Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
2. júl 2009

Mscat dakujem 😉 no testik nemozem dat lebo nemam ku mobilu usb kabel 😠 😠

mscat
2. júl 2009

fly :(ale to je škoda ☹ ale těším se moc s tebou 😉 😵

flyangel
2. júl 2009

aj jua mscat..no uvidime co povie dr zajtra ci mi potvrdi tehu...ale asi az v pondelok mi povie vysledky 🙂

kessy11
2. júl 2009

ahojte babulky, fly to je úúúúúúúúúúúúžasne čo tu čítam, potichúčku gratulujem a zajtra daj vedieť čo u dr. ved ked ti spravi sono tak to bude vedieť hned, nemusíš čakať do pondelka, napr.mne ani krv nebrali 😀
....baby kuk do albumu už tam máme naše fáro, tak sa z neho teším je to fakt bombový kočík 😀 😀

flyangel
2. júl 2009

dakujeeem kessy 😀 no mate supeeer kocik...vidim ze sa ti peeekne gulatie brusko 😀

mscat
2. júl 2009

fly no tak nezapomen zítra info ju?to se dozvíš už zítra neboj ...to pozná 😉 😉 😵 já jdu taky zítra k dr. 🙂 jestli mám vubec ovulku 😝 😅 tak se budu těšit...jééé máme novou těhulku ale psssst 😀 😀

andy2306
2. júl 2009

holky POZOR: DŮLEŽITÁ ZPRÁVA.

DUŠIČKA NAŠE ZLATÁ dnes odpoledne porodila císařským řezem chlapečka Dominička, 2900 g a 48 cm.oba jsou v pořádku. Měla termín až 23.7 ale dnes v poradně měla hodně špatné ozvy,tak ji okamžitě poslali do porodnice a museli udělat císařský řez. TAk Dušičko,i přes koníka ti moc gratuluju ke chlapečkovi,beruško moje zlatá.

andy2306
2. júl 2009

micha..děkuji,jsi zlatá,že sis vzpoměla..ano,terinka má dnes přesně měsíc.'a moje milovaná dušička má taky druhého miminko...dominička....ještě jednou jí moc gratuluju,uplně mě to dostalo,první jsem se lekla,že má špatné ozvy,ale jsou vpořádku.

fly...no to je paráda,to já ti moc graguluju....moc moc moc.mám fakt radost...a doufám,že tě další budou následovat.hlavně se šetři,opravdu....je to moc důležité....a neboj se,hcg stoupá každému jinak,já měla pozitivní test až týden po vynechání u prvního dítěte.....šetři se.

flyangel
2. júl 2009

dakujeeem andy...jooj ano blahozelam Terezke ku 1 mesiacu 😀 😀 zajtra dufam robi moj dr. pojdem k nemu si potvrdit tehu a vas hned poinformujem 😉

mscat
2. júl 2009

kessy pěkný kočárek...není to jané 😉 ale asik neee že 🙂

flyangel
2. júl 2009

no mscat uvidis vysledky dobre dopadnu 😉

andy2306
2. júl 2009

fly...budu se snažit dostat na net,abych věděla,jak jsi dopadla..držím moc pěsti u doktora.vše bude jistě v pořádku...jen ti přeju,aby se ti hlavně těhu nevolnosti vyhli a mohla sis to krásně užívat.potichu gratuluju.... 😉

flyangel
2. júl 2009

dakujeem andy 😉 si moc zlatá 😀 ak sa potvrdi tehu kupim si kyselinu listovu 🙂

mscat
2. júl 2009

andy..taky gratuluji Terezce k jednomu měsíci 😉 😉 a stejně tak gratuluji k Dominičkovi

flyangel
2. júl 2009

presne tak dušicke gratulujeme ku malemu 😉

michalag
2. júl 2009

dusicka, aj ja vam blahozelaaam ku Dominikovi, hlavne aby ste boli zdravi a aby si mala vela mliecka pre drobceka 😵

no snad nam to fly rozbehla a teraz uz budu len pribudat same tehulky 🙂

andy 🙂

kessy, krasny kocik a super farby, take neutralne 🙂

mscat, kessynkin kocik je jane 😉

flyangel
2. júl 2009

no miska dufam ze to tak bude 😉 ze sa tu rozbehnu tehulky 😀

andy2306
2. júl 2009

holky..vztaky dušice vyřídím,bude ráda....fly.tak zítra se drž,miška děkuju 😉 holky dobrou.papa 😉

flyangel
2. júl 2009

ahooj andy...boztek pre malinkú Terezku aj Hanicku 🙂

simib
2. júl 2009

Ahojte Miši,Fly a ostatné.Ako sa tu mávate?Čo nové? 😀

monika0001
2. júl 2009

ahoj fly!
To je uplne super správa... ja som to citila že to tak bude... strasne silno drzkam palceky..... velmi na teba myslim!
Držkaj sa.... cmuk veľký

flyangel
2. júl 2009

ahojky..dakujeem pekne no uvidime ci to potvrdi dr.. 😉

michalag
2. júl 2009

Ahoj simi 🙂

simib
2. júl 2009

Miška ako?Fly má pozitívny testík čítam.To je úžasné 😀 😀 😀 😀 😀 Fly potichučku juchúúúúúúú 😀

kessy11
2. júl 2009

Jééééééé Dušička moc moc gratulujeme, a želáme veľa zdravíčka - ANDY ti to dúfam odkáže 😀 😀 😀
Andy, Terezke tiež gratulujeme k prvému krásnemu mesiačiku, veľa veľa zdravíčka a posielam obrovsku pusinu 😀 😀 😀
Baby dneska samé dobré správy to je paráááááááááda, keby to tak bolo každý den, že len a len dobré správy 😉
Mscat je to jané, jak ti už miška napísala (Miška dakujem 😀

michalag
2. júl 2009

kessy, velmi ti pristane kocik 🙂 😉 .... a krasne rastiete 😵

simi, ja cakam ovu, ale zatial to nevyzera ze by sa jej chcelo 😅

simib
2. júl 2009

Jáj Miši.Nech ti čoskoro dojde.Ja som už určite po.Na mňa asi niečo lezie,lebo všetko ma bolí a každé poobede spím a točí sa mi hlava.Toto počasie ma doslova zabíja. 😒

michalag
2. júl 2009

simi, mozno je to z tepla a mozno z ..... 😉 🙂

simib
2. júl 2009

Neviem z čoho,ale nebaví ma to.Aj mama na teplo strašne trpí,tak možno aj ja.A keby to bolo z tehu tak sa nenahnevám,ale to by bolo moc skoro na nejaký 6-7 DPO

michalag
2. júl 2009

simi nikdy nevies, ale jasne ze racsej to brat z rezervou ako potom byt zbytocne zklamana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre