Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
4. nov 2011

no baby moje , ja mam pekne vela vytoku .....dnes , dost silny , biely a husty .... fuuuj , je mi to neprijemne 😖 😖
grrrrrrrrrr

e.l.i
4. nov 2011

@nativanativa no niekde som tu na fore citala ze to zacalo ako prvy priznak tehotenstva jednej babe 😉

eri28
4. nov 2011

idem do kolien teraz som si hodila do googlu, ze chcem rychlo otehotniet, nasla som tam kalkulacku, ktoru som uz tolko krat pouzivala, ale tato mi proste vypocitala moje plodne dni, tak mi to neaka nevypocitala,proste uz boli tento mesiac, chapete to ja na ne cakam , to je nespravodlive, mozno sme to stihli, ale pochybujem mam iba22 dnovy cyklus a plodne dni mi vysli cez menzes koniec to nie je hlupost, pomoc

ktore
4. nov 2011

@eri28 noto je neprijemne ale vsetko moze byt.nberies nieco na upravu cyklu?aby bol taky normalnejsi?

ktore
4. nov 2011

@nativanativa noooje to dost caste mat takyto priznak ale ja tomu uz neverim lebo vela zien malo ten slavny vytok a puf dostali ms.takze ja neviem niekomu to znaci teho a niekomu nie.ako vsetky priznaky.ostava len cakat na ten den ked ma prist ms urobit test

ktore
4. nov 2011

@nativanativa kolky den si dnes?

nativanativa
4. nov 2011

@e.l.i ale nieeeee , ja som nachladnuta , soplim jak moriak , mam zapal mechura , a navyse dnes ma prekvapil husty biely vytok , a prsia ma zacinaju pobolievat , takze klasika ako pre ms 😉 😉

nativanativa
4. nov 2011

@ktore presne tak , proste som v tom ze ms dojde 😉

ktore
4. nov 2011

@nativanativa mas krasny graf,drzim ti prsteky.ale uz ani podla grafu sa neda riadit lebo je to normalne ze teplota je vyssia az do dna ms.to tak ma byt.

cikitinka
4. nov 2011

tak mne uz dnes prisla mrcha...ako citam same zle spravy...dievcata to ako to zvladate? tolko testovania a sledovania sa? mne stacilo teraz raz,ten tyzden ocakavania ma dorazil...som ko :(...moja intuicia ma sklamala...takze uz ziadne pocity,sledovanie sa a ziaden test,lebo z toho zosaliem,ked bude tak bude...ale nevzdavame to a snazime sa dalej...tak vela stastia 🙂

nativanativa
4. nov 2011

@ktore ale nie nie, ja sa neriadim tym ze budem v tom , ms dojde 😉
@cikitinka

miriamm11
4. nov 2011

@cikitinka ten prvy neuspech bol u mna najhorsi, som bola velmi nahnevana na cely svet, odvtedy to znasam kazdym mesiacom lepsie, uvidime dokedy.
@nativanativa vytok? tak ty uz mas vsetky priznaky nakoniec 🙂 u mna sa nic moc nedeje, to je priznak ze dojde ms 😠 aspon odpadnut by som mohla 😅 prsia ma pobolievaju ale asi z toho ako si ich stale chytam a skusam ci je tam vecsia citlivost 😖 uz ich mam cele domackane 😀

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nieeeeeeeeeee , ja mavam bezne vyyyytok micka 😉

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa vazne? ja ze to je priznak kratko po ovulacii a oplodneni 😝 kedy si mam spravit test? ja si spravim aj za teba ked nechces testovat 😝 dnes som pravdepodobne 6DPO a 26DC , buduci tyzden v piatok chcem, ale aj skor by som mohla nie? akoze pondelok ????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miriamm11
4. nov 2011

inac ak dostanem skor a nestihnem sa otestovat , budem asi sklamana...ja sa musim testnut!!!! musi to byt pred ms ja som zavistla na tom!!! to je hrozna predstava ze by som netestovala, ja potrebujem to napatie ako cakam ci sa ukaze druha ciarka 😀 ..

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 ok 😝 , rob aj za 😝 mňa , 🙂 dnes perlíš , takže ja to odhadujem na pondelok oki ????

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa otestujem v pondelok 🙂 🙂 hned rano a za teba v utorok ... 😉 ked tam nebudue druha ciarka tak ju uz naozaj dokreslim!!! 😝 aj tebe mam dokreslit potom? 🙂 idem do perin, pa

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 aleeeee nechoď do perín , príznaky to síce môžu byť , ale ja som mimo nich , predsa si poznám svoje telíčko, no ale ja čakám na teba že konečne zo seba vytrasieš , že tam máš ducha vydriducha 🙂 , takže hupsni na to a honem , ja sa testovať NEMIENIM, MAM TOHO UŽ PLNÉ BRÝLE 😢 😀 😀 😀 a aj keby náhodou tak mi treba klepnúť po rukách ... .. 😔 😀

nativanativa
5. nov 2011

@miriamm11 a to uz zacinam mat sem tam krce , typicky pms 🙂

eri28
5. nov 2011

piste potom tie vase testy a ciarku dokresli mne prosim miriam 11
ja neberiem nic na upravu cyklu a mam to ho dost asi budem cakat, ktora to zmakne a ja na to kaslem, uz ma rto nebavi, aj na vsetky testy, babo ked chce pride ked nie nech je tam kde je i hi 😎 😉 🙂
mavam krce v pravo v podbrusku dokonca az v slabine, a na pravo strie nohe to nemavam, asi po tej laparke v pravo inac v poho uzivam si priatela a kaslem na mimi teraz a dokonca mam 2 dni volno aby som sa nezacala nudit hi hi, zajtra do prace v nedelu, preco nie, potrebujeme aj peniazky 😀 😀 😀

eri28
5. nov 2011

a som zvedava dokedy ma to to bude bavi, cakanie na mimi, prva sa vzdavam, ako uz nebojujem, naco 😨

nativanativa
5. nov 2011

@eri28 ja som sa tiez opustala , ze to vzdavam , ale nevzdavam , nemyslim na to tak intenzivne , proste ked to pride tak to pride ..... a testovat sa nebudem , povedala som miriam nech sa testne aj za mna 😀 😀 , ja tam nemienim vidiet opat iba jednu / ..... proste to neriesim

eri28
5. nov 2011

nafuknute brusko ja mam uz niekolko mesiacov a babo nikde, ze by som pribrala, v robote mam vela pohybu, a co je to faraon, aka choroba, nepochopila som, ale tehu mozes byt mi chceme byt vsetky 😀 😀 , par krat si to zopakuj a sugeracia funguje, sorry za drzost, ale je to tak 😀 😀 😀 😀 😀 , co uz a urob si test, ukazu sa ty 2 ciarky potom dostanes menzes, a ja ked sa pytam na gynde ci je to okej tak mi povedia testy su nepresne to ma podrzte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ci uz je to tak alebo tak vela stastia
ja mam naladu jak pes prepac maci dnes som vzdala svoje snazilkovanie a takto verejne co uz nemam silu 😠

eri28
5. nov 2011

uz ani ja a preco sa na to nevykaslat, stale mala nadej nie nie je a u mna ani nebude proste zivot ide dalej aj bez mimi nativanativa a za par rok aj priatel ked budeme spolu si povie,ze asi nie co nie je okej ked sa nedari, teraz len spekuluje, este sme nemali ani svadbu nie su prachy, tak preco mimi kaslem na to uz to nahlas pred nim ani nevysvetlym sam sa trapy, ze preco este nie som tehu, chlapy si nepriznaju,ze aj u nich moze byt chyba, proste, zajtra idem makat a slovo tehu nepoznam, iba budem citat vase prispevky a zacnem gratulovat, pomaly preco nie ked bude k comu
🙄 😉

gelinka75
5. nov 2011

aale baby to co su tu za negativne slova? ved nadej je vzdy... netreba to vzdavat, je vsak asi dobre nato TAK velmi mysliet 🙂 @eri28 a u lekara ste boli? ved ked sa dlho snazite tak isto by vam vedeli pomoct..dnes su moznosti neobmedzene

nativanativa
5. nov 2011

@gelinka75 ako ja to iba neriesim ,proste co bude to bude .... raz to pride 🙂 🙂

nativanativa
5. nov 2011

@gelinka75 budem si iba meravat bazalku a na testy uz ani nepozriem 😉

eri28
5. nov 2011

uz to neriesim snazime sa 1 rok sprestavkami a mojimi zapalmi a chorobami, nakoniec to bola laparos, a nie mimi, inac zdravim vsetky baby z blavy, ja som uz v Amsterdame, legalne, tu su doktory na vysokej urovni, chce to len cas a cakam na slovo mojho, vzdy musi on najprv velmi chciet, on chce, ale nie dostatocne, vsade sa pyse o psychike zeny aj muzi maju svoje dni no nie, a ja uz som svoje povedala a za tym si stojim, ale ostavam s vami a citam nadalej ktorej to vyjde, zivot ide dalej, hlavne ze sme zdravy 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre