Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
9. júl 2009

dzou:děkuji moc 😉 😉 je to fajn chvilku neuspávat,nedohadovat se s malým jestli bude papat nebo ne,a prostě se stát chvilku zase ženou a partnerkou 🙂 😉 hned je i jiná nálada,jsem odreagovaná chvilinku..smutno mi je po drobečkovi,ale je to fakt super opravdu 🙂 ted se jdu uvelebit k tv,dám si tu zlatů+plus pizzu,bramburky a budu kynout a lebedit si 😀 😀 😝 mě dnes skončila ms,takže se zatím asi nezaří 🙂 😝 a co ty?jak se daří co nové?co chystáte na víkend? 😉

mscat
9. júl 2009

venyska:děkuji děkuji 😵 🙂 kdyby jste tu holky všechny byli tak byjsme šli zítra pařit 😀 😀 🙂 taková akce by byla suprová 😉 😉 a co ty venys?vše dobré?ty vlastně ted čekáš na nemrchu že? 😉 😉

dzou
10. júl 2009

Bre ranko mscat : jeeeeeeee aj my sme vcera mali pizzu 😉 a lebedili sme inac my sme s cyklom myslim na tom tak cca rovnako tak by sme mohli testovat spolu, ale tentokrat to nevyjde lebo ja den potom co mam dostat mrchu idem na dovcu takze budem dufam testovat tam 😀
dnes tu budem s vami asi cely den piatky nerobim kvoli krize - niezeby my to nejak strasne vadilo 😝 😀 😀

dzou
10. júl 2009

A inac neviem ci uz my to ide na mozog, ani som to tu najprv nechcela pisat, ale tak predsa... den pred mrchou ma pichalo pri lavom vajecniku potom cez mrchu nic-teda normalne kramove bolesti a predvcerom ma tam zase zacalo pichat taka kratka-par sekund prudka bolest(pichnutie) ale dost intenzivna a dnes nadranom som sa zobudila ze ma boli trochu brucho ako pred mrchou... aj som pisala do inej temy mimomat.teh lebo sa bojim ci by to nemohlo byt to ale nikto mi neodpovedal ☹ tak neviem ci si to len nahovaram,alebo som uz pipi? 😝 alebo co to vlastne moze byt...

mscat
10. júl 2009

ahojte holky
já jen v rychlosti mám plno práce než dojde naše família 😀 dzou:no však jak sem se přežrala tak sem měla v noci parádní křeče v břuchu 😠 😅
jo?no vidíš super..tak to by sme mohli testovat aj spolu. 😉
jinak holky kuknite na muj graf...já mám konečně jakésik nižší teploty..dnes jsem naměřila pro mě nejnižší 😉 že by už? 😉 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

kessy11
10. júl 2009

Ahojte babulky,

fly tak som volala este ku gynekolog. a ten mi povedal že musím veriť lekárom 🙂 (ako keby sa to dalo v dnešnej dobe) a potom, že konkrétne tieto atb nepozná ale ked sa ma pýtal obvodak či som neni alergická na penicilin tak asi budú z takej rady a tie sa v tehu môžu (ak je to nevyhnutné) 😒a sestrička mi povedala že ked som 24 tt, že už by to malo byť ok, je to nebezb.hlavne na začiatku a na konci tehu, tak neviem, potom som sa dočítala na nete ze ozaj sa v tehu predpisujú ale väčšinou písali o 250 nie o 500 no ale skúsim to, v noci som vôbec nespala, stále ma dusilo a teraz som jak vymačknutý citron, idem si lažkať, potom sa ozvem
...no a skusim veriť lekárom....

mscat
10. júl 2009

vidíte kdy se mi to předtím pořád pohybovalo? 🙂 kolem 38,39 a nad.ted to jde níž to je paráda 😅
dzou:a jak silnou si měla ms?

mscat
10. júl 2009

kessy:já lékařům moc nevěřím,ale myslím si,že by si nedovolil a nerisknul napsat ti to,co nesmíš.já když jsem v těhu dostala nějaké léky od obvodáka,tak jsem se to taky hrozně bála vzít..to je asi normal že se bojíš, 😉jste 2 v 1 😉takže myslíš už na to miminko.brzy se uzdrav chudatko 😒 😉

dzou
10. júl 2009

mscat ja teploma moc nerozumiem 😅 tak neviem poradit no MS som mala prvy den normalnu dost silnu aj brucho ma doooost bolelo, aj som si myslela ze som mala aj potom normalnu, ale ked ma zacalo zase pichat tak som nad tym premyslala a druhy denMS som vlastne uz nemala az taku silnu sak som sa aj cudovala, neviem preco ma to napadlo az teraz 😕 a potom uz bola slabsia a trvala 4 dni ale to je u mna celkom bezne tak nevieeem

dzou
10. júl 2009

mscat a teda vseeeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj k narodeninkam vela vsetkeho, ale hlavne// 😎 inac aj toho mojho segra ma dnes narodky, zajtra ideme na oslavu tak sa tesim 🙄 jedine na to ze ona ma 10 mesacne babetko Olivera tak on je jedina svetla stranka oslavy 😉

pipa6
10. júl 2009

Ahoj dievcata ako to dnes ide 🙂 konecne piatok

dzou
10. júl 2009

pipa no veeeeeeeeeed nech zije piatok

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

mscat vše néééééééééééééj k Tvým krásným (nebudu psát kolikátým,protože píšeš xx 😉 ) narozeninám.
Hodně mooooc zdraví a hlavně, at brzy najdeš vysněné // 😵 Užij si to dneska krásně 🙂
Jinak zdravím holky.

pipa6
10. júl 2009

Tak aj ja sa pripájam ku gratulácii všetko naj a najma pohodu a coskoro to vysnene mimi 😉

dzou
10. júl 2009

Ahoj moni a ty ako mamina 😀 ?

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Ahojky dzou, já zatím v pohodě 🙂 Až na ospalost, jsem zatím ok 😉
Nemůžu se už dočkat pondělka.
A co ty? Jak to jde?

dzou
10. júl 2009

moni: no som pisala ze mam taku bodavu bolest v lavom vajecniku ☹ tak neviem ze co to moze byt

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Fakt? Už máš po ms?

mscat
10. júl 2009

Holky..moc Vám všem děkuji a kdyby tady byl smajlík pusinkovej tak vám ho pošlu 😉 😀
Moni...však víme ne 😉 krásných 22 😀 a ty se hlavně opatruj a šetři se 😉 🙂
dzou:já si myslím,že to nebude mimo.těhu. 😉

tak holky ještě jednou děkuji a mizím..musím ješte pochystat 😀 papappa zatím

dzou
10. júl 2009

hej momentaln som 7DC si pecitaj vyssie ako som to vysvetlila

mscat
10. júl 2009

dzou:a jak dlouho máš po ms?

mscat
10. júl 2009

dzou:to si fakt jak já 🙂 já jsem 6dc

dzou
10. júl 2009

vazne neviem ze coto ma byt ako moze to byt psychicke 😝 ale tak urcite si nenahovaram ze ma to tam boli a nemyslim si ze som prechladnuta aj by som sla k DR ale ked tu to je tak zlozite ke nie ste urg. pripad tak ma mozu objenat bohvie kedy a to ma mozno uz aj prejde

dzou
10. júl 2009

no ale teraz je vikend ak sa to nezlepsi tak pojdem na pohotovost tak je to tu jednoduchsie al aj rozmyslam ze si urobim test ale tak neviem sak neni to blbost? Sak som si ho robila pre ms a nic, ale viem ze aj take pripady boli ale ze by akurat ja? to sa mi nechce verit

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

mscat, děkuji. A užij si to 😵
dzou, no já si vzpomínám, že mě taky tak bolelo břicho a už jsem se bála tak jsem šla k dr. a ona tam nic nenašla a ještě mi řekla, že to může být třeba zácpou nebo tak, ale já jsem ničím takovým netrpěla, tak snad Tě to přejde, jinak nevím co to může být. ☹
Kdyby těhu, ale to si myslím, že je brzy, fakt nevím ☹ 😒

dzou
10. júl 2009

zapcha to nie je 😀 to viem potvrdit na 100% z dnesneho rana 😝

dzou
10. júl 2009

no nic ved uvidim zatial cafte idem nakupit 🙄

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

jj no, já jí taky netrpěla, ale boletsi byli, doted nevím proč, dr. předtím nic neviděla nic nenašla, myslela si, že cista a ani ta tam nebyla. Nevím raději si zajdi k dr. 😉
Pá 🙂

dzou
10. júl 2009

este som tu 🙂 inac kupila som si ovu test tak sa tesim jak budem testovat 😀 dufam, ze to vyjde

flyangel
10. júl 2009

Mscat vseeetko najlepsie ku krasnym narodeninkám..vela zdravicka,stasticka a lasocky nuz a vytuzene miminko 😀 😀 .uz si ma predbehla...vidis?ja mam narodky az o par mesiacov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre