Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

biancarv
10. júl 2009

a presne tento problém mám aj ja ,nadenkaaa, styk sme s manželom mali styk na 38DC, síce mi už meškala mrcha ale potom prišlo len to špinenie na ďalší deň, takže je tam nádej 😀 a mohlo by to súvisieť s tým uhniezdovaním

a olienka, aj tebe dakujem lebo si ma tiež povzbudila, ja som mali styk s manželom v sobotu a mám tehu príznaky a to viem čo hovorím lebo už jedno bábo mám a určite si to nenamýšlam 🙂

jaruska8
10. júl 2009

Ceresne???? Hm... dala by som si. 🙂))))

biancarv
10. júl 2009

ja posledné 4 dni jem len papriku s chlebom a predtým som ju vôbec nemusela a stále som hladná, takže to nemôže byť len tak pre nič za nič, nie? bože to čakanie je najhoršie 😒

cutce
10. júl 2009

bianca: ty uz po 6 dnech mas priznaky otehotneni????

Je to asi blba otazka, ale co je DC 😅

nadenkaaa
10. júl 2009

no a je pravda ze ten prvy tyzden co mi meskala mrcha som mala hroznu chut na sex 😀 skoro stale som muza otravovala a mrcha nikde 😎 skor mama pocit ze to mam take viac prekrvene tie organy lebo aj ten sex bol taky iny neviem to popisat 😉 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

DC je den cyklu

cutce
10. júl 2009

aha 😅 dekuju

cutce
10. júl 2009

nadenka: a jak dlouho uz se snazite?

biancarv
10. júl 2009

cutce, ved aj olienka písala že mala tehu príznaky už na tretí deň po oplodnení, a kedže ja jedno dieťa mám tak viem aké sú skutočné tehu príznaky a teraz mám presne také isté, vieš 100 tehotenstiev=100 rôznych príbehov 😉

biancarv
10. júl 2009

nadenkaaa tie prekrvené orgány môžu súvisieť s tehu, lebo je to typický príznak tehu 😉

cutce
10. júl 2009

mohli b ycjte mi poradit, jak nejlepe vypocitat kdy otehotnet? A jak poznam ovulaci? 😅

jaruska8
10. júl 2009

Veru, niektorej je stale zle, ma divne chute a niektore ani nevedia, ze su tehotne. 🙂)))

biancarv
10. júl 2009

ak máš pravidelný cyklus teda 28dní, tak plodné dni vychádzajú na 14 deň od prvého dňa poslednej mrchy, ale ja by som sa tým neriadila, radšej to skúšajte stále ked máte chuť a príliš sa tým ako to dopadne nezaoberať, lebo potom skončiš ako my a uz o ničom inom nebudeš vedieť ani rozmýšlať, ved v afrike je jeden kmeň kde to robia len cez mrchu a rodia sa ako na bežiacom páse, a myslím že ovulácia začína ked sa ti BT zvýši a trvá do kým nezačne mrcha, ale ak sa mýlim tak ma opravte 😉

olienka12
10. júl 2009

hej a dalsi priznak, ze mi nic nechutilo musela som sa doslova nutit jest....

nadenkaaa
10. júl 2009

my sa snazime 6 mesiacov ale kedze som mala v maji statnice bolo by to skor nahoda zeby sa nam to pri tom strese podarilo skor ako po statniciach
bianca bodaj by tvoje slova sväte boli 😉 😀
cutce pocas ovulacie by si mala mat uplne priehladny vytok hlien a niekoho aj picha vo vajecniku ,ktory ovuluje to je tazko kazdy to ma ine

nadenkaaa
10. júl 2009

cutce kolko dnovy mas cyklus?ovulacia zvycajne byva v polovici cyklu: plus minus 2 dni -pokial ho mas pravidelny 28 dnovy

biancarv
10. júl 2009

olienka inak gratulujem k tehu 😀

cutce
10. júl 2009

bianca: jsi zlata, jen co je BT? 😅

vazne se stydim, ze nic nevim 😅

nadenkaaa
10. júl 2009

ale hlavna je psychika nemuysliet na to a uzivat si lebo potom je cloek otrok vyroby dietata a nedari sa lebo psychika je svina

cutce
10. júl 2009

mam cyklus pravidelny 28 dni, teda az do ted, ted jsem brala prasky abych ty mrchy oddalila, jelikoz jsem je mela mit na svatbu ☹

nadenkaaa
10. júl 2009

BT je bazalna teplota to je teplota ktora sa mesia v posve alebo v ustach kazdy den pred vsanim z postele lae musi sa to merat pravidelne aby si vedela z toho odvodit nejake zavery

biancarv
10. júl 2009

BT bazálna teplota= teplota v pošve, normál je 36,5

nadenkaaa
10. júl 2009

a inak vela bab velmi lahko otehotnie ked vysadi HK 😉

cutce
10. júl 2009

aha, a tu merite normalnim teplomerem?

biancarv
10. júl 2009

nadenkaaa, obdivujem ťa že dokážeš tak dlho čakať s tým testom, mňa už ide z tých testov poraziť 🙄

biancarv
10. júl 2009

to je jedno či mám ortuťový alebo digitálny, treba si ho tam vopchať, tak aby trčal nejaké len tri centy von, a treba to robiť ráno vždy o tej istej hodine pred tým než vstaneš z postele 😉

olienka12
10. júl 2009

biancarv dakujem. Mali sme stastie podarilo sa nam na prvykrat otehotniet. Mam vela kamosiek,co sa im to dlho nedari, tak sme stastni. Je to sa velka zalezitost psychiky, pretoze to nebolo o tom urobit stoj co stoj babo, ale tak skusime a uvidime. Sranda je, ze kamoska sa nechala inspirovat a tiez lens skusili mesiac po nas a podarilo sa 🙂)
Co sa tyka mojej ovulacie, ja som mala pred dost silny vytok a boleli ma vajecniky, taktiez chute na cokoladu vtedy boli velmi silne 🙂) kazda zena by sa mala sledovat dlhsiu dobu a urcite priznaky ovulacie odpozoruje. Ja som mala dlhy menstruacny cyklus 33 dni a ovulacia prisla vacsinou 10dni pred menzesom. A taktiez som mala v mobile taku aplikaciu, kde mi pocitalo v ktorom dni cyklu sa nachadzam kolko mam do menzesu ovulacie pravdepodobnost otehotnenia a predmenstruacny syndrom 🙂
Drzim vam palce kocky 😀

biancarv
10. júl 2009

nie mám ale máš, pardón 😅 a držať ho tam sedem minút približne

nadenkaaa
10. júl 2009

meria sa to digitalnym teplomerom a malo by sa to merat kezdy den rano v rovnaku hodinu ono je to zlozitejsie a zvycajne to robia zeny co maju skor problem otehotniet alebo sa im nedari
a co sa tyka tych testov mnno co mamq robit som povedala ze na buduci tyzden si urobim jeden adost a potm pojdem 20 k doktorovi lebo jedine ten mi to potvrdi lebo co budem minat na testy vsak to by som nic ine nerobila len testovala 😉

biancarv
10. júl 2009

inak aj ja som s Paťkom otehotnela tiež hned na prvý šup 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre