Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
5. sep 2011

@labanka ahoj moja, takze nic nove u teba??? uz si prestala spinit?

labanka
5. sep 2011

@adele15 cauky mojky, spinit som prestala tak po 4-5 dnoch a test neukazal ten5.den nic tak neviem ☹ uz som netestovala, lebo by ma trafila pepka kebyze zas jedna ciarka
takze spravam sa ako keby som bola aj nebola 😀

adele15
5. sep 2011

@labanka ale zatial to nevies este!!! skus sa este tento tyzden testnut a uvidis...a ked nic, tak buduci mesiac to uz musi prist 😉 vlastne tento 😀 😀 😀
ja som si uz tiez povedala, ze vlastne sa to dalo cakat, ved aka je pravdepodobnost otehotniet na prvykrat (a este ked mam okolo seba same pary, co sa im dost dlho nedarilo) a ze bolo jasne, ze take stastie si na nas nesadne, ale ideme dalej a teraz uz aj s ovu testikmi 😉 uz sa lepsie pripravime 😀

anelka5
5. sep 2011

dnes ráno prekvapko v podobe mrchy dorazilo 😠 ....ale nie som z toho až tak velmi sklamaná, ved keby to vyšlo, bola by to náhoda hned prvý mesiac snaženia 😀....takže všetkým, kt. už maju mrchu želám vela uspechov do buducich snažení, a tie kt. ju ešte nemaju, tak nech ani nechodí... 😎

e.l.i
5. sep 2011

tak vsera som si myslela ze svoje telo poznam....no ale sa mi asi total zblaznilo.. bo 20teho som si bola 100perc. ista ze som mala ovulku...proste bolesti v krizoch a aj hlienik...a dnes co mam dva dni pred mrchou.. to iste bolesti v driekoch a tahavy hlienik....no som dost mimo...ze co toto je....ked som bola 23.8 na preventivke tak dr. mi vravela ked mi vysetrovala pravy vajecnik sonom ze som pred ovulkou...a ked lavy ze prave uz som po ovulke... a tak mi to aj vychadzalo..ale dnes no som zvedava.. co bude s tou mrskou...

miriamm11
5. sep 2011

pekny vecer 🙂 dnes 25DC a mam strasne nafucane brusko, uz vyzeram ako v 5.mesiaci 😀 no neviem, tiez mam pocity akoby isla na mna druha ovulka ....uvidime co prinesu dalsie dni, uz sa nejdem testovat skor ako 15.septembra samozrajme ak dovtedy nepride mrsisko 😉

labanka
6. sep 2011

caute babizne moje zlate 😀 smiesno mi je lebo ked je kazda po menzese, tak tu ani nie su prispevky 😀 😀 v case ovulacie tu nie ste, lebo sa milkujete 😀 😀 a ked je po ovulacii tak sa to tu hemzi plodnostou a diskusiami kto ma ake priznaky 😎 😎
takze ja si ani nemusim znacit do kalendara kedy mam ovulku, staci sa mi tu prihlasit a je to jasneee 😵 😵 😵 😵 😵

nemo1985
6. sep 2011

Ahojky holky, tak dnes 27DC, 4den špinění,ale ustává 🙂

miriamm11
6. sep 2011

dievcata dnes 26DC 🙂 ja mam stale nutkanie si ist kupit test a spravit si ho zas , aj ked viem ze je to este skoro......ja mam testovaciu zavislost 😀 😀 😀 potrebujem sa jej zbavit... chcem vydrzat aspon do pondelka !!!!! no neviem ci sa mi to podari 😉 idem sa vyhybat vsetkym lekarnam ale ked mam tu cestu prave cez mesto kde ich je tolkooooooo velaaaaa 😒 🙂

miriamm11
6. sep 2011

@nemo1985 ahoooj a mas aj pobolievanie bruska? ci len to spinenie si mala? vyzera to nadejne, drzim palceky 🙂 ja musim cakat este tyzden, ja mavam cyklus 32-36dnovy... na nervy to vyckavanie 🙂

nemo1985
6. sep 2011

miriamm11..... jen to špinění, žaludek trochu pobolívá

tinara23
6. sep 2011

ahojte kočky, možno niekomu trošku pomôžem, keďže si čerstvo pamätám, aké som mala teraz príznaky po ovulácii a je z toho tehu. Tri dni po ovulácii ma začali bolieť prsia až doteraz (som 30DC), 6-8 deň ma strašne začalo bolieť hrdlo a citíla som sa ako pred chorobou, potom zhruba tri dni pálenie záhy a nechutenstvo, trošku podbruško a teraz v čase ms, dva dni bolesti podbruška ako na ms. Mne testík ukázal už 10 dní po ovulácii dve čiaročky. Okrem tej bolesti hrdla (nepripisovala som to tehu), sa to javilo ako klasický predmenštruáčný syndrom. Držim Vám palce 🙂

daasenka85
6. sep 2011

ahoj kočky, mám dotaz, jak jinak 🙂
Může se začátek plodných dnů projevovat vodnatým (skoro žádným) výtokem?? já to teda nikdy před tím moc nesledovala, ale myslím si, že "bílek" jsem v klidovém stadiu (🙂 ) neměla nikdy. tak uvidíme, jak to bude vypadat po grep. šťávě 🙂
@labanka 😀 takže bych asi taky mohla mít začátek plodných dní, že? 🙂

labanka
6. sep 2011

@nemo1985 a test?

zuzkag2
6. sep 2011

@miriamm11 😀 Miri,a co si myslis...ved keby vymysleli test, ktory nam ukaze ze sme tehulky na druhy den od snazilkovania, ze by sme ho vsetky nekupovali? 😀 vobec sa ti necudujem...ja mam mat teraz ovulku a najradsej by som ju testovala kazdu hodinu, ci uz prisla 🙂

zuzkag2
6. sep 2011

@labanka Adulka, no presne som nad tym dens rozmyslala, ze ziadne prispevky, tusim mame vsetky ms naraz 😎 ...akurat sa neviem nejak dockat tej ovulky...som 12DC, a zatial len dusik 🙂

daasenka85
6. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, a co myslíš Ty? mohou se plodné dny (jejich začátek) projevovat vodnatým hlenem? já ten bílek nikdy neměla ☹ uvidíme po grepu 🙂

zuzkag2
6. sep 2011

@daasenka85 Dasi...no, ano moze to byt aj ten vodnaty hlien, ak je to v tom case ked sa zacinaju plodne dni. Moj OSOBNY nazor, alebo pochopenie hlieniku je, ze ide o cervikalny hlien ( na krcku ), ktory je podstatny na transport spermii, cize je podstatny v posve, nie na nohavickach 🙂 ...neviem, ci si zrovna sledujes cervix, ale ja nie, takze ci je tam "bielok" alebo nie, nemusis ani vediet. ( mozno ho mas pomenej, preto ho necitis zvonka ) Prejavom plodnych dni je pocit mokra...takze ak mas pocit mokra, je to zaciatok 🙂

daasenka85
6. sep 2011

@zuzkag2 tak to by mohl být, fěkuji 😀 na čípku to též sledovat nebudu, bojím se infekce ☹

labanka
6. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi moja ja som preskocila ze si napisala OVU test a precitala som len ze mas DUCHA a uz tu skacem odzemok od radosti ze sa to podarilo aspon tebe :D ja blondina :D a ty mas ducha na ovu teste ... musim si zajtra kupit aj ja ale neviem ci mi to nebude tak nanic :D ked moj drahy odchadza na 4 dni do Prahy 😒
ja idem rano na gyndu tak som zvedava co mi moj drahy Hermi povie.... mam na neho kopu otazok a on tak "rad" vyprava :D no ale dam sa uz konecne nejak nastavit

terioza1
6. sep 2011

@zuzkag2 holka moje, co to tu ctu? Duch??? A to mi ani nedas vedet???????!!!!!!!

labanka
6. sep 2011

alchemilkovy caj, grepovy dzus, Femibion........Femibion, grepovy dzus, alchemilkovy caj.....
a co tak alchemilkovy dzus a grepovy caj ? 😀

labanka
6. sep 2011

@terioza1 Teri ale asi na ovulacnom teste ma ducha 😒 aj mna zmiatla ja tu uz sampanske otvaram 🙂

terioza1
6. sep 2011

@labanka jo taaaaaakk... No tak ja radost z ni a on to je ovu test.. no, ale i tak mam radost, aspon ovu bude mit 🙂)

labanka
6. sep 2011

@terioza1 ved aj to je radost 🙂 tesime sa s tebou @zuzkag2

nemo1985
6. sep 2011

Tak jsem zkusila test holky, a negativní a mrcha se už pomalu rozjíždí, takže snažení může pokračovat tento měsíc no 😅

labanka
6. sep 2011

@nemo1985 krvacas? uz nespinis?

nemo1985
6. sep 2011

No už krvácím no☹

labanka
6. sep 2011

@nemo1985 nevadi vyjde to dalsi mesiacik, prajem prijemne snazilkovanie

mischako
6. sep 2011

co to máte s tou grepovou šťávou???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre