Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
24. nov 2009

mscat-tvůj malý mě často pobaví těma roštárnama,co tu popisuješ... 😀 😀 lepší jak nuda,ne? 😀

fly-ahojky.....

mscat
24. nov 2009

andy: 😀 😀 to je co?však já mu říkám exot..to dokáže jen on totiž! 😀 😝
a je pravda teda..že nás ted taky dost často pobaví tím..co vyvádí.to člověk se někdy fakt tomu už jen směje protože to je až nepochopitelné co všechno dokáže vyvézt 😀 😝 😝 😕 vezme třeba plácačku na kočku a jde ju zmydlit 😅 jaj jaj 😀
on fakt nedá ničemu pokoj..aspon mám dobrou školu na to druhé 😅
protože pokud bude hodnější tak to pro mě už bude brnkačka 😀 😎

idu chrupat za ním... 😔 😔 oddech a nádech na zbytek dne si jdu dopřát 😀

mscat
24. nov 2009

fly:ahojky 😉 se máte..kkaždý se bud stěhuje nebo opravuje..jen my musíme zpátky k mamině ☹
snad nám to potom taky výjde to vlastní bydlení už..at už můžem být komplet štastní! 😅

tak si užívej dovolenku 😉

andy2306
24. nov 2009

mscat...náhodou je to správný rošták-a živé a zdravé dítě...bud ráda,i když věřím,že to dá zabrat,když ti vykramuje cleý byt,a nepomáhá ti on náhodou s tím stěhováním?že už kramuje věci ze skříní?odpočin si..papa

anieanne
24. nov 2009

Ahoj holčiny,

omlouvám se, ale nějak jsem se sem nedostala... Co nového ? =)

flyangel
24. nov 2009

dakujem mscat 😉 nebojkaj ono to raz vyjde...aj my mame vybratu pozicku takze tiez to nebude najlahsie 😕 Andy moja ako sa mate?ako malicke?

mscat
24. nov 2009

andy: 😀 😀 jj asi máš pravdu..asi pomáhá už se stěhováním 😀 😝
ale nechápu co ho to napadlo. 😕 🙂

jj,jsem ale jinak ráda..radši než kdyby byl takový zaprdnutý a bojazlivý.naopak..on se vůbec nese...re 🙂 aspon se neztratí a nedá se,nikdo mu nebude ubližovat 🙂 ale zabrat to dá..to ano.nedá si říct..a u nás to už absolutně nefunguje bez toho abych nezařvala.ale jak zařvu a zavelím tak už letí a bojí se...ale fakt poslechne až prostě zařvu..a to je tak po páté co ho napomenu ! 😝 😅
tak už vážně mizím 🙂 je to chuligoš 😀

andy2306
24. nov 2009

fly-hlavně že budete bydlet ve svém 😉 na ten dotaz jak se máme jsem na předešlé straně odpovídala michalag-ale máme se dobře ve všech směrech-musím zatukat....snad to vydrží 😉
máš ted toho hodně....co?bude líp-jen to vydržet,ty studentko naše....

flyangel
24. nov 2009

noo andy som rada ze sa vam dari a ste vsetci zdravy 😉 tak ja tiez verim tomu ze to bude dobre... 😉

xena1
24. nov 2009

ahojte....ako sa mate???mscat,andy,sonicka ako pokracujes???anie???fly-uzi si prerabku bytiku...korenka,drzim palce,aspon si troaska oddychnete

mscat
24. nov 2009

ahojky 🙂 u nás to ujde..malý ještě má pravé poledne 😝 😅
co ty?

xena1
24. nov 2009

tak to mas veselo... 😀
ja zajtra idem este na jednu folikulom a ak bude vsetko ok tak na sobjedna na to IUI,tak som zvedava

mscat
24. nov 2009

to teda mám...to je takový nezmar..to je síla vážně.jeho nahnat do pelechu je zázrak.skáče tu na gauči a ještě si to odpočítává...8,2,12 😀 a hop.
dnes spal odpoledne přes dvě hodiny... 😅 😝

tak držím pěstičky!! 😵

cambina
25. nov 2009

ahoj 🙂
teda mscat... to je rošťák...by mě šlak trefil, kdyby vyházel všechny věci...no jo, ale s tím nic neuděláš, má to v genech...můžu klepat na čelo, že malý nikdy nic podobného nevyváděl...za to teď s ním cloumá přeškolní puberta, odsekává, hází na nás ksichty.
chodí už do školky? ani nevím... ve školce na jednu stranu se v něčem zklidní a na druhou stranu chytne ještě nějaké moresy...

andy2306
25. nov 2009

holky-tak jsem to asi zakřikla,jak jsem psala,že hanička je zdravá.dnes mi volali ze školky kolem oběda,at si pro ni dojdu,že plače amá horečku.a toji ráno nic nebylo,ani si na nic nestěžovala.tak můj pro ni hned jel-volala jsem doktorce,ta už zavírala ordinaci,ale kvůli nám na nás počkala.tak je to naštěstí jen viroza-nemá ani chytlé průdušky,kašel rýmu nic-chřipka to neni.tak na jednu stranu se mi ulevilo-ale celá hoří chudinka a jen polehává a hledí na pohádky.
doufám,že to nechytne terezka..
mscat-jak se máte,už balíte?

mscat
25. nov 2009

ahojte
cambi: 😀 jj rošták...ale umí být i v klidu a hodný.je to lumpík...ted ani nezlobí jen vyvádí blbosti.ale ani mě to nevadí...hlavně at je zdravý 😉 dnes jsme tu měli návštěvu..kamošku s s malým-14ti měsíčním.tak můj malý byl na něj hodný kupodivu.zvládli jsme to dobře i mu hračky pučil.a byl klidný tak sem čučela 🙂 hmm..v genech..to je možné..ale mamka říká že absolutně nikdo takový nebyl..až naše Sabča..segra ta je ted spíš divoká...jen Adrianek je takový živější..a jeho biologický fotřík 😅 do dvou let prý pomalu jen chrněl.takže muj malý je prostě takové originální čidlo. 😅
ale za to moc hezky mluví a je velmi pozorný..tak ono se to něčím vyretušuje 😀

andy:tak hlavně at je brzy zdravá!

my se máme celekm fajn..jsem ko. z návštěvy..jsme létali kolem dětí a vyvařovali spolu.a dětičky nakonec stejně nic nejedli..ani jeden nic nechtěl.tak sranda no 😝 😅
jdu s malým relaxovat k tv 🙂

zuzana1971
25. nov 2009

ahojte babulky 🙂
to som ja 38 rocna, aj sa este niekto pamata 😀
nebola som teraz 3 mes na nete lebo som krvacala a musim lezat az do porodu, 2x som bola aj v nemocnici...mam vysokorizikove tehu a hroziaci potrat, ale uz po tych 9 rokoch snazenia sa o babatko musim vydrzat vsetko...no a bude to chlapcek, uz kope ako divy
prisla som k vam nakuknut ci niekto za tie 3 mes otehotnel a co nove

mscat
25. nov 2009

ahoj zuzana
pamatujeme jasné 😉
jejda...tak at vše dobře dopadne a chlapeček se udrží v bříšku co nejdéle!!hodně odpočívej a nic nedělej 😀 😉
držím pěsti!! 😉

cambina
25. nov 2009

zuzana...jéjda...musíš jen a jen ležet..na všechno ostatní se vykašly...nic teď není důležité a Max nebo Rafael tam pěkně vydrží až do dubna.
taky jsem pořád jen ležela a s malým jsme to zvládli a ted už půjde příští rok do školy. ležet a pozitivně myslet.
andy...no jo...virozy řádí...u nás ve školce je teď dokonce spála 😖 ...tak snad Hanička bude mít jen nachlazení a bude brzo fit.
mscat...tak to nemá v genech...jak píšeš, hlavně, že máme dítka zdravé...pořád lepší než kdyby byl zakřiknutý nemluvka...ale stejně by mě šlak trefil, kdyby rozházel skříň 😀

mscat
25. nov 2009

cambi: 😀 jj aspon se nikde neztratí 🙂 však mě málem šlak trefil...ale já se nebudu stále jen rozčilovat.šedivých vlasů jsem si našla už dost na svůj věk 😀 😝

xena1
25. nov 2009

ahojky....

mscat
25. nov 2009

ahojky xenka 😉
tak jaká? 🙂

xena1
25. nov 2009

ahoj moja...v sobotu ideme do Heliosu ale este len na folikulometriu,a co bude dalej a ci to bude tento cyklus sa zrejme dozviem az tam..

mscat
25. nov 2009

aha... 😉 tak pak dej vědět 😉

xena1
25. nov 2009

mam z toho aj ja zmatok,ale necham sa prekvapit v sobotu co nam doporucia dalej

andy2306
26. nov 2009

xena-držím ti moc palce,aby to dobře dopadlo a aby ses brzo zařadila mezi těhulky.

soničko-jak je to s tebou,jak to vypadá?

cambina
26. nov 2009

ahoj 🙂
andy...tak co Hanička?

mscat
26. nov 2009

ahojte

tak asi i k nám pomalu zavítá nějaký bacil...malý teda zatím 37,5..ale i tak.je teprve ráno.jakpak to asi bude vypadat večer 😝 pořád pšiká tak to vypadá že bude nemocný 😝

andy2306
26. nov 2009

ahoj cambi....
hanička má stále horečku-an to že je ráno tak 38,5.....a měla trochu průjem ráno,ted už dobrý.zatim jsme to nikdo nechytli,ale co neni může byt.jinak se divím,že je v pohodě-má chut k jídlu,neni protivná-v noci spala jak zabitá,akorát že ráno měla tričo propocené....snad to bude o.k. pokud teplota klesne,tak ji v úterý zavedu do školky aspon na to focení,aby o to nedošla-budou dělat fotečky s vánočním pozadím-taková sada vánoční.a pokud bude dobrá,tak v pátek už by šla-budou mit mikulášsou besídku,tak aby o to nedošla.
mscat-snad bude malý o.k.

m.o.n.i.k.a
26. nov 2009

Ahoj 🙂
Tak jsem se konečně dostala k notasu, celé dny lítáme a zpravujeme si byteček, takže se tu ani nedostanu, jen jsem tady chvíli abych Ti mscat napsala, že Lukášek bude mít sestřičku 😵
Čekáme holčičku-Nelinku. Včera jsme byli na tom 3D utz a paráda, krásně šla vidět, fakt zážitek 🙂
A tady něco nového?
Mscat, hlavně at se Ti brzy malý vyzdraví.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre