Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
18. okt 2011

@daniwaugh begin workout , legpress , bench press ojeeeeeej 😀 😀 😀

pehavcek
18. okt 2011

@daniwaugh no lebo ked sme velmo unaveni z prace tak nam to nepomaha, len nas to dorazi. Asi to chce len trosku casu, aby som si ja navykla na novu robotu a najst si system a potom bude unava snad mensia. A fakt je ten, ze pracujem potom co som 6 mesiacov bola doma, tak som si uz od prace odvykla.

daniwaugh
18. okt 2011

@nativanativa
a dnu a von a dnu a von a dnu!

pehavcek
18. okt 2011

@daniwaugh
nemam uplne pravidelny cyklus, skace mi v rozmedzi 5 dni, no ale mal by dojst asi 26.10 Den po mojich narodkach

daniwaugh
18. okt 2011

@pehavcek
no ale ak otehotnies tak musis to tajit az do konca skusobnej potom.. 🙂

malinka_02
18. okt 2011

Ahoj holky co u vás nového co Labanka a Zuzka?
@nativanativa a to jsi bvyla na HP nebo ti dali clostil a pregnyl jen tak?

daniwaugh
18. okt 2011

@pehavcek
cize daco vyse tyzdna.., to ja nevydrzim tolko cakat kym nam povies!! :D

daniwaugh
18. okt 2011

@malinka_02
Labanka a Zuzka sa schovavaju, aby na nas mohli vybafnut s // 😀 😎

pehavcek
18. okt 2011

@daniwaugh
No tak budem. Nemam co stratit, nebola som tehotna ked som nastupovala a na babatko mam pravo ako kazda zena.Babatko ma pre nas momentalne vacsiu cenu. Ale inac si nemyslim, ze by ma sef prepustil keby sa to dozvedel. Uvidime kedy sa zadari, pokusame sa od aprila.

pehavcek
18. okt 2011

@daniwaugh
si zlata, ja sa snazim tolko na to nesustredit a fakt je ten, ze nova robota mi to konecne nedovoli.Uz mi zahrabavalo z tolkeho pozorovania.

nativanativa
18. okt 2011

@malinka_02 ja mam vsetko v poriadku , ale asi neovulujeme tak preto mi to doki dal .....

pehavcek
18. okt 2011

No idem ja buvat, nech som zajtra v praci ako rybicka. Uz sa mi oci zatvaraju a usta naopak otvaraju. Inac ti poviem
@daniwaugh, ze tu davas strasne vela pozitivnej energie. Musis byt velmi prijemny partak plny optimizmu.

malinka_02
18. okt 2011

@daniwaugh no já koukala a pořád o nich nic nevidím..
@pehavcek já si taky řekla že se nebudu tolik pozorovat do toho přišla nemoc ATB tak jiné myšlenky ale zase teď nějak citím prsa a i když v podstatě vím, že je to PMS tak sem si zase vsugerovala naději ..

malinka_02
18. okt 2011

@nativanativa a jak ti na to přišel? Takže ti dělal HP?

pehavcek
18. okt 2011

@malinka_02
ja som uz mala tolko krat priznaky, ze kym nebude mrcha meskat tyzden a neuvidim dve palicky tak to nebudem pripisovat miminu. Ale drzim ti velmi palce nech sa vam to velmi rychlo podari 😉

pehavcek
18. okt 2011

No dobru noc tehulky aj snazilky, zajtra som tu dufam zase. PA 😔

nativanativa
18. okt 2011

@malinka_02 ano robil mi kompletne testy ... a nasadil mi clostil

daniwaugh
18. okt 2011

@pehavcek
juj no dakujem 🙂 ja len ze chcem aby boli vsetci stastniii 🙂
dako to zvladneme ten tyzden. ale fakt im to nehovor hned, pockaj po skusobke, nikdy nevies a netreba riskovat 🙂 tentoraz to musi vyjst, lebo na to idete spravne! :P
bru nocku :*

malinka_02
18. okt 2011

@pehavcek no po 11 cyklech bych si to už zasloužila 😒
@nativanativa jaké kompletní? Takže krev nebo ještě něco?

nativanativa
18. okt 2011

@malinka_02 ale nie , nakolko mavam dlhe roky problem s moc. cestami a mykozy , tak ma moj imunolog poslal ku gyndosovi s papierom na vysetrenie a to nasledovne : pritomnost oxalatov v moci , stery na hpv , chlamydie , mykoplazmy a ureaplazmy , krvny obraz po menzese , ph posvy a mesiac predtym mi bral krv na hp , pretoze ja som si to vyziadala , uz som sa totiz nasrala ze neviem otehu , tak som si myslela ze mam nieco s hormonmi , ale vsetko mam ok .....az na tie ovulacie ... a ak ani toto nezaberie tak potom ja si myslim ze mam neprechodne vajcovody ☹

ktore
19. okt 2011

@nativanativa ja som bola na lapare.chvalabohu je vsetko ok.akurat mi nasli cystu a velke zrasty.mam nizky progesteron a na to mi dali lieky.inak mam vsetko ok.pred 1 otehotnenim som mala viac diagnoz,ktore po porode zmizli

labanka
19. okt 2011

@malinka_02 ahoj anjelik, my len trpezlivo cakame :D este nevieme na co, ale cakame 😀 ja ani neviem ci mam ovulku, ani to nesledujem...uuuuplne som sa na to "vybodla" - neriesim ale VERIM CMUK

labanka
19. okt 2011

@daniwaugh cauko Danusik, ako sa mas? dufam, ze si ok aj s babenkom posielam pusiny drzte sa

nativanativa
19. okt 2011

@labanka ahoooooooj adiiiiiiiiiiik , kde si sa nam flakala ??? miesali ste , miesali ?? 😝 😝

nativanativa
19. okt 2011

@ktore no ja sa obavam , ze aj mna to bude cakat , ak uz ani toto nevyjde .... , stale mam taky blby pocit ze mam neprechodne vajcovody 😖 😖

nativanativa
19. okt 2011

@daniwaugh obzerstvooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀
ako sa mame dnes ??

labanka
19. okt 2011

@nativanativa cauko Slavik akurat ti pisem, len ma vyrusil jeden ujo :D ano bude mala miesanka 😀 boli sme v Blave od stvrtku, tak som tu velmi nechodila 😉

daniwaugh
19. okt 2011

@nativanativa
mas ich velice priechodne, pekne posluchaj tetu Danku, ta vie co hovori (lebo riadi vsemir!)

Inak Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko Zeny!
dneska som mala v posteli ineho chlapa! Sice mal len dva roky, ale bol rozkosnyyyyy. a Rano mi dal backo a pohladkal ma po licku ze "mamiiii mamiiiiiii looooove you" no uplne ze aaaaaaaa

daniwaugh
19. okt 2011

@labanka
no my uz sme ta pomaly oplakali Adi, ze kam si nam zmizla, ale ja som mala teoriu, ze na nas vybafnete aj so Zuzkou // a preto sa schovavate :D

daniwaugh
19. okt 2011

@nativanativa
dneska som opila dieta rozkom, dostalk flasu do postele tak ma nechal dlhsie vylihovat. zatial som si dala len kapucino zo sacku, obzerstvo bude az poobede :D
ako sa mame tam?:*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre