Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
19. jan 2010

andy 🙂no asi sem mela pozde ovulku ale kdy to nevim 😀 ja to prave nesledovala 😀 😀 no budu moudrejsi za tyden ted podle HCG 900 jednotek kdyz mam mela bych byt v 5tt nejak tak, tak za tyden bych mela byt v 6tt tak snad uz neco pujde videt 🙂

flyangel- ahojky 🙂cetla sis me??co myslis??myslis ze HCG je dobry???900 jendotek???teda vyrazka???se ti udelal, a cim s eholis??nejakym gelem??nebo ty pises depilace ??sakra nejakou masticku na to vid??? 🙂to nezavidim, ja mam vyrazku po ponožkách 😲 😲 po těch chlupatých takových zímních ☹

xena1
19. jan 2010

ja idem zajtra na folikulometriu,ci sa tam nejaky ten folik najde,,,,,,,,a mam sa moooc pracovne... 😒

monaberuska1
19. jan 2010

xena - pracovne,?jakto???tak si dej pauzu 🙂 😉

monky1
19. jan 2010

fly - kamoske zabera obycajny framykoin 😉

monaberuska1
19. jan 2010

monky 1- jojo ten zabira taky ale nejvic me zabira na ekzemi moje masticka pro deti ale ted nevim jak se jmenuje je primo na ekzemy od 0 mesicu 🙂velka žluto bílá, sakra ale ten název

jankabry
20. jan 2010

monaberuska:
mrkni do mojí tabulky hcg v albíčku 😉 pokud jsi na začátku 5tt je to v normě 😉 😎

monaberuska1
20. jan 2010

jankabry :_)jdu hned mrknout :_) mrknout 🙂

monaberuska1
20. jan 2010

teda hoply jde jsem vsici,???????

korenka
autor
20. jan 2010

ahojte moje babuľky,len som sem prišla na skok,dnes cestujem na týždeň do Belgicka,do Antwerp,ku kamoške,ktorá tam je už 10 rokov,ideme zároveň na koncert DM,tak si idem trochu odreagovať myseľ 😎
dnes ráno som bola na testoch serologických,výsledky budú o 3 týždne,tak hádam to bude o.k.
budem tu budúci výkend,majte sa krásne,páááááááááá 🙂

monaberuska1
20. jan 2010

korenka, pááááááááááá a užívej teda 😉 😉 😉 😉

mscat
20. jan 2010

ahojte holky

já jen na skok net budu mít az zítra muj to dnes po noční nezvládl 🙂 😝

mona.budem asi ve stejném týdnu 🙂
já mám 987,8. 🙂 a tipuju čtrvtý či pátý týden 😅

jinak je vše ok.stále špiním ale trošičku jen.dle doktora teda tomu nemám věnovat a takovou pozornost.testík vypadá ok tak budu doufat a věřit ze 1.2 uz něco pěkného objevíme na utz 😅
i tak mám ale z toho pěknou hrůzu.

mona.ty kdy jdeš zase na utz?

jo a pocituješ na sobě u něco? 🙂 třeba časté chození na záchod prostě něco 😀
mě nic totiz stále není jen minimálně prsa pobolívají sem tam podbřišek a jinak nic 🙂 😅
tak či je to ok...?

tak zatím papa asi zítra az 🙂

andy2306
20. jan 2010

mscat-nemusíš mit nutně příznaky.mám kamarádku,co neměla těhu jediný příznak-až do porodu,nevolnost jedinou-nic.a moje mamina taky-aniu mě,ani u bráchy.neboj se...a nestudujte to hcg-každá to má jinak.

KORENKA-JUJ-TAK TO MÁŠ TEDA POVYRAŽENÍ.A JAK TAM JEDEŠ,AUTEM?TO JE DOCELA KUS,NE?TO SI TO UŽIJ.A NA JAKÝ KONCERT ŽE TO JDETE?ODREAGUJ SE PĚKNĚ....AT PAK MŮŽEŠ PO TĚCH LÉČBÁCH SKOČIT HURÁ NA SNAŽENÍ KONEČNĚ-TO BUDE PĚKNÁ DŘINA 😉 MĚJ SE KRÁSNĚ.PA
MY JDEME ZA CHVIKLU VEN.

normálně si sedím u pc-terezka spala-hanička hleděla na tv-a najednou mám v obyváku poštačku.jsem myslela,že umřu hrůzou-cizí člověk nečekaně v mém bytě.můj nás zapoměl ráno zamknout.dlužila jsem ji 150kč-neměla jsem drobné-a ona že aby nevzbudila miminko,tak došla rovnou dál-ani se nevyzula (nemohla vůbec vědět,že mimino spí a stejně tak křičela nahlas,že terezu vzbudila).a ještě mi našlapala.je to známá drbna tady v koryčanech-zřejmě si jen chtěla prohlídnout naše bydlení-protože jinak vždycky zvoní...kr.áva jedna....no ale teda měla jsem smrt málem jak jsem se ji lekla.

andy2306
20. jan 2010

http://img.mimibazar.cz/foto/2/080929/21/b16797...

holky-líbí se vám tato lampa?chci si ji obědnat po výplatě další....ale nevím.... 😒

monaberuska1
20. jan 2010

mcsat 🙂ahojky rada te vidim, to je divny jak tu nejsi sakra 😖 😅 no asi budeme na stejno vid????ja mela rovnych 900 jednotek, no asi ten 5 tt 🙂 ja jdu na ultrazvuk prave za tyden v utery v 9 to je 26.1. tak mam obavy vetsi snad neco uvidi sakra, no tak uvidime, ja bych podle MS mi dr rikala ze bych mela podle mS byt 7tt ale ze asi byla pozdeji ovulka tekze plod ze bude mladsi prave takze ja podle HCG tipuju ten 5tt a doufam ze vtom 6tt neco uvidi ale meli by ze???uz apson neco 🙂a jinak s eptáš na příznaky, jako špatně nic takovýho mi není, jenom nechápu jendu vec a to tu že já miluju vždycky sme ji mela rada cokoladu a ted nejak ji jako nechci nemam na ni totalne chut 😒 tak nevim prave psis vic dlabu jogurty a ovoce to mam desnou chut na pomeranc porad tak neim, a jinak me desne boli prsa, kdyz josu vpodprde tak dobry to neboli ale jak ji sundam a des au 😖 kdyz na ne pustim sprchu tak boli hrozne, 😒 tak nevim prave a jinak jako nic casteji na zachod to nejak nepozoruji,
ty mas 1.2 ultrazvuk to ma ssuper to uz bude vse videt 🙂takze bud vklidku 🙂no vidis tak kdyz spinis tak nech spinit :_)aj doktro ti to rika tak bud pekne v klidecku 🙂a je to 😉 🙂 😀 ak zitra teda se uvidime tady

monaberuska1
20. jan 2010

andy ta lampa me se osobne libi hrozne chtela sme ji taky, ale mam obyvak do afriky takze by se mi moc sem nehodila porave ale planuju ji do loznice 🙂 😉

andy2306
20. jan 2010

monaberuška-fakt se ti líbí,ale ona je papírová-a já se bojím,že mi to děcka zničí.nebo ne?

monaberuska1
20. jan 2010

andy jojo je papirová aji sme si na ní sahala, meli ji v akci v ikea pac byla roztržená ☹ ☹ ☹ ale jak se ti na to děcka dostanou tak je poní ☹ ☹ sahala jsme a je to opravdu křehký papír 😠 😠 takže spíš do ložnice říkám já že bych jí chtěla 🙂 🙂 🙂 🙂 ale k děckám do pokojíčku bych to neriskovala, a nebo do obýváku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 malá je s nma nejvíc tam kde jsme mi takže... hihi 😀 😀 😀 😀

xena1
20. jan 2010

mona,pauzu si nemozem dovolit....jedine cez vikend... 🙂

andy2306
21. jan 2010

xeni-takže dneska jdete,že?myslím na tebe......napiš pak jaké to bylo,co se tam dělalo a tak....držím pěsti,at je první pokus ihned úspěšný. 🙂

monaberuska1
21. jan 2010

teda holky ja toto tema hledm az na 3 straně 😕 😕 😕 😲 😲 😲

xena. tak viken pořádně relaxace 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

andy2306
21. jan 2010

ahoj moni-jak je,co malá?u nás dobrý-čekáme návštěvu.jsem si dneska obědnala už haničce hračky na narozeniny-i terezce něco.tu lampu jsem si rozmyslela-to by mi hned roztrhali.spíšt eda terezka,ta začne za chvilku slídit a všechno chytat.tak musim najit něco jiného -víc trvanlivějšího než je papír 😉

m.o.n.i.k.a
21. jan 2010

Ahojky..
Vás teda dočíst bude dílo 🙂 Ať nemusím, je tady něco nového?? Co mscat, už je Ti lépe??

mscat
21. jan 2010

ahojte

mona:no já měla jít původně taky 26 na utz.
ale já se asi přeobjednám stejnak na dřív v pondělí.
dělám si průběžně testy...špiním stále...či je to sražená krev či co...tmavě hnědočervené...už nevím
musím ale ještě vydržet..nechci jít k dr by mě zase plašili jelikož by tam asi ještě nebylo nic vidět.
pobolívá mě stále jen na pravé straně...ne nějaká velká bolest ale také nepříjemné to je,plus podbřišek ted poslední dva dny 😒
mám stále obavy z toho mimoděložního....tomu hcg tak nevěřím však stoupnout to klidně mohlo i tak.
jsem velmi nervozní z toho špinění pořád i když toho není moc je to velmi nepříjemné.a myslím si,že to určitě k těhotenství teda nepatří.odpočítávám dny kdy už budu moct jít k dr! 😅 🙄

monaberuska1
21. jan 2010

mscat- ahojínky 🙂 taky jsi měla jít 26.1??a teda ses přeobjednala na dýl teda????hele já si myslím že určitě špinit můžeš:_)já vím taky sme trochu nervozni jako kazda kdyz tam nic nevideli, ale ja byt tebou budu v klidu nebo byt tebnou hhi 😀 😀 😀 jsme na tom stejne ja teda nespinim a co maximalne nekdy cejtim je dole podbrisek ale to fakt minimalne ane moc 🙂 😉 mscat obe dve to mame dobry, spineni a pobolivani briška ktomu patri takze klidecek 🙂a skoda ze nejdes 26.1 by jsme sli spolu 😀 😀 😀 😀 takze jdes driv???a nebo teda az toho 2 unora jdes??nebo 1.2???ted presne nevim sakra 🙂 a co uz mas doma notebook, ale urco odpocivej 🙂to je dobre 🙂a mas uz tu kyselinu listovou??me dr. napsal 3 krabičky 😀

sonidlov
21. jan 2010

ahojte, mscat ale niekde som čítala,že možeš špiniť do 4 mesiacov tak sa neboj všetko bude ok uvidíš.držím palce.Aj ja som už začala riešiť moju gynekologičku.4.2.2010 mám termín novému gynekologovi jupíííí 😉

mscat
21. jan 2010

mona ahojky

noo ale já si zase myslím že až takové špinění by nemělo být 😅 🙄
nevím no...tak snad to bude ok.ale já v to nevěřím a je to jedno.co má být to se stane prostě.je to osud.

podle mě by mělo prospívající těhotenství být bez špinění a bez všeho takového.nevím no.asi je to tím že při malém jsem nic takového neměla to se mě uzavřelo a až do porodu nic nedělo 😅
toto mě vážně nebaví.a budto at už je to za mnou nebo at to laskavě přestane 😅 nebo at se mnou něco dělaj je to otravné chodit z hruzpu už dva týdny na záchod..jsem z toho uplně zničená a vystresovaná.
a ne že se nemám stresovat..to prostě nejde a fakt mě to nebaví.jsem ze všeho otrávená.
na co začne těhotenství když jsou pak také problémy jenom 😔
no co už.

mona ano já se budu objednávat v pondělí někdy na příští týden.nebudu čekat až do prvního.
špiním stále začla jsem špinit hodně...

ty to máš určitě dobrý já nee.to cítím tak.

monaberuska1
21. jan 2010

mscat- ale ne ja si myslim ze to mas taky dobry 😉 vis co to dela asi hodne to ze u prvniho jsi to mela bez spineni a bez vseho 🙂to dela hoden 🙂ale ymlsim ze to bude dobry, ale verim ti ze jsi ztoho vystresovana, kdo by nebyl, v tomhle te chapu ☹asi bych byla taky, urcite teda zavolej v pondeli, ale ja si myslim ze na to spineni je taky neco🙂 a mas tu kyselinu listovou??nebo ne???a určitě to cítíš že to není dobré jen ztoho důvodu že jsi to u prvního měla bez jakýhkoliv problemu 🙂to bude oukej 😉 😉 😉 drzim pesticky 🙂 😉 😉 😉

andy2306
22. jan 2010

ahoj soni-a ty jsi na tom jak?dělala jsi ten test nebo už dorazila mrcha?
mscat-moje spolužačka měla čtyři měsíce měsíčky-šla si pak pro antikoncepci a vrátila se s tím,že je ve čtvrtémměsíci,dobrý co?takže je možné cokoliv-i špinění.ale planě utěšovat tě nemá stejně cenu-bát se budeš a bály bysme se všechny.takže nebojt i psát nebudu-je to kravina ti to napsat.jen ti napíšu:drž se a věř v to lepší...šetři se.myslím na tebe.

sonidlov
22. jan 2010

ahoj andy, mrcha ešte nedošla, ale dnes určite príde cítim to tak.nevadí , budeme riešiť v únoru. 🙂
mscat andy má pravdu drž sa .

andy2306
22. jan 2010

soni-a co testík,dělala jsi?nebo na to kašleš a čekáš?doufám,že nedorazí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre