Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
14. júl 2009

krásne!!!!!

martinka2000
14. júl 2009

devcatka jdu spinkat jsem nejaka mrtva rano jsem brzy vstavala a cely den litam po doktorech a po darku pro maminku k narozeninam silene me boleji bradavky a zacinaji me bolet prsa pokazde kdyz si o ne zadrhnu tak rvu a to je mam male 😀 zitra napisu a at tu na me cekaji dobre zpravicky 😉 moni drzim palecky aby to opravdu vyslo nechci ti davat nadeje aby jsi pak nebyla zklamana ale moc ti to preji mscat dobrou noc a neprezen to s tou nutelkou 😀 delam si srandu jen papkej kdyz mas chut hlavne ze je clovek stastny ne???dobrou noc

mscat
14. júl 2009

moni: 🙂 že?a zrovna to na nás sedí..že vedle něj neusínám.
martinka:neboj neboj..to je jen ta malinká 😀 tak dobrou noc a budem čekat od tebe dobré zprávičky 😉

monika0001
14. júl 2009

matka - dakujem a krásne snicky...
mscat - je to veľmikrásne. normlane mi to dych vyrazilo.. si si ai vsilma...

mscat
14. júl 2009

moni: 😵 je to moc pěkné..on se mi bohužel vubec nemůže ozvat už kolik dní ☹ paušál neplatil tak je bloklý 🙂 😠 a ted je v táboře a tam nemá internet jen když si půjčí...tak snad se mu to taky moc líbilo,tak jak tobě 😉 cmuk 😵 áááá už se připojil tak ho to asi zvedlo ze židle ty sms 😉

monika0001
14. júl 2009

zlaté.... 🙂

Micka idem si ľahnúť, lebo ma akosi oči štípu.... len neviem či od toho vínka, či od únavy a či od toho, že ma to jedno bolí...
Ale zajtra som tu ako na koni..
budeš tu?
ta na večer sa stavím...

mscat
14. júl 2009

moni:jasné jen běž at ty oči tak netrápíš já dopíšu s mojím a pujdu taky 🙂 tak ho to prý velmi velmi moc potěšilo ani netuším jak 😉 😵 jasné určitě se tu zítra ukážu jako vždy každičký den..tak papa krásné sníčky 😵

michalag
15. júl 2009

Dobre ranko 🙂
pozeram ze ked som vcera odisla ste sa pekne rozpisali 😀

ja idem za hodinu odniest maleho ku starkej a potom sa vratim domov a trochu poupratujem a povegetim pred odchodom... zajtra ideme ku tete aj s malym (ja, Sami a moja mamina) do soboty 🙂 ... ale uz sa tesim ... konecne nebudem len medzi pieskoviskom a nasim bytom 😝 😀 , takze najskor sa ozvem az v sobotu vecer

mscat
15. júl 2009

ahojky
miška to je super..že?na té mateřské se ženská těší na každou změnu,já třeba jen do města 😉 🙂 tak se tam mějte hezky 🙂

dzou
15. júl 2009

Tak ja som musela ist domov z roboty lebo mi je tak na prd ☹ akurat som citala ake su priznaky prasaciej chripky ale tak podla vsetkeho ju nemam chavalabohu 🙂 no a zajtra ma zacat s tym ovu testom vazne nikto nevie ci to moze nejak ovplyvnit napr. aj paralen? Tak som sa tesila ze sa budeme snazilkovat a neviem co z toho bude 😠 ,inac tie bolesti v lavo este dakedy mam ale uz len veeeeeeeeeeelmi slabunke len ked sa namaham tak neviem co to ma byt...

dzou
15. júl 2009

No nic asi tu nikto nie je ☹ tak si idem lahnut spat a napisem neskor

martinka2000
15. júl 2009

tak se hlasim devcatka testy jsou silnenjsi a silnejsi carky krasne sili je to videt a dnes jsem mela vysledky z krve mam hodnotu 74,12 je to brane v den ocekavane menstruace neni to malo???

michalag
15. júl 2009

Ahojte,
martinka a nepovedali ti ci je to pozitivne alebo negativne? .... ale pri tych testikoch si myslim ze tehu si inak by si mala nulove vysledky (teda aspon si myslim)

martinka2000
15. júl 2009

ahoj misko no rekli mi jen 74,12 na netu ctu ze do 20 to berou jako negativni nad 20jako pozitivni ale zda se mi to hrozne malo na 32DC

michalag
15. júl 2009

ja si myslim ze to nie je malo a pokial ti testiky tmavnu tak sa nemusis bat 😉

martinka2000
15. júl 2009

jeste jsem pro jistotu delala ted jeden a je tmavsi carecka nez ten z rana a to je o par hodin jen a je silnejsi tak snad a co ty jak se mas???

michalag
15. júl 2009

celkom fajn, zajtra odchadzame ku tete, tak sa tesiiim 🙂 ... ale nemuselo by byt tak horuco, 😝 😝 😝 ... fuj az mi je zle ked som dlho na takomto slnku, ale to asi kazdemu

michalag
15. júl 2009

a kolky DC - DPO si si robila prvy test?

michalag
15. júl 2009

vidis tak sa nemusis bat ked ciarka silnie 😉 🙂

mscat
15. júl 2009

ahojky
martinka tak gratuluji 😉 a šup sem s dnešním testíkem 😉 ráda se kuknu.no já došla s malým v jednu dom,ted už spí..ale venku je tak hnusně že mě málem kleplo a malý se coural a coural 😝 😅

jaruska8
15. júl 2009

Ahojte baby,
tak dnes som 33DC, priblizne 22 po ovulke, ciarky silneju, aj ked este su stale slabsie ako ta testovacia. Menzes som mala dostat asi 13.7. Co ma trapi je spinenie, ktore sa objavilo prave toho 13.7.
Tak som to nevydrzala a sla som k dokymu (cela ja), vedela som, ze este tam nebude nic extra vidiet, s tym som ratala. Rano tam bola silnejsia ciarka, ale spinenie neprestalo, tak preto som tam sla. A on??? Vraj je skoro, ten test, ze vyzera aj ako negativny a ani ma neprezrel. Tak teraz vyzeram ako hysterka. A ze mam pockat, ze ak nepride menzes, tak fajn. NIC NOVE MI NEPOVEDAL!!!!!! Toto som vedela aj sama. Tak sa chcem poytat, Martinka, ty si kedy mala dostat menzes a pred kolkymi dnami asi bola ovulka???? Lebo mne sa jeho postup nezda. 😒 Nemozem si pomoct.

mscat
15. júl 2009

no martinka:tak je to jasné paráda 😉 ještě jednou gratuluji.co na to tvuj?má radost co? 😉 😵

mscat
15. júl 2009

jaruska:už bych měnila doktora.já už mám pátého a jakmile se stane nějaká věc,třeba zrovna to co popisuješ,tak hned měním když se mi nelíbí dr přístup.ale možná měl pravdu no,jen s tím víš abys počkala jestli ještě nedorazí náhodou ms..třeba aby do tebe zbytečně neštoural ...nevím.a nebo tě jen prostě odbyl.... 😠 😝

mscat
15. júl 2009

ale to špinění pokud jsi teda těhu,tak to nic neznamená to nevadí..hlavní je že nekrvácíš silně a tak 😉

michalag
15. júl 2009

ahoj jaruska8, ak spinis a nekrvacas tak to nie je nic zle, vela zien na zaciatku spini, ale postup tvojho Dr ... ak s nim nie si spokojna teraz tak ho racsej zmen 😉 .. a kedy si bola u Dr.toho 13.7.?

martinka2000
15. júl 2009

ahoj jarusko ja to mela dostat vcera ovulka nevim kdy byla to jsem nesledovala prvni test jsem si udelala dva dny pred ms a byla tam jsou v mem albu do dneska tak mi rekni jakou asi mas carku a na gyndu jsem bezela vcera napred jako samoplatce do laborky na testy a pak na gyndu doktorovi jsem rekla ze mi vysel pozitivni test udelala utz ale nic tam nebylo nabral znovu krev 😀 kdybych vedela ze me hned vezme nesla bych tam na svoje naklady rekl mi ze mam prijit za 14dnu na utz ale ze pokud mi vysel pozitivni test prokazatelne pozitivni ze nemam pocitat s tim ze tehotna nebudu ze dnes jsou testy opravdu spolehlive takze jsem dostala kys listovou a zelezo a tehu vitaminy dnes hcg 74 ,12 takze tam opravdu neco je carka sili opravdu si nemyslel ze jsem hysterka ale ja tam sla hlavne kvuli tomu ze beru leky ktere se brat v tehu nesmeji to ti nenabral ani krev?to je peknej blbec tam bych uz nesla

michalag
15. júl 2009

martinka, krasne ti ciarocka silnie 😵 😵 😵 😉

martinka2000
15. júl 2009

misko ja ho delala dva dny pred ms 30dc

jaruska8
15. júl 2009

Nie, dnes som u neho bola. Ja viem, je to este skoro, taky treti tyzden max. , ale aj tak a este mi hovoril, ze ten test, ked sa robi, tak sa ma brat vysledok do max. 5 min. od urobenia si ho, ako keby som bola blba, jasne, ze vysledok vysiel hned a nie po dvadsiatich minutach a okrem toho, moje skusenosti s testami su take, ze ak sa ti tam nic neukaze, tak proste nic, ani po dvoch hodinach. 😒 Silno rozmyslam, ze od neho odidem, ma dost negativne prekvapil svojim pristupom, hlavne, ze od buduceho tyzdna ma dovolenku. 😒

michalag
15. júl 2009

martinka, a to ti tych 74,12 vyslo z labaku ci od Dr?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre