepodobne 😉

mscat
24. jún 2009

lucinka:ale počkej..snad jste měli nějký keksík ne? 😉 že tam nemáš smajlíky nebo na ty ses vyprdla 😀 a těhu.testy teda negativní nebo jak?tak jsem zvědavá co se z toho vyklube 😉

miška:no moc se na mrchu teda necítím 😒 mám pocit že mám trochu nafouklé břícho a trošku pobolívá ,ale mě pobolívá podbřišek často ted takže nevím nevím.ale jak znám své pobůchané teploty tak mě to zas zítra vyletí beztak na 37 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 nechápu že to tak vyskočilo a zas nic 😝

flamenga
24. jún 2009

ahojte.... som 13 DC, teploty take všelijaké, ale to v posledných mesiacoch tak mávam... Posledné dva dni mám bolesti ako pred mrchou. Teraz neviem, či sú to ovu bolesti (nikdy som totiž také nemávala, max. ma pichol vaječník, ale nikdy ma tak netlačilo na krámy cez "ovu" ako teraz... ak to teda je ovu...)... alebo je možné, že ovu bola naozaj skôr (keďže výtok už nezodpovedá tomu, že by mala byť dnes ovu...) a už sa tam niečo deje? Teda sú možné takéto bolesti tak skoro po ovu? Som z toho jeleň 😒

michalag
24. jún 2009

mscat, vdaka za opytanie 🙂 ...IP

mscat
24. jún 2009

miška:jasné jasné... 😉

lucinka1104
24. jún 2009

mali ale prerabala som etn garf na rýchlo mali sme 8 a 9 a od vetdy len 2 x 😝 do 8 často ale zbytočne teda no ako sa to vezme 😀

mscat
24. jún 2009

teda holky..já mám takovou migrénu 😝 😠 ☹ že byste se mě i lekly,kdyby jste mě viděli..jak chodící mrtvola! 😝 😅 konečně přestalo chvíli pršet tak šli chlapi ven,to se nedalo s tím malým vůbec vydržet doma jenom ječí 😝 a nevěřím tomu,že ms dorazí,vůbec nic mi není 😠 je to tak na ho.no..být baba.. 😝 totální otrava už 🙂 🙄

flyangel
24. jún 2009

Ahojteeeee 😀 😀

flyangel
24. jún 2009

mscat moja..chapem ta aj ja mam migrenu mi ide rozletiet hlava a je mi na zvracanie 😒 😖 inac som tu uz tyzden nebola lebo mi odisiel windows a potom ani net nefungoval 😒 😠

lucinka1104
24. jún 2009

kde ste sa podeli?

mscat
24. jún 2009

fly ahojky 😉 ...jojo já na to trpím už od devíti let ☹ 😒 celá pravá strana plus oko a taky mi bývá na zvracení takže jedině se z toho musím tak dve hodinky vyspat..ale to bohužel nejde. ☹ a ty co?už jsi v pořádku?
lucinka:mě se nechce nic 🙂 😒 ale jsem tu mrk vok vždycky 🙂 co malý?dnes nic nerozbil a už spinká? 🙂

lucinka1104
24. jún 2009

no čo si roztrepal skrinu a vysavač a prave sa snaží zhodiť takú sadrovú sfingu 😝

flyangel
24. jún 2009

mscat no mna zas lava strana plus očko 😒 mne pomaha ak nezvraciam ibalgin a trosku daco robit a odputat pozornost...ale ak sa dostanem do sadia ze tabletka nepomaha tak uz umieram od bolesti a zvraciam...aj ku dr na pohotovost musime ist nech pichnu injekciu proti zvracaniu lebo vtedy to nechce prestat.. 😔

michalag
24. jún 2009

Ahojte 🙂
tak mne maly dnes zaspal celkom rychlo, tak uz mam veget 🙂

luci, mate este nieco v tom byte co by vam Luky nerozbil? 😅 🤐

fly ahoooooj 🙂 🙂 🙂

mscat
24. jún 2009

luci: 🙂 malý dnes taky hrozně vyvádí..co dojede tatka tak je nezastavení ani slovo neposlechne do všeho mlátí se vším háže a naschvál jako děs a hruza už aby šel spát 😝 🙂 při všem nervy,obléct se nechce,kope štípe,nic no fakt vyvádí úžasně. 😠
tak já veget zatím teda ješte nemám..ješte uspát a to bude zase dílo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre