Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
15. nov 2009

xena:jj na břichu na pravé straně 🙂

andy: 😀 on ten můj chlap sice taky nensáší bordel a kldině ukldií s tím problém nemá 🙂 .ale tak jako stejně si to radši dělám sama protože on uklidí tak light 😀 😝

ale většinou překročí pohozené tričko na zemi nebo papír co malý zahodí...a ne si toho všimnout jako a tak 😝

flyangel
15. nov 2009

ahoojteee ...miska aj teba tu vidno??ako sa mas?tak ja som zvedava ci nam pribudne dalsia tehulka 😀

xena1
15. nov 2009

andy...dakujem...uvidime...
mscat...aj ja mam na bedrach a na ramene
fly...ahooooooooj

anieanne
15. nov 2009

A já na břiše a na lopatce 😀

andy2306
15. nov 2009

jojo mscat-to známe.jeho taky tohle nerozhodí-na to jsem tady já 😀

flyangel
15. nov 2009

ahooj xenuš 😉 tak co moja...netestovala si nakoniec?

mscat
15. nov 2009

holky kterým bordelem mám začít 😕 😖 😀 a navíc nemůžu najít pantofle...to už je krize 😅 😝 🙂
jsem to aj mojem vyfotila...no to kdyby jste viděli...,ale co ten malý vážně zvldáne udělat mezitím co já trčím u pc..ale moje chyba nemám tu trčet že? 😝 😅

andy:já se naučila ale tak nějak se už nerozčilovat jít a uklidit to.dřív mě rozhodilo všechno...pořád jsem se jenom rozčilovala a zlost vybíjela na mojem.no a nějak to přešlo.ted když jsme rozčilená naopak.poprosím ho at si ěm nevšímá at na mě nemluví a on to udělá.prdím na ně 😀 😝

a pak mi ale naštestí řekne že to chápe...že mě to už seeeee.e! 😀

měla jsem i piercingy dva 😀 v jazyku a v obočí 🙂 v tom jazyku mi to chybí 😅

andy2306
15. nov 2009

mscat-já se kvůli tomu taky nerozčiluju.to už musí byt,když vyletím... 😉 já si to stejně dělám nejradši sama a nejlíp.on uklidí jen tak naoko.-a já to chci pořádně.

xena1
15. nov 2009

jeej tak sme tu viacere tetovane...
fly...nie moja netestovala som....este mam asi cas...som to pisala vyssie,ze uz som mala aj priznaky aj kadeco a mrcha prisla...tak poctivo cakam aj teraz bez ruzovych okuliarov...

anieanne
15. nov 2009

Já mám nahoře v uchu, a měla jsem i tu chrupavku přímo u sluchovodu, ale bylo to blbě píchnutý a vytrhlo se to 😢

Jináč, jsem hodila nějaký fotky do alba - prý že se vyfotíme s hezkým pozadím, a nedošlo nám, že to je proti světlu, tak podle toho ty fotky vypadají 😀

flyangel
15. nov 2009

tak fajn...ale ja verim ze ms nedojde a budes tehulka 😉

xena1
15. nov 2009

fly dakujem...nechame sa prekvapkat...tampony mam nakupene...

flyangel
15. nov 2009

taaak dufam ze ich nebudes potrebovat a nechas si ich v kabelke poriadne dlho 😀 😀 jjuuuj ja sa tak tesim ze len zajtra do robotky a potom v utorok zas volno 😀

michalag
15. nov 2009

fly, keby to bolo stale tak ze 😀

xena1
15. nov 2009

aj ja sa tesim ....zajtra to nejako zvladnem..a v utorok si zas oddychnem...aj ked mm pracuje ale aspon budem domka s detmi a poobede pojdem k buducej svokre na kafco...

flyangel
15. nov 2009

noo ved ano Miska...to by bolo super...ale viac by som sa tesila keby bolo vonku krajsie pocasie...lebo u nas prsi prsi len sa leje...

xena1
15. nov 2009

mohli by byt aj pocas tyzdna volne dni...boli by sme viac oddychnute a nemali stresy ktore brania otehu...ten cas by mohol vyjst...

m.o.n.i.k.a
15. nov 2009

mscat přijd i ke mě na bordel 😀
Do toho všeho musím ještě prát, bundy, předložky, kobereček, peřiny atd. a pomalu balit, takže zítra jdu dořešit byteček at chlapy můžou začít dělat tu linku a musím se vrhnout na to balení a pomaličku to dávat dokupy 😖 Už se těším teda 😠

xena1
15. nov 2009

monika ja sa tiez raz tuzim prestahovat do domceka....so zahradkou a troma psami... 😀

toja
15. nov 2009

ahojte,ked bolia prsia 14 dni pre MS, znamena to len obycajny PMS? prosíím

xena1
15. nov 2009

toja myslis 14 dni pred MS???tazko posudit,kiezby sa to dalo rozoznat...ale nadej mas... 😀

toja
15. nov 2009

xena1, ano, utieklo mi pismenko "d" v slove pred 😀 , nadej mam vzdy,ale tusim márnu 🙂

toja
15. nov 2009

inak, baby, nemate niekedy taky pocit,ked vidite pubertalnu mladez,ze...
vcera som videla skupinku asi siestich 14 rocnych...chalani gate po riť, vytahane tricka v 10 stupnoch celzia, kto spravi viac flusancov,ten je vacsi frajer, cigarety v ustach...prachy to zmoli vo vacku.. povedali ste si, ze fuuuuj? ze take snad nebude moje dieta!
viem,ze su aj horsie veci,ale aj tak 😀

xena1
15. nov 2009

toja....ano nadej je vzdy kym nepride mrcha,to je fakt...ale malokedy sa to vieme dozvediet skor....
vies ze aj ja mam take pocity ke dvidim take decka ....a to mam doma 9rocneho pubertiaka...nastastie este holduje futbalu 😀
napis nieco o sebe...kolko snazilkujete a tak...

toja
15. nov 2009

fakt? tak to som rada,lebo ja som uz mala vycitky 🙂
9 rocny je uz v dnesnej dobe pubertiak? ja uz vobec neviem,ako to v dnesnej dobe chodi 😀
my sa snazime nieco vyse 2 rokov tusim,ani to nepocitam uz🙂,ale dost nepravidelne. tak som mojmu priatelovi vysvetlila,ze terba castejsie,ze deti bocian nenosí 😀

toja
15. nov 2009

ps:keby som vedela,ze to tak potrva,asi uz rovno na prvom rande poviem, ze by sme sa mali zacat snazit, ze mozem otehotniet aj o 10 rokov 😀

monaberuska1
15. nov 2009

ahojky🙂nejak mi spatne modry konik slape ☹ me dnesni test vysel negativni ale ted ctu ze testy se muzou az 10 minut objevit carka, ale ja to vzdycky vzdam a vyhodim ho do peti minut

xena1
15. nov 2009

toja:ano 9 rokov to uz zacina plieskat puberta,co sa tyka papulovania a urazania a mody ala ciro na hlave a tak..
ano mas pravdu...hlavne treba zacat so snazenim lebo ono to casto trva,aj my snazilkujeme rok...niekomu sa podari aj pri sexiku raz za mesiac... 😀 aj moja kolegyna si povedala ze chce dieta tak do dvoch rokov aby to stihla od 40-tky,ked som jej vysvetlila ze to nejde vzdy tak ako si predstavujeme moc to nechapala...ale to sa ani nedivim kto neskusil dlhodobe snazilkovanie je ot tazke...

mscat
15. nov 2009

moni:nééé děkuji...dneska si tu taky pěkně máknu to mi stačí 😀 😝 😝
a taky musím prát už se mi to nějak nahromadilo..a musím dnes lebo zítra mi dojede várka po 14ti dnech od mojeho 😀 😝

no budeš to mít asi ted náročné chudato...zabalovat rozbalovat zařizovat..ale tak i příjemné to bude 😉 ale i odpočívej at nám neodrodíš 😅

toja:s těma děckama...to ano to teda je síla.můj malý už je teed chuligán a to má "pouze" 2 a půl roku.ale drzé je to už ted..což je mazec docela 😅 😝
a to já zase potkávám úžasné 14ti leté frajerky s cigárama u huby,sprosté jak dlaždič a myslí si to jak je to "in"!strašné...ty slova,ta zásoba...jaj...mě je teda "teprve"22 🙂 ...pamatuju si jak jsem byla velmi chytrá i já,není to ta dlouho ještě v 18ti 😀 ...ale abych se chovala jak hovado tak to teda ne 🙂 😕

ted jen žasnu...člověku to neuhne...za každým slovem pomalu píp....jj síla.já "doufám".že ten můj takový nebude! 🙂ale bohužel...když si představím jaký je jeho biologický tatínek...tak mám do budoucna hruzu 😝 😅

mscat
15. nov 2009

xena:a né jen v 9ti 😀 ona je puberta ta první prý už ve dvou letech..protože já mám pocit že mám doma pubertáka totiž.
on tak odmlouvá 🙂 to neudělá,to si neobleče,nebude jest,a nikam nepude,chce být doma.a chce ty boty a nechce tu čepicu,a tu kočku prostě tahat bude za ocas,a bude skákat po posteli.... 😀 a tak dááále..někdy se i tomu zasměju jak úžasně odmlouvá..úplně ve všem mi protiřečí..smradoch 😀

ale kdyby jen říkal ne a jo,ale on vyloženě celou větou jo budu tahat tu kočku,jo budu ckákat,ne nikam nepudu 😀 ted chrupe....a já zase mizím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre