Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lyzenka
9. okt 2009

ďakujeeem

m.o.n.i.k.a
9. okt 2009

Ahoj cam 🙂
Díky moc za recept, jak bude více času přepíšu si ho...
Jinak malému vše néééééj do života, hlavně zdravíčka 🙂
Za chvíli bude školák tý brdo, a co ty a škola? Tak to hezky oslavte a užíjte 😵

andy2306
9. okt 2009

ty jo-lyzenka,tak ono to fakt vyšlo..ale dle toho,co jsi psala,jsem si myslela že budeš těhulka.a pokud tam vidíš čárku aniž bys ji hledala,tak určo je test pozitivní.a do termínu ms neni tak daleko,to už ti testmůže ukázat pozitivitu.tak potichoučku gratuluju...a zítra dej vědět,jestli je tam další čárka,která se nemusí hledat... 😉

lyzenka
9. okt 2009

😀 mne sa páči ako vy češi hovoríte to: ty jo! .. .hehe 😀 😀 no ja tomu akosik stále neveriím

andy2306
9. okt 2009

v překladu:ty brďo 😀 😀 vy to neříkáte?mě se tomu taky nikdy nechtělo věřit,když se to povedlo... 😉 tak jsem zvědavá na tvůj další test.už musím jít-povinnosti volají a chci si sednout k televizi.tak hezký večer a víkend.

lyzenka
9. okt 2009

inak, viete čo je sranda........rozkvitol mi vianočný kaktus (biely) - ale iba jeden púčik ....a bola tu teraz svokra - a hovorí: no jedna známa mi vravela, že ak rozkvitne vianočný kaktus - je to prírastok do rodiny... 🙂

andy2306
9. okt 2009

lyzenka-no to je bomba teda-tak to jsi tutově těhulka 😉 oni tchyně totiž mají vždycky pravdu 😀

lyzenka
9. okt 2009

tchýňe, no to teda máš pravdu... 😀

lyzenka
9. okt 2009

ale samozrejme som svokre nič neprezradila.....iba to že ma bolí hrdlo a že ide na mňa nejaká viróza... 😉

lyzenka
9. okt 2009

a to hrdlo ma aj bolí

andy2306
9. okt 2009

no jasně-nic ji neříkej.oni mají vždycky pravdu 😀 😀 aj když nemají.mě tchyně říkala loni,že se ji zdálo,že jsem těhotná-že to věděla (a to jsem přitom ještě těhotná nebyla)-a pak seji zdálo,že budem mit chlapečka.a máme holčičku.dokonce nám ani nechtěla věřit,že to bude holka-prý se spletli.no a nespletli 😉 😉 ale doufám,že ta tvoje opravdu pravdu měla 😉 držím pěsti.

lyzenka
9. okt 2009

😀 andy

inak, práve som dobehla z Tesca a kúpila tri testy Pepino.....ale dneska už netestujem, až zajtra ráno ... a len jeden... 😉

lyzenka
10. okt 2009

andy,

no dneska ráno som si robila test Pepino - a nič... 😒 neviem, predtým čo mi vyšla tá druhá čiarka bol Mamatest ....tak neviem, možno ten je citlivejší a možno bol vadný....tak to nechám už tak....a vyčkám či príde alebo nepríde MS...

pa.. ☹

marryangela
10. okt 2009

Ahojte, chcela by som vedieť Váš názor....posledn.men. som mal 16.9, a 1.10 prišiel priateľ z roboty, tak sme sa posnažili, chceli by sme už bábenko.dnes som si robila test(Rapiclear) a negat. ☹ , Už asi zo štyri dni mám bolesti ako keby som mala dostať menz.všetko ma bolí, ako pred chrípkou a neviem akosi som nieje vo svojej koži z tých bolesti, som nervózna... 😒 ...myslíte, že to je len všetko pred prichádzajúcou mrchou? 😠 Alebo, žeby predsa? 😵 ...Ale zasa ten test ☹ ...Mal už niekto takéto skúsenosti?

flamenga
10. okt 2009

marry na Rapiclear zabudni... ten málokomu ukáže pravdu 🙂 skúsila by som na tvojom mieste iný test (najlepší je Mamatest, ale aj napr. taký päťdesiatkorunový Pepino z drogérie alebo z Tesca - aj tam ho majú, je tiež spoľahlivý 🙂 držím palce 😵

cambina
10. okt 2009

ahoj holky 🙂
chystám, vařím, smažím, peču...za chvíli vypukne lehoulinká oslava.
jinak MS se opět hlásí...
marry... test netest...1.10 jste se posnažili, dnes je 10.9, takže test málokomu po 9ti dnech ukáže pravdu. počkej 3-4 dny, měl by už být jistější výsledek.

marryangela
10. okt 2009

flamenga: ďakujem za radu 😉 si zlatá, si ma povzbudila...skúsim teda ďalší testík a uvidím, ale ešte zo 3dni počkám....keby to len vyšlo 😵 😵 😵 ...potom sa ozvem...

cambina: ďakujem a príjemnú oslavu... 😉

kessy11
10. okt 2009

ahojte babulky,

tak ja osobne verím iba mamatestom, to je pre lyzenku, nechcem ti dávať falošné nádeje, je to len moja skúsenosť s testami 😉
Inak všetko ok, v noci sme mali zasa tvrdnutie aj s bolesťami 😉 tak sa drobček pripravuje, stále sme teda 2v1 😀 ale keby sa mu chcelo bol by to krásny darešek k narodeninám 😀 😀 😀 😀
Cambi hlási alebo už došla????? lebo hlásiť sa môže všeličo 😉

lyzenka
10. okt 2009

kessy,

tak hovoríš, že už sa pomaličky Samko pýta... 😉 veď on vie najlepšie čo má spraviť... 😉 držím palčeky....

no a s tým mamatestom - neviem neviem...som zvedavá....

andy2306
10. okt 2009

ahoj cambi- my už máme naštěstí po oslavách.obřad byl krásný,až dojemný-babičky to obečeli 😉 mě tot aky bralo.terinka to ale však prospala-ani neví,kde byla 😉 bylo nás doma až až,oběd-koláčky-zákusky-zábava.ale už jsem ráda,že to všechno právě před chvílí odjelo a je zas klid,měli jsme to od rána... 😉

lyzenka-lepší počkat na terním ms,toj e pravda-ale jak píše kessy-taky věřím jen mamatestům-a to říká skoro každá.nikdy mi neukázal falešnou pozitivitu...a jiným tady taky ne...ukáže jen pravdu.tak doufejme,že to tak bude i ve tvém případě.držím palečky.

kessy- to tvrdnutí musí byt určitě nepříjemné..brzy to bude už za tebou...a už ted předem ti přeju všechno nej nej nej k tvým zítřejším narozeninám... 😉

andy2306
10. okt 2009

no.a my jsme vítáním do života dneska přivítali první dva zoubky 😉 naštěstí bez bečení,horeček atd.-v pohodě.snad to tak bude i dál.akorát se mi ted budila tři dny v noci častějc..a už vím proč 😉
lyzenka-budeš zítra testovat?nebo počkáš až na středu?

cambina
10. okt 2009

ahoj 🙂
andy..už dva zoubky? téda...
ted už máme taky po oslavě, zítra bude další...takže zase další chystání... že péct neumím, tak buchta se mi celkem povedla, ikdyž jsme ji neokusili, bohužel ještě neztuhla...ale i přesto mě Dádik pochválil, že fakt umím dobře vařit 🙂 😵 no nejlepší pochvala jakou jsme mohla dostat a ten se v tom vyzná..buchtu má moc rád.

kessynko...no jo... ted už se to krásně počítá... ted už kdykoliv...krásný je ten pocit, že svoje miminko budeš mít co nevidět u sebe, vid?
ještě nedošla,ale opět vím, že dojde... a opět mě popadla depka... každý měsíc dokola.

lyzenka
10. okt 2009

cambi, depku vyhoď von oknom - veď za to vôbec nestojí!!! Davidko má krásnych 6 rôčkov, tak si to užívajte a užívajte.....vždy si aj ja už hovorím, veď môžeme byť rady, že máme aspoň jedno krásne zdravé dieťatko... 😉

lyzenka
10. okt 2009

andy,

zajtrajšok asi vynechám....a možno pondelok skúsim....dám určite vedieť či to budú // alebo len / palička.... 🙂

mali sme návštevu, tak až teraz som mohla odpísať...sa nehnevajte... 😀

cambina
10. okt 2009

lyzenko...to víš, že máš pravdu, ale když 32 cyklus cítíš, že zase opět nic, depka někdy příjde...

b.bardyova
10. okt 2009

Ahojte marryangela aj ja mam taky isty problem ...velmi chceme s priatelom babo a snazime sa ale neviem ..mam take divne pocity a rozne chute ale neviem ci to neni len tak..ale zajtra kupujem test a uvidi sa...prvy mi vysiel negativne ale to bolo velmi skoro robene

lyzenka
10. okt 2009

ja viem, chápem ťa cambi, ja tiež vždy vrelo dúfam....a nakoniec nič....ale ty to už prežívaš asi už dlhšie.....my sme sa tiež o prvé snažili rok aj pol .....tak ťa viem pochopiť. 😔 😖

mscat
10. okt 2009

cambi:no aj my už měly zoubky dokonce od třech měsíců 😉 v půl roce už 6 klofáků 🙂

a co ta tvá ms?dorazila bo ještě ne 😉 jen to tu tak pročítám...tak vím že si psala že se hlásí...

cambina
10. okt 2009

lyzenka... jojo je to občas depka..
ahoj mscat.... tak brzo zoubky? téda ty dětičk\y tak rychle dospívají 😀 ... my měli první zoubek v 6 měsících... a malý reagoval na zoubky?
ještě nepřišla a cítím, že už je za zatáčkou...v pondělí dorazí v plné parádě....

lyzenka
10. okt 2009

no my sme mali prvé dva zuby - ale až v roku... tak sme boli dovtedy štrbáci... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre