Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
5. okt 2010

@mscat budu ti držet pěstičky 🙂 no pro mě a manžu je to opravdu ohromný zážitek ♥♥♥a vůbec spíš se těš to budeš mít maličkou u sebe 🙂 🙂 😉 jejda vytopila sis koupelnu?? ☹ teda to je asi den jak čtu vi´d☹ ale uklidni se miminku to nesvědčí 🙂 koupelna se vysuší..peníze budou mi nebudem 🙂 a manža ti brzo přijede♥♥

mscat
5. okt 2010

@monaberuska1 🙂 věřím že to musel být zážitek na celý život...a závidím že už to máš za sebou 😉 ....tak jsem si samožejmě i vzpoměla že jsem měla rodit stejně jak ty...ted v září...ale....to neřešit to už je pryč.
maličkou nebo maličkého... 😀 ještě netuším...ale je hezké jak si napsala že maličkou..já doufám že mi ta jedna holka bude dopřána 🙂 jojo v neděli jsem si vytopila koupelnu...mě málem švihlo..blbý den celkově to byl..ted už je dobře...ale zítra jdu na gyndu ráno do poradny,na krev....a nějak se cítím divně..teda spíš se cítím dobře ale mám divné pocity že něco není v pořádku ☹ už dva dny mám divné pocity....tak doufám že udělá utz at jsem klidná.
a že peníze budou? hmmm to ale nevím teda kdy... 😝 😅 jojo chlap přijede zítra 🙂 tak se opatrujte a sem tam písniii 😉

monaberuska1
6. okt 2010

@mscat ahojínky jojo vím rodila by jsi dřív 🙂 ale víš jak te´d to taky uteče rychle a za chvilku tady budeš před porodem 😀 a ptát se jesi je to porod nebo posly 😀 😀 strašně to letí 😀 jojo já si myslím že malou 🙂 je to jen můj odhad 🙂 asi je to aji tím že ti jí strašně moc přeju♥♥♥
tak povídej jak jsi dopadla na gyndě, to josu jen pocity 🙂 taky sme měla pořád obavy hlavně před porodem pořád sem sledovala pohyby aby se hýbala atak 🙂 to je normoš 🙂 určo je vše v pořádku už se těším až semka písneš a řekneš novinky 🙂

mscat
13. okt 2010

@monaberuska1 ahojky.píšu docela opožděně 🙂 jojo utíká to rychle...přehoupnou se dva měsíce jsou tu vánoce...měsíc budeme mít tatku doma tak si to užijem..pak je to nový rok a bum ...v březnu se rodí..to uteče já to vím..a pak si ještě třeba budu říkat jaký byl klid ,když to bylo ještě schované v pupíku 😀
no já nějak opravdu věřím v tu holku..tak uvidíme...a spíš mi fakt všichni tipují holku,ještě nikdo netipl kluka... 🙂 nevím proč 😀
tak na té kontrole minulou středu to dopadlo dobře..slyšela jsme srdíčko miminka..tak super 🙂 vzali mi 5 zkumavek krve...na triply ..no dnes se nemůžu dovolat tak zítra.nemám an to nervy 🙂

a co vy?? jak válčíš s dvěma dětma coooo??povídej?? 🙂 všechno mě zajímá.jak ji malá přijala a ták..vyspíš se?? 🙂

katkav
13. okt 2010

ahojte, chcem sa len spytat, myslite, ze by som mohla byt tehu? BT si nezvyknem merat, ale dnes rano som si zmerala a mala som 37,2. Menzes mi meska iba dva dni. Len nemam takmer ziadne priznaky ako pri Tomaskovi...trosku nechce pit moje mliecko a citim sa velmi unavena a bolia ma krize a trosku aj bradavky. Uvidim, ci dostanem a potom testnem. Mozno mi meska, lebo som bola prechladnuta. 😉

monaberuska1
14. okt 2010

@mscat tak to je bomba 🙂 no tak to je proncezna snad určitě 😀 😀 🙂 😉 za chvilku se uvidí, přesně strašně rychle to uteče 😀
jo dobrý markétka přijala Nikolku super bych řekla, snažíme se jí do všeho zapojovat aby necítila žárlivost a myslím že v pohodě je to taková malá chůvička 🙂 😉 takže dobrý..♥♥
a jinak Nikolka je zatím zlatíčko co jsme přijeli z porodky tak vlastně přes den bumbá po 3 hoďkách někdy po 2 ale v noci se budí jen jednou pač spí 6-7 hodin přes noc 🙂 😉 takže zatím paráda 🙂♥♥ale tuk tuk klepu abych to nezakřikla 😀 😀 😀

mscat
14. okt 2010

@monaberuska1 no ani nemluv jak jsem nedočkavá co se tam schovává 😀
dnes jsem volala na výsledky triplůů a jsou NEGATIVNÍ..tak mám obrovskou radost... 😵

jojo to je dobře..já malého taky hodně do všeho zapojuji..mluvím s ním o tom, už se těší že s tatkou bude pak skládat postýlku, a budem miminku vybírat spolu oblečení a ták...do všeho ho zapojuji a nechávám mu taky prostor aby se cítil taky důležitý v tom 😀 🙂 ale podle mě tomu dítěti stejně nedochází že v tom bříšku je miminko...že se jednou narodí a bude se dělit s ním o hračky a tak.se mě zeptal proč už to miminko nemám venku... 🙂 a to jsem byla ve třetím měsíci...takže pojem nějak konkrétně o tom co se tam děje ..myslím že to nechápe..ale poslouchá hladí... 🙂 na to jsem se moc těšila. 😵

tak to máš super..to je moc dobře...takto mi spinkával Adrian...a dost silně pochybuji že to vychytám i u druhého miminka. 🙂

michalag
26. okt 2010

@monaberuska1 gratulko k 1 mesiaciku 😵

monaberuska1
26. okt 2010

@michalag moc děkuji 🙂

ahojky tak se hlásím, 🙂dnešní měsíční kontrola dopadla na 1s * 🙂 za 2 týdny jsme přibraly 710g takže už máme celkem 4710g a dr. to okomentovala tak že prý bych mohla zásobovat jihlavsku mlíkárnu 😀 😀 😀
@mscat tak jakpak těhulko?? kope kope??? ted už by jsi měla začít cítit kopanečky že?? a novinkx?? co kontroly?? 🙂 😉

mscat
26. okt 2010

@michalag jej vy už máte přesně půl roku..tak to gratulujii 😉
@monaberuska1 : taky vám gratulujii 😉
tak mimčo moc nekope...velmi velmi málo..spíš ještě nic necítím...jako už jsem něco zacítila ale nic pravidelného a fakt málo. asi tam má hodně místa.a doufám že je v pořádku. na kontrolu jdu 4.11 a to jdu i na velký UTZ. takže stále žádné novinky 🙂

michalag
26. okt 2010

@mscat ..... dakujeme 🙂, uz mame za sebou pol rocka, strasne to rychlo zbehlo ☹ .... tak nech vam velky UTZ dopadne na 1* a nech sa vam drobcek ukaze v plnej parade 😉 🙂

mscat
26. okt 2010

@michalag no to utíká fakt že jo...je to hrozné...teprve ti rostlo bříško..měla jsi pozitivní testík..a za půl roku oslavíte 1 rok!!! je to fakt strašné jak to letí..vždyt mě se přehoupnou dva měsíce a po novém roce to uteče a taky rodím a je to tu 😀

děkujii moc...no já doufám že se ukáže a dozvíme se konečně co čekáme..holky ale beztak zase pindíka 😀 i když já tuším tu holku..ale ... 🙂 určitě písnu sem... 🙂

michalag
27. okt 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂

@kessy11 Samkovi vseeeetko najsamlepsie k dnesnemu 1 rocku 😵 , hlavne vela zdravicka, stasticka v zivote!!!!!!! 😵 😵 😵

kessy11
28. okt 2010

@michalag jééééééééééééé dakujeme moc🙂 je to strašne ako to letí 🙂

michalag
28. okt 2010

@kessy11 🙂

michalag
4. nov 2010

@mscat jeeeeeej gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵 , tak nakoniec tiez budete mat parik 😵 🙂 😵 🙂 , este keby sa narodila 31.3. (ale to ti nezelam aby si prenasala) tak to by bola teda poriadna nahoda 😀

mscat
5. nov 2010

@michalag jééééj moc děkujiiiii 😵 😵 😵 no víš jak jsem štastná..neskutečně mooooooc 😵 i jsem tam brečela dojetím jak mi to ukázal. málem jsme ale odešli bez pohlaví a naposlední chvilečku to našel a krásně...no já hotová z toho 😀 jooo vlastně ano....to by jsme měli dětičky na stejnou akorát opačně 😀 😀 😀 no tak 5 dnů přece...třeba to tak výjde nakonec 😀 😀 ale já spíš si myslím že bude dřív 🙂 nevím proč ale mám takého tucha 😀 😀 a fakt děkujiii 😵

tak už to tu víte...ČEKÁME HOLČIČKU!!!! 😵 😵 😵

katkav
19. nov 2010

@korenka ahoj korenka, ako sa dari? co mas nove? asi si ma nepamatas, lebo si si tu pisala s mnohymi babami ale myslim na Teba a sem tam pridem checknut, ci uz nemas tt a prajem Ti, aby Ti to co najskor vyslo a mala si aj Ty vytuzene babatko 😉

solinkarka
19. nov 2010

Neviete ci mozu byt nevolnosti uz 3dni pred prichodom predpokladanej menstruacie ak som teho? 😠

korenka
autor
21. nov 2010

@katkav ...ahoj,moja,jasné,že si pamätám,len sem nechodím tak často,nemám čo písať,žiaľ,máme teraz pauzu úplnú do januára,ak do vtedy nič,tak ideme na umelé 1x.Už sa to ťahá dlho,takže tak.
Pozdravujem všetky baby!

katkav
21. nov 2010

@korenka budem vam drzat palce, rok 2011 bude tym uspesnym rokom aj pre vas, uz si to zasluzite...jasne, ze sem nechodis, aspon sa na to tak moc nesustredis a skor sa mozno zadari este prirodzene 😉 maj sa pekne, dufam, ze vo februari uz budes mat nejake tt namiesto snazilky 😉 velmi Ti to prajem.

katkav
21. nov 2010

@solinkarka myslim, ze mozu, mne bolo cudne tiez uz par dni pred menzesom, krutila sa mi hlava, boleli ma bradavky a krize 😉 kazde tehu je ine.

solinkarka
21. nov 2010

@katkav ved to aj mna strasne bolia krize aj mi blbo bolo..

jane86
21. nov 2010

@mscat ahojky, jak se máš? Zaskočila jsem na tuto diskuzi po dlouhé době a koukám, že čekáš holčičku tak to mě moc potěšilo a gratuluju 🙂

katkav
22. nov 2010

@solinkarka drzim palce, aby ms nedosla 😉 a na teste boli krasne dve ciarky 😀

solinkarka
22. nov 2010

@katkav dakujem 🙂

mscat
22. nov 2010

@jane86 ahojky... 🙂 jéé moc děkuji 😵 ...a tobě GRATULUJI k chlapečkovi! 😉 😵 krásný kus chlapa teda!!! 😉

monaberuska1
22. dec 2010

@mscat to je bomba tak holčička já ti to říkala, zumbu začínám ted tancovat 😀 abych zhubla 😀

mscat
22. dec 2010

@monaberuska1 no ahooojky 🙂 ano teda doufám že se Dr nespletl!! 😅 to by byl průšvih..všechno už na holčičku nachystané 🙂 😵 nemůžeme se jí dočkat...ale tak klidně at si tam ještě pobude at si užiju ještě klídečku 😀

no máš malou rozkošnou prdelku 😵

monaberuska1
23. dec 2010

@mscat no tak to mám fakt radost že vám to takhle bomba vyšlo 🙂♥♥♥přejeme krásné Vánoce a pěkné těšeníčko na malou prdelku 🙂♥♥děkuji tady moc foteček nemám jen tak pár :_) 🙂 😉 nejsi aji na FB

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre