Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
21. dec 2012

@beru3nek no dnes som sa konecne po dlhom case poriadne vyspala, tak normalne, bez stresov a s dobrym pocitom 🙂 dnes mam taku dobru naladu, lebo som posledny den v praci 🙂 no upratovat musim aj doma a straaasne sa mi nechce... ale kupila som imelo, tak premyslam kam ho zavesim, aby som mohla pod nim dostat pusinku 😀 darceky uz mas zabalene? 🙂

beru3nek
21. dec 2012

@lienka19881 : vidíš, u nás to je většinou bez jmelí 🙂 dárečky zabalený nemám, jsem to stále okdládala, že 🙂 Taky stromeček musíme ozdobit a hlavně ten úklid 😝 To je fajn, že máš dneska super náladu 😉 to bude bezva až se budeme válet u pohádek, co 😅

lienka19881
21. dec 2012

@beru3nek joooj na to sa tesim najviac 😀 tři ořišky pro popelkuuu 😀 my uz stromcek mame, zajtra si budeme davat darceky, aj ked neviem ci vobec nieco od draheho dostanem, lebo sa ma uz tyzden pyta co mi ma kupit, lebo ze vobec nevie a ja mu tiez stale hovorim ze neviem 😀 ale ja uz som ten najvacsi a najkrajsi darcek, aky mi mohol dat, dostala, takze uz nic nepotrebujem 🙂 v nedelu budem cestovat domov, musim ist vlakom a cesta mi trva 5 hodin, tak to bude drsne, ale tak nejako to zvladnem 🙂 ty vies co dostanes od manzelika? 🙂

ivanaliana
21. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek...ahojte babule...tak ja som to nevydrzala a dnes som sa testla.Nebol to z rana ale asi moje dnesne tretie cikanie.Najskor som tam nevidela uplne nic a tak som ten test odhodila...potom mi nedala...a sla som sa este raz kuknut a je tam daka tenulinka ciarocka...neviem ci to vobec uvidite...mne sa to zda malo aj na ducha ☹ ☹ ☹

misha1986
21. dec 2012

@ivanaliana jeeeeeeeeeeeeeeeej moja ja mám taku slabulinkého ducha tiež a a ni na foto ho nevidno

ivanaliana
21. dec 2012

@misha1986 a uz ti aj meska MS?...ja mam dostat az v pondelok.Budeme si namyslat,ze je to ciarka? 😀 😀 😀

beru3nek
21. dec 2012

@ivanaliana : já tam ducha vidím, tak držím pěsti ať sílí. Já myslím, že pod stromečkem budeš mít ten nejhezčí dárek 😉
@lienka19881 : já dostanu mobil, protože v lednu musíme s malým do nemocnice na operaci ☹ , tak ať se tam můžu připojit na net.

ivanaliana
21. dec 2012

@beru3nek mne sa to dako nezda...nemyslim,ze nieco bude☹...A ty sa ako mas?...ako brusko?Ja mam dnes velke vianocne upratovanie...juuuj tak sa mi nechce

misha1986
21. dec 2012

@ivanaliana ahoj nie ešte nemšká podla ovu ktorá bola na 23DC by mala prísť zajtra, no neviem neviem ked je tam duch vianoc 😀

lienka19881
21. dec 2012

@ivanaliana mojaaaa aj ja tam toho dusika vidiiiiiiiiim 🙂 a aky je to citlivy test? 10 ci 25? mozno to je aj kvoli tomu ze to nebol ranny moc, takto skoro tam nie je toho hcg az tak vela 🙂 skus spravit zajtra z ranneho a nejaky mamatest 🙂 juuuuuj dufam ze bude ciarocka len a len silniet 🙂
@beru3nek a preco musite ist s malym do nemocnice? ☹ dufam ze nic vazne...

ivanaliana
21. dec 2012

@misha1986 no aj mne to pride len ako dusik( VIANOC 😀 😀 😀 )...co ponad nas preletel...a hned odisiel 😉

ivanaliana
21. dec 2012

@lienka19881 tento ma citlivost od 10hcg...je to ten ,co som ti o nom pisala vcera...je uz od piateho dna po ovu a vraj ho mozem robit kedykolvek cez den.Uz si budem asi robit len v pondelok rano.Tento test sa vola RapiClear.Mamatest som nezohnala ☹

lienka19881
21. dec 2012

@ivanaliana no tie reci ze je ho mozne robit uz od 5 DPO treba brat s rezervou, pretoze podla mna 5 dni po ovu vajicko este nie je uhniezdene, takze hcg sa este netvori... no mozno je ta ciarocka taka slaba lebo nebola z ranneho mocu... ale podla mna si v tom!!!! 😀 😀 😀

misha1986
21. dec 2012

@ivanaliana aj ja robila večer lebo som nevydržala a mám ešte slabšiu čiarku ako ty, ale ja tam!!!!a ani u nás nemajú mamatest asi všetci testujú 😀

beru3nek
21. dec 2012

@ivanaliana : já myslím, že by to mohlo vypadat dobře. Taky si myslím, že z ranní moči by to bylo jasnější. Počkej tak dva dny a zkus znova hned ráno. Co příznaky, máš? Já nic, když zmáčknu hodně bradavky, bolej. Jak min. měsíc. Břicho mě nebolí

@lienka19881 : no mám z toho strach, má nesestouplé varle. Tak mu to budou operovat, asi 4 dny tam budeme, to se zblázníme oba dva 😒 Už ať to je za náma, prý tam jsou pokoje po 4. = 4 mamky a 4 děti, ženský nemaj postel, jen houpací křeslo v noci, mazec.
mě holky dneska všechno tak točí, malej je ukňouranej, zlobí. Velkej je na ránu, ráno ho nechám spát do 10, protivnej je jak nevím co. Místo aby mě nechal ležet 10 minut odpo, tak za mnou posílá malýho. Prostě den blbec. Protivná a vytočená jsem fakt hrozně 😠 Teď jel schánět dárek, my program s prckem nula. Tak pereme, pak budu ukízet asi. Grrr

lienka19881
21. dec 2012

@beru3nek tak budem silno drzat palce nech to dobre dopadne... no styri dni spat len hojdacom kresle to veru nie je bohvieco ☹ ale dufam ze to vsetko bude ok...
no to je ten predvianocny stres asi... nebooooj uz len par dni a bude stedry den a uz bude pohodicka a klud a uz si oddychnes 🙂

beru3nek
21. dec 2012

@lienka19881 : díky 🙂 Někdy mi přijde, že krámy mají chlapi a ne my. I když já to na sobě fakt cítím, jsem každý den protivnější, i malej mě vytočí něčím , co by normoš byla brnkačka 😀

lienka19881
21. dec 2012

@beru3nek no tak o tom ze aj muzi maju svoje dni ja ani nepochybujem 😀 ten moj je jeden den uplne zlaty a na druhy den je taky protivny az mi je z neho doplacu.... a potom za chvilku sa uz zas nic nedeje... netreba ich riesit 😀 😀

beru3nek
21. dec 2012

@lienka19881 : tak ten můj je to samý, někdy je v poho a pak ho vytočí každá kravina. Tohle já nesnáším uplně, pak hlavně děti taky chytaj ty jejich moresy 😠 No zítra bude klid, jde do práce 😀

lienka19881
21. dec 2012

@beru3nek tak zajtra budes mat pokojnu domacnost 😀 to ten moj odchadza 9.januara do thajska a vrati sa az 1.februara... takze budem 3 tyzdne sama ... aspon si oddychnem 😀

beru3nek
21. dec 2012

@lienka19881 : týjo, on takhle cestuje často. To jede asi pracovně, že. Co dělá? No někdy to není na škodu, si od sebe odpočinout, pak budete mít líbáky až se vrátí. Co v kříži, už je to lepší?

lienka19881
21. dec 2012

@beru3nek ale kdeeee, to ide s kamaratom 🙂 raz za cas ho pustim nech sa takto odreaguje, a verim mu, takze nemam obavy ze by sa tam nieco stalo 🙂 on ma svoju firmu a podnika v oblasti telekomunikacie, tak niekedy si dopraje takuto oddychovu dovolenku... Krize uz skoro vobec nebolia, to bolo asi ozaj z toho chodenia 🙂 len som sa vtedy zlakla velmi... ale uz je to ok 🙂 inak aj som celkom rada ze pojde prec, lebo ja sa teraz dost bojim mat sexik, a ked sa vrati, tak mi uz bude koncit privy trimester a to uz bude v pohode 🙂

beru3nek
21. dec 2012

@lienka19881 : tak to je fajn, že máte takovýhle vztah. Taky jsem pro 😉 U nás teda nic takového nehrozí, ale když jsme ještě neměli Adámka, tak jsem byla s babama v Itálii cvičit a on si jel na pár dní pak na ryby 🙂 Tak ten brouček náš usnul málem u jídla, tak spinká 😀

ivanaliana
21. dec 2012

@beru3nek @lienka19881...juuuj babule...ja som tak strasne utahana...ale konecne mam poriadene.Este som zamiesila dake cesto na zajtra...a som na 100% pripravena na Vianoce.Ja som bola tiez tohoto roku sama na dovolenke...bola som s kamoskou v Turecku 🙂 Bola to moja prva dovolenka bez draheho...ale bolo to super...bola som taka uvolnenejsia a nemusela pocuvat celu dovolenku jeho hundranie 😀 Lenus...tak vy teda nebudete Vianocovat spolu?Moja mamina aj svokruska su obe vdovy a tak sme stale isli kazdy k mamke na Vianoce a po veceri sme sa stretli ...bud som ja prisla k drahemu...alebo on k nam.Tohoto roku budeme ale spolu.Budem robit veceru aj u nas v bytiku...ale na oficialnu pojdeme k svokre...ta byva tiez v BB ako my...a po veceri pojdeme k mojej mamke na Horehron.Ta bude tohoto roku vecerat s bratom a jeho manzelkou.Toto budu moje prve vianoce mimo mojho rodneho domu 🙂

ivanaliana
21. dec 2012

@misha1986 asi ano...lebo kazdy ho odporuca 🙂 ...a kedy sa budes testovat znova?...A Mirka je ako na tom?...Odkedy mate sukromku...tak nemam prehlad 😀

misha1986
21. dec 2012

@ivanaliana chcem zajtra ráno na 14DPO ale bojím sa či to zas nebude škoda, ked len slabulinkého ducha ukáže, ale tak ráno hádam nie. uvidím bud zajtra ráno alebo v nedelu, ako som prišla z roboty mi je nejaká zima akoby niečo na mna liezlo.mirka je 8DPO a bolia ju kozy.....bože držím jej palčeky nech jej to už vyjde, ona má také dlhé cykly ako ja a nedá si povedať, že nemá sexovať každý deň a že ovulku má neskor nie na 17DC

ivanaliana
21. dec 2012

@misha1986 Ja pockam asi do dna MS...to je v pondelok...a ako tam nieco najdem...tak aspon budem mat pekne Vianoce 😀.To mate hrozne...to cakanie.Ja som nervozna a to mam len 28 DC.No tak to jej aj ja drzim palce...ona sa tiez snazilkuje od septembra ako ja.Inak ja som tiez sexikovala kazdy den 😀 😀 😀 Nedala som si povedat...pre istotu 🙂Mne bola taka strasna zima vcera...normalne som sla spat v mikine...ale dnes je uz vsetko ok

beru3nek
21. dec 2012

@ivanaliana : teda to jsi šikulka, já dneska aspon něco trochu poklidila a povlíkla. Zítra zbytek, ať máme v neděli už volno 😉 I ta únava je dobrý znamení. Myslím, že pozítří už to bude na testu krásně vidět 😉
@misha1986 : já bych testla až pozítří radši, jestli to vydržíš. To už by mělo být vidět líp 😉

ivanaliana
21. dec 2012

@beru3nek Ach moja...keby si tak mala pravdu...len mna tie prsia teda vobec nebolia ☹ ...a unavena som len z upratovanie...dnes som sa od rana nezastavila ☹ ...Som totalne mrtva ☹ ☹ ...A ty ako...este mas stale zlu naladu?

beru3nek
21. dec 2012

@ivanaliana : já myslím, že to může být i dýl, ty bolesti prsou. Člověk se nemůže dočkat toho druhýho testu, co 😉 Já už dobrý, dala jsem si hodinku šlofíčka s prckem a hned bylo líp. Manžel přijel taky s lepší náladou, takže dobrý 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre