Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh a mas aj ine priznaky ako chute ?? ja sa celkom tesim na zajtra , aspon ma dokladne pozrie aj cez sono , myslim ze to bude na dlhsiu debatu 😉

nativanativa
7. okt 2011

@cicussa21 no to je pravda , ale potom to obrovske sklamanie ked ti zaklope na dvere cervena a kolko slz a vycitiek .... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cicussa21
7. okt 2011

@daniwaugh presne 😝
@nativanativa ano, ale zase by si mala ovela viac casu dat sa dokopy pred dalsou ovulkou a podobne 😉

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
no ja vzdy som jedavala blbosti, pukance, plesnovy syr, s kukuricou z konzervy a kysku kapustu (MNAM) a nemusela som ani byt tehotna :D ..nemam chute, resp troska mam chut na sladke, co ja vobec nejedavam, ale nie je to nejaka strasna tuzba.. a omeleta bola na obed :D .. jedine co mam teda je ze mam napnute prsia, jak pri kojeni ked sa naplnali mliekom :D :D inak nic..
treba vsetko dokladne rozobrat s doktorom a dufam ze tentokrat uz sa to vyriesi a bude!

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh neviem ci mam pravdu , ale nemala by nahodou tehula prestat jest plesnove syry ? 😨

misula.g
7. okt 2011

@nativanativa Správně, plísňové sýry by se neměly, stejně jako dresingy, nevařené maso, nevařená vejce... Prostě potrava, ze které se můžeme nakazit např. listeriózou

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
mas 100%tnu a teraz ich nejem papala som ich netehotna 🙂 a ani pecienku, surove vajcia (resp na makko a volske oka) a ani surove ryby a zraloka atd.. 🙂
to je len priklad toho co som schopna zjest ked neisom tehotna :D

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh @misula.g
bozeeeeee to si budem musiet odopriet tolko veci ked budem raz v tom ??? no des.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
a nemozes ani PIT! :D uplna havaria :D co narobime.. a to je len zaciatok.. cely zivot uz bude len odriekanie, ked sa male narodi.. viem co hovorim 🙂

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh WTF LOOOOOOOOOOOOOL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale no tak poharik decka vinka cerveneho na krvinky snad nemoze uskodit 😉

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
2x do tyzdna 1poharik 2dcl vina je ok :D vraj..
ale ano, sak uz jedno dieta mam, tak viem :D :D ale stoji to za to! mojho milovaneho anjelika by som nevymenila za nic na svete!

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh tak ale ved pochyb 😉
no stretla som aj take zienky ktore cuckali vinko pomaly na litre ked boli v tom....

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
ja si vravim ze kym sa neozerem na maderu alebo nesupujem tvrde, tak je ok dat si poharik aj kazdy vecer (VINA!) ale asi az po prvom trimestri (ked uz sa nevyvijaju organy atd) a kopa zenskych brala drogy a slopala a fajcila a mali zdrave deti.. (nie ze by som to schvalovala!) ale urcite ma poharik vina nezabije :D (a vraj zena ma pokracovat v tom co robila pred tehotestvom ale v mensej miere. sice sa mysli sport ale da sa to aplikovat na vsetko :D :D )).. inak mi maju dat odpoved zo zumby, ci mozem pokracovat, alebo nie ked som tehu.. :o( ja to neprezijem ked mi povedia ze ne :( sak v miere, jemne, nemozem uplne prestat sportovat.. naposledy som pribrala 20kg!
kedy mas zajtra to stretko s dokim? Tvoj drahy ide s Tebou?

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh no vidis , takym hereckam sa podari na prvy sup a my ktore chceme , tak ani za boha ☹

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
coskoro zlatko, coskoro. najrpv sa treba dat dokopy zdravotne.. kamoska 2x potratila (raz mikropotrat raz po 2.5mes alebo dokonca 3) lebo nebola uplne zdrava, citila ze daco je zle a aj tak to skusala a vidis ako dopadla.. radsej podlamna sa dat skontrolovat, vyliecit atd a vyhnut sa takej bolesti..

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh no a co ked ja sa uz nikdy nevyliecim ?? ☹

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
ono zalezi na tom, ci ta "choroba" ovplyvni babo alebo nie...

labanka
7. okt 2011

@nativanativa hnedaste a hned po menzese

nativanativa
7. okt 2011

@labanka ja som to tiez mala .... , niekedy sa tvoje telo tak trosku poblazni a robi taketo veci , mne dala na to doktorka ascorutin , to je na nastavenie krvacania .... aaaaaaaaaaaale mozno budes aj v tom .... 🙂 😉

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh to mi je jasne , asi nebude babo tymto padom 😢 😢 😢 😢

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
urcite bude len sa musi vsetko doriesit.. tie mykozy by ohrozovali babatko?

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh no podla mojich info je mykoza uplne bezna v tehotenstve , takze neviem ....
ja uz som bola raz tehotna , len bohuzial to bolo v nespravnu dobu a s nespravnym clovekom 😖
vtedy som mala problemy s mocavymi cestami , ale som vysadila antikoncepcne piruleeee a ani neviem ako som otehotnela

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
no ved preto som si myslela ze by to malo byt ok, kamoska dostala mykozu v tehotenstve a dostala na to dake one, tabletky aleboco, neviem a secko ok, takze toto ti v babatku nebude branit ani ho ohrozovaat.. uz to len spravne nacasovat.. ako to mame teraz tento mesiac?

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh no to bych aj ja rada vedela ... , nic z toho nebude urcite , mam poblaznene telo , takze ak dostanem kramy , tak po skonceni hned meriam BT , tento mesiac je to iba skusobne , ja len pevne verim , ze nebudem mat neprechodne vajcovody ☹ a hlavne nesmiem mat zase mechur posrany 😠

milin
7. okt 2011

Ahoj holky jsem dnes 18dc a mám pocit že jsem v tom. Mám stejné příznaky jako z první dcerou. Myslíte že si můžu zítra ráno udělat test? Díky.

daniwaugh
7. okt 2011

@milin
rozhdone nie. ziadny test ti neukaze pozitivne na 19DC..

nativanativa
7. okt 2011

@labanka micka , ty si bola teraz po nejakom zakroku alebo vysadeni tabletiek alebo skratka po niecom ?

strihalka
7. okt 2011

@daniwaugh
@milin zaelzi kdy si mela ovu....pokud byla kolem 10DC tak kldne testni i toto se stava, ze ovu je velmi brzy🙂alebo pokud tvoje mrcha byla minule slaba, ci zvlastni nez obvykle aj tak by se mohlo stat, ze si jiz dele tehu...zkus testnou, urcite by jsem zksuila

milin
7. okt 2011

nu prostě 13dc jsme si nedali pozor. Byli jsme oba opilý pač jsme byli u kamarádky na svadbě. Poprvé jsme si spolu někam vyšli od tý doby co máme malou. Nu jaksi je mi pořád zle a mám obrácený žludek. Tak si říkám že od neděle to není možný aby mi bylo pořád zle. Motá se mi hlava a nesnáším auto tam si mi dělá strašně zle. jsem z toho pěkně vystresovaná.
A kdy nejdřív si test udělat? v návodu jsem se to nedočetla.

daniwaugh
7. okt 2011

@strihalka
goodluck potom hovorim, ale ja by som to v ziadnom pripade nerobila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre