Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
14. júl 2009

jinak holky asi fakt nějaké znamení...tak za prvé:tady se to začíná vyvíjet slibně a množí těhulkama 😉 😀 ,za druhé:ta co mi bude prodávat pejska je těhotná,čeká v září holčičku,za třetí:dnes jsem potkala mou(tehdy)nenáviděnou paní mistrovou ze školy a též je kupodivu 🙂 těhotná čeká to v září, 😕za čtvrté:moje další dvě spolužačky to čekají taky v září,jedna holku druhá nevím,a za páté:můj ted když byl doma tak prý viděl čápa. 😀 🙂to bude asi znamení psího miminka 😀

nebo všechny jsou kolem mě těhotné,nebo mě už hrabe 😀 😝

lucinka1104
14. júl 2009

msct bodaj by si mala pravdu, prajem ti to

michalag
14. júl 2009

Ahojte 🙂
mscat, mozno je to znamenie, aj ked na ne neverim, ale ..... aj ja ti to prajem tak ako aj ostatnym babam 😉 🙂

ahoj lucka, ako sa mate? ako bolo na dovci???

lucinka1104
14. júl 2009

na dovci bolo super už sa mame fajn len ked sme as vratili tak sa malý nevedel zmestiť do kože, no teraz je to uplne super baby myslíte, že je možné mať ovu na 6 DC 😲 mrchu som mala 4 dni takmer bezbolestú od včera nič a pred 30 min som dostala také silné menštruačné či ovu bolesti že hruza 😝 no som len 6 Dc a mrchu som mala po vyše 70 dnoch

mscat
14. júl 2009

lucinka:děkuji 🙂
miška:taky na znamení nevěřím vůbec 🙂 ale jen tak jsem to vzpomenula 🙂 ale když jsme u toho..když jsem čekala malého,a ješte jsem vubec neměla tušení že jsem v tom 🙂 tak fakt beze srandy,byly jsme na dovolené a 4x nad námi přeletěl čáp,a tehdy si dělali ze mě srandu že jsem těhotná že to určitě tak musí být.to jsem říkala že jsou nenormální že těžko 🙂 ale já jsem fakt byla.tehdy asi tak dva týdny,chodila jsem čůrat co pět minut. 😉 takže možná na tom někdy aj něco bude že znamení jsou 😀

michalag
14. júl 2009

lucka, ako ja vravim nic nie je nemozne, ale z tvojho cyklu som mimo, takze neporadim 😅

lucinka1104
14. júl 2009

to asi každý však ked som vtedy bola na sone tak podľa sona tvrdil že ovu bude azachvíľuaj mrcha a došla až mesiac po tom vyšetrenía bez ovu 😠 ale ak tak tak to budú skôr asipredovulačné bolesti jaj nech to aj bolí len nech už konečne ta ovu bude

lucinka1104
14. júl 2009

večer pridám foto z dovolenky pekné 😵

michalag
14. júl 2009

luci tesiiim sa 🙂

mscat
14. júl 2009

lucinka..s tou ovu ti bohužel ani já neporadím 😝 🙂
taky se těším na foto 😵

dzou
14. júl 2009

Cavenko a co ta monca sa este furt neozvala 😕 no toto
No tak ja som chora 😖 zapchaty nos a taka celkova slabost asi ma porazi vo stvrtok chcem zacat testovat ovu a nevienm ci to nejako nemoze ovplyvnit nevie niekto?

mscat
14. júl 2009

ahojte.my až tede došli domu 🙂 😝 musím hodit hned sprchu 😝 😅 no monča se neozvala tak nechápu ☹

lucinka1104
14. júl 2009

no sklamem vas foto bude až zajtra dnes je už muž unavený a ja neviem zmenšiť fotky 😖

dzou
14. júl 2009

to s moncou ani ja nechapem dufam ze je vsetko ok
no a teda neviete ci ta moja choroba-prechladnutie moze nejak ovplyvnit ovu?

sonidlov
14. júl 2009

ahojte, ak sa tu máte?Luci aká bola dovolenka?
🙂 🙂 🙂

michalag
14. júl 2009

Ahojte 🙂 , je tu este niekto???

michalag
14. júl 2009

lucka, pisala som aj do vasej temy, ale akosi je tam mrtvo 😅 😝

venyska
14. júl 2009

Ahojjjjjjjj

venyska
14. júl 2009

Holky mě šíleně bolí bradavky,asi jako nikdy,když pominu kojení tenkrát.Mám 3 dny po ovu,je možný???

michalag
14. júl 2009

venyska, to moze byt aj PMS 🤐 , podla mna na priznaky je este prilis skoro 😅 😝 , ale ....... 🙂

venyska
14. júl 2009

Já s prsy nikdy nemám žádný předmenstruační pocity

venyska
14. júl 2009

Jedna slečna tady psala že jí boleli prsa už 2 den po ovu,pak zjistila těhu

venyska
14. júl 2009

uvidíme... 😉

venyska
14. júl 2009

Už jsem byla jednou zklamaná,zvládnu to znova

michalag
14. júl 2009

venyska, ja nevravim ze je to urcite, ja ti prajem aby to nebolo PMS ale tehu 😉 , ale to sa dozvies az za 2 tyzdne 😅

venyska
14. júl 2009

však já vím,a jak jsi na tom ty?Čekáš mrchu že?

michalag
14. júl 2009

o tyzden by nemala dorazit, tak som velmi zvedava, ale uz to nejako inak beriem ako na zaciatku ... co ma prist to pride

venyska
14. júl 2009

pravda že ☹ 🙂

venyska
14. júl 2009

tak přeji ať nedorazí 🙂

michalag
14. júl 2009

a kde mame ostatne babenky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre