Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dadka118
23. aug 2011

DOBRý VECER CHCEL ABY SOM SA PSYTAT Z EKED MI TEST UKAZAL JEDNU PALICKU TMAVU A DRUHU SLABULINKU MOZEM BYT TEHOTNA?dakujem

petulak1988
23. aug 2011

@misula.g o zadech mi ani nemluv ☹ ja taky doufam ze se vyspim....je o fakt silene k tomu vytok

misula.g
23. aug 2011

Já už jsem to popisovala na předchozí straně, mám spíše jakoby silnější špinění - až dohněda, vždy jen po ránu. To mám od čtvrtka. Zkoušela jsi testík? Já ano, protože jsem byla vyplašená - samozřejmě byl negativní.

petulak1988
23. aug 2011

@misula.g ja mam husty bily...nn nezkousela jsem po pregnylu tak je to brzy

malinka_02
23. aug 2011

@petulak1988
@misula.g no holky bohužel mě píchalo minulý měsíc celou dobu v podbřišku, akorát pak mrcha přišla.. sem si říkala že je to jasný ☹
@ivussska ahoj, si tu dlouho nebyla, my byly teď na chatě tak sem na tebe myslela 😉 u násuž snažení pomalu končí teď přijde fáze 2 čekání a pak fáze poslední 3 zklamání 😒

petulak1988
23. aug 2011

@malinka_02 ja si take nadeje nedelam...jsem uz v caru takze vse je planovany....tak jsem jen doufala no tak nic no

misula.g
23. aug 2011

@malinka_02 I já počítám s tím, že mrška dorazí. Jen je to tentokrát hodně jiné, proto se tu s vámi radím 🙂

malinka_02
23. aug 2011

@misula.g
@petulak1988 třeba zrovna u vás to bude těhu, držím palečky, já jen že je pak hrozný to zklamání ☹

strihalka
23. aug 2011

@dadka118 s velkou pravdepodobnosti jsi tehotna, gratulujem!!!!

petulak1988
23. aug 2011

@malinka_02 uz jsem na nej zvykla....beru ted clostylbegyt na ovulaci a pak si picham pregnyl na dozrani vajicek a ted na konci cyklu neru utrogestan

dadka118
23. aug 2011

@strihalka Dakujem🙂

ivussska
23. aug 2011

@malinka_02 to neříkej, teď to určitě vyjde 🙂

misula.g
23. aug 2011

@malinka_02 Já vím, umím si to představit, i když jsme teprve na začátku. My máme před sebou rekonstrukci bytu, takže se alespoň rozptýlím a budu držet palce všem snažilkám tady 🙂

malinka_02
23. aug 2011

@petulak1988 tak to už je fakt dost..s jak dlouho se snažíte?
@ivussska doufám a kolikátý si DC?
@misula.g tak to by tě mohlo rozptýlit dostatečně, my to máme už za sebou

zuzkag2
24. aug 2011

@vierkapierka no tak sa tesim, ze vikend bol krasny...a kedy budes vediet ci uplne nezabudbutelny? 🙂

zuzkag2
24. aug 2011

@misula.g misi, tak ako dopadli ovulacne testiky...co ukazali? ako ti dnes je?

misula.g
24. aug 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzi, ovulační testík byl úplně negativní, takže už zbývá jen vyčkat do neděle na MS. Dnes necítím vůbec nic, nic nepíchá, nebolí, nešpiním. Akorát jsem dnes nějak bez nálady. U tebe se něco změnilo od včerejška? Včera jsi i ty měla také klidový stav, že?

petulak1988
24. aug 2011

@misula.g
@malinka_02 snažíme se 16 ty cyklus ale třetí s ovulaci jinak brichome tlačí uz jak na MS ach jo

zuzkag2
24. aug 2011

@misula.g Misi, tak dufam, ze to teda vyjde, ze je to tehu, ked ovu sa nedokazala..juj, bodaj by to tak bolo, vsak? a tt si si robila a negativny?
Hej vcera som mala nejaky kludovy stav, az vecer, vypila som cistu stavu z ovocia a potom som sa povracala 😎 ...drahy uz hned ze jupi, tehotenska nevolnost...ale ja tomu vobec neverim, to bolo z toho ze som to vypila na lacno.
A dnes mam dojem, ze ma zacina boliet brusko ako pri ms...🙂 cize asi zase nic 🙂

misula.g
24. aug 2011

@petulak1988 Kéž by vám to vyšlo, po tolika zklamáních ☹ Jednou to přijít musí 🙂
To mne právě bolívá břicho jen 1. den MS, není to píchání jako jsem měla teď, ale jakoby mi někdo rval vnitřnosti z těla. Je to několikahodinové peklo - o to víc už nechci MS alespoň na čas zažívat 🙂
@zuzkag2 Já měla ty ovu testy nakoupeny na další cyklus, takže jsem jej včera použila prvně. A tt jsem zkoušela v pondělí (negativní) a to byl 22. DC, takže si myslím, že už by to bylo vidět. Ta šťáva byla hodně kyselá? Mně pálívá žáha i po zředěné, tak je možné, že to bylo, jak píšeš (ale doufejme, že ne 🙂 )

petulak1988
24. aug 2011

@misula.g No me to boli na MS hodinu před ni a potom az 2 den MS ted je to jinak!!!

labanka
24. aug 2011

@misula.g rada ta tu uvidim a ak budem vediet tak ti nieco aj poradim, alebo ty mne no a dufam ze budes coskoro so statusom CAKA BABATKO

misula.g
24. aug 2011

@petulak1988 @zuzkag2 @labanka Takže my čtyři čekáme, co nám přinese už TENTO víkend? 🙂 Snad jsem někoho nepřehlédla, jsem tu kraťounce. Doufám, že se alespoň jeden zázrak podaří.

labanka
24. aug 2011

@misula.g @petulak1988 @zuzkag2 no presne vyzera to tak :D minuly mesiac sme tiez cakali asi 5 co som ja postrehla a 2 baby z toho uz cakaju babenko 😉 tak verim ze sa tohtomesacne statistiky upravia k lepsiemu 😉 budem na vas mysliet baby zlate

labanka
24. aug 2011

@misula.g @petulak1988 @zuzkag2 NEDOSTANEME KRÁMY 😎

ivussska
24. aug 2011

@malinka_02 dnes jsem 16 DC, podle teploty ovu ještě nebyla, ale podle čípku a hlenu to vypadá, že snad dorazí 😉

petulak1988
24. aug 2011

Holkyyyy ja ty krámy nechciiiiiiii

nemo1985
24. aug 2011

dobre ranko.
ted jsem do prace dorazila, strašné usmo je opětv podbříšku mě stále pobolívá a mám teplotu 37,5návaly nějaképrsa mám nějaká citlivá, dnes v noci 3x na wc, a trochu se mi i bradavky zvětšili

b.bardyova
24. aug 2011

dobre ranko alebo dnicek
dnes mi je nejako divne...v noci ma prehnalo a odvtedy citim vajecniky ako keby som mala dostat....ale dostat mam az 31.8. a zaludok mam ako na vode....da sa mi vracat ale aj neda sa ☹

mochenkaa
24. aug 2011

holky tak já nic. včera přišla ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre