Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

hanysek.hanysek
12. apr 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit? 22.3. jsem měla menstruaci, trvala cca 4dny. Již asi 7dní mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. Včera bolest přestala a dneska znovu. Bolí podbřišek na menzes a je mi několik dní špatně od žaludku. Bolí mě i záda, spíš bedra. Myslím, si, že byla minulý týden asi ovu, kromě bolestivého podbřišku a nevolnosti nebyli žádné jiné příznaky- např. hlen. A nejsem si jistá, že by ovu trvala cca 7dní a byla tak bolestivá. Dnes teda bolí břicho na menzes - menstruace by měla dorazit za 10dní, je mi špatně od žaludku a bolí záda. Poraďte prosím. Myslíte, že by to mohly být příznaky těhu? Test jsem zkoušela v sobotu a nic.

16katka16
20. apr 2011

Ahojte dievcence, mozem sa vam " naburat " do temy? Som dnes 12DPO- mavala som desat dnovu lutealnu fazu a druhym mesiacom beriem Duphaston a LF sa mi predlzila na 12 dni. Dnes som si robila testik a nasla som tam viditelneho ducha- napriek poklesu BT( vcera 36.9 dnes 36.5)meriam rano o 5hod. Chcem sa spytat, krcok mam vsak kratky. Ak by sa jednalo o tehu, nemal by byt krcok dlhy?Sice teraz dost chodim na bicykel a trosku zatazujem svalstvo...Moze fyzicka zataz vplyvat na polohu krcka? Mam brat to, ze ked je krcok kratky tak tehu to byt nemoze? Alebo to nieje pravidlom? Poradite ako to je? Ten test mic nebrriem lebo vysledok sa ukazal az po limite- co sa mi uz zoparkrat stalo. Dalsi testik robit nechcem, bo sa bojim;/

katarinnak
21. apr 2011

Ahojte dievcata. Potrebujem radu 🙂. moze sa stat ze druhy tyzden tehotenstva je slabe krvacanie, ale aj s malymi kuskami sliznice? dakujem za odpoved.

michalag
25. apr 2011

@mscat Adriankovi k zajtrajsim 4. narodeninam prajeme vsetko najlepsie!!! 😵 😵 😵

mscat
25. apr 2011

@michalag jéé moc moc děkujeme!!!! 😵 :-*
a Lucince zase přejeme my všechno jen to nej nej neej,hodně zdravíčka..a radosti ... 😉

michalag
25. apr 2011

@mscat aj my dakujeme za Lucku 😵 😵 😵, preco to tak letiiii ☹ 😢

mscat
25. apr 2011

@michalag 🙂 ☹ no utíká to hrozně..

já to zítra ořvu..že už má malý 4 roky..malá 4 týdny 😀
ale taky to utíká..teprve se narodila..pamatuju si teprve nedávno si měla pozitivní těhu test..a podívej..malá ti už má 1 rok..je to neskutečné fakt...

kyra30
26. máj 2011

Ahojte baby, som akurát po ovulácii......takže prišla fáza, kedy začínam počítať dni do mrchy 😒 ..hľadám každý príznak, čo by mohol naznačovať že sme s manželom zamieseli 🙂 ...my sa snažíme už 2 rok...Čo som čítala, v mnohých snažilkách som sa našla..úplne...dookola testy, sklamania - ked mi nebodaj meškala mneštruácia... ABsolvovali sme aj prehladky, gyncentrá - kde samozrejme vždy odporučia umelé oplodnenie...
Dám tomu ešte pár cyklov, ak mi dovtedy z toho neprepne, tak budem musieť začať uvažovať nad umelým 🙄
Som si nemyslela, že budem toto niekedy riešiť...aj na psa príde mráz 🙂
Prajem všetkých pozitiv test 😀

denousek
26. máj 2011

@kyra30 ahojky..taky čekám na mrchu ty dny nez dorazí jsou bážně drsný...ale vubec nic mi není...takze opet asi nic 😠

kyra30
26. máj 2011

@denousek nádej umiera posledná 🙄 ..ja tiež nič necítim, ale boli časy...ked som si myslela, že mám všetky možné príznaky...ešte mi aj meškali...a nič...ale to asi všetko dialo, iba v mojej hlave... 😢

denousek
26. máj 2011

@kyra30 ano asi tak..prave proto se to nejak snazim ted neresit ale stejne cim vic se blíží ms tím víc jsem nervozni..mam za sebou pred 2 mesicema mimodelozni byla jsem na laparce a vzali mi vejcovod snad uz mam to zlé za sebou ☹

kyra30
26. máj 2011

@denousek to si ani neviem predstaviť, že by som také dačo zažila.....vieš, ja viem že by to človek nemal riešiť, teraz som bola pol roka tak, že som sa snažila to neriešiť...ale už ma to nebaví...stále nič... ja chcem byť tehu ..prepáč že som taká negatína...ale doľahlo to mňa..preto som aj tu

denousek
26. máj 2011

@kyra30 ano od toho to tu je 😉 ne mě to taky často dolehne .-(( hlevně když prostě přijde ms .-(( do té doby žiju v naději... ale ted kdyby nepřišla budu štasttna!ale zase budu mit strach aby to bylo v děloze... no ale hnusné myšlenky pryč 😉

kyra30
26. máj 2011

teraz sme plné nádeje 😀....hlavne pozitívne myslime, čo má prísť, príde .... a v ten správny čas 😎 a hlavne nech neprídu mrchy 😀

kyra30
26. máj 2011

@denousek teraz sme plné nádeje 😉 ....hlavne pozitívne myslime, čo má prísť, príde .... a v ten správny čas a hlavne nech neprídu mrchy 😀

denousek
26. máj 2011

@kyra30 jj jak říkáš 😀 akorat mam ted dost blbou náladu nejak to na me přišlo achjo ..proč jen musim mit tak dlouhy cykly ☹

katedesign
2. jún 2011

čaute baby, viete mi niektorá poradit? S manzelom sa snazime o mimco, od vcera mam citlive bradavky a dnes uplne extremne. nedokazem sa na nic sustredit, lebo ma strasne svrbia a niekedy az palia. Jestvuje nieco, cim sa to da aspon trocha zmiernit? Potrebujem sa teraz totiz ucit na statnice a fakt sa to neda.
Dakujem

lucinka1104
15. jún 2011

@katedesign no asi z tehu nie? To by si už dnes mohla vedieť s istotou či??? kedže si písala 2.6

katedesign
15. jún 2011

@lucinka1104 🙂 z tehu nie, ale aj tak su strasne citlive. Niekedy si mysim, ze si tie priznaky privolavam sama 🙂

dadak
18. jún 2011

Baby, mozem sa vas opytat na jednu vec? je tu medzi vami taka, co 2 tyzdne pred mrchou ju bolelo brusko dolu, prsia sa zvacsili, a su bolestive a citili ste sa fakt tak inak, cudne...a hrozne vam chutilo jest, no a tyzden pred mrchou, co mna vacsinou bolieva brusko, tak uz vobec neboli, len prsia ma hrozne bolia a stale sa citim tak nejako divne...je mozne ze priznaky tehotenstva nie su? mrchu mam mat buduci tyzden...

aduskatt
18. jún 2011

@dadak priznaky tehu mozes mat az ked zacnes produkovat hCG, co je az po uhniezdeni oplodneneho vajicka. To je cca 10 den po oplodneni. takze ak sa citis divne tyzden po ovulke, bude to najskor psychika( tym nevylucujem tehotenstvo) ale skutocne priznaky tehu podla mna skor ako o tyzden necakaj. V kazdom pripade drzim palce, aby to dopadlo dobre

dadak
18. jún 2011

@aduskatt dakujem... len ked nie som tehotna, mala by som sa dat na dietu...😀

aduskatt
18. jún 2011

@dadak teraz neries, pockaj tyzden uvidis🙂))

ruthke
18. jún 2011

@dadak
7 dni pred kramami ma ale neskutocne boleli prsia, podobne ako pred menzes ale silnejsie a prilis skoro. Zobudila som sa s bolestami v podbrusku a vravim muzovi- tak nic, toho mesiaca to zas nevyslo, idu kramy. Ale citila som sa "divne". Sle som sa prejst a sama v sebe rozdumovala ci som tehotna a co by to znamenalo. Po navrate som sla na net, a pozerala si priznaky tehotenstva, a hned na prvej stranke som nadabila na vetu: "Vela zien si este nikdy neboli take iste ze maju dostat menzes ako prave ked boli tehotne". A to ma uplne ovalilo. Mala som doma jeden tehotensky test, tak som si ho spravila a bum- dve ciarky. Potom som musela ako na ihlach este tyzden cakat kym mi budu meskat kramy. Drzim palce!

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adikasala
19. jún 2011

@dadak ahoj aj ja sa tak isto citim ako ty ovulaciu som mala asi minuly piatok a od soboty ma strasne bolia prsia az palia a v piatok vecer ma palilo aj vpodbrusku.mrchu mam mat az bud piatok 24.6 tak aj sa tak citim cudne....snazim sa 4 roky mam za sebou 3 iui neuspesne.nazozaj by som si to velmi priala 🙂 🙂 🙂 no uvidime do piatku ako sa budem citit....

terioza1
19. jún 2011

Ahojky holky, ve ctvrtek v noci jsem mela ovu (yla jsem ve ctvrtek v nemocnici kvuli bolesti podbrisku - ani chodit jsem nemohla) - pry ovu bolest a bylo mi receno, ze na 100% bude ovu v noci. Soulozili jsme ve ctvrtek odpo, vecer a v patek rano. Dr mi to doporucila, ze je pry lepsi dostat tam vic spermijaku, ze se vzy jedna silna najde, ktera je uz zrala. Takze v podstate jsem 3DPO, asi je nesmysl, abych na sobe neco citila, jen jsem vcera mela podbrisek takovej, jakobych tam mela tunu kameni. Hrozne me to tam tizilo. Ale dneska nic, tak nevim, co to mohlo byt. Jinak kolikaty den to tak muzu pocitovat? 7.?

dadak
19. jún 2011

@adikasala
@terioza1

ved prave ja to iste...a teraz je tyzden pred mrchou, teoreticky, a priznaky sa ako keby vytratili....jedine tie prsia ma kus bolia, ale nic ine...takze asi tehu nebudem, ale pockam si este do mrchy a idem skusit s tou BT, mozno ta mi pomoze...lebo mne sa fakt zda, ze u mna je ovulka az na 22 den...hm...

@adikasala hroźne drzim palce, aby to nakoniec vyslo...ja uz sice dvoch zbojnikov mam, ale milujem deti, tak mam silnu tuzbu este po jednom...daj potom vediet...mrcha ma ku nam dojst rovnako.. inak
@terioza1 moj nazor je, ze pocitovat tehotenstvo mozes hned po ovulke, lenze je mozne, ze je to len biotehu, cize s plodom daco bolo, alebo sa poriadne neuchytilo, preto sa to vyplavi s mrchou...kua, raz to musi prist, u kazdej...
a posielam vam tuj tuj tuj...obom...nech to vyjde

terioza1
19. jún 2011

@dadak Ja nevim, jestli je to cejtit hned, zda se mi to bejt nesmysl, protoze spousta zenskejch to zjisti az pozde... Ja nevim, budu moc mluvit az to zaziju, zakhle mluvim do neznama.... Dneska mi nic neni.. Jak dlouho se snazite? Preju vam, aby to vyslo... Protoze tohle uz neni normalni!

adikasala
19. jún 2011

@dadak ahojky no uvidime ako to bude musim pockat aspon do stvrtku ako sa budem citit maximalne si urobim stvrtok test,to by uz mohlo nieco ukazat.....len ja som sa velmi prekvapila lebo sa mi zdalo ze ovulka ani nebola,a snazilkovali sme sa iba utorok a v srtredu.....potom manzel bol unaveny tak az v sobotu...len som tento mesiac viac menej na to kaslala,v aprili som mala 3 iui neuspesnu tak mame podane pauzu.a taketo palenie a bolesti som necitila anim ked som bola nadopovana hormonmy pri iui.ale dnes sa mi zda ze ma boli aj menej..no neviem nic mi ine nezostava len pockat a dufat ze ked teraz nie,raz to urcite bude!!! 🙂 🙂 🙂 dakujem ze si mi odpisala....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre