Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh nie vobec sa nebudem sledovat...nechavam to este tento mesiac takto

lulu1988
6. okt 2011

@daniwaugh moj je stary..o to nejde v podstate lebo je celkom mily..ale ta ordinacia..z nej mam des a hrozu jak vyzera-...vsetko stare smradlave chladne....:((

cicussa21
6. okt 2011

@daniwaugh dakujem.. teraz som si povedala, ze uz budem cakat a ziadne testiky.. tak snad mi to vydrzi.
Inak gratulujem k tehu 🙂 aby ste boli zdravucki 😉

daniwaugh
6. okt 2011

@cicussa21
dakujeme velmi pekne 🙂 dufam ze sa rad ttehuliek bude geometricky rozrastat a zachvbilku si budeme porovnavat dlzky babatiek v bruzku a obrazky zo sono 🙂)
drz sa a netestuj prilis skoro nech nemas zbytocne slzicky, ked na to nie je dovod xxx

nativanativa
6. okt 2011

@zuzkag2
@daniwaugh
no ja vam neviem baby , asi zistujem ze nemam ovulaciu .... ☹ , co je mozno od toho ,ze som prestala uzivat duphaston a moje telo opat blbne , skratka telo si so mnou robi co chce 😖 😖 😖 😖 😖

nativanativa
6. okt 2011

@lulu1988 jeejda gratulujem , pekne sa to tu bruchati 😀

daniwaugh
6. okt 2011

@nativanativa
no ked nemas tak sup k doktorovi pre liek..ci nie?

e.l.i
6. okt 2011

ahojte tak ja som dnes nevydrzala a znovu som testla...a bola tam zase lôen jedna 😠 ..takze to vzadam.. a zajtra cakam mrchu.. som si dobre posmoklila a porevala...moj manzelik ma len utesoval ze budeme mat raz babiku...vsak ja v tom tiez verim...ale kkkkkkkkeeeedy...joj ci si nezasluzim sa aj ja pochvalit s rastucim babatkom v brusku?,...dnes som sa dozvedela ze sesterka uz caka druhe babo...a ja niesom schopna oteho a mat aspon jedno..jaj som v strasnej depke... ☹ ☹ snazime od svadby a stale nic.. a to sme odkladali ze neskor a stale koli niecomu.. potom koli svadbe...a teraz nic...zase

nativanativa
6. okt 2011

@daniwaugh no ved idem , uz sa aj celkom tesim , v sobotu som objednana ako na koni 🙂
neviem sa normalne dockat , co mi povie doki

nativanativa
6. okt 2011

@e.l.i nedepkuuuuuuj , lebo aj mna zdepkujes a potom sa opustim a budem rumazgat aj ja ze som jalova 😀

e.l.i
6. okt 2011

a som 14dpo takze isto by uz nieco ukazalo

e.l.i
6. okt 2011

a tokazdy sa nas pyta ci uz cakame.. a uz mi idu vsetci na nervy..... 😠 😠

lulu1988
6. okt 2011

@nativanativa no tak trosicka ano...a dakujem..ja verim v to, ze do Vianoc budeme vsetky pupkate :D

viridie
6. okt 2011

Dopis červené bábě. Tak podívej se...jestli ráno přijedeš, tak věz, že nikdo se na Tebe netěší , nikoho nezajímáš a zůstaň doma. Jezdíš každý měsíc už asi 20 let, několikrát jsme Tě vítala s otevřenou náručí a přijela jsi opravdu vhod a byla jsem Ti vděčná. Ale teď už mám úžasného chlapce, se kterým chci mít tucet dětí, tudíž to laskavě pochop a vem si na pár měsíců dovolenou a jeď otravovat někam jinam ! Tento dopis je také adresován i ostatním bábám, my Vás tady nechceme ! 😀

misula.g
6. okt 2011

@lulu1988 @daniwaugh Ahoj děvčata, moc gratuluji!!!! Hlavně, ať miminka krásně rostou 🙂 Já jsem jen o pár dní před vámi, dnes jsem 6+6 a byla jsem u lékaře - na ultrazvuku nebylo zatím nic vidět, jen vajíčko v děloze a žloutkový váček. Ale vše je na správném místě. Na kontrolu jdu za 3 týdny a teprve po 9. týdnu se mi budou dělat ostatní vyšetření...

nativanativa
6. okt 2011

@misula.g taaaaak vitame k kruhu pupkatych dalsiu micinku , gratulujem 🙂

lulu1988
6. okt 2011

@misula.g ahoj, aj ja ti gratulujem....nech ide vsetko ako ma...ja som si robila len vcera dva testiky a dnes dva a vysli ciarocky...neverim stale tomu..na 100% uverim ked potvrdi lekar...ale to bude nekonecne cakanie....ja by som rada aspon zatial tu bublinku videla...

misula.g
6. okt 2011

@nativanativa Moc děkuji, já už to sem sdělovala před dvěma týdny, ale sleduji vás denně a moc vám všem držím palce! 😉

misula.g
6. okt 2011

@lulu1988 Děkuji 🙂 Hlavně se pořádně opatruj a neboj, bude to dobré 🙂

lulu1988
6. okt 2011

@misula.g si zlata.....budem sa setrit....a som zvedava co povie lekar na moju pracu kedze pracujem v casine a tahame 24hodin a potom dva dni volno :/

daniwaugh
6. okt 2011

@e.l.i
nedepkuj sa zlato, kym mrcha nedorazi tak nic nie je stratene.. ja to tu opakujem jak verklik, ale kazda zena je ine a jednej sa ukazu ciarky na 26DCa druhej az na 35DC, vsetko zalezi od okolnosti... citala si co som postla vyssie? ze :
Štúdie preukázali, že každý druhý pár sa môže pokúšať o splodenie dieťaťa v nesprávnom čase1. Takže najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť šance splodiť dieťa, je nájsť čas, kedy ste najplodnejšia. Vaše dva najplodnejšie dni v každom cykle sú deň ovulácie a deň, ktorý mu predchádza. Takisto môžete byť plodná aj niekoľko dní pred ovuláciou, keďže spermie vášho partnera dokážu vo vašom tele prežiť aj niekoľko dní, takže pohlavný styk v dňoch pred ovuláciou môže tiež vyústiť do tehotenstva.

a este vobec nevieme, ci si alebo niesi tehu, len zato ze dneska bol negativny test. ano ja viem mne sa to hovori, ked som uz dve ciarky mala, ale ja naozaj chcem pomoct..

misula.g
6. okt 2011

@lulu1988 Hmmm, asi to nebude ideální, záleží, jak to budeš zvládat. Třeba já jsem velmi unavená po poledni a začínají mne bolet záda. Většinou, když přijdu po 17. hodině z práce, tak usínám... A já mám navíc stresovou práci, a když je nějaký stres a shon, začne mne silně píchat vaječník. Počkám do té příští kontroly, případně půjdu na nemocenskou...

daniwaugh
6. okt 2011

@misula.g
vyborne vyborne len tak dalej, okracovat v zdravom style 🙂 mas aj fotecku bublinky?

daniwaugh
6. okt 2011

@viridie
AMEN!

lulu1988
6. okt 2011

@misula.g no keby som vedela ako to je unas s tou nemocenskou...mne sa uz tie zakony tak pletu....vsak aj ja uvidim co mi povie lekar....mna bolia krize ked som dlho na nohach....a co sa tyka unavy tak dneska som ju trosku zacala pocitovat...a je mi zima len mi hori brucho a tvar 🙂) strasneee so mnou...

misula.g
6. okt 2011

@daniwaugh Prázdnou bublinku nemám, fotečku si vezmu příště 🙂

daniwaugh
6. okt 2011

@misula.g
juchuuu tesime 🙂

misula.g
6. okt 2011

@daniwaugh @lulu1988 Mamulky, nezaložíme soukromou skupinu pro těhulky z tohoto super fóra? Ostatní děvčata by se k nám určitě potom přidala a můžeme si tam povídat o tom, jak to u nás probíhá, abychom moc nenarušovaly toto téma...

lulu1988
6. okt 2011

@misula.g no mohli by sme...ale ja neviem ako sa to robi...tak ked to spravis tak sa rada pridam :D

nativanativa
6. okt 2011

@misula.g dakujem aj za ostane babizne ktore sa snazia a dufam , ze coskoro sa budeme moct pridat k vam vsetkym 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre