Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
6. júl 2009

Ahojte ako sa máte? je tu niekto? 🙂 🙂 🙂

mscat
6. júl 2009

moni:v poho 🙂
tak co Soni jak to u tebe vypadá? 😉 😉

mscat
6. júl 2009

dzou
6. júl 2009

Ahojky no tak mrcha v plnom prude( vcera sme boli na vylete pri mori tak som sa tesila 😠 ) no a inak teda ked som mala 31DC tak som mala ovulku medzi 14-15 dnom alebo 15-16? ja viem ze je to tazke urcit, ale som tak rozmyslala, ze mne vacsinou meska tak 2 dni, cize v podstate mam pravidelny 31DC tak aby som vedela, ze asi kedy bude teraz ovulka 😀
moni fakt super s tymi testami, sa tesim co povie doktor. Fakt je to super povzbudenie, ze vlastne len par dni co som sa sem prihlasila, hned niekto ostal tehu 🙂 aj po takom dlhsom case ako ste to vy skusali... ja som fakt rada, ze som nasla taketo forum, lebo tu ani nemam nejak kamosky aj ked sme tu uz 3 rok, a tak ani nemam s kym o takychto veciach hovorit...

dzou
6. júl 2009

sorry vlastne zle som to napisala, meska vecsinou 2 dni cize 30DC ach ta matematika 😖 cize ovu asi presne na 15 den? teplotu si este nechcem merat pockam tak este 5 mesiacov a ked sa nic nepodari tak potom

sonidlov
6. júl 2009

mscat robila som si test

mscat
6. júl 2009

dzou:taky ju mám v plném proudě 😝 🙂 ale jinak s tou ovulkou ti moc neporadím,snad někdo jiný potom 😉
to jsme na tom stejně...já jsem taky hrozně ráda,že jsem toto taky objevila,protože i když tu bydlím celý život,tak tu taky nemám nějak kamošky...žádná za to zatím nějak nestála bohužel... ☹ 🙂 smůla na lidi-to mi bylo dáno při narození do vínku 🙂

mscat
6. júl 2009

soni no a??????? 😕 😕

sonidlov
6. júl 2009

nič negatívny a stále mám pocit ako keby som už dostala a tlaky v podbrušku 😠

sonidlov
6. júl 2009

tak som sa rozhodla, že ked do štvrtka nedostanem tak pôjdem k doktorovi a je to basta nech ma vyšetrí a zistí prečo , čo sa vlastne stalo?

mscat
6. júl 2009

hmm hmm..zajímavé kolik ti už mešká?

mscat
6. júl 2009

ani náznak čárky nic?

dzou
6. júl 2009

hmm no doma som mala teda este mam 2 naj kamosky, ale 3 roky v zahranici spravi svoje ☹ v podstate uz mame iny zivot, aj ked si furt volame a tak ale je to ine a o snazilkovani a tehu uz s nimi pokecat 😖 no len tak vseobecne nie nejake rady od nich cakat kedze oni nie su este ani jedno ani druhe 😵 ale aj tak mi chybaju no a tu sme a asi aj stale pre anglanov budeme cudzinci 😒 ale velmi blizko mame parks preliezkami (inac je fakt super) tak dufam, ze ked sa nam to podari tak stretnem nejaku normalnu maminu - kamosku 😀 a bude to lepsie...

mscat
6. júl 2009

a kde žijete?jo v anglii?

dzou
6. júl 2009

no joooooooo je tu inac fajn sme si tu kupili dom co na SVK by asi realne nebolo, obaja sme slovaci tak je to uspech, najprv sme prerabali a teraz snazilkujeme 😀

mscat
6. júl 2009

tak to máte fajn a jste šikovní já bych neměla odvahu i když jsem tam měla jít taky hned po škole.mám v anglii už asi tak přes pětl let dva nejstarší bratry totiž a chtěli mi tam domluvit práci a tak...nooo ale já jim oznámila že čekám miminko..tak byly na mě fakt naštvaní 😝 🙂 a ješte o to víc naštvaní že jsem na miminko sama 😝 😀 prý uplně nemožná mohla jsem se mít prý dobře...

mscat
6. júl 2009

dzou:škoda že nemáš fotečky nějaké v albumíku vašeho domečku okolí a tak 😉

sonidlov
6. júl 2009

mscat ani náznak dnes som 34 dc a mávam tak cca 27 až 29 dc aj keby bola úposunutá ovu tak je to už dlho nie ?

mscat
6. júl 2009

hmm to je fakt zvláštní v tom podle mě něco vězí.....to už by ti aj ms dorazila si myslím teda..soni...pamatuješ si dny kdy byl sexík?kkdy by mohlo dojít k oplodnění?

sonidlov
6. júl 2009

cca okolo 18 dc asi tak a dnes je 34 dc divné , ale pamatám si že lucinka tu písala, že jej prvý test vyšiel pozitívny až 40 dc.Ja viem, že hcg by mi malo stúpať pomalšie,lebo ked som bola po mimomat.tak my strašne pomaly klesalo a vtedy ma na to upozornili

sonidlov
6. júl 2009

😀 a kde máme mišku a cambi? nejak chodia poriedšie asi dovolenkujú čo baby? 😉

mscat
6. júl 2009

a já jsem tu psala že mě vyšel až 50dc 😉

mscat
6. júl 2009

a to děsně slabě .. 😉 tak uvidíme že by?no jsem zvědavá 😉 ale opravdu ješte nemusíš mít pozitivní testík...
může být i později
cambi nemá notas na měsíc a miška no nevím kde ta ted pořád vězí...asi už se nesnažilkuje a prdí na nás ☹ 🙂

flyangel
6. júl 2009

cauko kocky...teba mscat vysiet testik az na 50dc?
a ms si mala?alebo tak dlho ti meskalo?

sonidlov
6. júl 2009

čo až 50dc, tak neskoro?jáj keby o višlo ale nejk tomu neverím, neviem tie testy ma o tom nepresviečajú nejak.A si si istá, že si mala posledný pohlavný styk až do 50dc medzo tým nič? myslíž, že ešte nemusí byť //

Miška miška kde si? skôr sa snažilkuje a nemá čas 🙂 😀

sonidlov
6. júl 2009

fly čo si o tom myslíč ty?34dc a test negatívny hm sakra 😠

sonidlov
6. júl 2009

fly bola si u dr?

flyangel
6. júl 2009

no pozri soni u mna asi sa cely cas az do min.stvrtku nic neukazovalo len vodove tiene...a potom uz silnejsie a teraz tiez len slabunke tiene vidno... ☹ takze mozno aj u teba to tak bude...no bola..ale nic nevidel a zajtra budu vysledky...bojim sa ze to moze byt mimomat.tehu

mscat
6. júl 2009

fly:tak tehdy jsem to tak nesledovala..já jsem měla ms hodně nepravidelnou.chodila mi vždy tak po 43,41,45 dnech...no a tehdy jsem si dělala test a byl to 51den co mi nedošla ms.tak to už mi bylo podezřelé....no a to se mi ukázala čárka až večer a slabunká do 4dnu se vybarvila...ale podle toho co mi pak bylo zjišteno..tak jsem prý musela otěhotnět někdy kolem 25 červenec.atakže teoreticky ten test jsem si dělala když jsem byla tak přes dva týdny těhotná...a na utz to viděli vše ok až tak v 6tt

mscat
6. júl 2009

soni:no jak sem psala viz víš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre