Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

bettynka222
20. jún 2009

ahojte, prepacte ze vam sem skacem...kamaratka mala sex na 12 DC, pricom cyklus mava 26 dnovy. dnes na 14 DC si nasla trosku krvi. mohlo by k zahniezdovaniu dojst tak skoro? pouzili aj kondom, ale pred stykom ju drazdil a boji sa, ze by nejaka ta spermia mohla predsa len k vajicku doputovat. co myslite? dakujem za odpovede

venyska
20. jún 2009

konik:No jo,ale k čemu to je když čárka která sílí se ukazuje pouze na jedné značce testu.Mamatest nic.ještě jsem měla nějakou modrou krabičku,a jmenovalo se to podobně jako mamatest.začínalo to taky mama...a dál ten název nevím.A ten mě taky ukázal čárku

venyska
20. jún 2009

lucinka:jaký test jsi měla?

mscat
20. jún 2009

moni:tak my jezdime ješte v kočárku takže pohoda já mám ješte mimino 🙂 tak já si myslím že to druhé si tak nebudu vubec užívat jak při malém..na to nebude ani čas.
ted sem si opět pobrečela je to ale síla s tím deckem autíčko mu letělo už dolu ze schodu protože neposlechl tak sem ho tam šupla...no tak takové nervy my máme dnes 😖 😖 😠 😒 ☹

lucinka:fakt jo?no teeeda to by byla paráda...tož to jsem zvědavá 😉 😉 a přeji at to tak bude 😉

mscat
20. jún 2009

moni:když měl muj malý rok tak jsem si byla jistá že nejméně dalších pet let nechci dítě a to byl taky hodnější jak ted to teda každopádně! 🙂

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat- jj my jsme taky ještě jezdili snad do dvou let a 5 měs. nějak tak a pak mi už nechtěl v něm sedět, dávala jsem ho tam jen na spaní jak jsme byli na nějaké delší procházce na celý den nebo v zoo na celý den. Jinak nechtěl 😒
A ted má přes 3 ročky, tak už ani nevím jak se vozí kočár 😅 😀
Neboj, zítra to bude lepší, snad brzy vyleze sluníčko at můžem ven s roštáky 😉

lucinka1104
20. jún 2009

ven hcg z DM kupujem si ho stále takuto čiarku som na nom ešťe nemala 😅

venyska
20. jún 2009

Můžeš ten test dát do alba?Já teď měla 4 pozitivní testy.Čárka sílila,ale krev byla 1,1 takže negativní.Menses ještě nikde.Přeji hodně štěstí 🙂

lucinka1104
20. jún 2009

ja o tých tvojich testoch viem a myslím si že tehotná si, nemôžem muž ho vihodil lebo som dookola nan hladeľa ako puk,ale nebolo by viedieť nič testnem v utorok

muž si to myslí aj zato že pes to vraj vycíti naš beno u svokrovcov LUkyho teda vycítil no a predpár dnami fena čo sa pri mne nikdy nezastaví nechcela odomna teda môjho podbruška odísť ............. 😝
musím dieťa likviduje rádio

bettynka222
20. jún 2009

babule mohli by ste mi prosim odpovedat, co si myslite o mojej otazke? ja sama tuzim otehotniet, som po dvoch spontannych potratoch, takze teraz mame zakaz, ale ta kamaratka je na nervy ze otehotnela a ja neviem co jej mam povedat...sama si myslim ze to je nepravdepodobne....

venyska
20. jún 2009

Díky za podporu.nemůžu být těhotná když mám negativní krev a dnes mi mamatest nic neukázal.Už tomu vážně nevěřim.Tobě přeji ať to vyjde a napiš jak to vypadá

venyska
20. jún 2009

bettynka:Já si myslím že je to nepravděpodobné 😉

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

betty pokud se milovali přes kondom, tak nevím, myslím si, že né. Nevím v tomhle Ti osobně neporadím, at počká na ms a pokud nedorazí tak at si zkusí udělat test

lucinka1104
20. jún 2009

ven ja by som šlA NA TVOM MIESTE ZNOVA NNA KRV V UTOROK A UVIDíš žE TEHU SI

lucinka1104
20. jún 2009

a ten test v albume maš z kedy?

venyska
20. jún 2009

Tak holky.problém vyřešen.Teď jsem to dostala

venyska
20. jún 2009

lucinka:vyřešeno.Menses je tady

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Venys nevadí, zadaří se příště, vím, že je to obrovské zklamání, proto si už nedělám žádné tetsy a prostě čekám, je to těžké, ale zvládnout se to dá a jsem i taková klidnější, že si nedávám zbytečné naděje.
Nesmutni, zadaří se příště 🙂

bettynka222
20. jún 2009

dakujem za rady, tiez si myslim, ze tie spermie nemali sancu doputovat k vajicku. skore otehotnenie a bezproblemove tehotenstvo vam vsetkym prajem 😎

venyska
20. jún 2009

monika:Děkuji.Já vím,já s tím i počítala.Cítila jsem to.Zase je dobře že dorazila přírodní menstruace konečně,a můžu v klidu zkoušet dál

mscat
20. jún 2009

bettynka:taky si myslím,že to je nepravděpodobné 😉

mscat
20. jún 2009

bettynka:my ti všecky určitě děkujem a tobě přejem to isté 😉 😉

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

jo Venys, je fajn, že to takhle bereš, je zbytečné se trápit, když Ti normálně chodí ms a zadařit se může příště 😉

lucinka1104
20. jún 2009

ven to je mi ľuto tak sa asi plod neuchytil dobre

mscat
20. jún 2009

😢 😢 😢 aj já už chci ms ☹

venyska
20. jún 2009

lucinka:nebo byli jen falešné testy.Na ten unimark si skoro každý stěžuje

mscat
20. jún 2009

venyska..já ti závidím ☹ 🙂 že ti dorazila aspon ta ms a můžete zkoušet dál..já chci taky ms ☹ už mě to štve a kdyby náhodou ted ve čtvrtek dorazila tak to bude ale jen díky lékum a ne samovolně ☹

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat neboj dočkáš se 😵

venyska
20. jún 2009

Neboj,vím že se to lehce píše,a hůř cítí,ale musíš doufat bude to dobré 😉

mscat
20. jún 2009

monika:no mě tam aj ješte chce sedět..musí 🙂 jak bych ho tahala po městě 🙂 počítám tak klasika do tří let že ho tam budu mít jo a taky mi tam spinkává a my ješte večer víš v hlubokém uspáváme jak dežoti 😒 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre