Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : ona je super svatba, když vám jde prcek za svědka. Kolika dětem se to poštěstí, že 🙂 To je nejlepší, nebavit se o tom, oni s tím pak přijdou chlapi sami. Potřebují na to čas. To je blbý s tou prací a něco na obzoru? Já teda kdyby neklaplo těhu, tak musím taky začít na jaře něco schánět ...

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek ...juuuj som sa teraz riadne nasmiala 😀 😀 😀 ...Ja pijem ten grepovy dzus,caj a berim femibion 800...ak to neklapne tento mesiac...tak pridam este ten Femigard

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek no teraz je to s pracou tazke...momentalne sa mi vobec nic ani necrta...Tak asi je najlepsi cas na miminko.Potom budem mat na hladanie prace kopec casu 🙂

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : .To jsem ráda, že ses pobavila. Jak to máte pak s mateřskou? U nás bych řekla, že jdeš na 4 roky za minimum peněz, když nemáš práci. No, to chápu že na to schánění není chuť když máš jiné priority teď 😉

lienka19881
7. dec 2012

Pane Boze zeny, clovek tu chvilku nie je a ako ste sa rozpisali 😀
@gabrielave no co sa tyka tych tvojich priznakov, tak na tie je este podla mna velmi skoro, kedze ako pises ms mas dostat az 17.12, tak si len teraz nedavno mala ovu a vajicko este ani nie je poriadne uhniezdene... Ale to je len moj nazor 🙂
@ivanaliana ja som uz tiez skusala tu prstikovu metodu, ale potom som citala ze je dobre ked ma zena po chlapovi orgazmus, tak sme kazdy sexik koncili tak, ze drahy zapojil svoje prstiky... 😅 ehm chapes 😅 tak uvidime ci to bude fungovat... 😅

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek ale tak nemozem povedat,ze si uplne nehladam...hladam...ale nic sa mi necrta zatial.Ja uz ma za dva mesiace 32...a tak uz nemam cas ani chut viac cakat...a stale len uvazovat,ze ako bude...robota a podobne.To by som to mimco asi nemala nikdy.U nas je to tak,ze dostavas pol roka matersku...cca 60% platu z predchadzajuceho roku a potom rodicovsky prispevok ...co je cca 200 Eur.U nas je materska 3 roky...co je vask uplne smiesne,ze nedostavas aj 3 roky matersku...ale potom len ten smiesny rodicovsky prispevok.Potom to vyzera tak,ze sa kazda mamina po pol roku znova hrabe do prace ☹

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 ...ja som mala ten isty pocit...ked som tu o stvrtej prikvitla😀...Ahaaa...tak dalsia novinka pre mna 🙂 .Ja som mu ten moj orgazmus odpustila...ved ked uz sa tolko obetoval 😀 ...no ale teraz mu to uz tak lahko neprejde 😝

gabrielave
7. dec 2012

@lienka19881 to jsem si říkala taky,ale pak mi někdo říkal,že záleží kdy byla ovulka,což nevím,protože menstruace je hooodně nepravidelná...tak uvidím,jinak už si myslím,že mám nějaké žaludeční vředy

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : vidíš a já někde četla, že na holky to chce misionářskou polohu a ženská aby neměla orgasmus, či co to tam psali. No nechápu to.

@ivanaliana : tak to my máme lepší tu mateřskou, záleží na nás co si zvolíme... Stejně mi přijde že ideál je 3 roky jí mít. Dva je málo, jedině mít druhý hned a to jsem si říkala, že nedám...

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek jasne,ze je to malo...ved vtedy ta to dietatko najviac potrebuje...formuje sa jeho osobnost a tak.Je to proste vsetko strasne smutne...ako tu tu teraz funguje...clovek zije aby robil..a ked chce mat svoju rodinku...tak musi zivorit...velmi smutneee ☹

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : hodně holek to řeší, že jde na dva roky na MD a pak druhý mimčo. Takže penízky jsou skoro dvojnásobný než když jdeš na tři roky. Já si říkala, že na to nemám, aby byly děti tak blízko od sebe. Někdo jo, a pak každá kačka dobrá. Potom je teda průser, když nejde otěhotnět s druhým hned a ty najednou musíš do práce... Zase když vidím, že holky v cizině jsou na tom ještě hůř. Mají jen tu MD a pak nic, takže buď je živí manžel nebo musí do práce. Pro mě nepředstavitelné

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek a ta nasa lienka sa asi zase snazilkuje 😀 ...dako nas tu zanedbava 😀 😀 😀

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : asi 😀. No nám se asi naším snažícím tempem zadaří tak v létě a to už bude pomalu pozdě....

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek a co muzicek?...stale nic?...ak sa neciti dobre...tak vraj pomaha vypotit sa telo na telo 😀

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : ani mi nemluv, tak nemocnej zase nebyl, ... Dali jsme vanu. Jsem mu řekla, ať si kouká napravit reputaci, když se na mě vyprdnul s dárkem. Tak se omluvil, ovšem nešlo to až do konce, takže jsem z toho přešlá ještě víc. Malej je do zítra u našich a už nemám ráno ani sílu se o něco pokoušet, bude z toho asi zdrblej.... a já si říkám, zda mám něco začínat.... chjo. To bude asi dost oříšek do toho přijít.. Hlavně když to nebude zítra tak budeme sami až př. sobotu a to už je jaksi pasé...

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek och...to je skoda☹..to ako keby schvalne vsetko bolo ☹ ...No ale nadej zomiera posledna 😉 Som zvedava...ako to vsetko dopadne a co mi zajtra napises.Hlavu hore moja...este nie je nic stratene.A ak by to teraz neklaplo...zivot este nekonci 🙂

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana zienky moje tu som 😀 aleee ze snazilkovanie, bola som s kamaratkou na kave a tu jednu spravu som vam stihla napisat cez mobil 🙂 a pochybujem ze dnes vobec nejaky sexik bude, moj drahy si sadol za pocitac a hra sa s kamaratmi nejaku hru cez internet 😀 takze dnes som vedlajsia 😀 co vy to tu rozoberate? Matersku? Ja by som chcela pracovat aj popri, kedze robime uctovnictvo a to je taka narazova robota, ze raz je toho vela, raz malo... A ked bude toho vela, tak mi svokrusa bude s malym ponahat aby som si stihala robit svoju robotu... Vsetko je premyslene... Uz len to mimi chyba 😀 😀 a co inak porabate? Beru ako s drahym? Bude dnes z toho nieco? A ty ivy? Date este jedno kolo dnes? 😀

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : jo jasně že ne. Je další cyklus, že... Jen u nás je naprd, že to snažení je omezený prckem a MH prací. Já si říkám, že když to nevyjde tak to prostě tak má být. Já měla vůbec kliku, že to s Adámkem a se mnou po CS vše dobře dopadlo, tak si říkám, že kdyby to těhu teď nedopadlo tak to tak má prostě být...

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : užij si kafíčko. To je super, se občas odreagovat. Taky se těším ve středu na babinec 😀. to máš fajn s tou prací, čas od času to bodne vypadnout z toho stereotypu.. Dneska píšu jak o život, když nemám robátko doma 😀 Muž už asi spinká

mackad83
7. dec 2012

@ivanaliana dakujem si zlatučká 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 no ja by som si veru dala este povedat...ale neviem,ze co na to polovicka...este nie je doma...a mal ist na jedno posedenie...ale zatial este neviem ci pojde.Inak som bola este raz prekontrolovat ten moj ovu test...co som si robila po obede...a uz sa mi tam ukazala aj druha ciarocka...trocha dost oneskorene 😀 ...tak by som to nemala zanedbat 😉
To mas super s tou robotickou.Je pokial som bola zamestnana,tak som tahala od 7:30 do 18:00 a tak by som babo urcite popri nestihala

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek presne tak to treba aj brat...treba verit aj na osud 🙂 ...aj ked plne ta chapem...ved aj ja chcem hned a teraz....A este ako ma hneva,ze mam cakat 9 mesiacov 😀

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : no taky jsem teď po bublinkách chytrá a pak až bude hořet termín tak nebudu mít pro ten "osud" pochopení 🙂
tak ženy dobrou, jdu koukat na master chefa finale. Plodnou noc přeju 🙂

mackad83
7. dec 2012

@ivanaliana tak ja dúfam že tých našich 9 mesiacov bude úžasných 🙂 🙂 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek ...tak at to vyhra ta slovenka 😉 ...dobru a plodnu aj tebe mojka 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@mackad83 jasne ,ze bude...a mozno to aj ubehne...len este teba musime dobehnut s tym tehu 🙂

lienka19881
7. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek @mackad83 babule ja to beriem tak, ze ked to bude mat prist, tak to pride a to mimi sa v brusku objavi 🙂 ak to nebude tento mesiac, tak ten dalsi, s ked nie ten, tak proste v ten mesiac ked budeme pripravene tak to pride 🙂 ja idem kukat prave panelak 🙂 tak aj ja vam prajem dobru a plodnu noc 🙂 a zajtra tu chcem vidiet pikosky z dnesnej noci 🙂 caaaaaute lasky 🙂

mackad83
7. dec 2012

@ivanaliana neboj to naše vianočné kolo je predca 100 % tak šup šup ja čakám na manžela do desiatej a potom to zaduplujeme 😀

beandy
7. dec 2012

@beru3nek Děkuju, moc nám všem držím palce ať to vyjde. Mám radost, když vím že se těhu podaří. 🙂

beru3nek
8. dec 2012

ahoj,
tady všichni pečete nebo se tady plodí? 😀 U nás nebylo nic ani ráno, tak jsem docela ráda, že je muž v práci... Jsem na něj pěkně nakrknutá 🙄 , že nic nebylo. Takhle si o vánočním dárečku můžu nechat jen zdát. U nás pěkná kosa, ale odpo jsme šli na chvíli pekáčovat s Adámkem a pejskem a bylo to fajn. Na oběd jsme byli pozvaní k našim, tak jinak prima den

@ivanaliana : nevyhrála to Míša, jsem jí to moc přála. Ty dva náfuky jsem moc nemusela
@lienka19881 : jo, to máš recht. To je ten nejlepší přístup, ale naším tempem nebudu těhu ani za rok 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre