Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Uvidíme, nechci plašit 🙂

mscat
3. júl 2009

jojo 😉 a žádná podpora pro mě ☹ ☹ třeba brzy taky budeš ok a taaaak ☹ ☹ 🙂

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

mscat, to bylo na mě? Omlouvám se, ale sotva vidím na oči máme za sebou docea náročný den, tak mi to ted nemyslí a chystám se do hajan

venyska
3. júl 2009

mscat:ahojjjjjj.Já myslela že když ti dorazil menses,tak se vše postupně upraví samo.Ano,je to fakt síla že už máme dvě těhulky,to je super.Co já bych za ty// dala 😢 😢 😢 😢

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Dobrou 🙂
mscat ráno si vše znova přečtu, ted jsem zbržděná, nezlobse , pá

mscat
3. júl 2009

moni...nezlobím 😉 😉 to víš že ne

mscat
3. júl 2009

venyska čauky 🙂 no asi se to musí spouštet samo víš,od sebe bez těch prášku..tak to mám ješte ted na další cykyl aby to bylo ok...ale tak uvidíme třeba se náááhodou zadaří a otěhotním 😉 budem se tulinkovat když přijede jen tak pro radost a v pohodě..budu čekat co bude dít nebo nedít...ono to jednou přijde takže jsem v klidu..i když..co já bych taky za ty dvě// dala 😀 Moni uvidíš určo se brzy taky zadaří...a co víš..možná tu už budem mít tři těhulky..sonidlov taky psala že ješte nedostala menses 🙂 to je mazec teda 😀

mscat
3. júl 2009

UŽ NIKDO ☹ ☹

sonidlov
3. júl 2009

mscat ahojky moje bude to ok uvidíš a možno sa vám medzi tým podarí otehodniet aj zázraky sa dejú🙂
no ja si myslím,že mrcha dorazí , stále mám ten pocit že áno a test je negatívny hm ☹

venyska
3. júl 2009

Kéžby se zadařilo všem 😉

mscat
3. júl 2009

soni 😉 děkuji...já si říkám,že se prostě budem tulinkovat a uvidíme ...že se bud zadaří a nebo se zadaří až později no 😉 soni uvidíš..třeba néé..ale každopádně bych ti to moc přála 😉 všem tady 😉 a budu se moc těšit z každé nové těhulky 🙂

sonidlov
3. júl 2009

mscat dakujem ale ver tomu, že budeš skor ako ja tehulka aj ja to prajem každej z nás a fly my urobila obzvlášť veľkú radosť 🙂

mscat
3. júl 2009

soni...a třeba budem všechny do konce léta..že se to tu tak rozjelo 😀 😉 😉 a pak příští rok by jsme daly sraz s dětmi 😉 😉 a mě fly udělala radost bylo to nečekané..ani tuším nepsala že má tak dlouho spoždění bylo to překvápko 😀 🙂 a i Monči je to překvápko nečekané 😉

venyska
3. júl 2009

doufám že všichni do konce léta,proto ta diskuze letničky,ale ístejně tam nikdo nechodí ☹

mscat
3. júl 2009

venyska..však já sem psala naposled..a kukala se dnes a nikdo tam nic nenapsal..tak sem zmizla 😉

venyska
3. júl 2009

To jsi asi jediná....ale díky

mscat
3. júl 2009

tak oni holky napíší všechno sem... 🙂 já nevím tak ydo které diskuze dřív skočit 😀 jdu hajinkat 🙂 jsem celá dolámaná zítra papa dobrou noc 😉

venyska
3. júl 2009

dobrou a krásné sny.pa

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

Ahoj holky
mscat neboj. Určo se zadaří, jen na to nemysli please. A uvidíš, že za chvíli budeš těhu. A všechny ostatní taky, jak se tak dívám, jde tu to jedna po druhé. 🙂 Moc držím palečky všem 😵
Ráno jsem si dělala ten unimark a ta čárka je tam silnější jak na tom včerejším. Tak nevím, zítra si ještě udělám ráno mamatest. Dám fotku do alba těch dvou ze včerejška a dneška. Jen se trochu proberu.
A holky nesmutněte. Opravdu jak na to nebudete tak myslet tak se zadaří, pokud se nám opravdu zadařilo, tak tedka poslední 2 měs. bylo tolik starostí, že jsem na to nestihla myslet. 😖 No uvidíme, nějak tomu nevěřím, po té mé zkušenosti tak uvidíme 🙂

mscat
4. júl 2009

čaute holky
no ahoj Moni:ne neboj,já jsem v pohodě vubec se tím tak nezaobírám to já jen tak aby mě taky někdo utěšil 😀 též na to nemyslím,nemám ani čas 😉 takže ok.
no Moni tak šup šup s tím testíkem! 😉 at se kouknem 🙂 to je paráda...si to aj nečekala co? 🙂
já jsem tak nas.aná! 😒 chodím spávat pozdě,včera jsem usnula až kolem jedné(takže dnes vlastně) a v 7ráno už jsem čuměla a prostě už ty oči nezvařela,přiotm sem cítila že se mi chce ješte spát.já jsem s tím spánkem na štíru... 😠 😝 ach jo..ted sem jak po opici. 😝

mscat
4. júl 2009

jaj venyska 😉 tys mě našla na lidech 😀 😀 byla jsem objevena 😀 😉 hned jdu zkuknout vaše fotečky tam 😉

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

Mscat, je tam 😉
No nevím, nevím holky. Jsem z toho nějak zmatená.
Neboj určo se zadaří a je fakn, že na to tak nemyslíš. Nám se nadařilo rok, ze začátku jsem na to myslela moc.
Kurňa teď mě bolí břicho jak kdybych to měla dostat 😕 Uvidíme 😉

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

No, ale ta kvalita fakt na houby. 😖

mscat
4. júl 2009

nooo Moni..tak tomu říkám krásná čárka...to je supr..ale pssst at se to nekřikne.ale myslím,že vám to konečně vyšlo jupííí 😉 já se z vás tak těším to je něco...ono to léto nějak pozitivně působí nebo co? 😉 teda na mě ne moc pozitivně já nesnáším vedra,ale na vás..no to je fakt skvělý..
až jsem kukne cambina po měsíci ta bude jen čučet! 😀

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

No raději potichoučku aby ještě nedorazila ms a nebyla překvapená 😀
Zítra ráno zkusím ještě mamatest naposled a pokud i tam bude, tak nsad to je pravda 😅
Hoky ted bude některá z Vás nařadě, fakt nějak to nové téma nás nakoplo, budu se těšit z Vás a z těch vašich // 😵

mscat
4. júl 2009

moni:ne nemyslím,přeji si to ale jsem v pohodě..vím že asi ještě nemůžu otěhotnět sice mě to štve,ale nic nenadělám s tím.. 🙂
a holky mám radost ze synáčka..musím se pochlubit 🙂 že kooonečně už pozná,kdy se mu chce kakat 😀 zatím jsme v pohodě zvládali čůrání už jak dlouho,ale plynky se ješte dávaly kvuli kakání,protože to nějak nevychytával ješte 🙂 ale ted už jo tak jsem ráda..vzhledem k tomu že chodí od 21měsíců čůrat na záchod a ted má 26měsíců..tak už je aj na čase 😀 tak a máte nějakou radu jak to udělat aby už neměl plynu ani na noc?... 🙂 i když teda on se budí až ráno a uplně procuclý takže bez plyny to asi ješte nehrozí 🙂

andzi
4. júl 2009

Baby, mám problém. Som chorá, už asi týždeň, neskutočne ma bolí hrdlo, teda ľavá mandľa a bolesť mi prechádza až do ucha. Liečila som sa len horúcim čajom a kloktaním. Nepomohlo to a asi budem musieť ísť na ATB. Bojím sa však, lebo sme sa tento mesiac snažili a čo ak som tehotná? Test si ešte nejdem robiť, lebo ms mám mať až o 8 dní. Neviem čo robiť.

mscat
4. júl 2009

venyska...ale jste moc pěkná rodinka,sluší vám to spolu.. 😉 a manža je fešák 😉 😉 😀 a ty si taková malinká? 🙂

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

🙂 mscat Malý se naučil nan noc bez plínky nedávno, a to tak, že jsem mu jí zapoměla dát 😀
Vydržel bez ní až do rána, což jsem šla málem slavit, protože jinak byla taky durch pročuraná.
A od té doby spí bez takže supér, jsem ráda. Ale myslím si, nže by jsi to měla zkoušet pomaloučku, ještě má zatím čas 😉 Jinak je moc šikovný 😵
Neboj za chvíli se to vše dá dopořádku a ty se budeš radovat. 🙂

mscat
4. júl 2009

moni:děkuji 😉 já si taky myslím,že má ješte čas být an noc bez plýnky 🙂 ješte je to takové ňuňo 😀 no nic musíme do obchodu tak zatím papa
jo a malý taky šikula že to takhle na poprvní nečekaně zvládl aniž bys ho našla durch 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre