Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
15. dec 2009

mscat-tak to jsme na tom stejně.já když uklízím,tak jedu jak fretka-ale vždy si najdu čas,kdy se věnuju výhradně a jen jim.a snažím se uklízet až když spí,abych je nešidila.taky jednáms haničkou přiměřeně k jejímu věku-v půl roce jsme na ni taky dělali tutu-nunu,jako na terezku,v roce už jsme se snažili dávat ji na jevo,co smí a co ne-a v roce a půl i po zadku-a ve dvou letech už jsem se s ní nepárala.taky na ni nežvatláme,nedělám z komára velblouda-když spadne,a tukne se,hned ji neutěšuju-a nedělám z ní chudáčka-miminko.taky ji beru už jako velkou slečnu 🙂

mscat
15. dec 2009

no přesně tak...jak píšeš.pro mě je to už velký kluk a jaképak copak.jako nepadám z něj na řit.miluju ho ale nebudu s ním zacházet jak s neschopným ne? 😅 taky spadne šup nic to není ..od roku taky co smí co ne,a v roce a půl taky už i na zadek.naprosto stejně.v roce po ručičce.
když z nich budem dělat neschopný právě neschopný budou.tím pádem jsou schopnější a my máme z nich radost že jsou tak šikovní. 🙂 protože s nima zacházíme normálne...fakt jsem viděla spousty maminek co ty děti nic neučí.muj malý musí taky když něco chce poprosit a poděkovat.a pozdravit když jdem pěkně dobrý den říká a taky mi ho aspon chválí že je šikovný tak malý a zdravý lidi.to proto že ho nenechávám jen tak růst.
dost jsem i viděla že to tak maminky nedělaj.děcko to švácne na zem jde a zvedne to mamka.ale nejde si za tím aby to to dítě zvedlo.já teda ano i když samozřejmě někdy se to nedaří malý začne vykdákávat 😅 že ne a ne.ale aspon se snažím ho to učit. 🙂

ale když jsem viděla jak ta malá spadla a ta na nu začla dělat ty opičky mě málem trefilo 🤐 😅 že didinečka si vem ježiš holka dva roky...velká slečna a ona byla jak půlroční fakt.tak pak at si nestěžuje že ji malá přijde opožděnější..to vážně říkala.čím to asi bude 😅

jinak s tím úklidem..to ano..taky když uklízím tak jedu všechno.ale myslela jsem to tak že ona pořád chodí a něco dezinfikuje 3x denně prý vytírá a to fakt a tak podobně.to mi přijde krajne ujetý.já mám taky ráda uklizeno ale někdy to prostě u nás nejde tak aby to bylo 🙂 je tu dítě hold a to něco zvládne udělat.a to už bych si teda koště a vysavač mohla přilepit k zadku a jen chodit 😀

andy2306
15. dec 2009

mscat-nemám co dodat-naprosto se s tebou stotožnuju.taky se s haničkou nemydlím-přesně.fakt nemám co bych k tomu víc napsala-výstižné 😉 🙂

mscat
15. dec 2009

andy 😀 tak super...já pořád říkám malému že se s ním nebudu sr...át 😀 jako že co si myslí.fakt dyt jako co by z něj bylo no ne?asi proto mě někdy překvapí svýma hláškama že ho nemám s...rát 😀 ups 😅 😀

andy2306
15. dec 2009

mscat-já mám pravidlo-hodné dítě-hodná maminka-zlobivé dítě-zlobivá maminka.zabírá to!!už mi řekl i tady soused,sousedka od vedle-i tychně 😀 že hanička je vychovaná.a jsem ráda.snad se mi to tak podaří i u terezky-mit atkový přístup a že nevychovám malého bl....bečka!!!!!!!!!!dítě je vychytralé-pozná velice brzy,kam až může zajít..a zkouší ty hranice posunovat.a od toho jsmet ady mi rodiče-abysme ty hranice nastavili do únosné míry.
jasně-co si budem povídat.každé dítě se skuzí vztekat v obchodě-na ulici-dělat scény-vymýšlet.ale já s haničkou problémy fakt nemám-zkusila to všechno,ale bylo ji to houby platné!!!!!!ted to nedělá-a nedělávala,protože věděla, že tohle na mě teda nee 😀 😀 neplatí.já se s ní taky nepářu,a přitom ji mám nejradši na světě a dala bych ji všechno na světě.

mscat
15. dec 2009

jo a nebo taky že natahne ruku ukáže a zavelí..běž mamko laskavě do obýváku .ještě se u toho tváří tak důležitě že jako mi rozkazuje...no prostě jsou to naše hlášky 😀 a já z něj někdy čůrám 😎 myslím že i vy určitě máte takové hlášky...ty děcka totiž to je něco když už to vypustí něco z pusy 😀 ale malý pravidelně...snaží se mi poroučet..například taky..ty to mamko uklidíš já to jako uklízet nebudu.člověk neví jestli se tomu jako řehtat nebo co jako 😀 fakt vidím vlastně že opakuje po mě a on se mě snaží vychovávat nebo co 😀 😅
dnes taky ..že už mám posímtě jako plné bíško no posímtě už to jest nebudu ne?pití mi dej...to jako je síla 😀 😕 a to já vždycky na něj že co si jako prosímtě už myslíš ...tak fakt mé hlášky mudrlant. 😅

mscat
15. dec 2009

tak to bud samozřejmě ráda...malý teda jo..ten to na mě v obchodech dost stále zkouší.toto je náš boj veliký.a je to teda o hubu.ale než jsem onemocněli tak už jsem se sním ani v obchodě nepárala...normálě jsem zaječela na celý obchod lidi nelidi..přitahla jsem si ho k sobě chytla a nepustila ten řval ale zabralo to.mi létal přes celý obchod jsem si došla pleskla a val...ted už ho vždycky dopředu varuju jenže víš co.jen vlezem do obchodu začne to.to chce to chce a já jdu dál a nevšímám si ho.i když uvnitře pěním jak sopka že opět začíná jen co tam vlezem.a pak se mě ptala jedna že jestli nebude nemocný nebo tak nebo jestli i doma tak vyvádí.. 🙂 tak říkám že doma ne že jen zkouší co mu všechno koupím co si zrovna usmyslí.proto tak ječí ..snaží se no ale taky to na mě neplatí.nekoupím jako..co su ne?dojící kráva 😀
malý teda taky...u nás teda je hlavní mé slovo tatku absolutně neposlechne.což mě mrzí že to musím vždy řešit já ale co se dá dělat .jenže pak dojdu já lukáš už si jako neví rady malý se mu svinucha řehtá do obličeje..zařvu napřahnu...jen jako že jestli ho mám pleštit a malý fakt popo že už ide už ide 😀 tak si myslím že opravdu párkrát výprask na holou co dostal zabral... 😅 jenže u nás je problém v tom..že když lukáš na něj zařve bo ho pleskne po řiti mě se to nelíbí i když vím že je to zasloužene 😅 😝 tak nějak podvědomě chápeš..prostě asi chci aby ho hlavně měl rád a já su ta co je někdy hyjena 😀

andy2306
15. dec 2009

jojo-přesně to je aj u nás,ač je hanička starší o rok,tak taky má hlášky takového rázu a je hrozně důležitá.
včera se mě ptala,jak se rodí miminko.ve třech apůl letech normálně 😀 😀 to jsem čekala o mnoho let pozdějc,ale ted? 😀 😀 😀 😅
tak jsem ji řekla,že mě se narodila bříškem-aj terezka.ukázala jsem ji jizvu po císaři-prý co to je?říkáM.no jizva-to mě pan doktor musel rozříznout bříško a vyndal tebe,i terezku.a ona se na mě zděšeně dívala a že: já nebudu mět nikdy děcka mamko jak ty.to teda ne,to by mě bolelo.mě stačí terezka 😀 😀 😀 jsem se válela v slzách.takže naše hanička má jasno už ve třech a půl letech-babičku ze mě zřejmě nikdy neudělá 😀 😀
a taky má to takové to: ty to nevíš?a už jsem snad jedla,néééééééééé?a už jsi mi to říkala,ne-ty si to nepamatuješ,že jsi mi to říkala?ty jsi ale tululum mamko-pane bože.a před chvílí řela:mě z tebe jebne.....to jsem omylem řekla mojemu.....a ona to samozřejmě musela hned zachytit.ale tak neslyší to jinak vůbec,tak na to snad rychle zapomene.jinak musím říct,že žádné sprosté slovo nemáme ve slovníku...ty hlášky jsou fakt někdy super-a místo abych kárala,se mi chce řechtat na celé kolo.
v létě jsem byla s kámoškou a jeji stejně starou holčičkou venku,ona ji dala čurat-a hanička se šla podívat a řekla:no teda ty máš ale velký zadek 😀 😀 😀 (ta holčička je fakt trošku cvaldíková).jsem musela se tvářit jako výchovně,ale měla jsem co dělat,abych se nerozřechtala na celé kolo. 😀 😀 jsou to naše zlatíčka adíky nim a tomuto mě baví život.

andy2306
15. dec 2009

mscat-manžel je taky měkčí na haničku a ona toho zneužívá.ale pod mým dohledem ne-si nedovolí,fakt ne.ale zkouší to na něj-protože ví,že mnohdy povolí.na mě to nezkouší-protože já nikdy.a kolikrát mu vyčítám,že je měký a že si přece nenechá od ní s.rát na hlavu....ale když pak přitvrdí a dá ji nazadek,tak trnu-a je mi líto.ono se na to totiž blbě dívá,když ti někdo mlátí dítě 😀 😀 😀 ač je i jeho.ono když si ju zliskám sama,tak to tak nebolí 😀 😀 😀 taky už dostala mockrát výprask-tak bude mít čtyři.s výchovou se nazačíná v deseti,to je trochu pozdě...někdo se snaží envychovávat fackou.já taky ne-ale když zaslaouží,tak ji chytne.můj bratrance je přesně ten typ s manželkou,co by dítě nikdy nepleskly-co dkonce na něj ani nezvýší hlas.a je tomu jejich synovi ted 17 let-a mají s ním problémy-propadl,školu fláká,chodí k sním do psychologické poradny-a taky se ho bojí.kradl jim peníze a tak...no takhle bych dopadnou nechtěla.tady fakt platilo,že škoa každé facky co padla vedle.on od mala vše mohl,hranice neexistovali-fakt žádné.byl furt chudáček maličký.a ted mají doma hajz.la 😒
ale každý at si vychovává jak chce.

mscat
15. dec 2009

😀 jj my taky koukali už na jizvu 🙂 ale malý ještě nechápe duvod nebo že tama vylezl to ještě ne.ale když vidíme tlustší paní tak malý jako má tendence říkat že má paní miminko v bříšku 😅 a přitom nemá no. 😀 😝
mě už taky řekl že mám miminko v bříšku..tak jsem mu řekla že ještě maminka nemá miminko 😅
ale jo děcka jsou všímavé..naše sabča..to jak říkáš si vzpomínám..když jsem tam bydleli malý se narodil,my z ní taky nemohli.já když jsem šla kojit ona si vzala panneku a šla kojit taky.a ještě třeba se zavřela do pokoje a když tam někdo vlezl tak na něj hukla že potřebuje mít na kojení klid 😀 a to měla všechno ode mě..takže to byla taky sranda.pak dělala že ji miminko musí odbrknout aby ho nebolelo bříško a že musí spinkat na boku a podobně.to měla vlastně noo čerstvé 4 roky. 🙂 tak jako taky síla.no a ted..ted už se v 6ti letech připravuje na evakuaci.jako taky hlášky jak 😀 😝

my sprosté slovo...noo teda ted už nemáme.co si tak uvědomuji..no fakt nemáme 🙂 ale bylo...měl období kdy neříkal celý den nic jiného než tupý idi..ot.,a zasaný ...,a taky kuva.,do pdele.,jj to já totiž mám takovou slovní zásobu i když se snažím. 😅 ale to většinou slyšel jen jednou..to zasaný..to jsem řekla na mravence když nám všude lezli on to hned zopakoval a už mu to zustalo.a to idi..ot..to slyšel zas u mojí mamky jak to řekla Ludovi..a on si to dal ty dvě slova dohromady teda ale to byla síla on mi to říkal všude a pořád 😅
naštěstí fakt ted už nic nepovídá takového jsmě delali jakože nic a jeho to přestalo bavit.

andy2306
15. dec 2009

a ta tvoje uklízecí kamarádka-maniačka neví,o co příchází-že si neužívá těch děcek.já si haničky neměla tolik času užit-ne kvůli úklidu,ale kvůli okolnostem-nemá cenu rozepisovat,na dlouho,ale prostě bydlení u tchyně-stěhování k našim,zařizování svatby,hledání nového bydlení,vyřizování úvěru,stěhování-uklízení-pak další těhotenství-bylo toho moc,hektické.a tak to uteklo,že jsem si tu haničku nestihla užit.
ted si další miminko užívám-každý den a furt.jasně-mateřská neni dovolená-nemusím rozebírat,každá maminka ví co má děti,ale já si fakt nestěžuju-a užívám si to každý den a pořád.žiju tím-a klidně si troufnu říct,že bych zvládla ještě jedno.a nevylučuju ho do budoucna.takže chci říct,že ta tvoje kamoška se ochuzuje tim svým uklidem o to nejhezčí,co ji v životě mohlo potkat.nidky už lip nebude jak je ted....to si myslím.až s vnoučatama,ale to je zas něco jiného.

andy2306
15. dec 2009

jojo-jak děcko řekne sprosté slovo,tak se má dělat,že neslyšíš.jak ho začneš upozornovat,že to nemá říkat-tak to říká o to víc.jojo-hanička taky kojí všechny panenky od června-a mluví na ně jako já na terezku.děcka jsou naše kopie.

anieanne
15. dec 2009

Ahoooj, holky moje =)

Šíleně dlouho jsem tu nebyla, tak jaké pro mě máte novinky ? Doufám, že už jste všechny těhulky 🙂 Já nejsem, nakonec jsme se dohodli, že teda nebudeme dělat vyloženě bezpečnostní opatření, ale že by bylo fajn, kdyby se zadařilo až v létě, aby bylo mimí na jaro 🙂

xena1
15. dec 2009

ahojte holky...vratila som sa zo sluzobky...nestiham vas citat...len chcem oznamit...mrchujem...

andy2306
16. dec 2009

ahoj holky...mscat,no toto-kde jsi zmizla večer?
tady je pořádná zima a chumelí-snad koenčně napadne sníh.já ted balím krabici oblečení po děckách-hlavně ty miminkovské a posílám to do dětského domova v jihlavě,kde mají ty nejmenší miminka-říkali,že budou moc rádi.a mě to tu zabírá jen místo ve skříních...
xena.to mě mrzí že zase ta mrcha prašivá dorazila.....
anieanne-jak se žije novomanželům?

xena1
16. dec 2009

ach andy ta uz sa ma asi nepusti....co uz...v centre asi cez sviatky nerobia tak si zrejme pockam...

andy2306
16. dec 2009

XENA-každou mrchu časem přestane bavit tě otravovat-neboj se.....věř tomu 😉

mscat
16. dec 2009

ahojte

andy:už se mě nechtělo psát román 😀 jsem byla u tv a relaxovala. 🙂
jinak proplesknutí opravdu dítěti jen prospěje i když nám to mnohy rve ruku i srdce...že to musíme sbřinkat 😅 😝
ale já si jinak malého taky na plno užívám v dobrém i ve zlém 🙂 je na prvním místě a u mě i úklid jde stranou prostě když mě malý zrovna chce v ten moment 🙂 😝 já jsem vždy říkala že druhé tak po 4 letech..že nechci první ošidit o mou pozornost že si ho chci rozmazlovat a tutinkovat a naplno se věnovat výchově jen jednoho pak samozřejmě oboum 🙂 ale spíš tak jako sobecky že prostě vše jen jemu 🙂

jinak já už jsem vánočně naladěna konečně..když už je malý jakžtakž ok.už chce i tatku takže já už můžu jezdit do města a netrčím doma...super 🙂 včera už jsem pokoupila nějaké dárečky a dnes odpo.taky jedu do města.koupila jsem si už balící papíry krásné a hvězdičky na dárky..malému taky postupně už chodí dárky z netu...a dnes mu ještě něco v tescu koupím.. 🙂 a jdu si koupit aj zimní boty..mám jen tenisky 😅 😝 a do toho krásně sněží dnes jsem na chívli navštívila mamku pomohla Sabči něco vybarvit,zametla jim sníh před barákem... 🙂 ponuchnala se se dvěma kočkama a s pesanem..už mi bylo po nich smutno.. 🙂
a super..jsem dobře ted naladěná tak se pustím aj do balení věcí a podobně.jsem štastná že už jsme zdraví a doufám že to vydrží at můžem taky na sníh s malým 😀

xenka:neboj..jednou to tu potvoru přestane bavit.. 😝

mscat
16. dec 2009

jo a taky mám velkou radost že sněží a když se kouknem z okna jakou má malý radost ..jsem z toho úžasně dojata 😵

andy2306
16. dec 2009

mscat-tak to jsem ráda,že konečně lepší nálada,že malý je na tom dobře-a tymáš chut shánět dárečky.
mě dneska hrozně udělalo radost,že jsem poslala ty miminkovské věci do dětského domova dětem,co to potřebují.v televizi bylo,ž nejsou na dětské domovy peníze,tak jsou rádi.přibalili jsme tam i nějaké hračky,knížku,plyšáka,hrkávky...a dali tam i pohled vánoční.my to už nepotřebujem ty věci-a i kdyby bylo třetí,koupím vše znovu.chtěla jsem to poprodávat namimibazaru,já tam prodávám normálně věci-ale těmto dětem to pomůže víc.
mscat-pak napiš co jsi sehnala.a kdy se teda stěhujete?

andy2306
16. dec 2009

VŠEM PŘEJU KRÁSNÉ VÁNOCE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mscat
16. dec 2009

andy:a kam si to posílala já bych taky něco poslala.to může kdo chce poslat.?protože víš co my toho máme taky moc.a pokud jim to udělá radost tak mě taky že jim ju udělám. 🙂 to můžu poslat i hračky nebo jen pro ty mimina oblečení?co spíš potřebují?

jasné napíšu 🙂 jen to bude docela na prd cestovat a nakupovat bez auta 😝 jsem zvědavá jak to potahnu zase.pro rodinku už mám..to dostanou web kameru..protože mí dva bráchové jsou vlatsně v anglii a my je neviděli už přes 3 roky 😢 ..a mamka bude mít velkou radost že se můžou aspon takto vidět..my kameru už máme tak si sem tam zavoláme aale málo teda ☹ ..
jinak mamka má ted 19tého těch 55 let 😅 tak ji chci uvázat veelkou kyticu..snad jsem to nezapoměla 😅 a asi dostane vaječný likér...ten dlouho neměla a má ho ráda. 🙂 a zbytek až ježišek 🙂 přeje si něco do koupelny..mají ted dělanou nově -..tak už jsem ji koupila držák na kartáčky na přivrtání ...je pěkný i s hrnkama.potom do kuchyně oranžové misky pěkné..jako dekorace spíš 🙂 a ještě ji seženu něco nad tu vanu jak je na šampony a podobně.do rožku.
tak super..dnes mi volali ze dvou obchudku z internetu..tak do pátku dojdou malému další dva dárky tak mám vážně radost.že mu seženu vše co si přeje.supeeer 🙂 i tu chobotnicu jsem sehnala..paráda. 😀

andy2306
16. dec 2009

mscat-mě taky dnes poslali všechny dárky,co jsem měla obědanané ještě-tak je klid.jsem měla už zabalené vše,ale jsemtakový blázen do nakuování-a obědnala jsem ještě další.

mscat-já jsem zadala na netu-dětské domovy-a našla ten,co mi je nejvcí sympatický a hlavně kde mají ty nejmenší děti.
po haničce věci nehci posílat kdyžměla rok,dva a tři-protože to ještě vynosí terezka.alepo miminku terezce už nepřijde dlouho žádné mimi,tak to nepotřebuju už...a proč to neposlat,mám to ráda.posílám i na adventní koncerty a tak-když můžu,pomůžu.můžeš poslat cokoliv-a myslím že mscat ted před vánoc hlavně hračky-to by bylo nejlepší.
já poslala do jihlavy dětského centra-jsem jim tam napsala mejl,pani mi odpověděla,že budou moc rádi.mají tam i fotky těch dětí,jak to u nich vypadá.a tak...fakt dobré.nejradši bych si nějaké vzala.třeba někdy jo-kdyby můj souhlasil-když jsem po dvou císařech,lepší nerodit.ale šlo by pomoct nějakému človíčkovi......to myslím fakt vážně,ale jestli na to dojde,to nevím.je to moc moc dlouhá cesta...

mscat
16. dec 2009

andy:TAK TO JE KRÁSA...slzy mi to vehnalo do očí..krása! 😵 😵 a malý taky čučel...
jen kdyby jsme se nemuseli ted stěhovat tak už to nemá chybu 😝

andy2306
16. dec 2009

já dělám domácí vaječný konak-je výborný,užjsm si na vánoce udělala dva litry a vypiju ho sama 😀 😀 😀

andy2306
16. dec 2009

krásná písnička,že?malá to zbožnuje-musím to pouštět každý den.se ji líbí ty obrázky vánoční co tam běží

andy2306
16. dec 2009

já jsem ted taky dojatá každou chvíli... 😀 🙂

mscat
16. dec 2009

andy:aha...no ty hračky bych poslala s velkou radostí.máme toho až moc ..plyšáku ježiš a těch aut.malý by to oželel a dětem by to udělao radost.akorát mám teda hračky jen pro kluky 😅 žádnou panenku doma teda nemám.ale já už bych to do vánoce nestihla poslat ☹

no já taky budu balit...dnes večer asi.at už to mám taky z krku.ale víš co..já absolutně letos nevím co koupit mojemu?já totálně nevím..nemám tucha.tak už mám pro něj parádní termosku do práce...dál dostane tepláky klasika kosmetiku,noo a jsem v koncích.a nevím.minulý rok to bylo naopak.on nevěděl..já mu toho nandala plno a letos nevím já nic. 😝 😅
minulý rok to dostal takovou sadu...elektircký holící strojek,strojek na chloupky v nose 🙂 a cosik tam ještě bylo.pak řetěz na krk ..a bársco..ale ted už fakt nevím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre