Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
10. jan 2010

jinak já teda nejdu ráno k dr.jelikož můj nemohl přijet jde dnes na noční a musí tam být.takže já ráno volám a doufám že mě přeobjedná ještě na zítřek na odpoledne! 😅

andy2306
10. jan 2010

jane-ahojík..
no tak nakonec to dopadlo stejně jako u mě-celodenní-i celonnoční nevolnosti.a bohužel musím říct že nezabírá opravdu ale vůbec nic,než to přežít.mě tenkrát bylo tak zle,že jsem šla na gynu a doktor mi napsal jakési tabletky,které mi trochu ulevili,ale bylo t jen na čtyři dny-a pak to bylo znovu zpátky.kola opravdu trochu pomáhá...to mi taky dělalo dobře.a taky zkus si koupit renie....je to na zažívání-proti pálení žáhy-a taky si dej espumisan-to ti uklidní střeva.oboje můžou těhulky.já to jedla vždy po jídle to renie-protože mi to překyselovalo žaludek všechno a bylo to pak ještě horší.drž se....

mscat-to je teda pěkně blbé.řekni mu,že špiníš-a on tě vzít musí......snad tě veme.napiš pak a co ten test,máš v albumu z dneška?

mscat
10. jan 2010

andy nemám test z dneška v albumu.nevím jak to zmenšti..a flamenga mi ho chtěla zmenšit ale nejde mi to přes email pro změnu poslat takže 😝 ale čárka je přibližně stejná jak včera jen o malinko tmavší ani moc ne ale 😅

andy2306
10. jan 2010

mscat-to stoupá obden hcg-zítra zas bude silnější. 😉 jdu spat,děcka už chrní,můj si jde pustit krvák na PC a na to nemám náladu teda,tak jdu.zitra jde po dlouhé době do práce....tak už budem válčit sami opět.
zitra napiš co u dr...a co testík.dobrou

jane86
10. jan 2010

Holky dík za rady 😒 🙂
Já dostala nějaké čípky před jídlem ale v příbalovém letáku píšou že to na těhulích neni vyzkoušené tak to nebudu riskovat.
A jak moc je pro miminko špatná cola? v malém množství? Ta mi vždy hodně pomůže třeba jen jedna decka. Kafe nepiju tak by cola zas tak vadit nemusela, ne????

jane86
10. jan 2010

mscat uvidíš, že čárka bude zítra silnější jak říká andy já to tak taky měla. A na krvi jsi nebyla?

monaberuska1
10. jan 2010

pěkný večer všem🙂tak sem vás dočítala:_) ne uplne vse ale podstatu mam myslím 😀
mscat- tak to je blbi ze zitra nejdes ☹ ☹ tak to zkus ale ja si mylsim ze te objedna pac kdfyz je nejaky takovy problem tak objednava hned 🙂

jane a ty jsi vkolikatym??v 8tt???

mscat
10. jan 2010

andy:jojo vím že to stoupá ob den.já původně nechtěla dnes testovat ale když jsem včera špinila tak jsem musela 😅 já taky nemám ráda krváky absolutně se na to nikdy nedívám.

jane:myslím že až tak tak cola nebude vadit 😉
jane:ne já ještě nebyla u dr.měla jsem jít zítra nevím jak to dopadne či mě přeobjedná jen na jinou hodinku.
jo ted jsem se koukala...vidím že taky pět dní ti to sláblo lehce po kouskách tak jak mě.. 😉 uplně stejně tak super...už se těším na utz 🙂
a v necelých pěti týdnech vidím že už si měla machulku tam na utz 😵 ..juj že by i mě už něco viděl? 🙂

mona:jojo já ji povím že mě vyhořelo hlídání na ráno že můžu leda na pozdější hodinku kdyby to šlo. 😅 tak snad...

jane86
10. jan 2010

mscat jojo byla tam taková tečka 😉 tak zítra dej vědět.
mona jojo včera jsem začala 8 tt

mscat
10. jan 2010

jane:jasné 🙂

jinak jsem se holky musela smát... 😀
jsem došla dnes večer za mamkou s testama včerejším a dnešním 🙂 ..a říkám že jestli se dívala a ona se zaksichtila že jo že dívala 😀 já že oooooooo ty ses dívala no téééééda....já že to obcházíš veeeeeelkýýým obloukem!!!! 😀
tak se zas zakřenila -zaksichtila a řekla že se mám jít vycpat 😀 .tak jí to přece jen nedalo a dívala se na testy když jsem byla pryč 😀 hihi 😀 já to věděla proto leželi tady na okně poskládané postupně..a najednou byly jinak 😀

a jinak jsem dnes sama ostříhala synáčka 😀 😅 ..absolutně nechtěl jít k holičce..vždy tak pěkně držel a ted začal ječet že to bude bolet 😀 že mamka ostřihá. 😅 měl vlasy už jak holčička totiž a pod čepicí ho to svědilo a kolikrát jsem mu omylem zatahala za vlasy když jsem mu spravovala čepicu 😅 😝
tak jsem ho nůžkama oškubala a pak sjela strojkem..jaj jak já sem se bála 😅 ale je ted taký krásnučký...no už pěkný chuligán v tom sestřihu 😀 😵

michalag
10. jan 2010

ahojte 🙂
mscat ja ti to zmensim ak chces 😉

xena1
10. jan 2010

babule vy ste este hore??

michalag
10. jan 2010

xeni, preco? Ja som byvala a byvam vacsinou hore do 1:00 😅 , lebo trpim nespavostou 😒

mscat
10. jan 2010

xeni však je teprve 21.40..juj to je ještě málo na mě abych šla spát..bych bambuřila už v šest ráno 😅 😝 ..já jsem taky nespavec těžkej 🙂 kolem půlnoci až jedné hod ráno je u mě naprosto normal čas 😀
ale ted teda chodím do půlnoc spát 🙂

miška jasné...ale nejde mi to poslat přes email 😝 odpoledne to teda nešlo.

jane86
10. jan 2010

Dobrou noc zítra

michalag
10. jan 2010

mscat, do IP ti poslem moj mail 😉

xena1
10. jan 2010

tak jasne,ja som asi pomylena lebo vstavam rano do prace...o 6tej 😒

michalag
10. jan 2010

mscat si tu este?

xena1
10. jan 2010

ja prajem dobru nocku...rano vstavam...

mscat
10. jan 2010

miška jsem jen jsem se dřela s těma fotkama 😝 😅

xenka:dobrou nocinku 😉 a držím pěsti!!

venyska
10. jan 2010

Zdravím po dlouhé době 🙂

venyska
10. jan 2010

Miruš potichu mooooooooc gratuluji

mscat
10. jan 2010

ahoj venyska...tak jakpak je???

xena1
10. jan 2010

dakujem mirka,budem na teba mysliet nech ti to u dokiho dobre dopadne..
veny...zdravim...
miska,dobru nocku...

venyska
10. jan 2010

Na h...o. Za měsíc jdu umělého oplodnění

mscat
10. jan 2010

venys moc moc děkuji 😉 😵 😵 😵

venyska
10. jan 2010

jdu do ivf jsem chtěla napsat 😅

mscat
10. jan 2010

venyska:ale to je super 😉 😉 😉 ...a s tím dárcem teda?

venyska
10. jan 2010

Ano,ale moc se toho bojim,všech těch injekcí do břicha,narkozi,transferu že nevyjde...ach jo

michalag
10. jan 2010

mirka dostala si ich?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre