Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
30. aug 2011

@labanka no veru, tu su 3 dni hrooozne vela casu 😉

misula.g
30. aug 2011

@labanka No to máš pravdu, taky sem moc ráda chodím 🙂
A děvčata, co naše drahé polovičky, pro ně není nějaký ten elixírek? Teď mi zrovna drahý ironicky napsal (jakoby tušil o této diskuzi), že dnes bude "plodný den v práci" 😀 Nic se mu prý nechce a mne teda taky ne. Raději bych tu celý den klábosila 😀

adele15
30. aug 2011

@misula.g u mna to dnes veru vyzera na "plodny" den na MK 😀 nemame sefku v praci, tak mame aj my dovolenku tento tyzden, sak sme kolegialne s nou, nie? 😀

labanka
30. aug 2011

ani my nemame sefku tak verim, ze sa tu nieco splodi pri nasej diskusii 😀 😀 😀
chlapi tomu vobec nerozumeju, oni tiez dokazu hodiny prekecat o športe ale my aspon pri tychto nasich babskych reciach prideme na zaujimave veci a mozno aj zistime ze sme tehotne, ale co vyprodukuju oni? 😀 😀 😀
baby ani neviete ako sa neviem dockat rana, co to vlastne bude 😉

labanka
30. aug 2011

@adele15

3 dni bez menzesu na modrom koniku = 3 rokom realneho zivota 😀 😀 😀 😀

adele15
30. aug 2011

@labanka 😀 😀 😀

misula.g
30. aug 2011

@adele15 @labanka To se teda máte, ja zrovna teď na nadřízeného hledím 😀 Ale mám taky pohodu

adele15
30. aug 2011

@misula.g tak sa na nho pekne usmievaj, nech vidi aka si pilna zamestnankyna 😎

labanka
30. aug 2011

@misula.g xixi 😀
to je pracovna moralka 😎

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 doufám, že se do konce roku povede 🙂 já taky HA neberu cca 22 měsíců :D

pehavcek
30. aug 2011

Ahojte snažilky.Môžem sa pridať k Vám? 😉 Už pár mesiacov chodím na túto stranku sem tam tajne nakuknut a rada by som sa ku Vám pridala. Aj my sa s manželom snažíme o bábatko už od apríla a zatiaľ nič. Zajtra čakám (nečakám) mrchu, mám nejaké príznaky ale už raz sme si tiež mysleli, že sa zadarilo a nic z toho

daasenka85
30. aug 2011

a já tu šéfa mám taky, proto se musim tvářit, že něco dělám a občas Vám vypadnu z debaty :D

nemo1985
30. aug 2011

Měsíčky by měli 1O.9. dozit, tak chci počkat, jinak 11.tého zkusím testík 🙂

daasenka85
30. aug 2011

@pehavcek ahoj, jasně, v jednotě je síla! 🙂

adele15
30. aug 2011

@pehavcek vitaj 😉 drzime palceky aby mrcha neprisla a dala si oddych dalsich 9 mesiacov 😀

fori
30. aug 2011

já měla a občas mám také příznaky, myslím si ale že je to po Duphastonu co jsem užívala. bylo mi zvracení, točila se mi hlava , bolely mě prsa a pálily bradavky. fakt jsem si myslela že se to konečně povedlo. A houby s octem ☹ a taky to dělá psychika. tak moc si to přejeme až to tahkle cítíme ☹ jinak my se snažíme už přes rok

pehavcek
30. aug 2011

Ďakujem dievčatá, ste zlaté. Veru taký oddych by sa mi páčil. nielen, že by som nemala každý mesiac také bolesti pri MS ale na konci by z toho bolo malé prekapenie. 😀

daasenka85
30. aug 2011

@fori
@pehavcek Holky, oběma držím pěsti!!

pehavcek
30. aug 2011

no mna prsia a bradavky bolia pred kazdou MS, mam ich take citlive, ze ani dotknut a teraz nic. V piatok v noci mi bolo na vracanie, normalne som uz isla na WC ale potom som sa napila a preslo to a v sobotu som mala divnu pachut v ustach. Od nedele som ale zase OK. Tiez si myslim, ze psychika robi velmi vela a absolutne sa na to neda spoliehat.Ale ked sa ma v sobotu manzel s roziarenymi ockami spytal ze ci nema doma tehulku... juj tak so si zelala aby to bola pravda. Inac lieky som nebrala ziadne, len teraz skusam prvy mesiac gynex, ale ci to pomoze ani srnky netusia 😉

daasenka85
30. aug 2011

Jinak jak se říká, že někoho bolí podbřišek (ať už při ovu nebo menstruaci) buď na střídačku (podle toho, na které straně uzrává/se uvolňuje vajíčko), mě ale spíš bolí furt levá strana! o tom, že by mně jeden vaječník nefungoval, ¨zatím (naštěstí) nic nevím... Myslíte, že to vadí?

fori
30. aug 2011

@daasenka85 fakt toto neřeš. mě bolí břicho jak při ovulaci tak při MS a docela jako dost. podle ultrazvuku mám vajíčko na levo a bolí mě pravá strana 🙂 je to na budku. zbytečne se tímto nestresuj 🙂

daasenka85
30. aug 2011

@pehavcek moc bych Ti to přála (jako tady nám všem), ale já si taky tento měsíc říkala, jestli už nejsem těhu,dokonce mi po ránu bylo pár minut po vstaní z postele blivno a vycházelo to jakoby z hrdla, takový pocit na dávení, hlava se mi motala od ovu, po ovu mě bolely bradavky (ale to každý měsíc), přítel se divil, kolik toho aním a taky se mě ptal, jestli nejsem těhotná?? a bohužel... :-/ z vlastní zkušenosti? když jsem těhu byla, jediným příznakem byla právě motající se hlava tak 14 dní po ovulaci, pak mě bolely dost prsa (ale to až po termínu nedostavené menstruace), jinak nic. Zase na druhou stranu to bylo těhotenství neúspěšné, tak těžko říct, jak to budu prožívat, až to bude (snad!!) těhu úspěšné...
Ale jak říkám, držím pěsti, ale příznaky podle mě jsou VŠECHNY naprosto nicneříkající, protože jsou stejné jako před menstruací. Snad ještě jedině, jak se říká intuice, taky se mi zdálo, že jsem těhu (když jsem byla), ale je fakt, že jsem se v tom březnu tolik nepozorovala, ani se k tomu tolik neupínala (a bylo to dobře). sama ale vím, že když se člověk nějaký ten pátek snaží, tak to prostě nejde si nevsugerovávat a nemyslet na to...

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 co ja viem, ked sa tak nad tym zamyslim, tak mna tiez boli prevazne jedna strana - prava...ale to sa sledujem tak "peclivo" len tento mesiac a to ma zrovna bolel ten pravy 😀
ale po ms sa chystam kuknut doktora, tak uvidim, hadam je vsetko v poriadku 😒

pehavcek
30. aug 2011

daasenka85 aj mna vzdy boli lava strana a neviem o tom, ze by som mala nefunkcny vajecnik.Mozno je to niečim uplne inym a nie tym, ze kde sa uvolni vajicko.

daasenka85
30. aug 2011

@fori děkuji 😉

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 no, to právě píše většina holek, že je bolí napravo, zase musim mít něco extra :D Držím pěsti, aby kontrola byla ok

daasenka85
30. aug 2011

@pehavcek ááá, konečně někdo 🙂

adele15
30. aug 2011

@daasenka85 no aspon si vynimocna 😀

daasenka85
30. aug 2011

@adele15 🙂

fori
30. aug 2011

@daasenka85 tím jsem chtěla říct že vajíčko mám na levo a bolí mě na pravo a naopak. když je ne pravo bolí to na levo. je to prostě křířem. neboj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nic to není.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre