Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
24. júl 2009

ale teda aspon ze to tam napisali, ze netvrdia ze je to 99% aj pred MS sak kryju si zada 😎

alzbeta.hod
24. júl 2009

ahojky zdravím všechny které čekají na //

dzou
24. júl 2009

no akurat som si robila poriadok v skrini a ide ma rozhodit asi 7 nohavic som musela odlozit lebo su my male 😠 😠 ostali my 3 fakt ma to dost nasr.az sa trasiem asi radsej fakt zacnem s nejakou tou dietou a to nietkore som nosila etse asi 2 mesiace dozadu!
alzbet sorry ze tak zhurta aj tebe ahoj 🙂

mscat
24. júl 2009

dzou...hmm tak to já mám jednu skřín zaplněnou malýma hadrama hlavně riflama které jsem měla na sobě třeba jednou,2x a jsou pěkné a drahé tak mě to taky se.e!a stejně vím že už do nich nezhubnu ale nechávám si je... ☹

alzbeta.hod
24. júl 2009

to nic dzou, ten pocit znám... taky jsem tenhle pořádek v šatníku dělala a je to pár dní... věci který jsem strašně ráda nosila mi jsou malé a nemám pomalu co na sebe. Jo hold 10kg musí být někde vidět že... 😅

mscat
24. júl 2009

holky jsem ráda že v tom přibírání nejsem sama 🙂 😝 ☹

alzbeta.hod
24. júl 2009

já jsem se strašně dlouho loučila s džínama a tílkama. Nic jim nebylo a je fakt že něco jsem měla na sobě taky jen párkrát, něco jen jednou. Nabrala jsem tak rychle že jsem se nestačila ani rozkoukat... džíny mám jen jedny a o vršcích ani nemluvím...

dzou
24. júl 2009

no to aj ja, niekedy sa citim jak idiot kazdy len chudne a ja priberam,ale nechapem ja ked sa kuknem na seba v zrkadle tak nevidim az taky velky rozdiel, ale vsetci ostatny ano teda aj moje oblecenie a fakt nechcem sa nejak teraz obmedzovat ked chcem babo, ale tak asi budem musite zacat 😒

alzbeta.hod
24. júl 2009

taky se nechci trápit dietama a ani cvičením... nabrala jsem hlavně do břicha a boků...

dzou
24. júl 2009

ja som dost prirabala kvoli dvom veciam-prestala som fajcit a ked som zila na SVK vsade som chodila peso, ale tu to nie je mozne tak vsade vyvazam ten svoj tlsty zadok aute ☹

dzou
24. júl 2009

presne aj ja brucho a boky hlavne, ale aj prsia coz je asi jedina vyhoda 😉

alzbeta.hod
24. júl 2009

no tak prsa už přibírat nechci. Já bych radši menší. Ale taky jsem v nich přibrala....
já nabrala kvůli hormonům které musím brát.

dzou
24. júl 2009

a najviac ma se. ze minuly rok som chodila 3x do tyzdna do posilky a teraz je to vsetko v ri. sorry ze tak pisem ale fakt som dost vytocena ja viem ze uz nemam 20 a uz mi tak nespaluje, ale hmmmmmmmmmm musim to predychat 😲

dzou
24. júl 2009

ako ten moj hovory, ze je to lepsie ze ma ma aspon za co chytit, ale zaujimave ze do teraz sa nestazoval ze som chuda, alebo co a teraz sa mi dakedy vymieva ze tlstoprd ale potom sa vzdy urazim, tak povie ze ne ze som najkrajsia sak chapete jak to mysli 😀

alzbeta.hod
24. júl 2009

já do posilky nikdy nechodila, jsem antitalent na cvičení... to mě nebere... chápem tě, taky mě to nebaví furt schovávat břicho pod dlouhá volnější trička. A hlídat se když sedím na návštěvě, obdivuju holky kterým to nevadí když se jim bůček valí přes kalhoty. Chtěla bych mít takové sebevedomí.

dzou
24. júl 2009

jaaaaj a len ze nemyslite si o nom nic zle potom co som pisala, sak hovorim ze my sme taky blazni by ste mali vediet ako ho ja castujem 😀 ked on mna tlsoprd tak ja jeho tlstobruch 😝 a pod.

dzou
24. júl 2009

no tak to si este nevidela anglicanky tlste jak hovado, este si kupia asi o cislo mensie rifle a potom im to sadlo vsade vysi 😝 ze je to normalne na zvracanie a myslia si ze su najkrajsie na svete aj na partyjak chodia oblecene no niekedy ja by som nemala odvahu na seba navliect to co ony

alzbeta.hod
24. júl 2009

to znám taky to mám doma. Je z něj takový tatík bříškatý, a když on mě plácá po břiše tak já jeho taky... prej jsem akorát a jak říkáš, má mě za co chytit. Ale mě to prostě vadí

dzou
24. júl 2009

ved aj mne to vadi, ale zase to nie je az take hrozne lebo ja ako som uz pisala som bola dost chuda ale tak zase sa bojim aby to este nebolo horsie

dzou
24. júl 2009

ale ono je to asi aj tym ze uz som starsia a uz sa neflakam kazdy vecer dakde vselikade ale lebedim doma pri telke lebo kto by potom vstal do roboty? no a pri telke neviem co by som zjedla uz som aj zacal jest jabka ale zase ten moj hundrosi ze to moc chrume-ako keby jeho chipsy nechrumali 😠

dzou
24. júl 2009

ja neviem preco ale uz asi 4x dnes sa mi podarilo nieco napisat v muzskom rode(zacal 😉 ) tak sorry

mscat
24. júl 2009

holky...tak to já měla po porodu jen dve kila nahoře..ani si nedokážete představit jak já se radovala.hned jsem se týden po porodu do všeho vlezla včetně ryflí přes boky prostě všechno.trošku volnější bříško samozřejmě bylo a trošku ty boky že ryfle byly o malinko upnutější ale jinak nic.paráda mamka mi to záviděla že nemám žádný problém s váhou.hmm já si pískala taky.jenže za ty dva roky co jsem doma s malým a nechodím nikam po večerech jsem u tv nebo žehlím a dám si něco dobrého tak to schytalo postupně 16kilo navrh...hruza...o 6kilo víc než bylo před porodem.a to v tom břichu nic nenosím 😠 😠 takže celkově 19-20kg navíc.ale zas mě tehdy bylo čerstvých 19..tak mamka mi říká že jsem konečně zženštila že jsem byla ješte nevyspělá takový vyzábloš 😀 😝 tak jsem prý mamina no.já bych byla ale radši vyzábloš! 🙂

alzbeta.hod
24. júl 2009

neomlouvej se já to ani nepostřehla

a kolik ti je? Mě je 25 a ještě na začátku roku jsem měla 55kg a teď 65kg

dzou
24. júl 2009

alzbet tak ja skoro tak isto minuly rok 54 a teraz asi 60 ale pocitam tak nad 60 asi 63? aj ja som bola vyzablos tiez mi to kazdy hovoril, a mamina mi tiez povedala ked som bola naposledy doma ze som zzenstila a tiez chcem byt opet vyzablos 😀

dzou
24. júl 2009

a teda ja mam 26r.

mscat
24. júl 2009

a kolik holky měříte?zhruba

dzou
24. júl 2009

no ja si 168cm takze v podstate predtym podla bmi (bodymassinex) som bola podvizivena 😀 a teraz som akoze v poho akoze 😝

alzbeta.hod
24. júl 2009

já mám 170cm

no nechci být teda až tak hubená jak jsem byla. Můj ortoped mi řekl že jsem hubená a kosti nemá co držet pohromadě. Tenkrát nás to rozesmálo. Ale známí mi říkají že mi to teď sluší. Tak tomu začnu teda asi věřit.

alzbeta.hod
24. júl 2009

mě by ta váha ani tak nevadila ale proč se to nerozloží do celého těla, je to jen kolem pasu, hrůza 😒

dzou
24. júl 2009

ako fakt teda jedine co je na tom super ze konecne sa mi prsia spojili v podprde 😎 to jedine asi teraz na mne vyzera dobre lebo vzadu na stehnach mam taku celulitidu az fuj asi fakt zacnm opet cvicit moze to nejak skodit snazilkovaniu? asi nieeeee ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre