Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lenkaaninka
14. nov 2009

ja myslím že treba počkať aspon do pondelka... 😉
ale pozri či na tom sáčku alebo krabičke nie je napisana expirácia...datum

mscat
14. nov 2009

andy:....noo počkej...jestli sis to přečetla....ty dva krásně poztiivní...to ten drobeček mi už sedí na gauči tady 😀 😉
ty dva vrchní jsou ted focené...to bylo jen pro porovnání...že jsou ty testy stejné..jako značka asi🙂

lenkaaninka..já to našla bez obalu 😅 ale test je asi z minulého roku...a co čtu na jiném obalu mají trvanlivost dva roky...tak asi by neměl být starý 😅 😕
taky že už počkám...už netestuji už mám jen dva totiž a ty treba šetrit 😀

a andy..jinak děkuji... 🙂

lenkaaninka
14. nov 2009

aháá ja som myslela že to máš z jedného balíčka viem že tie pekné su vtedy od malého

stáva sa 🙂

hej treba šetriť síce tie testy nie su nejak extra drahé ale ked máš každy mesiac niekolko pár kusov kupiť tak je to celkom fajn suma...

mscat
14. nov 2009

lenkaaninka:já vím..ale andy jestli to nespletla víš 🙂
nene nemám..já si dělala testík minulý rok v květnu a byla i na krvi..to kdyyž mě to meškalo a já se zrovna rozešla s přítelem a najednou bum a já měla strach..to by bylo v pr tehdy 😅 😝
a tyto jsem včera náhodou našla hozene v šuplíku tak mi tam asi zbyly.
ale ne odvtedy když jsem testovala při malém 😀 doufám teda! 😕 🙂

jj tak já si koupila už ted 3 balíky...a jako v lékárně nechala asi nějakou tisícovku bohužel...a už teda nechci utrácet protože nějak nemůžu 😅 😝 kupovala jsem malému aj sirupek na imunitu s vitaminem c a bár co...tak hruuuuza všechno drahé. 😝

lenkaaninka
14. nov 2009

ja za jeden mesiac nechá 1000 tiež v lekárne
ja im kupujem teraz hlivu ustricovú a cetebe so zinkom

hej strašne moc penazí tam vždy nechám a teraz sa to začne rozbiehať ak budem tehotná to sa bude mínať..

mscat
14. nov 2009

jj přesně tak...lékárna a drogerie...to jako jsou pálky.. 😝
no a nedokážu si představit teda kdybych byla těhotná..další pálky 😅

ale myslím že těhotná jsi 😵 😵 😉

už jsem si všimla na tom obalu přímo kde byl ten test je psané do roku 2010 🙂

lenkaaninka
14. nov 2009

tak to je dobrá správa 🙂
a drogéria?? to ani nehovorím....to by mali predo mnou zavrieť zamknuť a zahodiť kluč...

mscat
14. nov 2009

🙂 to stejné...já potřebuji masku na vlasy,a výživu na vlasy,a sprej na vlasy,a kondicionér s leskem..a lak a pletovou vodu,a deodorant aaaa 😀 😀 můj dycky...a cos koupila mě?? 😅 😅
já mám strašně ráda tyto přípravky.. 🙂 můj ma jeden sprcháč,deodorant,něco na holení..a já zaskládanou celou vanu,pračku,a skřínku 😅 😀 ale myslím že to je tak všude většinou..ženský potřebuji víc věcí 🙂

mscat
14. nov 2009

ale jinak opravdu mám natlakovaná prsa a nemůžu na ně ani šahnout...ale je možné že změna...třeba se blíží ms i to může být.ale čípek zatím ok 🙂

ale pokud budu těhu..tak Lukášova rodina se picne. 😅 😝 i když jeho babička pořád říká at si pořídíme dokud žije že nám pomůže...tsss 😝 falešné lidi ale já nemám ráda.ty jejich přetvářky... 🙄 🙄 🙄 🤐

i když malého maj rádi a někdy si ho berou na pul dne.ale já se jim spíš vyhývám a moc jim ho nedávám..se bojím o něj moc 😅 ☹

lenkaaninka
14. nov 2009

to je jasné aj ja všetko je treba...
a môj tiež a mne nič si nekupila 🙂
a ma sprdne že konečne idu vianoce lebo len vtedy mi kupiš vonavku 🙂

a to už nehovorím o čistiacich prostriedkoch na to som maniak

😵

anieanne
14. nov 2009

Krásnou sobotu všem =)

Dnešní bt 37 C, od rána mě šíleně bolí hlava 😒 Přítel se do mě dneska zase nemohl dostat, prý mu tam překáží něco tvrdého, co tam jindy nebylo ( že by čípek ? ).. Test nedělám, zbytečně počůraný čtyři pětky 😀

A co vy ? 🙂

lenkaaninka
14. nov 2009

to by mohlo byť možno aj tehotenstvom dávalo by to zmysel...
treba chvilku počkať a ked nevide test tak treba ist na gyndu..

mscat
14. nov 2009

anieanne:teplota se ti už drží delší dobu takto že?píšeš si to aspon někde? 🙂

můžeš být teda po té ovulaci...hmm ale ten čípek by mu tam asi neměl překážet ne? 🙂 teda já nevím..ale ty to můžeš mít jako příznak těhu. 🙂

já nic..jen jsem dala na ukázku testy.tak se můžeš kuknout.

lenkaaninka: 😀

andy2306
14. nov 2009

mscat-jo popletla jsem to 😀 😀 ale i na těch současných tu čárku vidím-neni to jen rozpitý duch,je to slabá čárka.doufám,že to fakt vyjde-zasloužíš si to.
no ja nechám taky vždycky v lékárně tisícovku-a o drogerii-tak to radši no coment 😀 můj vždycky šílí...že na co to všechno potřebuju,že jemu stačí šampon,že kondicioner už ne,že nemusí mit dvě vonaky,pletovou masku atd.že stejně rozdíl nevidí,tak na co utrácet 😀 😀 😀 no vysvětluj to chlapovi...že nepoužívat to,vypadám ještě hůř než ted... 😀

anieanne
14. nov 2009

mscat:
no mě se ptej, jestli by tam měl nebo neměl překážet 😀 Jinak, na tom horním testu tu druhou čárku též vidím 😉

sonidlov
14. nov 2009

mscat mne sa zdá,že tam je

mscat
14. nov 2009

andy:já si to myslela 😀 to chce i číst... 😉
no..já ju tam taky vidím...ale zatím žádný zázrak..ale neztratila se...pořád je tam...ale zatím jako mi to nic neříká.počkám si na výrazné // jinak tomu nevěřím stále. 🙂 😝
a děkuju...... 🙂
jj chalpi to nepochopí...mojemu taky stačí pár věcí... 😝 někdy by ale mohl být náročnější teda... 🙂

anieanne:hmm ... 😀 tak kolem čípku by se mělo dát projít 🙂 i když teda...ehm...já tam dnes nemohla nacpat teploměr.se mi tam zadrhával 😀 co tobě? 🙂

taky ju vidíš? 🙂 tak uvidíme no...jsem zvědavá...
v grafech holky tam ju neviděl nikdo. 😒

anieanne
14. nov 2009

mscat:
Což o to, on projde, ale ztuha, a mě to bolí. Teploměr mi tam jde normálně, musím ho teda trochu poštylovat, ale pak tam jde.

xena1
14. nov 2009

ahojky...
mscat na tom vrchnom teste sa mi nieco zda....a co ty,ako sa citis,pobrusko a tak....

mscat
14. nov 2009

soni: 🙂 i mě se to tak trošku zdá... 😅 😝

anieanne:taky musím poštelovat 🙂

xena: 🙂 děkuji vám holky..v grafech mi ty testy uplně odepsali že nic tam není.tak asi nechcou aby tam něco bylo 😅 ale nee sranda 🙂 je to hodně slabé ale 🙂

já se cítím dnes dobře..ani nějak únava naopak..uklid uklid.kdyby teda nebyl maalý doma šlo by to líp,takhle to nejde poznat 😅 😝
podbřišek se ted moc neozývá..to bylo jen těch pár dní...třeba se tam vážně něco zavrtávalo 🙂 bylo to tuším v období kolem 8dpo-10dpo.11.tak nějak.
ted spíš trošku ty prsa-bradavky.to mám jakési natlakované a citlivé.

a ty jak xena? 🙂

xena1
14. nov 2009

ja dnes citim trocha podbrusko a hlavu....tak som sa nejako sama seba odpisala ze je to pase...asi si myslim ze to vyjde vtedy ked nebudem citit nic...

mscat
14. nov 2009

xena:a proč nezkusíš ten test?

xena1
14. nov 2009

mscat...strach je silnejsi ako ja citim to podbrusko,tak neviem ci by to nebolo zbytocne a som len 25DC a 14-15DPO

flamenga
14. nov 2009

xena bolesť v podbrušku je AJ tehotenským príznakom 🙂 a 14-15dpo určite nie je "len" 😀

mscat to bolo trošku kruté s tým, že asi nechcú, že? 😒

sonidlov
14. nov 2009

xeni testni pozria ja som dnes testla a to som iba 7dpo asi ak sa to ráta odkedy sme mali keksím 🙂 a ja už si robím test , no je tam aké nič ale je to skoro a ked sa najem alebo napijem džsu tak mi to ide všetko hore. A boli sme doobeda po obchodoch a došli sme za 3 hodiny domov a bola som unavená a len spať.

xena1
14. nov 2009

flamenga,ked ja mam pocit ze idem dostat mrchu....podbrusko,hlava,obcas pocit na zvracanie...a strach z testu...

mscat
14. nov 2009

flamenga:však to byla sranda ne? 🙂 🙂 prosímtě...však já vím že tam nic moc nejde vidět... 😝 🙂
ty si měla už dávno pěknou výraznou čárku.

xena:já si myslím že bys to měla zkusit!! 😉 už by ti něco mohl ukázat... 😵 šup šup....

soni:aj ja tak testovala už i když vím že to nemělo cenu 😀 😝

sonidlov
14. nov 2009

xeni prajem ti moc moc ked zoberieš odvahu aby tam bolo //

flamenga
14. nov 2009

soni tak to bolo naozaj skoro 😀 ja som raz testovala myslím že 8dpo a nechápala som, že tam nič nie je 😀 ale aspoň máš nádej ešte 😉

xena ak by si sa nad to dokázala povzniesť, "nemyslieť" na to a jednoducho čakať, či mrcha príde alebo nie, tak netestuj 🙂 ale pokiaľ sa máš každý deň "stresovať" tým, či si alebo nie si tehotná, či máš tehotenské alebo predmenštruačné syndrómy, tak by som na tvojom mieste skúsila test... aspoň budeš vedieť na čom si... ak bude / tak viem, bude sklamanie, ale zmizne neistota "čo ak"... robíš si aj graf? Lebo na 25dc sa mi vidí skoro byť už 15dpo... či mávaš okolo 10-11dc ovuláciu?

mscat
14. nov 2009

xena:držím moooc pěstičky! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre