Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
11. dec 2009

a to nikde nemají? se mrknu u nás, když tak bych ti to poslala.
mě se včera podařil dobrý kup v dráčiku 😵 velké auto hot wheels za dobrou cenu...super...máme pro něho velkou formuli na dálkové, župan spiderman(ještě jsem viděla super trenky a ponožky spiderman), polštář spiderman, pyžamo s autem, malé autíčko hot wheels...tot vše...od mamky dostane brusle (kolečkové+na led dohromady)

před ovu je nahoře, trvdý, zavřený, v ovu nahoře, měkký, otevřený, po ovu nahoře, tvrdý, zavřený pak klesá dolů.

jo jede k tatínkovi...co 14 dní na víkend..někdy se to protáhne i na 5-6 dní

cambina
11. dec 2009

jé a ted mi dovezli pro drahého dárek-parfém

mscat
11. dec 2009

cambi:nee...všude mi bud objednávku stornovali ,nebo že to není na skladě a do vánoc ani nebude.a tak podobně 😝 a v tescu už je vyprodané 😖
to bys byla hodná kdyby ses u vá mrkla..to si fakt malý přeje asi nejvíc. 😅

aha..má rád spidermana jo? 🙂 tak u nás zase frčí cars 🙂
to hot wheels vůbec nevím co to je 🙂

tak malý jinak nevím co dostane od ostatních..vím jen že lego ale to on akorát poztrácí.

tak k nám dnes taky dovezli balík-dárek...to si drahý objednal..a na mě jaksik se...re asi 😝 😅

mscat
11. dec 2009

jo a s tím čípkem 😅 takže po ovu pomalu klesá?

cambina
11. dec 2009

mscat...byla jsem ted u nás v globusu a tam je chobotnička...cenu sice nevím, nekoukala jsem... no neměla jsem tvoje tel. číslo, jinak bych ti volala

mscat
11. dec 2009

jé vážně??normálně by měla stát do 500kč.jej cambi no kdybys mě ji koupila byla bych ti nesmírně vděčná 😅 a byla to přesně ona? 🙂 play-doh octopus? 🙂

cambina
11. dec 2009

jojo...dívala jsem se na to...schválně jsem si na tom odkazu, co jsi tady dala, to přesně prohlídla, abych věděla přesně...mám tam známé, tak někoho pověřím.

cambina
11. dec 2009

mscat...myslím, že i tam to stálo 399,-...kolegyně bude zítra v práci, tak se mi na to podívá...

mscat
11. dec 2009

cambi:..tak to bys byla fakt hodná. 🙂

xena1
11. dec 2009

ahooojte....ako sa mavate????

cambina
11. dec 2009

ahoj xeni... mám úplně přesnou MS...28 dní na čas

mscat
11. dec 2009

cambi:jej tak super...tak moc děkuju. 😵

xena:ahoj...my na ho..vno. 😅 🙄

xena1
11. dec 2009

mscat.prooooooooooc????? ☹

cambina
11. dec 2009

no a já jsem spokojená s dárkama, zvlášť pro malého...myslím, že tentokrát to nejsou blbosti...jdu je balit

mscat
11. dec 2009

xena:tak jsme nemocní..malý už čtvrtý den horečky..ne a ne klesnout už jsem z toho zničená ho takto vidět!do toho se dáví kašlem ☹
celý se mi navíc osypal...mě to ničí toto strašně.celý den nemluvil pořádně,jen seděl koukal... 😒 já taky stále na večer teplotu... 😝 a do toho jsme se už měli odstěhovat..ale kdy?když nejsem schopná nás sbalit když mi nebylo a není dobře a létám kolem malého a nic mě nebaví dokud mu nebude dobře! ☹
takže super no...

a cambi:tak to je dobře že jsi spokojená.. 🙂 já ještě jinak nemám nakoupenou nic no..a už mě to celkem drásá 😔

xena1
11. dec 2009

mscat verim ze to mas tazke....to vies ani nam dospelakom sa nechce hovorit ked sm echori...viem ze ta to nici,ale vydrz to....v klude sa skuste vyliecit ,oddychuj aspon ked spi aspon trosku...a potom sa prestahujete ked vam bude lepsie...vsetko pocka zdravie je dolezitejsie,to snad pochopi kazdy....

andy2306
11. dec 2009

ahoj holky-byli jsme u babičky,tak enbyl čas.vidím,že probíráte dárky na vánoce.
cambi-no já si ani nemůžu vzpomenout co všechno má-má toho hafl tento rok,fakt.a to jsem ji dneska jen tak prod obrou náladu koupila další hračku-av čera další obědnala přes net.vlatně všechny hračky jsem koupila přes net-nesnáším plné obchody lidí-já pěkně v klídku z domova:
máme pro ni: houpacího koně,opicu s banánem-vemeš ji ho a ona se rozčiluje,stavebnicu,dvě panenky,hokejky(na blbnutí s tatínkem),knížku,kytaru,takový dřěvěný list-a na něj bude přišívat malé lístečky (na motoriku),koníčka poníčka,polštářek co se ji líbil,dřevěné pexexo, a ted už fakt nevím-je to všechno zabalené,ptám se mojeho-a ten si taky nemůže vzpomenout🙂 😀 😀 terezka pejska jezdícího,co hraje,dřevěnou knížku,kostku na vkládání malých kosteček (motorika),kostky,píštalku,hrkávku.a to ještě bude mit darky pod stromkem u jedné i u druhé babičky-a mě ještě něco napadne.fakt nevím co všechno to tam má....DVD pohádky,korálky a sponky mám pocit.
já mám teda klídek-napečené,uklizené,nakoupené-zabalené-a na jídlo-zásoby to vysílám příští týden mojeho-pro pití,brambůrky- a barsjaké také věci.já nikam nejdu.takže my už sit u atmosféru jen užíváme....jsme zdraví....takže vše o.k.-terka měla horečku,od zubů-takže nemocná neni.hanička je taky dobrá.

mscat-osypal se?a klesla horečka?pokud se osypal a horečka klesla,tak to je šestá nemoc.ale pokud ji už prodělal,tak asi ne.snad bude brzy o.k.
cambi-pak napiš co ty a dárečky-a jak jsi na tom spřípravama 🙂 pěkné věci jste mu nakoupili.já dneska naší holčičce haničce koupila auto 😀 s vlečkou.a je tak štastná,s tím tady pořád jezdí-že nevím,jestli ji ty panenky,co donese ježíšek-udělají radost.

andy2306
11. dec 2009

jo-a ještě dostane dřevěné prko 😠 na cukroví-kladívko na řízky a váleček na těsto když se válí-vše ale v dětském provedení,v malém-dřevěné a moc hezké-a terezce ještě takovou skládačku-dřevěnou.miluju dřevěné hračky...

andy2306
11. dec 2009

tam v tom posledním přídavku měl byt smajlík....omyl 😀 😀 😀

cambina
11. dec 2009

jééé ahoj andy...mám radost...fakt jsem spokojená...není toho sice nějak extra moc, ale když zabalím všechno zvlášť bude toho víc...ještě jsem dnes dokoupila ty trenky spidermana (dvoje v balení a ještě k tomu zlevněné na 105kaček) 😀 a ty ponožky spiderman (taky dvoje v balení zlevněné na 57,-) 😀 a taky jsem sehnala to DVD spiderman (bylo poslední) 😀 a k tomu jsem narazila na rukavice spidermana 😀 a vybrala jsem ty nejhezčí angličáky, co tam byly 😀 a super garáž s dráhou za dobrý peníz 😀 a startovací dráhu nějak extra levnou 😀 ...
takže jsem nadšená, spokojená 😀 😀 😀 ...to se mi zas něco povedlo 😀 😀 😀

přes net jsem objednávala poprvé ten parfém a švagrové http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=popup...

andy...stromek máme nastrojený...malý zdobil se mnou...jsem se u toho nasmála...
a výzdobu mám taky hotovou.

tak to,aby Haničce Ježíšek nadělil nějaké to auto ještě....malý jednou odcházel z návštěvy od kamarádky s barbínou...pořád ji opakoval..."ty jsi tak krásná"...že kamarádka mu ji dala 😀

monika0001
11. dec 2009

ahoj kockyy nieco pe potesenie..

https://www.youtube.com/watch?v=bitoOa-wjV0

neskor pridem popisat..
idem robit aktualizaciu na pc....
zatial cmuk

cambina
11. dec 2009

jéé..to je dobré...dětičky a hudba 😀

mscat
11. dec 2009

xenka:já to prožívám hrozně... 😝 ještě jak tady furt straší s tou prasečí chřipkou..a ted malému pořád neklesá teplota mě už z toho trefí.jo možná sem přecitlivělá nebo to přeháním...ale prostě je to mé dítě no. 😅 😝 a nebyla jsem taková..to od té doby co jsme si oba prožili peklo v nemocnici na těch kapačkách..na to nezapomenu nikdy.od té doby mám hruzu z toho strašnou obrovskou. ☹
no každý to možná pochopí ale ne majitel když už mu peníze dávat nebudem a dál tu ještě zustanem.ale já to přes víkend doufám zvládnu sbalit někam to poházím at už jsme pryč..a taky doufám že bobkovi zaberou antibiotika..normálně se už i modlím at mu něco konečně zabere fakt!a taky nadávám na boha...že neexistuje..kdyby ano nedopustil by aby děti byly nemocné!!! ☹
ještě se někdy za mnou staví jehovisti tak jim řit nakopu! 🙂 🙄
juj..doufám že tady z vás někdo není 😅 😕

andy:jo šestou nemoc měl...ale tuším to aj tak bude mít z teploty...on to mívá tuším vždycky ale ted fakt nevím.je to vlastně na břichu zádech a celý obličej... 😝

když už budem zdraví příští týden tak se vrhám na nákupy už i já..
jsem si to sepsala konečně at pak jen vletím do obchodů poberu a mizím.protože dlouhé nákupy mě nebaví jak je mi v obchodě vedro 😅
tak naším dom koupím web-kameru 🙂 ,to vím jistě 😅 ehm...to je asi tak jediné co vím😀 no tož klasika...chlapům kosmetika,vonavky,mojemu něco na sebe asi hlavně tepláky které nosí už roztrhané 😅 😝
a děckám taky co padne do oka..

cambi toto jsem vybrala malému díky tomu názvu auta 🙂
http://www.alza.cz/hot-wheels-cars-auticka-cars...

cambina
11. dec 2009

mscat...vy jste byli v nemocnici na kapačkách?
jojo cars...z pohádky...malý má celou sadu i mecka, ale už to jen leží...cena dobrá 😉

mscat
11. dec 2009

cambi:jj cars..to malému frčí...má tím nazdobený pokojík-světlo,pytel na hračky a oblepené zdi a taky trička a podobně. 🙂 a ano ani to tam není drahé a ty originál auta teda ještě nemá...tak to objednám je to super 😵

jj byla cambi..když měl malý 20 měsíců.už jsem to tu psala hodněkrát tuším 😅 😝
do 20ti měsíců nebyl nemocný max.jen jeden den rýma a nebo teplota k zubům.a víš minulý rok týden před vánocema opět jak ted...dostal anginu,pak zánět průdušek...a nakonec zánět žaludku a průjmy...skončil v brně na kapačkách na dehydrataci..protože vlastně jsem do něj nemohla dostat pití a jak pořád průjmoval celé noci a dny..tak přesně přes silvestra na nový rok jsme jeli dom.. 😝 tý jo..to nikomu nepřeju toto...jak plakal a volal maminku když mu pichali tu infuzi 😢 muj malej já jsem myslela že mi to urve srdce jsem mamce řvala do telefonu ☹ to mě tam nechtěli ani u něj nechat na pokoji..já byla taky na antibiotikách -měla jse hnisavou anginu tehdy.ale proseděla jsem u něj celou noc a prozvracela taky--z nervů a z hladu.víš a když jsem si šla na hodinku lehnout s tím že mě zavolají když se bude něco dít...tak mě nezavolali a já našla malého 😢 přivázaného za ruce a nohy k postýlce jak ukřižovance 😢 na košilce plno krve..jaj jaj...to teprve bylo tóčo že jako co mě nezavolali jestli bylo nutné ho takto vázat smradi!!! 😢
malý se od té doby strašně bojí doktorů..ale neskutečně moc.a já doktory nenávidím a absolutně jim v ničem nedůvěřuji...prostě ne a nikdy nebudu.

andy2306
11. dec 2009

mscat-je to nepříjemné mit nemocné dítě,to je fakt.a v nemocnici to neni žádný med.taky si to neumím představit,že by mi přivázali dítě-ale ono to možná kolikrát nejde- no nevím,neumím si to představit.a šílela bych taky.ale jsou mhohem horší nemoci-jsou maminky,co své děti vidí po chemoterapicích apod.nemusím ani jmenovat-a prožívají naprosté muka....tak tím chci jen říct,aby sis říkala,že neni tak zle.malý se z toho dostane-neboj.držím pěsti at je brzy fit,stěhování proběhne v klidu-a jste v pohodě všichni.

xena1
11. dec 2009

mscat,co malemu davas od teplotky???

mscat
11. dec 2009

andy:já to vím...a právě proto narovinu říkám že mě stačí tady tato nemoc u malého a ničí mě to.
a děkuji..

xena:tak dávám mu ted už jen čípek paralen každých 6 hodin.
od úterý to bylo na střídačku dle paní dr.paralen čípek..za 3hod nurofen..pak panadol baby.a tak dokola pokud byla teplota.
jenže ted už mu začíná i rýma a tuším že ho bolí i v krku vidím jak polyká 😝 já doufám že mu zaberou ty antibitoika konečně.

holky asi budu mít blbý dotaz...ale jak beru ty antibiotika..penicilinové tak to tak smrdí ty prášky..hmm a nechápu ale je možné abych přesně tak načuchlý měla extra výtok 😝 prostě je to žluté a přesně tak to smrdí už i na dálku jen se utřu fuj 😅 😝 omlouvám se za ten popis ale vážně mě to teda zajímá protože to je čudné 😝 😅

mscat
11. dec 2009

cambiiii:jsem zoufalá.... 😠 ani ty cars auta nemají na skladě..tak letos adrianek asi najde pod stromečkem jen fusky 😀 😝

cambina
11. dec 2009

mscat...to jsem nevěděla...jsem opravdu ráda, že jsem to nezažila...já bych taky řvala, jak smyslů zbavená..
mscat...musíš se přestěhovat do Ostravy, tady je všechno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre