Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
6. dec 2009

ahojte,kde ste sa vsetci stratili???uz sem nikto nechodi??

mscat
6. dec 2009

ahojky xena 🙂 no já ted nemám ani čas a navíc tu konverzace vázne takže spíš kukám do grafů 😅 😝 holky jsem už moc nechodí..budto už mají mimi nebo jsou těhulky...takže málo 😝 😅

xena1
6. dec 2009

mas pravdu a kde su cambi,sonicka a korenka???a ostatne???ja tiez moc nestiham som pracovne vytazena pred koncom roka...ale ked tu dlhsie nie som,chyba mi to

mscat
6. dec 2009

🙂 já jsem sice většinou doma..ale tak ted tu mám nemocného chlapa..na mě už asi taky něco leze..celý den létám kolem domácnosti,balím peru,,vařím ,naháním malého vztekám se s chlapem a pořád něco 😝 😅 a když sednu k pc tak normálně můj má keci 😝 že prý brblu že mám ještě toho tolik na práci a vysedávám u pc...hmm a co jako to je strašné 😅 😀 ani na chvílis em sednout nemůžu po celoudenní honičce kolem nich 😒 🙂

a ani nemám moc co psát...zatím čekám na ovulku..včera ovu testík vypadá jak pozitivní ale asi nebyl.sexík stejnak taky byl jen v pátek zatím 😅 😝 a ted malý odjel na 3 hodky k Lukášovým rodičům a já konečně hážu nohy na stůl a odpočívám. 😀 začíná mě třeštit hlava 😝 😅 a už toho mám za den s nima dost...teda dneska hlavně s tím dospělým dítětem..malý dnes ok narozdíl od tatínka 😠

xena1
6. dec 2009

mas toho teraz naozaj vela ale skus draheho nejako prekvapit a daj este sancu plodnym dnom...ved ty vies ako na neho...

mscat
6. dec 2009

xenka: 😅 jj tak vím jak na něj 🙂 ale nějak se mě nechce...potom jak dopoledne vyváděl a měl nerváky tak se mi nějak nechce. 😅 možná večer než půjdem spát 🙂 ale jen když se omluví...

xena1
6. dec 2009

ja viem ako to je,chlapi ked su chori su strasni...vsak uvidis mozno prisiel na ine myslienky u rodicov a pride v pohode..aj ty skus troska povolit mas ho doma tak malo....ale chapem ta...

cambina
6. dec 2009

ahoj mscat... mě ovu z 20DC připadá pozitivní...jsem zvědavá na tvoji zítřejší teplotu..měla by jít nahoru...
než půjdete večer spát, tak se to urovná...ti chlapi..všichni stejní...

andy...malý jde příští rok do školy, tak počítám, že už mu někdo práskne,jak to je s Ježíškem a Mikuldou...
můj drahý mu to chtěl říct už minulý rok...nechápu proč

xena1
6. dec 2009

ahoj cambi ako sa mas???

cambina
6. dec 2009

ahoj xeni...celkem fajn se mám...mám před MS
a ty jak?

korenka
autor
6. dec 2009

ahojte babuľky,ako?
čo je nové,hm?

cambina
6. dec 2009

ahoj korenko...myslím, že za poslední dny nejsou žádné novinky...
ví někdo něco o hanesce?

xena1
6. dec 2009

cambi a co snazenicko???ako si na tom?ja som dnes 21DC a 6DPO...a papam duphaston..pred ovulkou pichnuty pregnyl...tak uvidime..
korenka ty sa pochval...

mscat
6. dec 2009

xenka:noo malý je u jeho rodičů můj je doma. 😅 no víš co..je protivný jak svina na mě dnes 😒 už aby byl zdravý nebo ho zabiju asi 😝 😅 🙄

ted si vydupal vysávání..že prostě vysaje..že neumírá!
my spolu jinak vycházím v pohodě 🙂 ale teda dnes to je po dlouhé době..ale ne kvuli mě.jen mu vadí že se starám o něj vůbec..tak už nebudu no 😝

cambi:děkuji 🙂 no taky jsem zvědavá..ale nespozorovala jsem u sebe žádný hlen teda 😝 vůbec jako když uplně bez hlenu..tuším že nemám plodný hlen vůbec 😝

cambi:takže ty máš před ms?a snažíte se ještě o mimi? 😉

xenka:ty už jsi 6dpo?juj tak držím palce 😵

jinak mám nějaké nové fotečky ze včerejška v tom prvním albu..ale už mi některé i administrátoři vymazali 😝 😖

andy2306
6. dec 2009

cambi-nechápu,proč by mu to měl říkat.nat oj e brzy-čím dýl dítě věří,tím líp přece...no já doufám,že mé děcka budou věřit co nejdýl.ale terezka asi kratší dobu jak hanička,protože hanička ji to brzy vysvětlí,až na to jako starší přijde....jistě terce nedopřeje věřit dýl,než bude nutné... 😀 😀
mscat....hezké fotečky 😉

xena1
6. dec 2009

mscat....nie je kazdy den nedela...bud kludna a nechaj ho ked chce nieco robit...ked sa nato citi...pozriem fotocky...ano som 6DPO ale do mrchy este daleko...

mscat
6. dec 2009

xenka:ale dnes je neděla! 😀 já sjem klidná kašlu na něj 😀 😝 😝

jj chce něco dělat a večer se budu dívat na to jak tady umírá víš chcíplej a chrchle 😝 😅 však víš jak..večer je hůř než odpoledne 😝
třeba mrcha nedorazí..byl by to krásný dáreček pod stromeček! 😉 😵

xena1
6. dec 2009

mscat...fotecky kraaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeee....
tak to ano dnes je nedela.... 😀 nechaj ho,snad dostane rozum... 😀
treba nedorazi....aspon by som na vianoce nebola sama ale dvaja 😀

cambina
6. dec 2009

mscat...no každopádně jsem zvědavá, co na to řekne zítřejší teplotka.
xeni...zní to hodně slibně...kéž by...kdy máš termín MS?
andy..taky nechápu, jak ho napadlo, že mu to vyžvaní... 😠

korenka
autor
6. dec 2009

andy,krásne foto fakt!!!tá 16-ta je úžasná,tú si daj zarámovať 🙂
xeni,držím ti palce moc,nech ti to vynde,pod stromčekom si nájdete darček 😵
cambi,tak aj ty si chorá?
no,ja sa stále liečim a liečim a liečim.....ale aspoň som si oddýchla,do práce pôjdem v stredu,tak si trošku doma porobím drobné práce
aj ja by som chcela vedieť,čo je s hanesi?????????,

xena1
6. dec 2009

cambi...znie to dobre ale uvidime aka bude realita...mrchu cakam tak 14-15.12 ale uvidim ako to bude po duphastone...
korenka aj ja ti prajem nech si oddychnes a potom sa hned zadari...

mscat
6. dec 2009

cambi:hmm...já mám takého tucha že řekne že 36,6 nebo 36,5 😀 😝 😅
to je totiž ted furt dokola..ještě asi pujdu zkuknout čípek 😅 ale dělala jsem i ted dnes testík a hmm...ta čárka je pořád výrazná ale ne tak jak ta testovací ale přece po ovu by to mělo klesnout to LH...myslím že ovu určitě nebyla 😝
xenka:děkuji.. 🙂 noo ale je jich málo...ještě jsem tam měla vyfocený stromeček krásný..to už mi vymazali tady 😝 a hráli při tom tichou noc a podobně..nadšená jsem byla i když minulý rok víc..jelikož letos to malý celé proknučel prořval a provztekal protiva jeden 😝 😅 😨
a ještě navíc...tos neviděla jak ty staré babky jenom pomlouvali ach jo..to tak miluju..jedna si mě přitahla že kdo je ta paní v té růžové bundě s náma!! 😝 😅 🙄
jsme s mamkou uplně rostli 😀

xenka:no kéž by 🙂 to by jsi nebyla vážně sama ale s mimískem a povídala by sis s ním i když by tě ještě moc neslyšel 😀 😵

andy:děkuju 🙂
máte hezčí s čertem 🙂 ...já jsem neměla ani čas vyfotit čerta nic 😝 😅 a malého s těma rohama.....tss víš co jsem mu musela říct abych mu ej vubec nasadila na hlavu.on se tak vztekal vubec je tam nechtěl mít nevím proč je takový morous 😝 😅
že ho tady před všema tak sbřinkám až se mu hlava zatočí jestli si je okamžitě nenechá na hlavě a nebudu ho moct vyfotit!! 😀 😀 tak tu chvílu to vydržel no..a sbřinkání se nekonalo 😀

mscat
6. dec 2009

xenka:jo a že ho mám nechat..noo však jo.ale asi ten rozum už dostal 😀 jsem byla ve sprše jako a přepadl mě tam s fotákem 😝 😅 tak dopoledne na mě ječí ještě se ani neomluvil a už se zase somruje 😝 😅

xena1
6. dec 2009

no moja tak si to uzi....to su chlapi-to je diagnoza 😀

mscat
6. dec 2009

xenka:to ano.. 😀 a víš co...ted pro změnu sme na sebe zase štěkali...a sbalil se oblékl a šel 😝 ale toto už u nás vážně dlouho nebylo..ale on je nervozní víc jak ženská při krámech ty vole 😝 😠 😠
kašlu na to...dnes je opravdu den blbec doufám že se brzy vzpamatuje 😖
tak jsme možná vážně propásli ovulku 😅 taky super...čípek mi trošku klesl a už není tak měkký..tak dobré no.co se dá dělat 😝 tak jindy snad.
diagnoza-chlapi..někdy hruza 😀 😝

cambina
6. dec 2009

korenko...jojo..jsem nemocná, ale je mi čím dál líp...
mscat...u nás taky jsme zase poštěkaní...a musím se 😀 ... protivný, jak při krámech jsem doma použila před dvěma dny a morous používám taky dost často... ti chlapi jsou o nervy

mscat
6. dec 2009

cambi..jojo 😀 někdy vážně zázrak s něma vyjít fakt 😝 😠

xena1
6. dec 2009

neboj to prejde,chlapi nevedia povedat prepac a radsej utekaju od problemov ako by ich mali riesit,oni chcu len klud...on sa ukludni tym svojim spoosbom a vrati sa...asi od nich chceme viac ako nam mozu dat...ale ja myslim ze spermijky prezili a nadej tam je...ved ked ste dlho spolu neboli,musel mat poriadne nastartovane spermijky...neboj budeme necakat spolu 😀

cambina
6. dec 2009

mscat...u nás ten zázrak se děje pravidelně...už snažím polknout, udržet klidn, nenechat se vyprovokovat, ale pak mi taky už rupnou nervy...a co dokážou vypotit za hnusné slova 😠 k vzteku 😠 .... mám ted sto chutí jít za ním (spí) a třeba ho vystrašit...třeba by se tím vzpamatoval 😠 😠 😠

xena1
6. dec 2009

cambi...mscat....nekazme si vecer niecim co sa vola chlap.... 😀 ja mam mm v nocnej...tak si vychutnavam klud aj ked on je fajn,ale tiez ma vytocil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre