Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daasenka85
22. sep 2011

@misula.g mně ten grep asi nepomohl, já jsem prostě marný případ s ploodným hlenem 🙄 a to jsem ho pila skoro 10 dní pře ovu 😀 ale jak už jsem na fóru hodněkrát psala, otěhotněla jsem i bez něj.. každá ho prostě nemáme a hodně holek otěhulilo i bez něj..

misula.g
22. sep 2011

@daasenka85 Dáši, vypadá to, že to asi moc neovlivníme 🙂 Musíme prostě pokoušet přírodu, jak se dá...

zuzkag2
23. sep 2011

@jorgie joj, moja dakujem moc....aj ja tebe moc drzim palceky, nech vam to vyjde...niekde som tu citala, ze zijes v kanade, dobre som citala?

zuzkag2
23. sep 2011

@daniwaugh zlatko, no mam taky pocit, ze neviem 😀 .... asi si nebudem nic navravat, lebo obcas pocitim trochu bolest brucha, ako pri ms...takze dorazi...no co uz...ved dam vediet....

zuzkag2
23. sep 2011

@misula.g Misik, akurat citam, ze mas predms naladicky..."super"...ja som na tom tak nejak ako ty...vcera som mala strasne placlivu naladu...takze dnes ms asi dorazi.ci? ako si na tom dnes, prisla, neprisla?

zuzkag2
23. sep 2011

@vierkapierka zlato, ze by pms? ☹ hmm, no snazim sa snazim, nezosypat sa...lebo mam blby pocit, ze ms dorazi, balim do prace algifen, nech tam neumrem...

misula.g
23. sep 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzuli, nepřišla 🙂 Nebyly to pms nálady 🙂

daniwaugh
23. sep 2011

@zuzkag2
Zuzi ako? uz sme cikali na papierik??? :o) (boze ja som viac nedockava ako Ty:o)) ci pockas az ci ne/dorazi mrcha? jujda strasne strasne drzim palceky aby NEBOLA!!!

@misula.g hmmmm tak co to znamena? uz si tehu?:o)

zuzkag2
23. sep 2011

@misula.g Misiiiiiiiiiiiiiiiiiik...a to je co toto za spravu 😝 , sak podaj kompletne informacie, sak sa zblaznim od zvedavosti...testovala si, ci ? 😎 nie? juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj... 🙄

zuzkag2
23. sep 2011

@daniwaugh necikala som este na papierik...ale asi budem musiet...ms zatial nedorazila, a aj moj drahy je strasne nedockavy, od rana mi napisal uz 5 krat, ako sa citim, ci nemam nejake nepredvidane bolesti...no je neneapadnyyyyyyyyyyyyy.................
takze asi vecer kupim test, a ocikam ho...

daniwaugh
23. sep 2011

@zuzkag2
vecer??????? toto nam nemozes robit! :D :D ja tu cakam odvcera na dobre spravy a Ty si povies ze vecer...!!!! 😀
ja som si zacala merat teplotu (ale dneska rano prvykrat mla aosm 36.6) tak uvidim co to povie.. mam este tyzden do MS, mala by dorazit (alebo nemala!) ak vsetko pojde podla normalneho cyklu 2.10 ..traaapenie toto.

adele15
23. sep 2011

@misula.g co to tu citam??? nejake nove spravy???? testovala si sa?

zuzkag2
23. sep 2011

@daniwaugh zlatko, ale ja som v praci, a nemam sa ako dostat teraz do lekarne...tak musime vydrzat do vecera...co uz...no a ja som si tym mojim uzasnym teplomerom merala dnes teplotu, a je stale ze 38...ale tomu teda ja neprikladam ziaden vyznam, lebo to asi nie je telomer na meranie BT...hihi...
do 2.10. budeme sedive, to musis testovat kazdy den, nakup testy, nech vieme...hm? 😀 ...a tych 36,6...to ti akoze stuplna, ci klesla,lebo neviem ako si mala pred tym...

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 az vecer? sakra.... moja to musis mat zasobu testov a nosit aj do prace 🙂

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 hihi Kati 😀...sak ale ja som neplanovala vobec testovat...este to kludne mozem nechat aj na nahodu...a pockam ci pride, alebo nie 🙂

daniwaugh
23. sep 2011

@zuzkag2
no Zuzik ale to asi vydrz do zajtra rana, ved nie je najvyssie ten hormon rano? bo dneska vecer Ti kludne moze ukazat negativne a zajtra rano pozitivne,chapes.. radsej si to premysli 🙂 ja som myslela ze dneska rano hned jak sa zobudis budes utekat na zachod a studovat 🙂))) ja by som asi radsej pockala, vyhnut sa sklamaniu len preto ze hodnoty rano a vecer sa liisia.. ale tak nie je to na mne 🙂 ja mam nakupene testy, asi 3 co maju 10 citlivost a dalsich asi 15 s 25 citlivostou (ebay, zlaty ebay) ale osediviem tiez. uz sledujem vsetky udaje (ale seba nie, lebo viem ze clovek na sebe pozoruje cokolvek chce aby videl :o)) ale teplotu som merala prvykrat tak zajtra uvidime kam smeruje (ale ci mi to aj na nieco bude, ked sa v tom nevyznam, kam ma a kam nemaju ist hodnoty a co dokazuju)

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 inak teplotu mas ako keby cakas dvojicky 🙂 tak davaj testovat aj vecer mamatest 10 to isti, po ceste domov kup a testuj, urcite tam nieco bude 🙂 ja som netrpezliva a ty si nejako podozrivo v klude 🙂

katka2011
23. sep 2011

@daniwaugh ta 10tka ti ukaze pekne aj vecer 🙂

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011
@daniwaugh
baby, no vy ste obidve bohove...otestujem vecer, a uvidime. jasne ze som v klude, lebo viem ze bude len jedna palica na teste..sa mozme stavit...sice neviem ako mi potom tu moju vyhru dorucite, ale nejak sa dohodneme 😀
a ta teplota odraza druh teplomera aky som pouzila, vies 🙂

daasenka85
23. sep 2011

@misula.g Máš pravdu 😉 ale plodný hlen může krásně nahradit vzrušení nebo prstíková metoda - tam asi není potřeba, když už jsou mršky na čípku 🙂 aspoň myslím... tu jsem zkusila asi 12 hodin po ovu, možná už bylo pozdě, příště ji zkusím i před ovu 😀

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 no haha neverim, 38 nemozes mat len tak... no pekne vecer cakam na spravicku ale mne sa to nezda, ja myslim ze tam daco bude, ty budes specialny pripad, ze dlho dlho nic a potom kolajnica jak slak.. 🙂 😀

labanka
23. sep 2011

@zuzkag2 Žužu moje dnes NE maš dostat kramy, tak nerob voloviny, nohy vyloz hore na stol, alebo na luster a nehyb sa ! kolko mas teplotu? 38 ? ci kde to citam...
a test si dnes nerob, nema to vyznam...najskor v nedelu... cmukes

misula.g
23. sep 2011

@adele15 @daasenka85 @zuzkag2 @daniwaugh Holky, včera večer jsem měla fakt šílenou náladu, návaly a bolelo mne břicho, jako by došla ms. Ale ráno nedošla a teplota stoupla. Tak už jsem to nevydržela a ráno jsem testovala... Hrozně jsem se bála, co tam uvidím. Po dvou minutách jsem to nevydržela a přivřenýma očima koukla na test - rýsovala se tam druhá čárka 🙂 Ještě není úplně stejně silná, jako testovací, ale je tam. Holky, klepala jsem se a plakala radostí, ale strašně moc se bojím radovat a mluvit o tom, aby vše bylo v pořádku, protože mne dost bolí už týden levý vaječník. K doktorce jdu až 6.10. Manželovi jsem to zatím neřekla, ale hned ráno za mnou přišel a říká mi - Už jsi to dostala? Mně se dnes zdál tak živej sen, že jsme těhotní... No, neřekla jsem mu zatím nic. O víkendu uvidím, zda čárka zesílí.

Zuzi, věřím tomu, že budeš mít dvě čárky, protože jsem si všimla, že si procházíme úplně tím samým celý měsíc. Jinak já mám nejvyšší teplotu dnes a ta je 36.98. Takže nemusí být nad 37...

zuzkag2
23. sep 2011

@misula.g Misiacik moj, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, normalne mam zimomiavky..kokino, kokino,,,,jupiiiiiiiiiiii, neboj, nezmizne, si nasa tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja sa asi zblaznim od radosti, juj, strasne sa tesim. mojko, ty hlavne teraz nic nerob, oddychuj, nie ze ta napadne upratovat alebo tak...a kedy budes testovat znova? prosim, daj mi hned vediet...ale bude tam, isto tam bude a silnejsia a silnejsia...!
stiskam ta na dialku!

zuzkag2
23. sep 2011

@labanka Aduliatko, no NEcakam ms, necakam a necakam...ale strasne tomu neverim, a strasne sa bojim toho sklamania. neboj, nic nerobim, takze nohy na luster dat nemusim...ale asi umriem od strachu kym nebudem testovat, alebo nedostanem ms....ked dostanem, potom vam budem pisat asi uz z psychiny...

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 a co ked som horkokrvna? a ved 38 je strasne vela, to je podla mna uplna haluz..to tak nemoze byt realne. vies...ale asi to fakt nevydrzim a vecer otestujem....

adele15
23. sep 2011

@misula.g misi, ja sa tak strasne tesim s tebou 😵 silno drzim palceky, nech cez vikend ciarka len zosilnie 😉

sweetlemon
23. sep 2011

@misula.g vsimla som si, ze pises o hroznych naladach a pocitoch ze ide mrcha. a zrazu pocitivny testik, to je uzasne, moc gratulujem 🙂 vsimla som si, ze mas podobne stavy ako ja, ide ma porazit od nervov a tiez spinim posledne dni, tak dufam, ze ta budem nasledovat 🙂
vela zdravicka prajem 🙂

misula.g
23. sep 2011

@zuzkag2 @adele15 Holky moje, jste zlaté, děkuji. Doufám a věřím, že co co nejdříve si to budeme prožívat a popisovat společně 🙂 Už abych byla u doktorky, budou to dva dlouhé týdny.

daniwaugh
23. sep 2011

@misulag2
je uplne jedno aka silna je hlavne ze tam JE
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem cmuk cmuk cmuk cmuk boze az sa mi plakat chce 🙂 to je uzasna sprava!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre