Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

makina111
13. nov 2009

díky moc za odpověd uvidím zítra jestli příjde ms a přeju všem mnoho štěstí ve snažení.

sonidlov
13. nov 2009

tak ked budeš testovať tak daj vedieť. Bože baby dala som si dva kúsky pize pred 2,5 hodinou aj je mi tak ťažko že sa asi......

mscat
13. nov 2009

andy:no joo no..pořád jsme z nich dojaté... 🙂

xena: 🙂 ani ho fotit nebudu snažila jsem se..nic není vidět 😝 😝 😠
kašlu na to.. 🙄

andy2306
13. nov 2009

soni--že by fakt?já to v těhu měla opačně-mě bilo blivno,když jsem nejedla...tož nevim,co je horší...na kila asi ten můj případ,že? 😀

sonidlov
13. nov 2009

mscat tak skús za dva dni 😉

xena1
13. nov 2009

to ja som dnes poobede tesne po sebe zjedla najprv siestu,potom ryby,banan,jaternicu a postupne som to zapijala vsetko pivom....teraz som naduta ako zaba....idem prasknut...

sonidlov
13. nov 2009

xeni no to sú chute waw to sa ani nedivím 🙂

mscat
13. nov 2009

mě je taky blivno když se nenajím. 😝
soni:beztak zítra já se znám...ale pokusím se neeeeee 😝 😅
už nechci totiž utrácet za testy zbytečně

ale holky..jak já mám nafoukláa citlivá prsa to je sranda teda.ted jsem to vypustila z podprsenky 😀 a tíží mě to k zemi 😀

a jak sem ted pořád měla hlad..tak jsem i parádně přibrala...muj na mě do telefonu že..jen papkej když máš hlad..hmm no jasně.ještě měl radost že bude mít pořádnou boubelku...deset pneumatik na břichu navíc 😝 😎 😎 ale když já musela jest 😅 🙄
fuj hnus

mscat
13. nov 2009

xena:no to teda ti praskne břuch 😀

xena1
13. nov 2009

no to mi praskne....a tie moje nulky -ani dotknut 😀 😀
baby ja uz ratam kedy by mi vychadzala IUI

andy2306
13. nov 2009

xena-je mi zle jen si to představím... 😀 😝

mscat...no tedaaaaaaaa- ty kila na začátku těhu..já přibrala za těhu 32kg-a většinuz aprvní 4 měsíce,co mi bylo zle.no humus-fakt,jak jsem se nenajdla,chtělo se mi zvracet.kdo nezažil-nepochopí.a nejhorší bylo,že jak jsem se najedla,za deset minut jsem fakt měla hlad...to semi nikdy nestalo,jen v těhu-u haničky,i u terezky.no naštěstí mi ty kila nezůstali,ale celé těhu jsem z toho měla hrůzu....
to bud ráda,že to tvojemu envadí,že přibíráš....mojemu to taky nikdy nevadilo.sem se mu jako baculatá těhulka líbila.

xena-ty máš jit na IUI?když máš dvě děti,vám to ted nejde už nějakou dobu?
mscat-příznaky máš pradání.a ty prsa....to v těhu je hodně,hodně často..přeju ti to moc.

sonidlov
13. nov 2009

xeni prajem ti to
baby idem do hajan prajem dobrú noc všetkým 😉

xena1
13. nov 2009

andy doktor mi navrhol ak teraz nedostanem MS,urobi mi folikulometriu a objedna ma na IUI do martina
ja mam dve deti ale s byvalym mm

mscat
13. nov 2009

andy:jj nevadí mu to prý vůbec..prý naopak...furt mě obchytkává pupajz 😝 😀 a hlavně zadek..já mám dost prohlou páteř takže mám řit vystrčenou jak blbec..což jsou mé kompleksy celý život..ale on ne...on muj baculatý kulatý zadeček přímo žere..je z něj na mrtvicu 😝 😀 😀 tak snad je to tak no.. 😀 i díky tomu že tak na mě reaguje nemám až takové deprese z toho těla. 🙂
tak snad nás milujou takové jaké jsem ne..my je přece taky 😀 😅

jj ty prsa..no ale taky to může být před ms 🙂 😝 ale děkuji... 😵

andy2306
13. nov 2009

xena-tak když můžeš mit děti...máš dvě,a ted ne snovým partnerem,tak nemá spíš problém on?hlavně at se zadaří.a brzy je vás o jedno /nebo dva,tři více 😀

mscat-jasně,mají nás rády také jaké jsme,i my jich musíme trpět...a to někdy doslova teda 😀 😀 já ho nemiluju takého jaký je,to bych ho musela nenávidět brat ho tak 😀 😀 😀 😀 já si ho musím idealizovat,abych ho měla ráda... 😀 😀
(trochu černého humoru na závěr 😀 😀 )
mscat-může byt i před ms,ale věřím v to druhé.hlavně ti to přeju.....a ted ti taky přeju dobrou noc a všem zůčastněným zde,nebot odcházím za beruškama do hajan.zitra taky den..papa holky 😉

xena1
13. nov 2009

andy,on ma tiez dieta a boli sme spolu na spermiograme a je to ok...
nestras moja...dost ze mi tam doki nasiel dva foliky....

jane86
14. nov 2009

Ahojky děvčátka, jak se máte? Po dlouhé době jsem se na Vás přišla podívat....Ve středu mě pustili z nemoice po LAparoskopii, v pondělí jdu na vyndání stehů. Zjistili akorát to, že jsem v pořádku. Tak už nevím čím to, že se pořád nedaří....

sonidlov
14. nov 2009

jane 86 neboj bude lepšie 🙂

jane86
14. nov 2009

sonidlov: to taky pevně doufám. Slyšela jsem že se hodně párům povedlo otěhotnět hned po Laparce, ikdyž vlastně žádná příčina nebyla zjištěna ani odstraněna.

andy2306
14. nov 2009

xena-tak že by dvojčátka?to by bylo krásné ne?dva foliky-to znamená větší šance na otěhotnění... 😉
jane-ahoj,dlouho jsi tu nebyla.bude to dobré-třeba zrovna ted se zadaří.přeju všem....snažilkám 😉

jane86
14. nov 2009

Andy0306- Snad máš pravdu. Moc bych chtěla aby se to povedlo.

mscat
14. nov 2009

ahojte holky

mám testy v tom prvním albumu...ale nic moc teda...ted už vážne netestuji...zatím to nemá cenu.musím prostě počkat! 😅

lenkaaninka
14. nov 2009

ahoj mscat ale ja tam ten tienik tiež vidím tak uvidíme uvidíme aj s príznakmi teeda asi z toho niečo bude
mne je dneska stále zima potom teplo v jednom kole....
proste na prd...
držím vam všetkým palce..

mscat
14. nov 2009

lenkaaninka:děkuji...ale nevím 😅 😝 holky v grafech tam nevidí nic.tak hmm...
dělala sis dnes testík nebo už nee 😉
tak zkus trošku odpočívat 🙂

lenkaaninka
14. nov 2009

nerobila nerobila
vidím ved sa stačí lepšie prizrieť ani som to nemusela zväčšovať 🙂
nerobila nie ale pondelok dam jeden pre istotu že čo a ako..
ale to máš ešte skoro
som čítala v jedej téme že sa ti to môže uhniezdiť aj na 10 dpo a potom sa začína produkovať hcg
tak preto niekomu je skôr vidieť a niekomu neskôr
a ešte som aj niekde čítala že ked chlapec to bude tak je to skôr vidieť a viac a ked dievča tak neskôr
ale to neviem čo je na tom pravdy ....len taký postreh
😎

mscat
14. nov 2009

já to tam teda taky docela vidím..ale nemusí z toho něco být. 😅

já taky budu až v pondělí...kdyby náhodou..můj dojede totiž.nechci pak testovat až bude doma.ale asi budu muset když se mi nic v pondělí neukáže 😝 🙂

jj mám to ještě brzy...a navíc tento test tuším není ani 10 citlivost ale bud 25 nebo 20 ted nevím.

hmmm...tak to jsem zvědavá 😉 😎

lenkaaninka
14. nov 2009

tak ked to bola 20 a ukázal sa tienik tak to je celkom fajn...

tak pondelok aj ja aj ty a odfotíme hej???

mscat
14. nov 2009

jj určitě ne 10..já ten testík našla v šuplíku 🙂 teda doufám že nebude moc starý když tyto mi ukazují čárku 😅 😨

a ještě jsem tam teda dala pro porovnání...s testama při malém.. jsou to asi stejné testy totiž 😅

mscat
14. nov 2009

jasné tak v pondělí 😉

andy2306
14. nov 2009

mscat-děláš si srandu?to jenaprosto tmavá druhá čárka //.věř,že já ji měla mnohem,mnohem slabší-a těhu to bylo..dvakrát 😉 gratuluju,jistě jsi těhotná.radši byt tebou utíkám k dr.když víš že jsi měla hodně problémů....držím palečky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre