Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pejullka
17. aug 2011

a co vy ostatní? jak jste na tom?

strihalka
17. aug 2011

@pejullka cipek je mekky uprostred , okolo spis tvrdsi tehu testy v albumu a zitra cekame jak dopadne krev-🙂)nemuzem se dockat, ajk to cele dopadne

pejullka
17. aug 2011

pokud už to jde na testu vidět, tak budeš🙂 Gratuluju

strihalka
17. aug 2011

@pejullka jsou to takeslaboucke carocky....kukni a uvdis

pejullka
17. aug 2011

@strihalka viděla jsem, takové jsem měla i já s malou🙂 na gyndě neviděli nic a pak už naráz srdíčko🙂

strihalka
17. aug 2011

@pejullka beha mi mraz po zadech, snad to bude ok🙂

pejullka
17. aug 2011

@strihalka určitě🙂

pejullka
17. aug 2011

@strihalka jak dlouho jste se snažili?

strihalka
17. aug 2011

@pejullka asi 4mesice, treti ctvrty jsem nasadila duphaston

pejullka
17. aug 2011

@strihalka tak to je zasloužený výsledek

pejullka
17. aug 2011

@strihalka jinak má čípek stejně jako ty, uprostřed měkký a okolo tvrdý, vysoko postaveny, tak na celý ukazováček

labanka
18. aug 2011

@strihalka gratulujem len potichucky a zeleaaaam ti krasne babatko

labanka
18. aug 2011

@zuzkag2 cauky Zuzulik co mas nove? ako sa citis? 🙂

pejullka
18. aug 2011

tak jsem opět zkusila test a je tam druhá čárka, ale je bílá..máte s tím někdo zkušenost?

aninka666
18. aug 2011

@strihalka ahoj, ako dopadla krvička??

strihalka
18. aug 2011

@aninka666 ahoj, az ve dve hodiny budu edet

vierkapierka
18. aug 2011

@zuzkag2 áno, bola som na HAK minulý rok v auguste som vysadila a začali sme sa snažiť, brala som aj vitamíny na podporu po dvoch mesiacoch nič a tak sme sa uz nesnažili "cielene" , začali sme sa cielene až tento mesiac a myslela som si, že dlhšia pauza od manželových snažilcov prospeje a že sa budem hneď tešiť, ale vidím, že mi baby čo sa tu "stretávame" to nemáme jednoduché s tehu ako baby ktorým sa to podarí a pritom to vôbec nechcú, alebo neplánujú a máš veľkú pravdu, rada tu chodím, lebo nachádzam veľa informácií a taktiež aj podporu ktorú potrebuje každá z nás, a ešte k ms, bola som sklamaná ale veľmi si cením postoj manžela, ktorý ma neustále podporuje a stále sa o tom rozprávame že nemám byť smutná a tak, takže mám aspoň zatiaľ oparu aj tu aj doma čo je super 🙂 a ty ako, vieš niečo nové po dovči?

labanka
18. aug 2011

@strihalka netrpezlivo cakame 🙂 drzte sa

pejullka
18. aug 2011

ahoj holky, tak já se dneska vrátila od gyndařky, těhu nejsem a dnes mrcha přišla. Takže 1DC

momamo
19. aug 2011

Tak a je po teseni ....Rano som dostala mrchu☹(( Som z toho dost sklamana ... Preco zeny ktore nechcu deti ich maju, a my ktoré si ich tak velmi prajeme a snazilkujeme mame s tym problem ...☹(((

mimka11111
19. aug 2011

@momamo čosi podobné sa pýtam aj ja..prečo žena, ktorá je celý deň naliata v alkohole otehotnie aj 3x do mesiaca a tá,ktorá nemá žiadne zdravotné problémy a všetky podmienky pre bábätko,tá neotehotnie ☹

lea1333
19. aug 2011

Ahojte tak ako ste dopadli baby co ste mali dnes testovat?ja baby bohuzial test negativny;( ale tak co uz mozno nabuduce

pejullka
19. aug 2011

@momamo ja to mam to same, ale neboj, dali mesic uz bude lepsi🙂

zuzanageratova
19. aug 2011

ja som na tom tak isto..stale nic no ale mrcha este nedosla uz meska tyzden..

malinka_02
19. aug 2011

holky tak sna dto vyjde příště.. já taky pořád věřím už po tolika měsících..

pejullka
19. aug 2011

@malinka_02 přesně tak, mysůlím, že jakmile se člověk pozoruje, je zklamaný, uvidíme za měsíc, jak tzo bude vypadat, ovu neměřím, netestuju, prostě to zkusíme každé dva dny, pokud to půjde a uvidíme

mochenkaa
19. aug 2011

holky, nevím jestli jsem tady správně. Potřebuju poradit, dnes jsem 11 DPO a od včerejška mi čípek vylezl do výšin a změkl (teda to, kam jsem dosáhla) a omlouvám se že jsem konkrétní - hlen mám světle žlutý až bílý a lepivý, skoro jako bílek ale ne jak ovulační hlen - to je popis 😅 ms mám dostat až za 5 dní. Co to může značit? MS nebo těhu? Díky moc za info 🙂

mamoo
19. aug 2011

@momamo a aj si mala nejaku predzvest mrchy? napr. pokles BT alebo cipok si si kontrolovala?

zuzkag2
20. aug 2011

@vierkapierka hm, no pekne...asi to chce viac casu. ja som tiez vysadila HAK pred pol rokom, ale strasne dlho trva kym sa telo dostane do normalu po HAK...ja som prve mesiace myslela ze sa zblaznim, nic nefungovalo, az teraz po pl roku mi je uz relativne fajn, tak ako pred tym...a aj tak sa stale nedari...po dovci zatial este neviem nic, nejake priznaky uz teraz nemam, vcera ma trosku boleli vajcniky, a nejaka som citlivejsia...ale uz uvaazujem ze asi ms pride skor, ked mi je takto, nejak sa bojim uz mysliet na to ze by som bola tehulka. tak uvidim. ja uz radsej ani nedufam, lebo je to vzdy sklamanie.

foaji
20. aug 2011

@mochenkaa Já teda vyčetla a u mě to teda funguje, že krátký měkký čípek značí přicházející menstruaci. Když jsem byla 2 týdny těhotná, měla jsem čípek dlouhý a tvrdý.. jak změkl, věděla jsem, že je zle 😖 Každopádně u tebe to může být jinak 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre