Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

bonsai
9. júl 2009

Ahojte dievčatá..len som sa chcela spýtať..už pár dní mám taký bielo-žltkastý výtok..tento mesiac sme sa s mužíkom dosť snažili, prechladená by som byť nemala..ale nechcem si zase nahovárať, že sú to nejaké príznaky..lebo neviem, či takýto výtok je príznakom..ďakujem

flyangel
9. júl 2009

Bonsai moze byt priznak ale nemusi...ktory si dc?

pipa6
9. júl 2009

dik za radu budeme skusat uvidime co z toho nakoniec vznikne

flyangel
9. júl 2009

drzim palceky 😉

bonsai
9. júl 2009

fly..24 DC

flyangel
9. júl 2009

Nuz moze ten vytok inac sposobovat cistenie krcka maternice..ktory sa tesne pred ms zbavuje odumretych buniek..ale moze to byt aj tehu-nevylucujem tuto moznost.skus o 3dni testnut 😉

bonsai
9. júl 2009

fly a stretla si sa s takýmto niečím?

flyangel
9. júl 2009

urcite áno...zeny v tehotenstve maju zvyseny hlien z krcka..ale ako vravim mnozstvo zien to ma pred ms ako cistenie krcka.

pipa6
9. júl 2009

to som aj ja citala dokonca ze po MS je hlien vtedy ked sa usadzuje vajicko poviem vam ze som toho tolko precitala ze uz ani neviem co z toho by to vlastne mohlo byt

bonsai
9. júl 2009

pipa6, fly..ďakujem..rozumnejšie bude, počkať..a radšej si nič nenahovárať..veď človek tu niečo počuje, tu si niečo prečíta a potom, keď sa to deje u ňho samotného nevie, čo sa ako prejavuje..veď tých pár dní to už vydržím..ešte raz ďakujem.. 😉

flyangel
9. júl 2009

pipa pozri urob si test za 3dni a budes vediet... 😉 a hlien po ms je akurat pri ovulacii-inac by tam nemal byt nejaky silny hlien-jedine ak vytok kt.znaci nejaku infekciu

alzbeta.hod
9. júl 2009

ahojky jsem tu zas

pipa6
9. júl 2009

bonsai nie je zač myslim ze kazda je ako na ihlach a caka aj na ten najmensi naznak toho ze ci to bude to vysnivane

pipa6
9. júl 2009

chystam sa k doktorovi no ved uvidime radsej si nejdem nic nahovarat lebo potom budem iba zbytocne smutna.

flyangel
9. júl 2009

pipa suhlasim 😉

venyska
9. júl 2009

Ahoj holky jdu Vás pozdravit.včera mě nešel internet ☹ Fly:Mrzí mě to,včera jsem na tebe myslela,jak ti asi dopadla ta krev ☹

m.o.n.i.k.a
9. júl 2009

Taky Vás jdu pozdravit 🙂 Ahojky 🙂

bonsai
9. júl 2009

pipa6...ďakujem..nooo, ak sa mám priznať ..zázrak nečakám..už naň čakám pridlho..a tak teraz statočne pracujem..odstraňujem zo zárubne staré nátery a maľujem..nesústredím sa na to veľmi..len som chcela vedieť..už vyššie spomínané..

flyangel
9. júl 2009

Venyska ajoj...dakujem ti 😉

pipa6
9. júl 2009

Kazdy vravi ze treba byt trpezlivy a ked sa na to nebude mysliet ze to pride samo len keby to nemyslenie slo tak lahko.

flyangel
9. júl 2009

ano pipa presne tak to je..ale nic sa neda robit ak xceme male musime byt trpezlivy a v psychickej pohode

kessy11
9. júl 2009

ahojte babulky,

tak ja som chorá na totál, dnes som bola u obvodného a práskol mi antibiotika CEFZIL 500 a paralen, moc to nechcem brat lebo sa bojím ale na druhej strane sa ho bojím aj nebrať, máte niekto skúsenosti????
..fly, ty si tušim zdr. sestra nepoznáš ich? ja viem že ked mi ich dal asi vie čo robí, ale aj tak sa bojím ☹

flyangel
9. júl 2009

Ahoj Kessy...nuz poznam ale to su dost silne lieky a u tehotnych zien sa maju pouzivat len v nevyhnutnom pripade...a paralen neskodi..ale tie atb...a musis ich brat...lebo nie su zistene ohladom tychto liekov preskumane vplyvy na tehu...

kessy11
9. júl 2009

Tak ja si skúsim dať oscilo - to sú homeopatika, a dám si polku paralenu a uvidím ako bude zajtra, nejako to skúsim odialiť a keby bolo moc zle tak potom si ich nasadím, alebo neviem, moc sa mi do toho nechce, dakujem ti fly moc 😉
...skúsim to najprv cez tie homeo, už som kloktala aj šalviu aj slanú vodu, pijem čaj s medom, všetko len nie tie antibio 😠 😠 😠

flyangel
9. júl 2009

Nemas zac kessy...skus oscilo tie poznam...su celkom dobre a paralen si daj na noc...vypotis sa...jedz vela ovocia a zeleniny a ak ta nepali záha tak si vytlac stavu z citronu...podpori to tvoju imunitu 😉

kessy11
9. júl 2009

jááááááááj fly ja spapám tolko ovocia a zeleniny že jedna záhradka by mi bola málo, a hlavne teraz som jedla skoro na kilá všetko čerešne, jahody, marhule, broskyne, jablká tie mám stále kvoli vláknine, a zelenina všetká od redkovky, kalerabiky, cibulky, mrkvičky, hrášku no proste všetko ja ani moje okolie nechápe ved ja musím mať tolko vitamínov že až 😉 no ale skusim oscilo tie granulky a este som vyhrabala nejaké homeopatika CORYZALIA tie sú na nachldnutie sa tak len cuckajú, a idem navariť čaju s medom.
...zajtra este skúsim zavolať gynekologovi a opýtam sa aj jeho pre istotu na tie atb., ja som váha váhava a všetko musím mať odobrené kým sa do niečoho pustím, a či už začnem dnes alebo zajtra tak je to jedno a možno my zajtra bude lepšie, teplotu nemám iba 37 a to ja mávam bezne 😉

flyangel
9. júl 2009

Kessy chválim ta za tie vitaminy...a urcite sa popytaj gyn.lebo som uz mala na odd.zenu co jej obvodal dal lieky co jej sposobili stvrdnutie bruska..a skoro aj prisla o bábo a myslim ze bola okolo 32tt.takze sa spytaj...

mscat
9. júl 2009

ahojte holky 😉
Tak dnes prožíváme s drahým krásný večer jak první rande 😀 🙂 malý je u babičky,my poprvní spolu vyrazili na pizzu 🙂 já se po sto letech vyfešákovala,tak to je skvělý pocit..chvíli se cítit jak mladá ženská ne jen uhoněná upocená mamina 😝 😀 dali sme si doma pár ploužáčků 😉 aj sem si dnes koupila ze pár věcí na večer na sebe 😉 tak jsem ráda,že jsem si konečně udělala i radost a netočím se chvíli kolem malého. 😉 je to příjemné chvilku vypnout..a když mám zítra těch krásných..něco cet 😀 😝 tak si dnes dám aj zlatů jelzinku a ráno nevstanu 😝 😀 a to jsem pozvala celů naši famíliu na obed 😅

dzou
9. júl 2009

jeeeeeeeej tak to je super,ze si takto trosku uzivas...tak vsetko naj 😀 k zajtrajsku a kedze mas maleho u babky tak sa mozno aj nieco zadari 😀 😀 😀 😀 😀

venyska
9. júl 2009

mscat:To je super.A vše nej nej nej k tvým zítřejším narozeninám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre