Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

gina1769
27. okt 2011

@simik22 ja vám to ozaj veľmi prajem 🙂 ani nevrav...ja som išla na gyndu v den očakávanej ms,urobila mi tehu test a vyšiel jasne pozitívny a gyndoška mi jednucho povedala,že nech sa dopredu neteším,lebo mi ten menzes ešte môže prísť.... 😖 to bolo 9.sept.2011,sono ešte nič neukázalo,len zvýšenú sliznicu maternice( ale,že som v termíne ms,tak to môže byť aj kvôli tomu ) ,ani nemusím vravieť,že aká smutná som z gyndy vyšla ☹ Na kontrolu som išla potom 19.sept. a hurááááá bublinka ( a dokonca už s akciou srdiečka) No a dnes nám už tá ˝ bublinka˝ robí krásne saltá a maminke minule aj zakývala 😵 😵 😵 Ja ti prajem,aby sa ti to už nestalo a nech máš čoskoro aj ty radosť z bublinky 😵

simik22
27. okt 2011

@gina1769 jej, no to je mile... urcite sa velmi tesite na babo... vies co, ja to nevydrzim, idem do mesta kupit dake testy poobede... nech mam vyskusanu aj nejaku inu znacku, nie? :D

gina1769
27. okt 2011

@simik22 júúúúj veľmi sa tešíme a dokonca aj synček sa už nevie dočkať malého súrodenca 😵 Každý deň mi pusinkuje bruško a vraví,že on naň bude dávať veľký pozor,atd....môj zlatý 🙂 aj ja som skúšala viacero značiek,ale jednu si nekupuj rapiclear,mne sa nejak nezdá 😨 ja som mala tie najlacnejšie z Dr.Max lekárne ,potom som si kúpila clearblue ale najlepsi je Woman secret baby 10-tkový.tak veľa štastia a daj vedieť ako si dopadla 😉

simik22
27. okt 2011

@gina1769 no skusim si zapamatat... aj tak ktovie, ci budu mat v tych nasich lekarnach... inac, ked vravis o rapiclear.. ja som uz raz tehotna bola, robla som si asi 4 testy, a rapiclear ukazal najsilnejsiu ciarku...

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 takze teraz mozes cakat cervenu az na 36dc , ze jo ?? ak teda pride ... , no to som rada , ze ja sama nemam taky cyklus tiez 😉 😉

nativanativa
27. okt 2011

@daniwaugh micinka , ja uz vazne neviem ,nemala by pri ovu teplota klesat a nie stupat ??

06lienocka
27. okt 2011

@ktore aha tak to bolo vytúžené dietatko 🙂

ktore
27. okt 2011

@nativanativa naozaj pozri vsetky grafy a uvidis ze vsade stupa teplota po ovu.to ti mala aj dokt.povedat.

nativanativa
27. okt 2011

@ktore ale ja by som ju podla dokiho mala mat pocas vikendu , takze ju opat nebudem mat ??? uz som ju akoze premeskala ???? ci jako to je .... ved sa pozri 😢 😢 😢 😢

daniwaugh
27. okt 2011

@nativanativa
no ja chapem tvoje obavy, ale doktor to hadam videli nie? a druha vec je, ze ked mas mozno aj daky zapal(nadcha, oslabenie organizmu, COKOLVEK) a ani o tom nemusis vediet tak ti teplota moze aj tak stupat pre Teba "bez priciny" a pre telo pre daco, co Ty nevidis. vobec sa tym netrap, doktor povedal ze bude cez vikend, tak sup sup kupit vinko a hopsa hejsa!

nativanativa
27. okt 2011

@daniwaugh ja fakt budem dnes plakat .... nemam na toto nervy , jedna tu povie tak a druha zas hentak ... tak potom kde je pravda ???!!! doki ma pozeral cez sono a povedal ze to bude pocas vikendu
TO TU UZ FAKT NIKTO NIC NEGARANTUJE ?? !!! 😀 😀 😀 😀

ktore
27. okt 2011

@nativanativa 18.10 sa mierne zvysila teplota a odvtedy nic.asi si nemala ovu.teraz citis bolesti?

daniwaugh
27. okt 2011

@nativanativa
no ja nehovorim nic, len vravim ze meranie nemusi byt presne koli tym inym faktorom. ja by som verila doktorovi, ked to videla na sone. fakt. ver tomu.

nativanativa
27. okt 2011

@ktore nie necitim nic ,len ten lavy ocystovany vajecnik ,ale uz poslabsie chvalabohu , od minuleho piatka som citila ovu bolesti , ale to asi preto ze mi na nom narastla ta cysta

nativanativa
27. okt 2011

@daniwaugh idem si poplakat , ja uz nicomu neverim 😢 😢 😢 😢 , a svojmu vlastnemu telu uz absolutne

ktore
27. okt 2011

@nativanativa mozno si mala ovu v piatok.pozri neprepadaj panike.kolkaty krat beries clostil?prvy?

gina1769
27. okt 2011

@simik22 no neviem...aj gyndoška mi povedala,že nech sa na rapiclear nespolieham .mne napr.ukázali slabulinkého ducha a tehotná som nebola...a vytešovala som sa zbytočne.Spravila som si ostatné značky a snehobiely papierik s jednou / .

nativanativa
27. okt 2011

@ktore ano prvy a asi po tejto skusenosti mozno posledny 😢 😢

daniwaugh
27. okt 2011

@nativanativa
ver doktorovi. ziadne plakanie. ovu je tu cez vikend jak na koni!!!!

ktore
27. okt 2011

@nativanativa nesmies to vzdat.ja som mala nadej z clostilom.kolko dnovi mas cyklus?

ktore
27. okt 2011

@nativanativa len sleduj dalej teplotu.vykend je pred tebou,uvidis ze pride.teplota by mala stupnut hore zrazu

nativanativa
27. okt 2011

@ktore no to keby som vedela !!!!! teraz to vyzera asi na pekne dlhy cyklus , urcite tych 34dc
@daniwaugh

ktore
27. okt 2011

@nativanativa asi aj bude dlhy a nestresuj.pekne pockas.teraz sa venuj sexxu moja.

nativanativa
27. okt 2011

@ktore jaj , dufam ze zas neopuchnem , lebo sa hodim uz pod vlak !!! 😠 😠 😠 😠

ktore
27. okt 2011

@nativanativa neboj nic.a ozaj bola si uz na laparke?

nativanativa
27. okt 2011

@ktore este nie , ale asi ma to len caka ....

ktore
27. okt 2011

@nativanativa no tak sa ho to opytaj cim skvor.

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa no to je u mna bezne od 30 do 37som mala rekord , takze ovu mam tiez raz tak raz tak... 😠 tebe tento cyklus tiez sa predlzi asi.....vsak najlepsie keby ovu si mala v nedelu nie? ked sa chces tulit cez vikend.... 🙂 ja uz som mala ovulku aj po 20DC, idem kupit tes teraz.

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 no to by bolo krasne , ale vyzera to tak ze zas ani nebude 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre